WIEM, CO KUPUJĘ
powrót do listy

WIEM, CO KUPUJĘ

Polecane

WIEM, CO KUPUJĘ

Jak robić zakupy? Co wybrać? Wyczerpujących odpowiedzi na te i inne pytania udzieli specjalistka od jakości, bojowniczka w walce o dobro konsumenta i pogromczyni każdej producenckiej ściemy – Katarzyna Bosacka. Prowadząca w każdy poniedziałek odkryje przed widzami wszelkie sklepowe „szwindle”. Na naukę kupowania z głową zapraszamy do ITVN od 27 marca o godz. 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago) i 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) podczas emisji programu „Wiem, co kupuję”.

WIEM, CO KUPUJĘWIEM, CO KUPUJĘ
Foto: TVN / Piotr Mizerski

Czy spray odświeżający oddech to dobry wybór? Czy płyny do płukania jamy ustnej są zdrowe? Czy domowe wybielanie zębów ma sens? Słowem – jak zabłysnąć ładnym uśmiechem? Na te pytania, w pierwszym odcinku „Wiem co kupuję”, odpowie dziennikarka Kasia Bosacka.

Sprawdzi również, jakie produkty można znaleźć na sklepowych półkach i porówna ich ceny. Opowie także, jakie są przyczyny nieświeżego oddechu, jakich nitek dentystycznych używać, a także jak zrobić domową płukankę do zębów. Oprócz tego w programie – test preparatów wybielających oraz sprawdzian nici do zębów i irygatorów. Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

tvnpix