Aktualności

powrót do listy

ABSURDY DROGOWE

Polecane | Programy |
ABSURDY DROGOWE
ABSURDY DROGOWE  Foto: TVN Piotr Mizerski

ABSURDY DROGOWE – NOWY SEZON

To już siódmy sezon programu, w którym nasi dzielni prowadzący Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała jeżdżą po Polsce od absurdu do absurdu, a mimo to materiału wciąż im nie brakuje! Syrenka S201 nawija kolejne kilometry, pozwalając naszym bohaterom odbywać niezwykłe podróże w czasie i przestrzeni. Gdy już myślą, że nic ich nie zaskoczy, rzeczywistość dostarcza im kolejnych wrażeń, którymi chętnie dzielą się z widzami. Na nowe odcinki programu TVN Turbo „Absurdy drogowe” zapraszamy we wtorki od 13 marca o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago), 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

Wąski chodnik, który... jeszcze się zwęża - Kamil Jaśkowski i Krzysiek Ruszała obejrzą go w Stowięcinie. Zmierzą się też z białostockimi kuriozami: niedokończonym skrzyżowaniem z niepotrzebnym oznakowaniem oraz wjazdem w uliczkę przez przejście dla pieszych. Brak tabliczki pod znakiem ostrzegawczym w Łosicach nasza ekipa naprawi własnoręcznie, ale na gdańskim "duorondzie" już tak prosto nie będzie...

Pytanie o barierkę w Słupsku okaże się godne "Milionerów", a nowe rondo w Zawierciu - nadające się do remontu. Syrenka S201 dojedzie też do Zakroczymia, gdzie stoją zaprzeczające sobie znaki, a także sprawdzi się w roli kosmicznego wehikułu czasu na warszawskiej ulicy Marsa. Zapraszamy na nowe odcinku programu „Absurdy drogowe” do ITVN!

TEKST TVN Turbo

101 NAPRAW
Następny artykuł:

101 NAPRAW

tvnpix