Aktualności

powrót do listy

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

Polecane | Programy |
I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU
I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU  Wideo: TVN

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

Po raz kolejny Izabela Janachowska weźmie sprawy w swoje ręce i sprawi, żeby dzień ślubu zapisał się w pamięci par młodych jako najpiękniejszy dzień ich życia. Na nowe odcinki programu TVN Style „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” zapraszamy w każdą środę od 7 lutego o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CST – Chicago) i 23.05 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

To już piąty sezon programu, w którym Izabela Janachowska, nie bacząc na niesprzyjające okoliczności, śpieszy na pomoc kolejnym zatroskanym parom! Najnowsze odcinki to jeszcze więcej emocji, wzruszeń, inspirujących pomysłów i porad, a przede wszystkim wiele nowych problemów, z którymi Iza będzie musiała się zmierzyć.

I NIE OPUSZCZE CIE AZ DO SLUBUI NIE OPUSZCZE CIE AZ DO SLUBU
Foto: TVN / Piotr Mizerski

Nasza ślubna ekspertka  pomoże zwariowanym rodzicom przygotować niekonwencjonalne wesele w stylu pin-up, pozna niebanalną parę łódzkich tramwajarzy, którzy marzą o wjechaniu na salę weselną tramwajem, odnajdzie ojca pana młodego i sprawi, że spotka się z synem po latach. Rodzicom dwóch małych urwisów pomoże odzyskać romantyzm w związku przed samym ślubem oraz pozna wyjątkową pannę młodą jeżdżącą na wózku inwalidzkim, którą przygotuje do niezwykłego i pełnego wzruszeń ślubu. Na te wyjątkowe odcinki zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

PREMIERY FILMOWE W ITVN
Następny artykuł:

PREMIERY FILMOWE W ITVN

tvnpix