CYRK BUKOVSKY
powrót do listy

CYRK BUKOVSKY

PolecaneProgramy

CYRK BUKOVSKY

Psycholog Bukovsky po utracie pracy wyrusza w trasę z grupą cyrkowców. Wkrótce zostaje oskarżony o zamordowanie swojej uczennicy i kochanki. Kto w tej zagadce okaże się oprawcą, a kto ofiarą? „Cyrk Bukovsky” to czeski serial kryminalny, który trzeba po prostu zobaczyć! Zapraszamy na kolejne odcinki w ITVN w każdy piątek od 17 marca o godzinie 21.55 (CET – Berlin, Paryż), 21.30 (CDT – Chicago) i 22.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

CYRK BUKOVSKYCYRK BUKOVSKY
Foto: CESKA TELEVIZE

Główny bohater serii „Cyrk Bukovsky” – psycholog i pedagog Nestor – z dnia na dzień traci pracę i dach nad głową. Opuszcza więc Pragę i w odziedziczonej przyczepie kempingowej zaczyna wędrować z zespołem komików. W ślad za nim podąża detektyw prowadzący śledztwo w sprawie śmierci uczennicy i Edity, kochanki Bukovskiego. Kunes jest przekonany, że kobieta nie popełniła samobójstwa, lecz została zamordowana. To właśnie Nestor staje się głównym podejrzanym i żeby oczyścić się z zarzutów, rozpoczyna dochodzenie na własną rękę. Tymczasem dochodzi do kolejnych zbrodni…

CYRK BUKOVSKYCYRK BUKOVSKY
Foto: CESKA TELEVIZE

Oryginalna fabuła serialu „Cyrk Bukovsky” nawiązuje do najlepszych tradycji i stylistyki czarnego kryminału. Pełna niespodziewanych rozwiązań i zaskakujących zwrotów akcji trzyma w napięciu do końca. Tu nic nie jest jasne aż do samego finału! Cykl zdobył nagrodę za reżyserię i montaż oraz nagrodę dla najlepszego aktora na Festiwalu Telewizyjnym w Bar oraz nagrodę główną na Festiwalu Filmowym w Plzen. Zapraszamy do ITVN na kolejne zmagania niedoświadczonego agenta Bukovskiego!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

tvnpix