Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Miłość na zakręcie

  Martin Montana pracuje jako taksówkarz. Przed piętnastoma laty stracił swoją piękną żonę, Agustinę, w której zakochany był do szaleństwa. Z ich związku pozostał mu syn, Diego, który również pracuje w zawodzie ojca, ale marzy o karierze modela. Pewnego dnia Martin dostrzega na ulicy pobitą kobietę, Tanię, która do złudzenia przypomina jego żonę. Nawiązuje się między nimi relacja, pełna sympatii i przyjaźni. Martin nie wie jednak, że znajomość z Tanią doprowadzi do wielu dramatycznych zmian w jego życiu. Życiowe dramaty czekają również syna Martina. Diego, zakochany w młodej dziewczynie Emie, jest również zafascynowany jej matką, Lucią. Oni, jak również Tania i Martin, zmierzają prosto w ręce tajemniczego Cesara Morettiego, który konstruuje skomplikowaną intrygę. Moretti znał kiedyś Martina i ma z nim do wyrównania sporo rachunków. Jak się jednak okazuje, Tania także ma sporo rzeczy do ukrycia. Czy Martin ulegnie jej i czy kiedykolwiek dowie się, co naprawdę stało się z Agustiną?
 • Rozmowy w toku

  Już od 15 lat prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • Prosto w serce

  Artur ma dosyć przygotowań ślubnych i ekstrawagancji wymyślanych przez Konstancję i Lalo. Chce skromnego ślubu. Rafał nie potrafi zdobyć pieniędzy, które jest winien wierzycielom, więc postanawia wykorzystać Konstancję. Gośka jest wściekła na Kubę. Nie chce mieć z nim kontaktu. Do Artura przychodzi ciotka Moniki.
 • Dzień Dobry TVN

  „Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła programu – widzowie. To dla nich to wszystko. Codzienne podnoszenie poprzeczki i podejmowanie tematów, które są dla nich ważne. Wysoki poziom niezmiennie utrzymują również prowadzący – Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Magda Mołek, Marcin Meller, Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, którzy nie wyobrażają sobie inaczej rozpoczęcia dnia, niż od słów „Dzień Dobry TVN”.
 • Szpital

  Pacjentem dr Gajdy jest weterynarz, który uległ wypadkowi w stadninie koni. W wyniku uderzenia przez konia kopytem, mężczyzna ma złamany obojczyk. Na SOR przyjeżdża właścicielka stadniny, która swata go ze swoją córką. W szpitalu okazuje się, że 19-latka jest w ciąży ze stajennym. Gdy chłopak dowiaduje się o dziecku, zrywa z nią. Tymczasem weterynarz decyduje się na ślub z dziewczyną. Czy ojciec dziecka będzie walczył o ukochaną? Dr Michał Morawski przyjmuje na oddział mężczyznę chorego na cukrzycę. Podczas kłótni młodszy syn wbił mężczyźnie gwóźdź w stopę. Żona pacjenta broni 13-latka. Z powodu choroby męża zaniedbała starszego syna i teraz nie chce, by młodszy poszedł w ślady brata. Planuje zrobić wszystko, by nie obarczać go chorobą ojca. Kobieta załamuje się, gdy słyszy, że mężowi grozi amputacja…
 • Na Wspólnej 15

  Olaf nadal w śpiączce! Zrozpaczona Marta nie opuszcza szpitala - nikt nie informuje jej o stanie zdrowia Olafa. Roman alarmuje Kamila. Ten powoduje, że do Marty wreszcie przychodzi lekarz opiekujący się Kubickim. Czy będzie miał dobre wieści? Zazdrosna Aneta ujawni zdrady i kłamstwa Darka? Agnieszka daje Darkowi w prezencie piękny zegarek, i - co ważniejsze – biurko w swoim gabinecie. Żbik czuje się doceniony i czule jej dziękuje. Aneta nie może tego znieść. Zazdrosna kobieta zaczyna grozić Darkowi. Agata całuje Norberta! Norbert zdejmuje sobie gips – musi być sprawny w pracy. Kiedy przychodzi do niego Agata, chłopak tłumaczy, że jest już zdrowy, wymyślając absolutnie nieprawdopodobną historię. Rozmowa kończy się namiętnym pocałunkiem.
 • Kuchenne rewolucje 14

