Aktualności

powrót do listy

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY

Polecane | Programy |
BĘDZIE PAN ZADOWOLONY
BĘDZIE PAN ZADOWOLONY  Foto: TVN/ PIOTR MIZERSKI

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY – NOWY SEZON

Czy mechanicy rzeczywiście zasługują na pieniądze, które im płacimy? To wszystko i wiele więcej sprawdzą fachowcy programu „Będzie pan zadowolony”. Na nowy sezon zapraszamy do ITVN we wtorki od 12 grudnia o godz. 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CST – Chicago) i 16.15 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Do wybranych warsztatów wysyłamy auta z usterkami spreparowanymi przez naszego eksperta i ukrytymi kamerami rejestrującymi naprawę. Po odbiorze samochodu sprawdzamy, czy usługa została wykonana fachowo i zgodnie ze sztuką, a jeśli nie, analizujemy co poszło nie tak i dlaczego. W tym sezonie nie zabraknie też barwnych warsztatowych dialogów.

BĘDZIE PAN ZADOWOLONYBĘDZIE PAN ZADOWOLONY
Foto: TVN / Piotr Mizerski

Renault Scenic z 2004 r. z silnikiem 1.6 (benzyna + LPG) traci moc, a kontrolki odsyłają właściciela do warsztatu - tym razem winę za ten stan rzeczy ponoszą: przewód zasilający czujnika wałka rozrządu i uszkodzony pin cewki na czwartym cylindrze. Krzysztof Woroniecki oceni efekty pracy mającego o sobie wysokie mniemanie mechanika, który myli czujnik wałka rozrządu z czujnikiem wału i... posłucha śpiewu „Karoliny”! Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN TURBO

MEGATRANSPORTY
Następny artykuł:

MEGATRANSPORTY

tvnpix