Aktualności

powrót do listy

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ STANY

Polecane | Programy |
CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ STANY
CIEZAROWKA PRZEZ STANY  Foto: TVN

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ STANY

Ameryka to ogromny kraj - pracujący tam, jako kierowca ciężarówki, Dawid Andres ma jeszcze wiele do odkrycia. Zapraszamy na kontynuację jego niesamowitej podróży osiemnastokołowym zestawem przez najpiękniejsze rejony, najbardziej wymagające drogi i charakterystyczne miejsca w Stanach Zjednoczonych. Program „Ciężarówką przez Stany” wyemitujemy w każdą niedzielę od 11 marca o godzinie 18.00 (CET – Berlin, Paryż), 17.55 (CDT – Chicago) i 18.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

W drugiej serii programu podróżnik znów skorzysta z okazji, by połączyć dostarczanie towarów z poznawaniem amerykańskiej przyrody, architektury i kultury. Wraz z nim widzowie odwiedzą między innymi miasto Atlanta w stanie Georgia i zajrzą na legendarny tor wyścigowy Indianapolis Motor Speedway.

CIEZAROWKA PRZEZ STANYCIEZAROWKA PRZEZ STANY
Foto: TVN

Dawid Andres jeździ ciężarówkami po Stanach od 17 lat - zwykle pracuje latem, a zimą odpoczywa, ale tym razem dał się przekonać Piotrowi na kurs o tej mniej sprzyjającej porze roku. Argumenty szefa to nowa ciężarówka do przetestowania oraz trasa na południe, gdzie temperatury są zdecydowanie wyższe. Po drodze do Atlanty kierowca zajrzy na imponujący rozmiarami tor wyścigowy Indianapolis Motor Speedway oraz do stolicy muzyki country - miasta Nashville. Tego nie można przegapić!

TEKST TVN TURBO

36,6°C
Następny artykuł:

36,6°C

tvnpix