Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Rozmowy w toku

  Prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • Julia

  Julia chce powiadomić Janka o poczynaniach Sławka. Tymczasem chirurg wzywa ich do swojego gabinetu na poważną rozmowę. Julia przypadkiem dowiaduje się, że Maciek spłacił dług ojca. Dziewczyna zastanawia się skąd Maciek miał tyle pieniędzy. W tym czasie Monika i Bożena próbują zaszkodzić Sławkowi…
 • Dzień Dobry TVN

  Redakcja programu każdego dnia relacjonuje, komentuje, zdobywa najświeższe informacje z Polski i ze świata. Śledzi również najnowsze trendy, a także ważne, ciekawe oraz głośne tematy z pierwszych stron gazet. Wśród gości znajdzie się plejada zagranicznych i polskich gwiazd, eksperci i specjaliści z różnych dziedzin, którzy wspomogą widzów swoimi poradami. Aby być jeszcze bliżej widzów, redakcja uruchomiła aplikację mobilną, która umożliwia m.in komentowanie na żywo wydarzeń w studiu. Wydanie codzienne poprowadzą Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Wydanie weekendowe prowadzą Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Magda Mołek i Marcin Meller.
 • Szpital

  Na SOR trafia nauczycielka, która dorabia sobie tańcząc na rurze w klubie gogo. Jej mąż jest nieudacznikiem i nie ma zamiaru iść do pracy, wykorzystuje kobietę i namawia, by sama zarabiała na utrzymanie rodziny. Mężczyzna boi się, że po wypadku żona straci pracę w klubie i namawia właściciela, by dał jej kolejną szansę. Chce, by żona pracowała jako prostytutka… Jednocześnie dr Dominika Gajda przyjmuje 22-latka postrzelonego z wiatrówki w pośladek przez kolegę, zakochanego w jego dziewczynie. W szpitalu sprawca chce odbić ukochaną pacjentowi. Dziewczyna zaczyna się wahać… Czy ulegnie studentowi?
 • Pani Gadżet 12

  Jesień za pasem, czas uporządkować kilka spraw… Na dobry początek można wziąć się za ogród i tak robi Pani Gadżet! Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam między innymi zbieracz do liści i dzielone grabie. A kiedy zapadnie jesienny wieczór i będzie Wam brakować przytulnego światła, na pewno sprawdzą się lampki w różnych kształtach i świecące… korki. Na kolację poleca się grill, którego możecie używać przez cały rok – a smak będzie nadal wakacyjny! Pani Gadżet zajrzy też do łazienki i pokaże radio z czujnikiem ruchu i podświetlenie toalety. A do torebki na pewno przyda się Wam lusterko z wbudowanym powerbankiem. Musicie zobaczyć, jak o tych gadżetach opowiada Pani Gadżet!
 • Aida

  Tytułowa Aida (Sonia Bohosiewicz) to trzydziestolatka, wychowująca samotnie dwoje dzieci – licealistkę Anetę i młodszego Remika. Po śmierci ojca wprowadza się do swojej matki, Kaliny (Iwona Bielska), dawnej aktorki, wciąż wspominającej złote czasy swojej kariery. Jej brat, Antek (Michał Zieliński) ma wieczne problemy ze znalezieniem pracy, za to talent do pakowania się w najróżniejsze kłopoty. Wszyscy razem muszą przeżyć ze sobą pod jednym dachem, chociaż chwilami nie mogą na siebie patrzeć. Mimo, że życie nie zawsze jest dla Aidy łaskawe, z dobrym nastawieniem i uśmiechem na twarzy stara się pokonywać wszelkie problemy. Zawsze też może liczyć na pomoc przyjaciół – Pauliny (Katarzyna Kwiatkowska), która zarabia na życie jako kobieta lekkich obyczajów oraz Seby (Sebastian Konrad), dobrodusznego sklepikarza. Źródłem wielu nieporozumień i konfliktów jest zaś Zibi (Tomasz Sapryk), cwaniak i krętacz, prowadzący bar „Nora Czaka”. Dorastające dzieci, problemy z pieniędzmi i miłością oraz rodzinne konflikty – Aida nie ustaje w walce z tymi codziennymi kłopotami. Na szczęście za każdym razem groźnie zapowiadające się sytuacje mają swoje szczęśliwe zakończenie. Perypetie bohaterów okraszone są dużą dawką ironii i dobrego humoru, dzięki czemu „Aida” to sympatyczny i zabawny serial, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Szkoła

