Aktualności

powrót do listy

KUBA WOJEWÓDZKI

Polecane | Programy |
KUBA WOJEWÓDZKI
KUBA WOJEWÓDZKI  Wideo: TVN

KUBA WOJEWÓDZKI

Kuba Wojewódzki. Pseudonim - król TVN. Jedyny w swoim rodzaju rozmówca, który z gości potrafi wydobyć to, czego nie udało się innym. Co usłyszymy z ust tych, którzy tej wiosny będą mieli zaszczyt zasiąść na jego skórzanej kanapie? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN w każdy wtorek od 20 lutego o godzinie 22.30 (CET – Berlin, Paryż),22.05 (CST – Chicago), 23.05 (EST – Nowy Jork, Toronto).

KUBA WOJEWODZKI 3.JPGKUBA WOJEWODZKI 3.JPG
Aktorzy, sportowcy, politycy, muzycy, ludzie z pierwszych stron gazet – Królowi TVN mało kto odmawia, bo ten człowiek to legenda. Doskonale przygotowany, inteligentny, nieprzeciętny i ciekawy tego, co do powiedzenia mają jego goście. Taki właśnie jest Kuba Wojewódzki.

Każda wizyta na jego słynnej, skórzanej kanapie odbija się szerokim echem, przechodząc do historii show-biznesu. Tej wiosny u Kuby Wojewódzkiego kolejne głośne nazwiska, które dadzą się poznać z zupełnie innej strony. Zero miałkich rozmów, ciekawe pytania i nieprzewidywalne odpowiedzi. Komu uda się zaskoczyć Króla TVN? Zapraszamy do ITVN na premierowe odcinki show.

TEKST TVN

AGENT - GWIAZDY
Następny artykuł:

AGENT - GWIAZDY

tvnpix