Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DRZEWO MARZEŃ

Polecane | Programy |
DRZEWO MARZEŃ
DRZEWO MARZEN  Foto: TVN

DRZEWO MARZEŃ – ODCINEK 8

Mateusz był na Ursynowie wielokrotnie, ale nigdy nie przypuszczał, że w jednej z lokalnych podstawówek usłyszy o tak pięknych marzeniach. Nie miał wątpliwości, które z nich będzie chciał zrealizować. Zapraszamy na kolejny odcinek „Drzewa marzeń” w sobotę 23 czerwca o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago), 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Malwina i Michał to rodzeństwo. Bardzo się kochają, choć – jak to w rodzeństwie bywa – często kłócą. Ich mama, psycholog, napisała uroczą książkę o życiu całej trójki. Niestety, maszynopis od wielu miesięcy leży w wydawnictwie i nic się z nim nie dzieje. Dzieciaki wymyśliły, że Mateuszowi na pewno uda się wydać tę książkę.

Brat Hani, florecista, stracił ostatnio zainteresowanie swoją pasją. Siostra bardzo chce, żeby odzyskał wiarę we własne siły, a on sam wrócił do sportu. Czy walka z mistrzynią olimpijską będzie wystarczającą motywacją?

Również Bianka bardzo chce sprawić niespodziankę swojej kochanej babci, która kiedyś uwielbiała jeździć konno. Od wielu lat jednak nie siedziała w siodle. Nawet nie podejrzewa, co jej wnuczka wymyśliła wspólnie z Mateuszem…

TEKST TVN

MIESZKAŃCY ŚWIATA
Następny artykuł:

MIESZKAŃCY ŚWIATA

tvnpix