Aktualności

powrót do listy

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

Polecane | Programy |
KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA
KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA - SEZON 9  Wideo: TVN

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA – ODCINEK 9

Wolność dla Martyny Wojciechowskiej to najważniejsza wartość w życiu. Podróżując po całym świecie, Martyna postanowiła sprawdzić czym jest wolność dla innych. Zapraszamy do oglądania ostatniego odcinka tego sezonu „Kobiety na krańcu świata” w niedzielę 28 stycznia o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CST – Chicago), 19.30 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Malezyjscy ludzie-ryby wybierają wolność od cywilizacji, od schematów myślenia. Kazachska dziewczynka łamie stereotypy i odnajduje wolność w czymś zarezerwowanym dotychczas wyłącznie dla mężczyzn. Pakistanka Masarrat Misbah swoją odwagą zmienia świat i przywraca wolność innym. Kalaszka Iran Bibi żyje w zgodzie z wielowiekową tradycją przodków pomimo nacisków z zewnątrz. Natomiast w Japonii Martyna spotkała się z zaskakującą wolnością od uprzedzeń. Szczere rozmowy z kobietami z krańców świata często rodzą też kolejne pytania. Jaką cenę muszą zapłacić boliwijskie cholity za swoją niezależność? Czy matki dżihadystów spotkane w Belgii, mogły ograniczyć wolność swoich dzieci? Czy Boliwijscy Menonici dokonują słusznego wyboru świadomie decydując się na świat, którym rządzą sztywne reguły?

Próbując odnaleźć odpowiedzi na tak trudne pytania, ekipa programu „Kobieta na krańcu świata” pokonała ponad 80 tys. km, czyli 2 razy okrążyła kulę ziemską. Ponad 120 godzin spędziła w samolotach. A na samych lotniskach… dodatkowe 2 tygodnie. Po raz pierwszy zanurkowała tak głęboko i wspięła się na innym kontynencie na 5421 m n.p.m. Po raz pierwszy Martynie i jej zespołowi groziło też ryzyko deportacji i więzienia. Po raz pierwszy wrócili do kraju bez kamer i sprzętu… Nie było łatwo, ale czego Martyna Wojciechowska nie jest w stanie zrobić dla widzów. Tego odcinka nie można przegapić. Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

DEBEŚCIAKI
Następny artykuł:

DEBEŚCIAKI

tvnpix