AUTOMANIAK – NOWY SEZON
powrót do listy

AUTOMANIAK – NOWY SEZON

PolecaneProgramy

Producenci aut stają na głowie, aby przedstawić w folderach reklamowych same korzyści z posiadania danego modelu. Jednak czwórka gospodarzy programu „Automaniak” wywraca wszystko do góry nogami i sprawdza, jakie możliwości tak naprawdę drzemią ukryte pod maską.

Rafał Jemielita, Jarek Maznas, Patryk Mikiciuk i Marcin Prokop szczerze i bez ogródek odkrywają wady samochodów, które pojawiają się w programie. W tym sezonie na widzów ITVN czeka między innymi pojedynek trzech szybkich kompaktowych aut. Do walki o miano najlepszego hot hatcha staną: długo wyczekiwana nowość ford focus RS, dotychczasowy król audi RS 3 i nowy pretendent do tytułu mercedes A 45 AMG. Będą współczesne pickupy: ford ranger, ssangyong actyon oraz nowy nissan navara. Powieje też luksusem. W jednym z odcinków pojawią się ekskluzywne wersje: mercedes S500e, BMW 7 oraz jaguar XJ.

Na nowy sezon produkcji TVN Turbo zapraszamy w każdą niedzielę od 4 grudnia o godz. 18.00 (CET – Berlin, Paryż) oraz 17.55 (CST – Chicago) i 18.55 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

MATERIAŁY TVN TURBO

tvnpix