  Basia Soszyńska nie może wybaczyć swojemu chłopakowi tego, że w czasie wakacji zdradził ją. Przy każdej okazji robi mu o to wyrzuty. Ania Grochot, dziewczyna, która przespała się z Pawłem chce go odbić Basi. Jest w nim zakochana i zamierza przekonać chłopaka, że zaszła z nim w ciążę. Pokazuje chłopakowi test ciążowy z pozytywnym wynikiem, który zrobiła jej ciężarna koleżanka. Paweł rozstaje się z ukochaną dziewczyną, żeby być z Anią. Czy chłopak odkryje oszustko Ani? Tymczasem wśród gimnazjalistek wybuchła panika, bo dziewczyny są przekonane, że uczeń ze starszej klasy jest mordercą, który wzoruje się na bohaterze ulubionego kryminału. Gdy ich przyjaciółka Kamila umawia się z chłopakiem, uczennice śledzą parę. Boją się, że nastolatek zamorduje dziewczynę…
 • TRWA

  W niewoli przeszłości

  Wielokrotnie nagradzany brazylijski przebój, sprzedany do stacji telewizyjnych w kilkudziesięciu krajach, nominowany między innymi do nagrody Emmy dla najlepszej telenoweli. Ostatni odcinek pasjonującej historii obejrzało w Brazylii blisko osiemdziesiąt milionów ludzi. Tego wieczoru brazylijskie ulice opustoszały, a widzowie z wypiekami na policzkach śledzili finał perypetii ulubionych bohaterów. „W niewoli przeszłości” to współczesna, niezwykle dynamiczna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji opowieść o nieprzewidywalnych i okrutnych wyrokach przeznaczenia, które sprawiają, że dla Rity, młodziutkiej, ślicznej dziewczyny najważniejszym celem życia stanie się poszukiwanie zemsty. W wyniku tragicznego zbiegu okoliczności krzyżują się losy dotąd obcych sobie ludzi, mieszkających na Avenida Brazil w Rio de Janeiro. Matka Rity umiera, a jej ojciec Genesio znajduje sobie nową żonę, Carminhę. Zakochany mężczyzna nie chce dojrzeć, że kobieta oszukuje go na każdym kroku i jest okrutna dla jego córeczki. Wkrótce Rita odkrywa, że dwulicowa Carminha spotyka się z innym mężczyzną, z którym podstępem planują przejąć majątek Genesio. Gdy dziewczynka ujawnia ojcu plany okrutnej kobiety, on początkowo nie chce jej wierzyć, ale wkrótce musi przejrzeć na oczy. Podczas konfrontacji ze zdrajczynią dochodzi jednak do tragicznego wypadku i Genesio ginie pod kołami samochodu znanego piłkarza Tufao, gwiazdy Divino FC. Zrozpaczony sportowiec obiecuje wdowie po mężczyźnie wszelką możliwą pomoc. Sprytna kobieta postanawia uwieść piłkarza. Genesio, który właśnie oświadczył się publicznie ukochanej Monalisie, wpada w sidła bezwzględnej Carminhii… Tymczasem osierocona Rita, w wyniku działań okrutnej macochy i jej kochanka Maxa, trafia do slumsów na wysypisku śmieci. Tam dziewczynka spotyka Batatę, chłopca, z którym połączy ją wielka miłość. Gdy los uśmiechnie się do Rity i zostanie adoptowana przez argentyńską rodzinę, zakochani zostaną jednak rozdzieleni na trzynaście lat. Po śmierci przybranego ojca Rita, już jako Nina, powraca, aby dokonać zemsty za wszystkie krzywdy, których doznała w przeszłości. Carminha, jako żona gwiazdy futbolu, Tufao, opływa w luksusy i wiedzie beztroskie życie. Nina zatrudnia się jako służąca w jej rezydencji. Wkrótce odkrywa, że Batata, jej ukochany z młodości, został adoptowany przez Carminhę i Tuafo. Nina będzie musiała zadecydować, jak daleko jest się w stanie posunąć, by dokonać swojej zemsty, gdy w grę wchodzi jej własne szczęście i szansa na miłość. Czy uda jej się zachować człowieczeństwo, czy będzie zdolna do przebaczenia krzywd z przeszłości?
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku.
 • Efekt Domina