  Wałbrzych. Justyna wpadła na pomysł otwarcia własnej restauracji, ponieważ doszła do wniosku, że chce być niezależna i pracować na własny rachunek. Tak właśnie powstała w Wałbrzychu restauracja „Piekielna kuchnia”- dziecko Justyny, jak sama mówi o tym miejscu. Sama wymyśliła „piekielną” nazwę oraz logo z diabłem w tle, a także mroczny, czarno-pomarańczowy wystrój lokalu. Menu też jest pomysłem Justyny, a w nim kebab, pizza i… polska kuchnia. Włascicielka jest przekonana, że można u nich „naprawdę fajnie zjeść”, a jej restauracja jest świetnie prowadzonym lokalem, a jednak coś tam nie gra… Pracownicy uważają, że głównym problemem jest sama szefowa- uparta i despotyczna. Nie potrafi zorganizować pracy, kucharze mówią, że każdy tam jest od wszystkiego, a nikt nie wie, co powinien robić, a szefowa wprowadza do restauracji głównie zamieszanie i niepokój i nigdy nie słucha ich opinii. Justyna- zawsze z siebie zadowolona, przyznaje, że wyznaje zasadę kija i marchewki, chociaż słuchając jej pracowników, możnaby pomyśleć, że używa tylko kija. Co odkryje Magda Gessler w „Piekielnej kuchni”? Czy uda się jej naprawić restaurację, której właściciel uważa, że nie może sobie nic zarzucić? Jedno jest pewne, kiedy słynna restauratorka skonfrontuje się z tak upartą osobą jak Justyna w „Piekielnej kuchni” naprawdę zacznie wrzeć.
 • TRWA

  Szkoła

  TEMATY: Agresywny chłopak bije swoją dziewczynę. UFO Aurelia Drabik z gimnazjalnej klasy 1b jest przekonana, że poprzedniej nocy widziała ufo, a kosmici chcą nawiązać z nią kontakt. Koledzy nastolatki postanawiają wykorzystać naiwność dziewczyny i robią wszystko, żeby uwierzyła w przylot kosmitów. Aurelia jest coraz bardziej przestraszona. Darek i Tomek wysyłają jej wiadomość z kosmicznym przesłaniem, potem nagrywają filmik, jak istoty pozaziemskie przybyły do szkoły. Dziewczynka jest przerażona, a jej przyjaciółka, Róża, za wszelką cenę chce się z nimi spotkać i uratować świat. W końcu nastolatki decydują się na spotkanie z kosmitami. Są przekonane, że istoty pozaziemskie pojawią się na dachu najwyższego budynku koło szkoły. Licealiści Ewa i Mariusz są w sobie bardzo zakochani. Jednak Mariusz jest chorobliwie zazdrosny o dziewczynę i traktuje ją jak swoją własność. Ewa nie widzi w tym nic złego, uważa, że to wszystko jest wyrazem wielkiej miłości. Tymczasem zazdrosny chłopak rzuca się na kolegę Ewy, z którym ta odrabia lekcje. Wkrótce uderza dziewczynę w twarz. O kłopotach Ewy z chłopakiem wie jej najlepsza przyjaciółka, Ola. Nastolatka martwi się o koleżankę i wyjawia prawdę wychowawczyni. Mariusz jest wściekły, najpierw krzywdzi swoją dziewczynę, a potem w zemście napada na Olę. Ostatecznie Ewa postanawia rozstać się z Mariuszem. Rodzice nastolatka, za namową nauczycieli, kierują syna do psychologa, który pomaga mu opanować agresję.
 • Rzeka kłamstw

