Aktualności

powrót do listy

APETYT NA MIŁOŚĆ

Polecane | Programy |
APETYT NA MIŁOŚĆ
APETYT NA MILOSC  Foto: TVN / BARTOSZ KRUPA EAST NEWS

APETYT NA MIŁOŚĆ

Przyspieszony oddech, mocne bicie serca, tysiące myśli w głowie, które przerywa… dzwonek do drzwi. To już?! Kim jest osoba po drugiej stronie? Głodni miłości uczestnicy wracają w czwartym sezonie programu TVN Style „Apetyt na miłość”, aby przekonać się, czy nieznajoma osoba może okazać się kimś, kogo szukali od dawna. Na premierowe odcinki zapraszamy w każdy czwartek od 8 lutego o godzinie 21.35  (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Zasady tej miłosnej uczty są jednak bezlitosne. Główny bohater, spośród trzech przygotowanych specjalnie dla niego menu, może wybrać tylko dwa. Kim są ci, którzy wymyślali te potrawy? Czym się zajmują? Jak wyglądają? Wybór nigdy nie jest łatwy. Kotlety z jagnięciny, a może flaki? Tatar czy szparagi z jajkiem i sosem holenderskim? Czy uczestniczka postawi na prostotę, czy urzekną ją nieco bardziej wyszukane potrawy? O tym widzowie przekonają się już w pierwszym odcinku tego sezonu.

APETYT NA MILOSCAPETYT NA MILOSC
Foto: TVN / BARTOSZ KRUPA EAST NEWS

Dla fanów programu przygotowaliśmy niespodziankę. Poza parami, które połączył program, „Apetyt na miłość” mamy jeszcze kilka szczęśliwych zakończeń. Do niektórych z naszych uczestników przychodzą listy i maile miłosne. Jeszcze innych odnalazła miłość z czasów szkolnych. Lepiej mieć się na baczności, bo każdego (nawet tych przed telewizorami) może dosięgnąć strzała amora!

MATERIAŁY TVN STYLE

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU
Następny artykuł:

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

tvnpix