  Tym razem Dominika Kulczyk spotka się w Łodzi z założycielką działającej od osiemnastu lat Fundacji Gajusz – Tisą Żawrocka-Kwiatkowska i jej Podopiecznymi, pozostawiając niezwykły podarunek. Pozornie to tylko trochę kamieni i cementu, ale to właśnie one pozwolą przenieść się do innej od szpitalnych łóżek rzeczywistości wszystkim tym, którzy całym sercem zaangażowani są w los Gajusza. „Mój syn zachorował w wieku 9 dni. Jedyną szansą był przeszczep szpiku kostnego, ale nie było dawcy.” – mówi Tisa. „Spędzając z nim czas w szpitalnej izolatce, widziałam za szybą osieroconą, odchodzącą w samotności dziewczynkę. Złożyłam wtedy Bogu obietnicę, że jeżeli mój syn wyzdrowieje, to założę fundację skupiającą wolontariuszy, którzy będą się opiekowali wszystkimi samotnymi dziećmi w szpitalach w Łodzi. Kilka dni później przyszły pierwsze prawidłowe wyniki Gajusza. Gajusz wyzdrowiał, dziś jest pełnoletni i właśnie kończy liceum.” – dodaje. Fundacja Gajusz od kilkunastu lat pomaga śmiertelnie chorym dzieciom i ich rodzinom godnie i jak najmniej boleśnie przeżyć zbyt krótkie życia. Od 10 lat prowadzi hospicja domowe, w których podopiecznymi zajmują się lekarze i wolontariusze, a półtora roku temu otworzyła hospicjum stacjonarne. To wyjątkowe miejsce, nazywane Pałacem, znajduje się obok ruchliwego skrzyżowania. Stara siatka otaczająca teren sprawia, że podwórko hospicjum nie daje Podopiecznym Fundacji Gajusz i ich rodzinom poczucia intymności i spokoju. Potrzebne jest nie tylko odgrodzenie od miejskiego zgiełku, ale też stworzenie miejsca przyjaznego dla tych cierpiących maluchów. To zadanie, którego podejmą się wolontariusze, przy finansowym wsparciu Kulczyk Foundation, której przewodniczy prowadząca „Efektu Domina”. Ale to nie koniec współpracy obydwu Fundacji … Bohaterowie odcinka to Podopieczni Fundacji Gajusz, członkowie ich rodzin, wolontariusze i niezwykle oddany personel. Poruszające są historie: braci Wiewiurów cierpiących na nieuleczalną chorobę genetyczną, 9-letniej Wiktorii opiekującej się bratem, lekarzy Aleksandry i Łukasza, którzy współtworzyli Fundację, czy Dariusza, wolontariusza, który z Fundacją związany jest od wielu lat. Są nimi też zwykli ludzie – dentystka, uczniowie, emerytki, którzy postanowili wstać z kanapy i poświęcić swój czas tym, którzy mają go naprawdę niewiele. „Efekt Domina” zwraca uwagę widzów na problemy z jakimi zmagają się najbardziej pokrzywdzeni przez los ludzie zarówno w Polsce jak i na świecie. Program ma nas nie tylko uwrażliwiać, ale również zachęcać do pomagania potrzebującym. Przedstawia kilka spośród kilkudziesięciu realizowanych rocznie akcji pomocowych inicjowanych przez Kulczyk Foundation. Każda z nich wiąże się działaniami infrastrukturalnymi, które przez kolejne lata służą bohaterom przedstawionym w dokumencie.
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Szkoła

