Aktualności

powrót do listy

IRON MAJDAN

Polecane | Programy |
IRON MAJDAN
IRON MAJDAN - ODC. 3  Foto: TVN

IRON MAJDAN – ODCINEK 3

Trudno znaleźć równie odjechane miejsce na świecie jak Venice Beach w Los Angeles. Równie trudno jest wyobrazić sobie, że Małgosia i Radosław Majdanowie mogliby stać się jego częścią. A jednak! „Iron Majdan” dołączą do grupy artystów ulicznych pod wodzą mitycznego króla Venice Beach! Wszystko to zobaczą Państwo w trzecim odcinku programu. Zapraszamy w poniedziałek 19 marca o godzinie 22.30 (CET – Berlin, Paryż),22.05 (CDT – Chicago), 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

IRON MAJDANIRON MAJDAN
Foto: TVN
Iron Majdans nigdy by nie przypuszczali, że wejście w tę artystyczną społeczność okaże się dla nich tak trudne. Zaproszenie do wspólnego mieszkania w komunie ludzi, kierujących się w życiu własnymi zasadami, okaże się punktem zapalnym. Szczególnie trudny test przejdzie Małgosia. Bunt, krzyk, zerwane zdjęcia i noc spędzona na przystanku – to zafundowali sobie Iron Majdans już pierwszego dnia w Los Angeles.

To nie wszystko. W tym odcinku para będzie uczyła się od mistrzów ulicznego performansu, jak skupić na sobie uwagę przechodniów i co najważniejsze – jak zarobić pieniądze. Swoim występem będą mieli za zadanie pokonać króla Venice Beach! Co to oznacza? Małgosia i Radek muszą wymyślić show, który zgromadzi więcej publiczności niż najlepsza grupa performerów na zachodnim wybrzeżu USA. Jak sobie poradzą z tym wyzwaniem? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

ABSURDY DROGOWE
Następny artykuł:

ABSURDY DROGOWE

tvnpix