powrót do listy

ZABÓJCZE SŁOŃCE

PolecaneSeriale

ZABÓJCZE SŁOŃCE

ZABÓJCZE SŁOŃCEZABÓJCZE SŁOŃCE
Foto: ELEPHANT STORY

Zapraszamy na emisję nowego serialu kryminalnego „Zabójcze słońce”. Akcja rozgrywa się w pięknych plenerach francuskiej wyspy na Morzu Śródziemnym. Grupa detektywów pod wodzą głównego bohatera stara się rozwikłać przestępcze zagadki. Jakie metody okażą się najskuteczniejsze w walce ze złem? Premiera obrazu już od 30 marca w każdy czwartek o godz. 22.20 (CET – Berlin, Paryż) i od 1 kwietnia w każdą sobotę o godz. 21.45 (CDT – Chicago) i 22.45 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

ZABÓJCZE SŁOŃCEZABÓJCZE SŁOŃCE
Foto: ELEPHANT STORY

Korsyka – turystyczny raj, który skrywa wiele mrocznych tajemnic. Tutejsza policja nie może narzekać na brak obowiązków. Szefem oficerów śledczych jest Ange Renucci. Ma wieloletnie doświadczenie i swobodny sposób bycia. Uwielbia dobre jedzenie i spokojną atmosferę w pracy.

ZABÓJCZE SŁOŃCEZABÓJCZE SŁOŃCE
Foto: ELEPHANT STORY

Do jego zespołu dołącza kapitan Le Tallec – młody, ambitny i czarnoskóry policjant, który nigdy wcześniej nie był na Korsyce. Początkowo jego styl działania oraz pochodzenie nie będą ułatwiać mu pracy w kolektywie. Stopniowo jednak przełamie opory współpracowników i stanie się pełnoprawnym członkiem załogi.

Jak się okazuje, miejsce wydarzeń to tylko z pozoru spokojna wyspa, której mieszkańcy nie mają nic do ukrycia. Agenci pod kierownictwem Renucciego zajmują się dochodzeniami dotyczącymi morderstw. Ich upór, doświadczenie i inteligencja będą niezwykle przydatne w pracy nad najtrudniejszymi śledztwami. Zachęcamy wiec do oglądania serii „Zabójcze słońce” w ITVN.

ZABÓJCZE SŁOŃCEZABÓJCZE SŁOŃCE
Foto: ELEPHANT STORY

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

tvnpix