  Gdy Paloma dostaje się na upragnione medyczne studia czuje, że życie stoi przed nią otworem i będzie mogła zrealizować swoje największe marzenia. Wspólnie z rodzicami i bratem wybiera się w podróż do Macchu Picchu, starożytnego miasta Inków. Piękna dziewczyna ma dziwne przeczucie, że ta podróż odmieni jej życie. Wkrótce Paloma poznaje Ninho, błękitnego ptaka i podróżnika, w którym zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Brat Palomy, Felix, jest zazdrosny o względy, którymi darzy dziewczynę ojciec. Obawia się, że to właśnie siostra może odziedziczyć założony przez rodziców szpital. Aby w przyszłości przejąć w całości majątek rodziny, Felix postanawia zdradzić Palomie tajemnicę, która sprawi, że cały jej świat legnie w gruzach. Zagubiona dziewczyna postanawia porzucić rodzinę, studia i całe swoje dotychczasowe życie. Wspólnie z Ninho wybiera się w szaloną wędrówkę po Peru. Wkrótce okazuje się, ze Paloma jest w ciąży. Dziewczyna chce zapewnić swojemu dziecku spokojny i bezpieczny dom, postanawia więc wrócić do Brazylii. Młodzi nie mają jednak pieniędzy na podróż. Ninho, w tajemnicy przed ukochaną, postanawia przyjąć ofertę swojej przyjaciółki i przemycić do Brazylii narkotyki. Na lotnisku zostaje zatrzymany przez policję. Samotna Paloma dociera do Brazylii, gdzie prosi o pomoc brata. Felix postanawia zrobić wszystko, by ukryć przed rodzicami fakt, ze dziewczyna spodziewa się dziecka. Po opuszczeniu więzienia Ninho odnajduje Palomę, ale ich miłość okazuje się skazana na porażkę Wkrótce kobieta rodzi córeczkę. Okrutny Felix zabiera jej dziecko i porzuca je na śmietniku… Jak potoczą się dalej losy pięknej Palomy i jej córeczki? Czy uda jej się odnaleźć dziewczynkę? Czy ciężko doświadczona przez życie kobieta spotka jeszcze prawdziwą miłość? Nieoczekiwanie Paloma poznaje Bruno, który stracił żonę i córeczkę. Mężczyzna postanawia adoptować znalezioną w dziwnych okolicznościach dziewczynkę. Telenowela “Rzeka kłamstw” stała się wielkim telewizyjnym przebojem w Brazylii i Portugalii, zdobywając wiele nagród: m. in. prestiżową Trofeu Imprensa dla najlepszej brazylijskiej telenoweli, najlepszego aktora i aktorki.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku. Sędzia Wesołowska oraz występujący w serialu adwokaci i prokuratorzy to prawdziwi, czynni zawodowo pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Równie autentyczne są sprawy, nad którymi pracują. Scenariusze odcinków są inspirowane historiami zaczerpniętymi z polskich wokand.
 • Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach 12

  Kuba wynajdzie intrygujące i niejasne przepisy drogowe z Polski oraz opowie o najbardziej absurdalnych rozwiązaniach prawnych z innych krajów, ze szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych, w których aż roi się od dziwnych paragrafów. Kasia zaprosi do eksperymentu specjalnego gościa, który pomoże nam zobrazować, jaką siłę ma poduszka powietrzna.
 • Miłość na zakręcie

  Martin Montana pracuje jako taksówkarz. Przed piętnastoma laty stracił swoją piękną żonę, Agustinę, w której zakochany był do szaleństwa. Z ich związku pozostał mu syn, Diego, który również pracuje w zawodzie ojca, ale marzy o karierze modela. Pewnego dnia Martin dostrzega na ulicy pobitą kobietę, Tanię, która do złudzenia przypomina jego żonę. Nawiązuje się między nimi relacja, pełna sympatii i przyjaźni. Martin nie wie jednak, że znajomość z Tanią doprowadzi do wielu dramatycznych zmian w jego życiu. Życiowe dramaty czekają również syna Martina. Diego, zakochany w młodej dziewczynie Emie, jest również zafascynowany jej matką, Lucią. Oni, jak również Tania i Martin, zmierzają prosto w ręce tajemniczego Cesara Morettiego, który konstruuje skomplikowaną intrygę. Moretti znał kiedyś Martina i ma z nim do wyrównania sporo rachunków. Jak się jednak okazuje, Tania także ma sporo rzeczy do ukrycia. Czy Martin ulegnie jej i czy kiedykolwiek dowie się, co naprawdę stało się z Agustiną?
 • Szkoła

