SPRAWA HONORU
powrót do listy

SPRAWA HONORU

Polecane

SPRAWA HONORU – NOWY SEZON

 

Od 26 marca widzów ITVN zachęcamy do śledzenia najnowszego sezonu włoskiego serialu „Sprawa honoru”. To dzieje skłóconej rodziny. Opowieść o konsekwencjach prowadzenia nieczystych interesów sycylijskiej mafii rozgrywających się na przestrzeni kilku dekad.Jak wyglądają dalsze losy potomków rodziny Fortebracci? Zachęcamy do oglądania premierowych odcinków na antenie ITVN w każdą niedzielę o godz. 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 20.55 (CDT – Chicago) i 21.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

SPRAWA HONORUSPRAWA HONORU
Foto: RTI

Głównymi bohaterami sensacyjnej serii „Sprawa honoru” są dwaj bracia Fortebracci. Tonio nawiązuje kontakty z gangiem i staje się jego wiernym członkiem. Powoduje nim jednak pragnienie zemsty na ludziach, którym służy i którzy doprowadzili rodzinny majątek do upadku. Santi z tych samych powodów zostaje wziętym adwokatem. Jako główny cel obiera walkę ze zorganizowaną przestępczością.

SPRAWA HONORUSPRAWA HONORU
Foto: RTI
SPRAWA HONORUSPRAWA HONORU
Foto: RTI

Premiera czwartego sezonu przyniesie kolejne dramatyczne zwroty akcji. Po śmierci swojego brata Tonio zostaje sam. Wraca na Sycylię z Nowego Jorku i od razu trafia do aresztu. Jednak na tym nie koniec kłopotów. Na jego życie czyhają nowi bohaterowie opętani żądzą zemsty na Fortebraccim. Kolejna odsłona „Sprawy honoru” to trzymająca w napięciu historia, w którym zło i walka o przywództwo w przestępczym świecie miesza się z miłością i sprawiedliwością. Tego nie można przegapić, dlatego zapraszamy do ITVN!

SPRAWA HONORUSPRAWA HONORU
Foto: RTI

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

SPRAWA HONORUSPRAWA HONORU
Foto: RTI

tvnpix