Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

BALON PEŁEN PRZYGÓD

Polecane | Dokumenty |
BALON PEŁEN PRZYGÓD
BALON PEŁEN PRZYGÓD  Foto: ALBATROSS

BALON PEŁEN PRZYGÓD

Niemiecki cykl dokumentalny „Balon pełen przygód” prezentuje najciekawsze miejsca z wszystkich stron świata widzianych podczas lotu balonem. Zachęcamy do obejrzenia kolejnych odcinków w ITVN od 29 kwietnia w każdą niedzielę o godzinie 13.20 (CET – Berlin, Paryż), 12.55 (CDT – Chicago) i 13.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto)

BALON PEŁEN PRZYGÓDBALON PEŁEN PRZYGÓD
Foto: ALBATROSS
BALON PEŁEN PRZYGÓDBALON PEŁEN PRZYGÓD
Foto: ALBATROSS

Kenia, Mongolia, Wenezuela, Sri Lanka, Alpy - te państwa i regiony stanowią cel wielu podróżników. Turyści poszukują w nich egzotyki, pięknych pejzaży oraz krajoznawczych przeżyć. Jak wymienione miejsca wyglądają z perspektywy balonu, lecącego kilka kilometrów nad ziemią? Odpowiedź znajdą Państwo, oglądając niezwykłą serię „Balon pełen przygód”.

Niekończące się przestrzenie pustyni Gobi czy pokryte śniegiem alpejskie szczyty oglądane z powietrza zapierają dech w piersiach. Proponowany przez nas serial jest jednak nie tylko fascynującą wyprawą po różnych zaciszach globu. Widzowie ITVN poznają dzięki niemu również śmiałków, którzy pasjonują się lotami balonem i znajdują w tym wspaniały sposób na urozmaicenie swojego życia. Zapraszamy!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

RATUJEMY KLASYKI
Następny artykuł:

RATUJEMY KLASYKI

tvnpix