Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KLAN KAMORYSTÓW

Polecane | Seriale |
KLAN KAMORYSTÓW
KLAN KAMORYSTOW  Foto: RTI

KLAN KAMORYSTÓW

W kwietniu zapraszamy Państwa na opowieść o jednej z najbardziej bezwzględnych i okrutnych organizacji przestępczych we Włoszech. Serial „Klan kamorystów” wyemitujemy w każdy piątek od 6 kwietnia o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Camorra to neapolitańska mafia, której początki sięgają dziewiętnastego wieku. Na przestrzeni lat jej najwięksi bossowie stworzyli organizację, której wpływy wykraczają daleko poza działalność przestępczą. Członkowie Camorry sięgają po władzę polityczną, przejmują przedsiębiorstwa gospodarcze i decydują o losach całego kraju. Zastraszani ludzie trwają w zmowie milczenia, płacąc mafii za ochronę i oddając jej swoje majątki. Przez lata Camorra stała się potęgą, z którą neapolitańska policja toczy bezskuteczną walkę.

KLAN KAMORYSTOWKLAN KAMORYSTOW
Foto: RTI

W 1980 roku z więzienia w Neapolu wychodzi Francesco Russo „Malese”. Mężczyzna zaczyna pracować dla Antonio Vescia, szefa jednego z gangów w Castello , gdzie Camorra sprawuje niepodzielną władzę. „Malese” jest zdeterminowany, ambitny i zamierza, za wszelką cenę, dojść wysoko w mafijnej hierarchii.

Tymczasem prokurator z Turynu, Andrea Esposito, zostaje wysłany do Castello, swojego rodzinnego miasta, żeby rozpracować Camorrę. Jego śledztwo dotyczy morderstwa, które zostało popełnione  na wiceburmistrzu miasta. Sprawa zatacza szerokie kręgi. Wkrótce drogi „Malese” i Esposito skrzyżują się, a w Castello rozpęta się prawdziwa wojna.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

PANI GADŻET
Następny artykuł:

PANI GADŻET

tvnpix