  Daniel Grudzień z licealnej klasy 3c jest uzdolniony informatycznie i słynie z tego, że potrafi włamywać się na różne strony internetowe. Chłopak pilnie potrzebuje pieniędzy na nowy wymarzony tablet, więc wpada na pomysł, jak szybko i bez wysiłku zarobić. Postanawia wykorzystać swoje zdolności do kradzieży arkusza sprawdzianu z poczty elektronicznej nauczycielki Kariny Kłosek, aby sprzedać go kolegom z klasy. Jego plan usiłuje udaremnić wzorowa uczennica, Jagoda Zabłocka. Czy nauczycielka dowie się o elektronicznej kradzieży? Tymczasem jeden z pierwszoklasistów z gimnazjum jest nękany przez gang starszych kolegów i wstydzi się, bo w jego obronie staje dziewczyna. Postanawia raz na zawsze z tym skończyć i zmienić się z grzecznego chłopczyka w groźnego gangstera i dołączyć do mafii gimnazjalistów. Jej przywódca, Czarek Petrus, wyznacza mu trzy zadania…
 • Rozmowy w toku

  Prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • wieczór
 • Szpital

  Pacjentką dr Wojciecha jest pogryziona przez nietoperza 17-latka z podejrzeniem wścieklizny. Dziewczynę zdradził chłopak, dlatego chce się na nim zemścić. Za namową przyjaciółki, która interesuje się czarną magią, sporządza magiczny napój. Jego głównym składnikiem jest krew nietoperza. Pacjentka i jej koleżanka zwabiają do szpitala chłopaka, żeby jak najszybciej rzucić na niego urok… Jednocześnie na SOR trafia 9-latek, który spadł z drzewa i złamał nogę. Chłopiec stresuje się ciągłymi kłótniami rodziców, których małżeństwo od dawna przechodzi kryzys. Kobieta chce odejść od męża, jednak udaje mu się ją przekonać, by dla dobra syna poświęciła się i nie rozbijała ich rodziny. Oboje oszukują chłopca. Kiedy chłopiec odkrywa prawdę, ucieka ze szpitala.
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Na Wspólnej 14

  Olaf odchodzi od Marty! Olaf nie może zrozumieć dlaczego Marta odrzuciła jego oświadczyny podczas wesela jej ojca. Konarska tłumaczy, że nie lubi pokazówek. W odpowiedzi na to Olaf klęka i oświadcza się jeszcze raz! Marta reaguje na to tak, że ukochany… się wyprowadza! Błażej chce powiedzieć Oli, że kocha jej siostrę! Danka zaprasza do domu Gosię i wypytuje ją o Błażeja. Córka kłamie matce, że między nią a chłopakiem Oli do niczego nie doszło. Kłamie też przed siostrą… Kiedy wraca do domu - czeka tam na nią Błażej. Chłopak wyznaje Gosi, że ją kocha i… zamierza powiedzieć o tym Oli! Włodek leczy poweselnego kaca w… gipsie! Włodek skarży się na ból w nodze po upadku na weselu Romana. Maria posądza go o symulowanie z powodu kaca. Zięba prosi Wojtka o podwiezienie do szpitala – tam okazuje się, że noga jest złamana!
 • Szpilki w stogu siana

  Genevieve, starsza pani, która z powodu ciężkiej choroby zbliża się do końca swych dni, zaprasza najbliższe dla niej osoby – Stephanie, Vanessę, Camille i Alice. Pierwsze dwie kobiety są siostrami o odmiennych charakterach i podejściu do życia. Stephanie jest dobrze zorganizowana, porządna, czasem sprawia nawet wrażenie sztywnej. Vanessa zaś zupełnie nie przejmuje się dobrymi manierami i bez zastanowienia potrafi powiedzieć komuś prawdę prosto w oczy. Camille lata temu wyjechała z Francji do Australii. Zerwała kontakty z rodziną i poświęciła się karierze surferki, odnosząc wiele sukcesów. Alice zaś była niegdyś jej opiekunką. Ciężko chora Genevieve umiera, gdy wszystkie kobiety przyjeżdżają do jej ogromnego domu, będącego od lat własnością rodziny. Największe zaskoczenie przynosi jej testament. Okazuje się, że każda z nich otrzyma równą część majątku – pod jednym wszakże warunkiem. Mają one wspólne przekształcić zapuszczoną rezydencję w dobrze prosperujący biznes. Jest jednak wiele osób, które będą chciały utrudnić realizację tych planów. Na jaki pomysł wpadną bohaterki? I czy pomimo wielu różnic między nimi uda im się doprowadzić go do pomyślnej realizacji?
 • Magiel Towarzyski 21

