36,6°C
powrót do listy

36,6°C

Polecane

36,6°C

Ewa Drzyzga w asyście ekspertów z zakresu medycyny, zajmie się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie. Na nowy program „36,6°C” zapraszamy od 23 marca w każdy czwartek o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławylekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne oraz pewne metody walkiz chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będąmogli poznać najnowsze technologie medyczne czy dowiedzieć się, jakdo nich dotrzeć.Opowiemy, jak łatwo, potwierdzonymi przez specjalistówsposobami, zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia,ale i skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobomlub pomóc wykryć je we wczesnym stadium.

W programie pokażemy historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych,zdolnych lekarzy, nowości ze świata medycyny, najlepsze placówki,metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. W „36,6°C” każdy znajdziedla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki dotycząceporuszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie.Nowy program Ewy Drzyzgi pomoże zadbać o to, conajcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich.

MATERIAŁY TVN

 

tvnpix