Aktualności

powrót do listy

DZIEŃ DOBRY TVN

Polecane | Programy |
DZIEŃ DOBRY TVN
DZIEN DOBRY   Foto: TVN KAMIL PUKLIKIEWICZ

DZIEŃ DOBRY TVN

 

„Dzień Dobry TVN” to wachlarz niekończących się niespodzianek.Nowi goście, innowacyjne pomysły, a przede wszystkim kolejne reakcje na sytuacje, które przynosi życie. Z nami widzowie zawsze pozostaną na bieżąco i rozpoczną dzień pozytywnie z dużą porcją energii. Zachęcamy do oglądania stałej pozycji ramówkowej ITVN od poniedziałku do soboty o godz. 8.00 (CET – Berlin, Paryż) i w niedziele o godz. 8.30 (CET – Berlin, Paryż) oraz od poniedziałku do piątku o godz. 7.15 (CST – Chicago) i 8.15 (EST – Nowy Jork, Toronto), a w weekendy o godz. 8.00 (CST – Chicago) i 9.00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Do załogi „Dzień Dobry TVN” od września dołącza Andrzej Sołtysik, którego do tej pory można było oglądać w magazynie podczas cyklu o nowościach kinowych. Jesienią stworzy parę w codziennych wydaniach razem z Anną Kalczyńską. Jaki przedstawią tandem i czym zaskoczy nowy prowadzący? W ekipie oprócz nich niezmiennie gościć będzie duet sprawdzony w każdych warunkach Dorota Wellman – Marcin Prokop, a weekendowe odcinki zaprezentują Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Magda Mołek i Marcin Meller.

Oprócz tego Agnieszka Cegielska w swoich autorskich felietonach zajmie się zdrowym stylem życia. Kasia Bosacka zbada prawdy i mity na temat produktów, dając odpowiedź, co jest korzystne dla konsumentów, a  dziennikarz „Faktów” Paweł Płuska pochyli się nad bezpieczeństwem, promując pozytywne zachowania na drodze. To tylko część atrakcji, która wypełni grafik Państwa jesiennych poranków. Uzupełnią je znane i cieszące się popularnością kontynuacje m.in. takie jak „Udana operacja” czy „Odpicowane mieszkanie”. Tak naładowany program nie pozwoli widzom na długi sen, energetyzując ich porcją najlepszych tematów każdego dnia! Zapraszamy do ITVN!

 

MATERIAŁY TVN

PREMIERY TVN STYLE ORAZ TVN TURBO W JESIENNEJ RAMÓWCE ITVN
Następny artykuł:

PREMIERY TVN STYLE ORAZ TVN TURBO W JESIENNEJ RAMÓWCE ITVN

tvnpix