Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DRZEWO MARZEŃ

Polecane | Programy |
DRZEWO MARZEŃ
DRZEWO MARZEŃ  Foto: TVN

DRZEWO MARZEŃ – ODCINEK 3

Wizyta w Ząbkach na długo zostanie w pamięci Mateusza Gesslera. Głównie za sprawą przesympatycznych dzieciaków i marzeń ich najbliższych. Jakie życzenia spełni tym razem ekipa „Drzewa marzeń”? Zapraszamy na trzeci odcinek programu w sobotę 19 maja o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago), 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

Już pierwsze marzenie zrobiło na Mateuszu ogromne wrażenie. Kamil opowiedział o swojej opiekunce, która, kiedy chłopiec był jeszcze malutki, uratowała go przed szarżą rozjuszonego dzika. Prawdopodobnie zawdzięcza jej życie. Chciałby się jakoś odwdzięczyć. Mateusz dowiaduje się, że kobieta ostatni raz była na urlopie 48 lat temu, nad morzem. Zaczyna planować jak zorganizować jej wspaniałe wakacje.

Piotrek mówi Mateuszowi, że jego mamie „muzyka gra w sercu”. Kobieta jest wykształconą skrzypaczką. Porzuciła jednak artystyczną karierę. Dziś pracuje jako specjalista od zabezpieczeń pożarowych. Jej syn marzy, żeby mama znów zaczęła grać na skrzypcach, a na początek może zagrać z kimś… sławnym.

Tata Michała od zawsze interesował się samolotami, kiedyś nawet pracował na lotnisku. Dziś dostarcza pizzę. Dzięki tajemniczemu zamówieniu trafi w pewne miejsce, gdzie czeka na niego niezwykła niespodzianka. A to dopiero początek. Michał chce, żeby tata mógł sobie polatać samolotem akrobacyjnym…

TEKST TVN

DRZEWO MARZEŃ USA
DRZEWO MARZEŃ USA

TAKIEGO PROGRAMU JESZCZE NIE BYŁO!
Następny artykuł:

TAKIEGO PROGRAMU JESZCZE NIE BYŁO!

tvnpix