  TEMATY: Kompleksy z powodu małego biustu, wkładki silikonowe. Fikcyjny napad na piekarnię Sylwia Marczyk z Ia liceum ma kompleksy na punkcie swojego biustu. Dziewczyna powiększa piersi silikonowymi wkładkami. Chce podobać się Jankowi z 2c i liczy, że chłopak zaprosi ją na dzisiejszy szkolny koncert. Koleżanka z klasy Sylwii, Iwona, przypadkiem odkrywa jej sekret i upokarza dziewczynę przy całej klasie. Wychowawczyni Barbara Gruszka staje w obronie uczennicy. Kiedy Iwona ośmiesza Sylwię, ogłaszając przez szkolny radiowęzeł komunikat o jej silikonowych wkładkach, Janek rezygnuje z randki z upokorzoną dziewczyną... Nikodem Gil z gimnazjalnej klasy Ia po tym, jak zdemolował pracownię komputerową i okazało się, że jest uzależniony od gier komputerowych, musi w ramach kary pomagać rodzicom w ich piekarni. Wieczorem w szkole ma odbyć się koncert rockowy, tymczasem gimnazjalista ma dyżur w piekarni, a rodzice nie zgadzają się, żeby wyjątkowo miał wolne popołudnie. Zdesperowany nastolatek ma plan, jak dopiąć swego. Postanawia wraz z kolegami upozorować napad na piekarnię i udowodnić rodzicom, że nie jest to bezpieczne miejsce. W trakcie napadu dochodzi do nieprzewidzianego wypadku, chłopiec zostaje postrzelony z wiatrówki prze kolegę...
 • Rozmowy w toku

  Już od 15 lat prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • wieczór
 • Szpital

  Ordynator szpitala zajmuje się 15-latką, która uszkodziła rękę podczas treningu samoobrony. Matka zmusza dziewczynę do trenowania sztuk walki, ponieważ panicznie boi się, że ktoś może ją skrzywdzić. Kilka miesięcy wcześniej została zgwałcona i od tego czasu traktuje wszystkich mężczyzn jak potencjalnych napastników. Na SOR trafia małżeństwo, które miało wypadek samochodowy. Wkrótce wychodzi na jaw, że 32-latek jest bigamistą i ma dwie żony. Mężczyzna nie widzi w tym nic złego. Twierdzi, że kocha obie kobiety i nie chce ich skrzywdzić. Kiedy żony pacjenta dowiadują się o sobie, żadna z nich nie ma zamiaru rezygnować z męża. Tymczasem bigamista poznaje kolejną kobietę, którą jest zauroczony…
 • Fakty

  „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Na Wspólnej 15

  Olaf spędzi resztę życia na wózku inwalidzkim? Olaf odzyskuje przytomność - ale okazuje się, że nie ma czucia w nogach! Jest przerażony wizją spędzenia reszty życia na wózku inwalidzkim… Na dodatek, podczas przesłuchania przez policjanta, Kubicki dowiaduje się, że to on jest oskarżony o napad! Agata unika Norberta? Po tym jak Agata pocałowała Norberta, chłopak nieustannie próbuje się do niej dodzwonić. Bezskutecznie. Owczarek dopada dziewczynę przed uczelnią – chce wiedzieć, o co chodzi. Dziewczyna mówi mu coś, w co chłopak nie może uwierzyć. Roma rozwija skrzydła! Roma z Maćkiem wracają po urlopie. Dyrektor jest bardzo speszony, Roma wprost przeciwnie. Oboje zapraszają cały zespół na zebranie. To, co oznajmiają, wprawia wszystkich w osłupienie.
 • 19 +

  Przyjaciele martwią się o Alę. Od dłuższego czasu nie mają z nią kontaktu. Dziewczyna mieszka z Marcelem, imprezuje i popada w uzależnienie od narkotyków. Jednak na wieść o kłopotach Meli dociera do niej, że powinna wesprzeć przyjaciółkę. Poruszona Ala jedzie do Meli. Po rozmowie z nią postanawia zmienić swoje życie. Okazuje się jednak, że już następnego dnia czekają ją decydujące egzaminy. Daje się namówić Marcelowi na amfetaminę, ostatni raz na zaliczenie sesji… Tymczasem Jola zgadza się na niecodzienny układ - randki z Mikem bez zobowiązań.
 • W dobrym stylu 2