  W tym odcinku Magla, Karolina Korwin Piotrowska będzie miała do rozwikłania nie lada problem… W klapie bowiem pojawi się bulwersujący temat dotyczący tego, gdzie tak naprawdę ma swój dom Edyta Górniak? Prześledzimy losy epopei mieszkaniowej polskiej divy na przestrzeni kilku lat. Konia z rzędem temu, kto zna prawdę! W felietonie natomiast czas na imprezę, czyli o tym: kto z kim, gdzie i po co lansuje się na salonach. W zagranicy Karl Lagerfeld i jego limitowana kolekcja arcydrogich kredek, depresja Bruce'a Springsteena w Vanity fair i mega zdolne dzieci gwiazd. A gościem Magla będzie: niegdyś skandalista, obecnie powracający po ciężkiej chorobie radiowiec MICHAŁ FIGURSKI. Tylko u nas w rozmowie z Karoliną o cyckach, Ukrainkach i góralskich genach!
 • Druga szansa 2

  Bronek umiera podczas operacji transplantacji nerki. Marcin nie może się pogodzić z tym, że nie udało mu się uratować pacjenta. Monika i Jadzia są również w szoku i ogromnym żalu. Mimo smutku Monika próbuje wrócić do codziennych obowiązków i odstawić na bok prywatne emocje. Na planie serialu nieoczekiwanie z wizytą pojawia się nowy prezes zarządu stacji Adam. Krytycznym okiem patrzy na wszystko co się tam dzieje. Monika próbuje ratować sytuację i zaprowadzić porządki by profesjonalnie wyjść twarzą z trudnej sytuacji. Obawiając się, że Adam może być skłonny do zawieszenia produkcji serialu, dyrektor telewizji zaprasza Monikę na „pojednawczą” kolację z nim i Adamem. W międzyczasie Adam dowiaduje się o Bronku i żałobie Moniki. Podczas kolacji widzi, że Monika jest zupełnie nieobecna duchem, więc szybko kończy spotkanie. Borecka jest pod wrażeniem, że ten twardy biznesmen pokazał swoją empatyczną i ludzką stronę. Tymczasem Sara postanawia zabrać Dominika do Warszawy. Myśli o tym być dać jemu i sobie drugą szansę, spróbować być wreszcie matką dla syna. Na wyjazd z Dominikiem nie zgadza się mama Sary. Sara jednak wyrusza do stolicy. W drodze dostaje informację, iż jest wzywana do prokuratury. Sara wpada w panikę- zostają jej przedstawione poważne zarzuty- w tym podrzucenie prochów Monice. Tym samym Monika zostaje oczyszczona z zarzutów. Ksawery nalega, by Justyna wprowadziła się do niego. Ta jest rozdarta między uczuciem do chłopaka a poczuciem odpowiedzialności za matkę, która wychodzi z odwyku. W końcu obie kobiety wzajemnie dają sobie wolność. Justyna wprowadza się do Ksawerego, ale sytuacja między nimi może nie być idealna. Czy poróżni ich zazdrość o Laurę? Życie Zeita okazuje się domkiem z kart. Producent, który kiedyś miał świat show biznesu u swój stóp zalicza spektakularny upadek. Komornik blokuje mu wszystkie konta i zajmuje mienie. Ostatecznym upokorzeniem dla Zeita jest fakt, że Starczyńska przejmuje jego firmę. Marcin podejmuje decyzję o rezygnacji z pracy w szpitalu. Kinga, angażując w to Ksawerego, próbuje jednak odwieść go od tej decyzji, niestety bezskutecznie. Marcin jest przybity, wypalony i bez motywacji. Przestał chyba wierzyć również w swoje umiejętności lekarza, zrozumiał, że nie jest nieomylny. Kinga zaczyna w tajemnicy organizować mu (i sobie) wyjazd do Stanów na kolejne stypendium.
 • Dewajtis

  Stanisław Janiszewski „Dewajtis” w czasie okupacji działał w świętokrzyskich oddziałach Armii Krajowej. Miał szczególnie niebezpieczne i odpowiedzialne zadania. Otrzymywał rozkazy likwidacji osób, które współpracowały z Gestapo i pisały donosy na walczących w podziemiu. Jak sam wspomina, wykonał około czterdzieści takich wyroków. „Dewajtis” do dziś jest aktywnym działaczem stowarzyszeń kombatanckich. Bierze udział w wielu uroczystościach, spotkaniach z młodzieżą czy festynach. Wierny mundurowi i przysiędze, pamięta szczegóły akcji, w których brał udział. Rozmowy z bohaterem filmu przywołują mroczne czasy wojny i walk w Armii Krajowej. Są także okazją do zastanowienia się nad moralnymi aspektami czynów, dokonywanych przez Janiszewskiego.
 • Dorota was urządzi 5

