Aktualności

powrót do listy

GWIAZDY PRYWATNIE

Polecane | Programy |
GWIAZDY PRYWATNIE
GWIAZDY PRYWATNIE  Wideo: TVN

GWIAZDY PRYWATNIE – ODCINEK 3

To właśnie Beata Kozidrak jest kolejną bohaterką programu „Gwiazdy prywatnie”, która zaprosiła ekipę TVN Style od kuchni do swojego nowego, warszawskiego domu. Na trzeci odcinek zapraszamy w niedzielę 18 lutego o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CST – Chicago) i 19.30 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Beata mówi, że jest w najlepszym momencie swojego życia, po rozwodzie zaczyna nowy etap w stolicy. Nagrała właśnie płytę B3, która już pokryła się platyną, znalazła nowych przyjaciół, planuje rozbudowę domu z ogrodem. Projektowanie przestrzeni to zresztą jej pasja i hobby - pomysły na wszystkie rozwiązania przestrzenne, kolory, nowe gadżety, lampy oraz obrazy pochodzą od samej wokalistki. Beata uwielbia w zaprojektowanych przez siebie wnętrzach spędzać czas z córkami i wnukami. Lubi także organizować przyjęcia. Dobrze gotuje i  sama zajmuje się domem.

Artystka pokazała też sekrety, jakie kryje jej legendarna garderoba - jedna z trzech w domu. Widzowie obejrzą też zabawne prezenty od fanów oraz zdjęcia najbliższych. Nigdy jeszcze gwiazda estrady, która od 40-tu lat zapełnia sale koncertowe, nie pokazała i nie powiedziała o sobie tak wiele! Zapraszamy do ITVN!

 

MATERIAŁY TVN STYLE

UGOTOWANI
Następny artykuł:

UGOTOWANI

tvnpix