  Nie potrafimy już żyć bez Internetu, a naszym najwierniejszym przyjacielem stał się smartfon. Zakochujemy się przez portale randkowe, a w sieci komunikujemy się i zarządzamy swoimi finansami. Czy to jeszcze prawdziwe życie? I czy możemy czuć się bezpiecznie w sieci? Po pierwsze, jak bardzo smartfon z dostępem do Internetu zawładnął naszym życiem – otóż bardzo! Ale to my trzymamy go w ręku, więc decyzja zawsze należy do nas, czy wejdziemy w sieć i co zrobimy już tam będąc. O zagrożeniach, ale także korzyściach i przyszłości, jaka nas czeka, jako użytkowników najnowszych technologii, Małgosia Rozenek - Majdan porozmawia z Michałem Wąsowskim, dziennikarzem Business Insider Polska. Po drugie – co nam zabiera, a co daje, sieć? O emocje i zmysły, które towarzyszą życiu w sieci, prowadząca podpyta eksperta od emocji, Rafała Ohme. Po trzecie, co z tą miłością? Czy aby się zakochać niezbędny jest kontakt bezpośredni? Okazuje się, że nie, a dowodem na to jest Magdalena i Bartosz Jasińscy, którzy kilkanaście lat temu poznali się przez Internet i dziś są szczęśliwą rodziną, a ich marzenia o rodzinie i dzieciach spełniły się w realnym świecie. No i na koniec pieniądze! Okazuje się, że te zarobione w wirtualnym świecie są równie duże, lub może nawet jeszcze większe, od tych z realnego świata. Jak przenieść pracę i zarabianie do Internetu opowie Modny Tata, czyli Michał Będzimirowski, który ze swojej pasji zrobił sposób na biznes. Życie w sieci to fakt, i nie ma przed nim ucieczki, trzeba jednak mądrze do niego podejść, bo tak, jak w realnym świecie, nie wszystko jest złe i dobre, białe i czarne!
 • Kto poślubi mojego syna? 2

 • Rodzice - instrukcja obsługi

  Isa i Gaby to para trzydziestolatków, mieszkająca w dużym domu. Są energiczni, uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do życia. To cechy, które pozwalają im okiełznać troje dzieci w trudnym okresie dojrzewania. Niesforni i pyskaci nastolatkowie często zupełnie nie zwracają na nich uwagi. Wychowanie dzieci w tym wieku jest więc wieczną walką. Na szczęście rodzice z uśmiechem pokonują wszystkie przeszkody. Najważniejsza jest przecież miłość, której w tej rodzinie na pewno nie brakuje.
 • Kuba Wojewódzki 10

  Goście: Marcin Miller i Karolina Gilon
 • Nowe raje

  Wybierzmy się w daleką podróż: z Brazylii przez Meksyk, Chile, daleką Tasmanię, aż do Australii… Odkryjmy najpiękniejsze miejsca, prawdziwe raje na ziemi , które udaje się zachować dzięki zaangażowaniu ich mieszkańców. W każdym z odcinków serii poznamy wyjątkowych ludzi, którzy promują zrównoważoną turystykę i zakładają lokalne małe biznesy. Dzięki temu turyści mają okazję poznać najpiękniejsze zakątki świata od ich najbardziej autentycznej strony, z poszanowaniem kultury i tradycji ich mieszkańców.
 • Miłość na zakręcie

  Martin Montana pracuje jako taksówkarz. Przed piętnastoma laty stracił swoją piękną żonę, Agustinę, w której zakochany był do szaleństwa. Z ich związku pozostał mu syn, Diego, który również pracuje w zawodzie ojca, ale marzy o karierze modela. Pewnego dnia Martin dostrzega na ulicy pobitą kobietę, Tanię, która do złudzenia przypomina jego żonę. Nawiązuje się między nimi relacja, pełna sympatii i przyjaźni. Martin nie wie jednak, że znajomość z Tanią doprowadzi do wielu dramatycznych zmian w jego życiu. Życiowe dramaty czekają również syna Martina. Diego, zakochany w młodej dziewczynie Emie, jest również zafascynowany jej matką, Lucią. Oni, jak również Tania i Martin, zmierzają prosto w ręce tajemniczego Cesara Morettiego, który konstruuje skomplikowaną intrygę. Moretti znał kiedyś Martina i ma z nim do wyrównania sporo rachunków. Jak się jednak okazuje, Tania także ma sporo rzeczy do ukrycia. Czy Martin ulegnie jej i czy kiedykolwiek dowie się, co naprawdę stało się z Agustiną?
 • Rozmowy w toku

