Aktualności

powrót do listy

HIPNOZA

Polecane | Programy |
HIPNOZA
HIPNOZA  Foto: TVN

HIPNOZA – NOWY PROGRAM W ITVN

Już wiosną Filip Chajzer pokaże widzom potęgę wyobraźni! W nowym programie „Hipnoza” jeden z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy TVN udowodni, że umysł ludzki skrywa wiele tajemnic oraz możliwości. W każdym z odcinków pięcioosobowe drużyny będą walczyły o nagrodę pieniężną. Pozornie błahe zadania nabiorą jednak zupełnie innego wymiaru, gdy uczestnicy znajdą się w stanie hipnozy! Na premierę zapraszamy w każdą sobotę od 3 marca o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago), 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. 

HIPNOZAHIPNOZA
Foto: TVN
HIPNOZAHIPNOZA
Foto: TVN
HIPNOZAHIPNOZA
Foto: TVN

Nowy program „Hipnoza” oparty jest na brytyjskim formacie BBC „You are back in the room”.  W każdym z odcinków jego uczestnicy będą rywalizować o zwycięstwo i nagrodę.  Czy łatwo wcielić się w Elvisa Presleya? Jak poradzić sobie z fryzurą dla gwiazdy? Czy nosem można namalować obraz? – to tylko niektóre z pozornie błahych zadań, które wykonywano w międzynarodowych edycjach. Jakie wyzwania postawi, przed drużynami polskiej wersji tego popularnego programu, Filip Chajzer? Realizację każdego z zadań utrudni Artur Makieła, hipnotyzer oraz członek British Association of Hypnotherapy, który każdego z uczestników  wprowadzi w stan hipnozy scenicznej. Proste do wykonania czynności nabiorą wówczas zupełnie innego znaczenia… - Uczestnicy castingów naprawdę przeżywają niesamowite doznania i wędrują poza granice swoich dotychczasowych możliwości. Odkrywają, że potrafią dużo więcej niż do tej pory przypuszczali. Wszystkie elementy show są całkowicie bezpieczne i opatrzone sporą dawką poczucia humoru – zdradza hipnotyzer.

- To pierwszy taki program w Polsce i doskonała zabawa dla całej rodziny. „Hipnoza” to wyjątkowa rozrywka, o której przebiegu decydują sami uczestnicy. I to jest to, co wyróżnia te produkcję. Już teraz jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zgłaszających się na castingi osób – tłumaczy Wojciech Iwański, reżyser. Program zadebiutował w Wielkiej Brytanii w 2015 r. przyciągając przez telewizory ponad 5 milionów widzów. Z podobnym sukcesem podbił serca widzów z Australii, Francji, Holandii, Słowenii, Kolumbii, USA oraz Nowej Zelandii. Nadszedł czas na polską wersję. To trzeba zobaczyć! Zapraszamy do ITVN.

MATERIAŁY TVN

PROJEKT LADY
Następny artykuł:

PROJEKT LADY

tvnpix