  Ania i Bartek są szczęśliwym małżeństwem z dwuletnim stażem, ale wspólne mieszkanie dzielą dużo dłużej, bo od ponad sześciu lat. Jednak nawet zalegalizowanie związku nie skłoniło ich do niezbędnych, a zwłaszcza sypialnianych przemeblowań w M2. I nie byłoby nic dziwnego w tym, że bohaterowie najbliższego odcinka mają własne wydzielone przestrzenie, gdyby nie fakt, że śpią osobno! Ona w salonie na kanapie, on na wąskim łóżku w małym pokoju. Dlaczego tak się stało? Co ich powstrzymywało od tylu lat by zmienić ten stan? Dorota postanowiła rozwiązać tę zagadkę. W planowaniu wspólnej sypialni oczywiście zostaną uwzględnione ich pasje – fascynacja Bartka lotnictwem oraz miłość Ani do książek i kultury rosyjskiej. Brak przejawów tych zainteresowań w wystroju mieszkania, bardzo zdziwił Dorotę. Jak tłumaczy się przed nią młode małżeństwo? Praktyczność, praktyczność i jeszcze raz praktyczność. No tak być nie może. A gdzie odrobina szaleństwa w tak młodym wieku? Gdzie pożywka dla zmysłu estetyki? Plan Doroty? Tym razem bardzo trudny w realizacji. W bardzo małym pomieszczeniu, które trzeba optycznie powiększyć, musi znaleźć się miejsce na łóżko, szafę, oraz meble do przechowywania. No i oczywiście na pasję, wyrażoną za pomocą ściennych ozdób. Dorota zaplanowała ogromne łoże w maleńkim pokoju…. Czy to możliwe? W przypadku prowadzącej program, na pewno tak. W końcu nieraz to udowodniła. Chyba nie po raz pierwszy udowadnia ona, że potrafi czynić cuda. Tym razem będzie jeszcze coś ekstra. Dorota przeobrazi się w panią profesor od snu i przeprowadzi zajęcia ze spania. Na czym będą one polegać. Sprawdźcie sami!
 • Jak to się stało?

  Filip Chajzer zasięgnie rady kierowcy rajdowego Tomasza Kuchara przy nauce kontrolowania auta podczas podsterownego i nadsterownego poślizgu. Nasz nieustraszony prezenter zakręci się też na ruchomych schodach, podejmie próbę nauki trików piłkarskich pod okiem mistrza świata w tej dyscyplinie Krzysztofa Golonki i sprawdzi się z mistrzem świata w siłowaniu się na rękę Jankiem Żółcińskim. Poinstruowany przez specjalistów od sportów walki Filip spróbuje złamać deskę i betonowy bloczek gołą ręką, a członkowie Polskiego Związku Przeciągania Liny zdradzą mu kilka sposobów na skuteczne trzymanie sznura.
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Rozmowy w toku

  Prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Magiel Towarzyski 21

  W tym odcinku Magla, Karolina Korwin Piotrowska będzie miała do rozwikłania nie lada problem… W klapie bowiem pojawi się bulwersujący temat dotyczący tego, gdzie tak naprawdę ma swój dom Edyta Górniak? Prześledzimy losy epopei mieszkaniowej polskiej divy na przestrzeni kilku lat. Konia z rzędem temu, kto zna prawdę! W felietonie natomiast czas na imprezę, czyli o tym: kto z kim, gdzie i po co lansuje się na salonach. W zagranicy Karl Lagerfeld i jego limitowana kolekcja arcydrogich kredek, depresja Bruce'a Springsteena w Vanity fair i mega zdolne dzieci gwiazd. A gościem Magla będzie: niegdyś skandalista, obecnie powracający po ciężkiej chorobie radiowiec MICHAŁ FIGURSKI. Tylko u nas w rozmowie z Karoliną o cyckach, Ukrainkach i góralskich genach!
 • Miasto Kobiet 15