  Już od 15 lat prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • W dobrym stylu 2

  Nie potrafimy już żyć bez Internetu, a naszym najwierniejszym przyjacielem stał się smartfon. Zakochujemy się przez portale randkowe, a w sieci komunikujemy się i zarządzamy swoimi finansami. Czy to jeszcze prawdziwe życie? I czy możemy czuć się bezpiecznie w sieci? Po pierwsze, jak bardzo smartfon z dostępem do Internetu zawładnął naszym życiem – otóż bardzo! Ale to my trzymamy go w ręku, więc decyzja zawsze należy do nas, czy wejdziemy w sieć i co zrobimy już tam będąc. O zagrożeniach, ale także korzyściach i przyszłości, jaka nas czeka, jako użytkowników najnowszych technologii, Małgosia Rozenek - Majdan porozmawia z Michałem Wąsowskim, dziennikarzem Business Insider Polska. Po drugie – co nam zabiera, a co daje, sieć? O emocje i zmysły, które towarzyszą życiu w sieci, prowadząca podpyta eksperta od emocji, Rafała Ohme. Po trzecie, co z tą miłością? Czy aby się zakochać niezbędny jest kontakt bezpośredni? Okazuje się, że nie, a dowodem na to jest Magdalena i Bartosz Jasińscy, którzy kilkanaście lat temu poznali się przez Internet i dziś są szczęśliwą rodziną, a ich marzenia o rodzinie i dzieciach spełniły się w realnym świecie. No i na koniec pieniądze! Okazuje się, że te zarobione w wirtualnym świecie są równie duże, lub może nawet jeszcze większe, od tych z realnego świata. Jak przenieść pracę i zarabianie do Internetu opowie Modny Tata, czyli Michał Będzimirowski, który ze swojej pasji zrobił sposób na biznes. Życie w sieci to fakt, i nie ma przed nim ucieczki, trzeba jednak mądrze do niego podejść, bo tak, jak w realnym świecie, nie wszystko jest złe i dobre, białe i czarne!
 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Fakty

  „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Szpital

  Ordynator szpitala zajmuje się 15-latką, która uszkodziła rękę podczas treningu samoobrony. Matka zmusza dziewczynę do trenowania sztuk walki, ponieważ panicznie boi się, że ktoś może ją skrzywdzić. Kilka miesięcy wcześniej została zgwałcona i od tego czasu traktuje wszystkich mężczyzn jak potencjalnych napastników. Na SOR trafia małżeństwo, które miało wypadek samochodowy. Wkrótce wychodzi na jaw, że 32-latek jest bigamistą i ma dwie żony. Mężczyzna nie widzi w tym nic złego. Twierdzi, że kocha obie kobiety i nie chce ich skrzywdzić. Kiedy żony pacjenta dowiadują się o sobie, żadna z nich nie ma zamiaru rezygnować z męża. Tymczasem bigamista poznaje kolejną kobietę, którą jest zauroczony…
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • 19 +

  Przyjaciele martwią się o Alę. Od dłuższego czasu nie mają z nią kontaktu. Dziewczyna mieszka z Marcelem, imprezuje i popada w uzależnienie od narkotyków. Jednak na wieść o kłopotach Meli dociera do niej, że powinna wesprzeć przyjaciółkę. Poruszona Ala jedzie do Meli. Po rozmowie z nią postanawia zmienić swoje życie. Okazuje się jednak, że już następnego dnia czekają ją decydujące egzaminy. Daje się namówić Marcelowi na amfetaminę, ostatni raz na zaliczenie sesji… Tymczasem Jola zgadza się na niecodzienny układ - randki z Mikem bez zobowiązań.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku. Sędzia Wesołowska oraz występujący w serialu adwokaci i prokuratorzy to prawdziwi, czynni zawodowo pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Równie autentyczne są sprawy, nad którymi pracują. Scenariusze odcinków są inspirowane historiami zaczerpniętymi z polskich wokand.
dalej