PANI GADŻET
powrót do listy

PANI GADŻET

Polecane

PANI GADŻET

Ania Nowak-Ibisz to już wykwalifikowany przewodnik po świecie gadżetów, która ma coraz więcej pomysłów i nie boi się testowania dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych rzeczy. Na nowy sezon programu „Pani Gadżet” zapraszamy w czwartek od 9 marca o godz. 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago) i 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

W trzynastym sezonie programu „Pani Gadżet” z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje szmatka, która wyczyści każde zabrudzenie? Jaki płyn lepiej usunie plamy? Czysty dom to jedno, ale o ogród też trzeba zadbać. Nie zabraknie więc narzędzi i akcesoriów, które Pani Gadżet poddała wyczerpującym i dokładnym testom. Tej wiosny hitem będą narzędzia akumulatorowe. Jesteście Państwo ciekawi jak sprawdzą się nożyce do żywopłotu i pilarka łańcuchowa? Przekonacie się niebawem!

Na wiosnę warto pomyśleć także o swojej formie fizycznej. Często wielu z nas męczy się, by po zimie zrzucić zbędne kilogramy. Anna Nowak - Ibisz sprawdzi, ile warte są przeznaczone do tego aplikacje, elektroniczne opaski oraz sprytne ubrania. Zapraszamy na premierowe odcinki programu do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

 

 

tvnpix