Aktualności

powrót do listy

AGENT - GWIAZDY

Polecane | Seriale |
AGENT - GWIAZDY
AGENT - GWIAZDY - SEZON 3  Wideo: TVN

AGENT – GWIAZDY – NOWY SEZON

Wiosną widzów  ITVN czeka premiera trzeciej edycji programu „Agent - Gwiazdy". Na poszukiwania agenta Kinga Rusin i czternaście gwiazd wyruszą do Hong Kongu i na wyspę Bali. Na premierowe odcinki zapraszamy w każdą środę od 21 lutego o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. Tego nie można przegapić!

Nowy sezon programu „Agent – Gwiazdy” zaskoczy nie tylko egzotyczną lokalizacją, zapierającymi dech w piersiach widokami i wyzwaniami, jakie czekają uczestników. Z pewnością zadziwi też lista celebrytów, które zdecydowały się na tę wyjątkową przygodę.

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN PIOTR FILUTOWSKI

W nowym sezonie programu widzowie zobaczą zmagania następujących gwiazd: Karoliny Ferenstein - Kraśko, Anny Lucińskiej, Ilony Ostrowskiej, Anny Skury, Mai Włoszczowskiej, Juli Wróblewskiej, Beniamina Andrzejewskiego, Ryszarda „Peji” Andrzejewskiego, Victora Borsuka, Tomasza Ciachorowskiego, Jana Kuronia, Michała Mikołajczaka, Macieja Myszkowskiego, Piotra Świerczewskiego.

Wśród nich jest jedna osoba, która będzie starała się pokrzyżować tę podróż – agent. Wygra ten, kto dobrze wytypuje jego tożsamość. A im wcześniej to zrobi, tym większa będzie jego szansa na wygranie trzeciej edycji programu „Agent – Gwiazdy”. Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN PIOTR FILUTOWSKI

DIAGNOZA
Następny artykuł:

DIAGNOZA

tvnpix