Aktualności

powrót do listy

GWIAZDY OD KUCHNI

Polecane | Programy |
GWIAZDY OD KUCHNI
GWIAZDY OD KUCHNI  Foto: TVN

GWIAZDY OD KUCHNI

Kto gotuje w domu u Anny Kalczyńskiej, jak Piotr Najsztub przyrządza swoją popisową potrawę i czy Ewa Drzyzga ma własne kulinarne patenty? Odpowiedzi na te pytania poznają Państwo w programie „Gwiazdy od kuchni” w każdy poniedziałek od 26 marca o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago), 16.15 (EDT – Nowy Jork). Zapraszamy do ITVN!

Od dawna wiadomo, że najlepsze imprezy odbywają się w kuchni, a wspólne gotowanie jest doskonałym pretekstem do rozmów i zwierzeń. Katarzyna Bosacka dobrze o tym wie i w swoim nowym programie spotyka się ze znanymi i lubianymi właśnie tam, gdzie znajduje się serce całego domu. Wraz z gośćmi przygotowuje ich ulubione dania, przy okazji poznając wiele ciekawostek z ich życia. Nie tylko kulinarnego! Co i dlaczego kochają jeść najbardziej? Jakie potrawy przygotowują, żeby podbić serca swoich bliskich? Czy chętnie podejmują kulinarne wyzwania?

W programie nie zabraknie także licznych anegdot i praktycznych porad. Będzie pysznie, wesoło i pikantnie. „Gwiazdy od kuchni” to niesamowita okazja, by poznać sławnych ludzi z innej, bardziej domowej strony. Smaczki ze swojego życia zdradzą Katarzynie Bosackiej m.in. Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Piotr Najsztub i Andrzej Sołtysik.

W pierwszym odcinku swojego nowego programu Kasia Bosacka do swojego kulinarnego królestwa zaprosi wnuka rzeźnika. Wraz z nim pozna szczegóły świńskiej anatomii i przyrządzi prawdziwą białą kiełbasę z wieprza! Jednak najpierw powita go tradycyjnie po polsku - chlebem i solą. Kim jest ten tajemniczy gość? Kasia gotować będzie z Andrzejem Sołtysikiem!

Podczas przygotowywania potraw prowadząca dowie się, jak wyglądało dzieciństwo Andrzeja, który mieszkał z dziadkiem rzeźnikiem. Na światło dzienne wypłyną jeszcze inne ciekawostki rodzinne. Oczywiście w odcinku nie może zabraknąć samego gotowania. Kasia i Andrzej oprócz kiełbasy przygotują pełnowartościowe śniadanie. Andrzej zaprezentuje, jak zrobić tradycyjną jajecznicę na boczku, a Kasia zaproponuje mu alternatywną, bardziej lekkostrawną potrawę dla synka. Prowadząca podzieli się babcinym przepisem na „Placek Grzybek" z owocami.

TEKST TVN STYLE

KUCHENNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE

tvnpix