Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

AFERA FRYZJERA

Polecane | Programy |
AFERA FRYZJERA
AFERA FRYZJERA TVN KUBA BLOSZYK NEWSPIX.jpg 

AFERA FRYZJERA – NOWY SEZON

Od 18 kwietnia zapraszamy Państwa na nowy sezon programu TVN Style „Afera fryzjera”. Premierowe odcinki wyemitujemy w każdą środę o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

W pierwszym odcinku Maciek Maniewski za wszelką cenę będzie próbował pomóc Klaudii, która kilka miesięcy temu otworzyła salon w centrum Chorzowa. Miejsce na pozór idealne, bo w dobrej lokalizacji. Dlaczego więc Klaudia narzeka na brak klientów? Po przekroczeniu progu salonu szybko okazuje się, że Maciek ma do czynienia ze zwykłą prowizorką. Klaudia sama wyremontowała swój salon, sama też instalowała sprzęt fryzjerski.... Jakie są efekty jej pracy? Zakład straszy wystającymi kablami elektrycznymi, niezabezpieczonymi gniazdkami i antykami fryzjerskimi. Maćka przerazi przyczepiona do ściany suszarka hełmowa. Który zakład fryzjerski używa dzisiaj takiego sprzętu?

Design i wykończenie salonu to istna antyreklama. A co z jego pracownikami? Relacje między szefową a pracownicą są dosyć dziwne. Jeszcze kilka lat temu to Klaudia pracowała dla Joli. Dzisiaj role się odwróciły. Niestety, dawna szefowa nie do końca pogodziła się ze zmianą stanowiska. Czy Maćkowi uda się wprowadzić zmiany w chorzowskim salonie fryzjerskim?

W kolejnej odsłonie prowadzący odwiedzi oławski salon fryzjerski „Wellness”, w którym najwyraźniej wisi coś powietrzu. Kilka chwil po przekroczeniu progu zakładu zaskoczą go łzy bezradności właścicielki. Monika tylko teoretycznie jest szefową trzy-osobowego personelu. W rzeczywistości brakuje jej pewności siebie i konsekwencji. Monika nie ma wpływu na swoje pracownice. Te ciągle się kłócą, podbierają sobie klientów, a nawet są zazdrosne o to, kogo bardziej lubi szefowa. Największą zagadką salonu jest Anastazja, która oprócz strzyżenia w salonie, prywatnie przyjmuje klientów u siebie w domu.

Maciej Maniewski spróbuje rozrzedzić tę gęstą, spiętą atmosferę. Oprócz tego prowadzący sprawdzi umiejętności fryzjerskie dziewczyn. Wkrótce okaże się, że pierwsze problemy pojawiają się już na poziomie konsultacji z klientem. Szefowa nie potrafi wygrać ze stresem. Na pierwszy plan wysuwają się prywatne zawirowania życiowe. Czy Maciej będzie w stanie pomóc właścicielce uratować salon? Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

MIŁOŚĆ ZA MIŁOŚĆ
Następny artykuł:

MIŁOŚĆ ZA MIŁOŚĆ

tvnpix