Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

GWIAZDY PRYWATNIE

Polecane | Programy |
GWIAZDY PRYWATNIE
GWIAZDY PRYWATNIE  Foto: TVN

GWIAZDY PRYWATNIE – ODCINEK 8

W ostatnim odcinku pierwszego sezonu „Gwiazd prywatnie” Ula Chincz odwiedzi Michała Piróga w jego mieszkaniu w centrum Warszawy. Jak zostanie przyjęta przez gospodarza? Zapraszamy do ITVN w niedzielę 25 marca o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CDT – Chicago) i 19.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Mieszkanie jest niemal tak niezwykłe, jak jego właściciel. Ciężko się do niego dostać, bo Michał nie lubi niespodziewanych gości, a na ponad 80 metrach kwadratowych są tylko dwa pokoje i kuchnia, ale za to aż... dziewięć szaf z ubraniami, butami, biżuterią i kolekcją markowych okularów! A w każdej - co skrupulatnie sprawdziła Ula - panuje pedantyczny wręcz porządek.

W sypialni Michała dominuje, służąca za szafę, chińska walizka gigantycznych rozmiarów. Ula znalazła w niej torbę z ubraniami zaprojektowanymi przez Michała na specjalny pokaz związany z kulturą żydowską w Gdańsku sprzed kilku lat.

Z kolei w kuchni Michał pokazał Uli swój ulubiony dziecięcy komplet śniadaniowy z małpką, po który wysyłał przyjaciół do sklepów w całej Polsce. W rezultacie ma więc... cztery takie zestawy z kieliszkiem do jajek!

Mieszkanie, do którego zaprosił Ulę, jest dwudziestym z kolei, w którym mieszka. I jak podkreśla, na pewno nie ostatnim. Gdzie chciałby się teraz przeprowadzić? Tego i innych ciekawych rzeczy o Michale dowiedzą się Państwo, oglądając „Gwiazdy prywatnie” w ITVN. Zapraszamy!

TEKST TVN STYLE

CZAS ZEMSTY, CZAS MIŁOŚCI
Następny artykuł:

CZAS ZEMSTY, CZAS MIŁOŚCI

tvnpix