Aktualności

powrót do listy

101 NAPRAW

Polecane | Programy |
101 NAPRAW
101 NAPRAW  Foto: TVN Piotr Mizerski

101 NAPRAW – NOWY SEZON

Program przydatny właścicielom starszych i nowszych aut. Tym pierwszym Grzegorz Duda pokaże, jak doposażyć wiekowe auta w nowoczesne technologie, a tym drugim - że wbrew obiegowym opiniom wciąż można w nich wiele zrobić samemu. Zapraszamy przed telewizory w piątki od 16 marca o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago), 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na nowe odcinki programu „101 napraw”.

W piątej serii nie zabraknie porad dotyczących utrzymywania auta w czystości, rozumienia zawiłości samochodowej elektroniki oraz niewymagających dostępu do drogich narzędzi serwisowych napraw mechanicznych. Prowadzący, w przystępnej formie, pokaże po kolei, co i jak należy robić, zwracając uwagę na potencjalne problemy i podsuwając gotowe rozwiązania, opierając się na doświadczeniu zdobywanym przez lata pracy przy konstruowaniu samochodów sportowych klasy mistrzowskiej.

Grzegorz Duda sprawdzi, do czego może przydać się kamerka USB w BMW serii 5 E28, zamontuje siłowniki tylnej klapy w Skodzie Octavii, zdradzi sposób na zabezpieczenie progu załadunkowego i tylnego zderzaka w samochodach kombi na przykładzie Hondy Civic i dołoży rolldach do ciekawie zmodyfikowanego Fiata Cinquecento.

TEKST TVN TURBO

GWIAZDY OD KUCHNI
Następny artykuł:

GWIAZDY OD KUCHNI

tvnpix