  Co 9-ty polski nastolatek przesyła znajomym swoje nagie lub prawie nagie zdjęcia. 1/3 przyznaje, że takie zdjęcia dostaje. To wyniki najnowszych badań przeprowadzonych przez Fundację Dzieci Niczyje. Dziewczęta robią takie zdjęcia częściej niż chłopcy. Zdarza się, że fotki przesyłane w prywatnej korespondencji trafiają do sieci, a przedstawione na nich osoby stają się ofiarami cyberprzemocy. Zjawisko sekstingu (bo tak się nazywa przesyłanie nagich zdjęć) jest coraz powszechniejsze. Czasem kończy się wielką tragedią. „Oferujemy strzyżenie, trymowanie, stylizację fryzur na życzenie klienta, kąpiele z masażem relaksującym, kąpiele lecznicze, rozczesywanie skołtunionej sierści, obcinanie pazurów, czyszczenie uszu, mycie zębów”. To jest oferta salonu SPA dla… psów. Takie przyjemności można zafundować swojemu pupilowi. Pytanie tylko, dla kogo to jest większa frajda dla zwierzaka, czy dla jego opiekuna? Z badń seksuologa, profesora Izdebskiego wynika, że ponad 60 % Polek jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Kochamy się często: 43 % kobiet deklaruje, że robi to częściej niż raz w tygodniu, co daje nam zaszczytne 3-cie miejsce w Europie. Częściej od nas uprawiają seks tylko Greczynki i Rosjanki. Co lubimy robić w sypialni? Kamasutra na nocnym stoliku i … żadnych zahamowań? Czy wręcz przeciwnie: misjonarska pozycja, przy zgaszonym świetle? Na pewno umiemy bardziej otwarcie rozmawiać o seksie, ale czy faktycznie jesteśmy bardziej wyzwolone w łóżku?
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Szpital

  Pacjentką dr Wojciecha jest pogryziona przez nietoperza 17-latka z podejrzeniem wścieklizny. Dziewczynę zdradził chłopak, dlatego chce się na nim zemścić. Za namową przyjaciółki, która interesuje się czarną magią, sporządza magiczny napój. Jego głównym składnikiem jest krew nietoperza. Pacjentka i jej koleżanka zwabiają do szpitala chłopaka, żeby jak najszybciej rzucić na niego urok… Jednocześnie na SOR trafia 9-latek, który spadł z drzewa i złamał nogę. Chłopiec stresuje się ciągłymi kłótniami rodziców, których małżeństwo od dawna przechodzi kryzys. Kobieta chce odejść od męża, jednak udaje mu się ją przekonać, by dla dobra syna poświęciła się i nie rozbijała ich rodziny. Oboje oszukują chłopca. Kiedy chłopiec odkrywa prawdę, ucieka ze szpitala.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Szpilki w stogu siana

  Genevieve, starsza pani, która z powodu ciężkiej choroby zbliża się do końca swych dni, zaprasza najbliższe dla niej osoby – Stephanie, Vanessę, Camille i Alice. Pierwsze dwie kobiety są siostrami o odmiennych charakterach i podejściu do życia. Stephanie jest dobrze zorganizowana, porządna, czasem sprawia nawet wrażenie sztywnej. Vanessa zaś zupełnie nie przejmuje się dobrymi manierami i bez zastanowienia potrafi powiedzieć komuś prawdę prosto w oczy. Camille lata temu wyjechała z Francji do Australii. Zerwała kontakty z rodziną i poświęciła się karierze surferki, odnosząc wiele sukcesów. Alice zaś była niegdyś jej opiekunką. Ciężko chora Genevieve umiera, gdy wszystkie kobiety przyjeżdżają do jej ogromnego domu, będącego od lat własnością rodziny. Największe zaskoczenie przynosi jej testament. Okazuje się, że każda z nich otrzyma równą część majątku – pod jednym wszakże warunkiem. Mają one wspólne przekształcić zapuszczoną rezydencję w dobrze prosperujący biznes. Jest jednak wiele osób, które będą chciały utrudnić realizację tych planów. Na jaki pomysł wpadną bohaterki? I czy pomimo wielu różnic między nimi uda im się doprowadzić go do pomyślnej realizacji?
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku.
dalej