W DOBRYM STYLU – NOWY PROGRAM
powrót do listy

W DOBRYM STYLU – NOWY PROGRAM

PolecaneProgramy

Małgorzata Rozenek znana jest z czerwonych dywanów, okładek kobiecych magazynów, konferencji prasowych i pokazów mody. „W dobrym stylu” to niepowtarzalna okazja do zobaczenia jej w zupełniej nowej odsłonie, w miejscu, w którym czuje się najlepiej – w domu.

Okazuje się, że nawet osoby zapracowane mogą dobrze radzić sobie w domu i stylowo żyć. Małgosia Rozenek zdradzi widzom, jak to zrobić. Wraz ze swoimi gośćmi i ekspertami z różnych dziedzin podpowie gotowe rozwiązania na wiele problemów. Prowadząca podzieli się także swoją wiedzą na temat ekologicznego zarządzania gospodarstwem. Produkcja TVN Style „W dobrym stylu” to skarbnica domowych sekretów i skutecznych patentów. Wystarczy zastosować choć część z nich, a życie stanie się bardziej prostsze, lepiej zorganizowane i po prostu stylowe.

Zachęcamy do oglądania premiery programu na antenie ITVN w każdy wtorek od 6 grudnia o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż) oraz w każdy czwartek od 8 grudnia o godz. 21.05 (CST – Chicago) i 22.05 (EST – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy!

MATERIAŁY TVN STYLE

tvnpix