Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Rozmowy w toku

  Prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • Julia

  Janek uważa, że Sławek jest oszustem! Tymczasem Maciek postanawia zaprosić ciotkę Ninę i wypytać ją o rodzinne tajemnice. Bożena rozpoczyna metamorfozę Darka, która ma mu pomóc w zdobyciu Moniki. Agnieszka wychodzi ze szpitala na własne żądanie. Sławek spotyka się z Julią, która próbuje go przekonać aby wyznał prawdę Tadeuszowi i Hannie.
 • Dzień Dobry TVN

  Redakcja programu każdego dnia relacjonuje, komentuje, zdobywa najświeższe informacje z Polski i ze świata. Śledzi również najnowsze trendy, a także ważne, ciekawe oraz głośne tematy z pierwszych stron gazet. Wśród gości znajdzie się plejada zagranicznych i polskich gwiazd, eksperci i specjaliści z różnych dziedzin, którzy wspomogą widzów swoimi poradami. Aby być jeszcze bliżej widzów, redakcja uruchomiła aplikację mobilną, która umożliwia m.in komentowanie na żywo wydarzeń w studiu. Wydanie codzienne poprowadzą Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Wydanie weekendowe prowadzą Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Magda Mołek i Marcin Meller.
 • Szpital

  Pacjentem dr Piotra jest 8-latek, który uciekł porywaczom i ma wstrząśnienie mózgu. Bandyci docierają do szpitala, żeby znów uprowadzić 8-latka. Jego matka oskarża o wszystko męża, który właśnie wyszedł z więzienia, gdzie siedział za kradzieże. Nie może darować mu przeszłości, jednak chłopiec bardzo cieszy się ze spotykania z nim. Tymczasem porywacze czekają na odpowiednią okazję. Czy uda się uratować dziecko przed groźnymi bandytami? 17-latek cierpiący na arachnofobię spędził noc z dziewczyną, która hoduje pająki. Na ich widok wpadł w panikę i przybiegł do szpitala. Dziewczyna nie rozumie fobii pacjenta i postanawia wyleczyć go z niej, pokazując mu zdjęcia tarantuli. Tymczasem zazdrosna przyjaciółka 17-latka wyznaje mu miłość. Jednak chłopak jest na nią wściekły. Wkrótce atrakcyjna koleżanka przynosi na oddział egzotycznego pająka…
 • Pani Gadżet 12

  W tym odcinku Pani Gadżet zobaczycie pomysły na wyposażenie małego mieszkania. Malutki ekspres, wózek zajmujący najmniej miejsca i sztućce dwufunkcyjne to tylko niektóre z nich. Oprócz tego, Ania Nowak-Ibisz pokaże Wam nowości kosmetyczne – eyeliner, którym naprawdę każda z nas sama narysuje kreski, koreańskie hity – ekologiczne i zabawne – i urządzenie, dzięki któremu kosmetyki naprawdę wnikną w skórę. Będą też wygodne gadżety do suszenia prania – bardzo ułatwią Wam organizację!, nawilżacz powietrza idealny na suche jesienne powietrze i… na zimne wieczory: naczynie do czekoladowego, pysznego fondue. Jesienna Pani Gadżet na pewno będzie dla Was kopalnią inspiracji!
 • Apetyt na miłość 2

  Wszyscy szukają miłości – nauczyciel matematyki, były komandos, fryzjer. W naszym programie wszystko jest możliwe! Najpierw trzeba wybrać dwa z trzech menu przygotowanych przez trzy różne osoby. Wybierający musi podjąć decyzję, nie mając pojęcia, kim są i jak wyglądają autorzy poszczególnych dań. Pozornie prosty wybór może okazać się strzałem w dziesiątkę, ale zdarza się też i tak, że skończy się bolesnym rozczarowaniem. Po dwóch kolacjach singiel musi zdecydować, z którą z osób chce spotkać się jeszcze raz. Aby podnieść temperaturę kolejnej randki, dla finałowej pary przygotowano tajemnicze koperty, w których kryje się wiele fantastycznych niespodzianek.
 • Szkoła

  Gimnazjalista z 3a, Tomek Żurowski, ma kompleksy z powodu trądziku, jednak jego rodzice bagatelizują problem syna. Nastolatek jest załamany i wpada na pomysł zażywania tabletek antykoncepcyjnych, które wykrada starszej koleżance. Jednak przyjaciel ostrzega go, że to może mieć poważne konsekwencje i zamieni się w kobietę. Przestraszony nastolatek nie wie co robić… Do licealnej klasy 2c dołącza nowy uczeń, Michał Gabała. Chłopak zaczyna adorować Asię Ambroziak, ale dziewczyna stara się trzymać go na dystans, niepokoi ją, że chłopak bardzo dużo o niej wie. Uczennica czuje się coraz bardziej osaczona, ale znajomi namawiają ją, żeby dała koledze szanse. Asia umawia się z Michałem, ale po randce jest zdenerwowana. Chłopak uważa, że są parą i nie daje dziewczynie spokoju i wciąż ją prześladuje. W końcu zaczyna jej grozić…
 • W niewoli przeszłości

  Wielokrotnie nagradzany brazylijski przebój, sprzedany do stacji telewizyjnych w kilkudziesięciu krajach, nominowany między innymi do nagrody Emmy dla najlepszej telenoweli. Ostatni odcinek pasjonującej historii obejrzało w Brazylii blisko osiemdziesiąt milionów ludzi. Tego wieczoru brazylijskie ulice opustoszały, a widzowie z wypiekami na policzkach śledzili finał perypetii ulubionych bohaterów. „W niewoli przeszłości” to współczesna, niezwykle dynamiczna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji opowieść o nieprzewidywalnych i okrutnych wyrokach przeznaczenia, które sprawiają, że dla Rity, młodziutkiej, ślicznej dziewczyny najważniejszym celem życia stanie się poszukiwanie zemsty. W wyniku tragicznego zbiegu okoliczności krzyżują się losy dotąd obcych sobie ludzi, mieszkających na Avenida Brazil w Rio de Janeiro. Matka Rity umiera, a jej ojciec Genesio znajduje sobie nową żonę, Carminhę. Zakochany mężczyzna nie chce dojrzeć, że kobieta oszukuje go na każdym kroku i jest okrutna dla jego córeczki. Wkrótce Rita odkrywa, że dwulicowa Carminha spotyka się z innym mężczyzną, z którym podstępem planują przejąć majątek Genesio. Gdy dziewczynka ujawnia ojcu plany okrutnej kobiety, on początkowo nie chce jej wierzyć, ale wkrótce musi przejrzeć na oczy. Podczas konfrontacji ze zdrajczynią dochodzi jednak do tragicznego wypadku i Genesio ginie pod kołami samochodu znanego piłkarza Tufao, gwiazdy Divino FC. Zrozpaczony sportowiec obiecuje wdowie po mężczyźnie wszelką możliwą pomoc. Sprytna kobieta postanawia uwieść piłkarza. Genesio, który właśnie oświadczył się publicznie ukochanej Monalisie, wpada w sidła bezwzględnej Carminhii… Tymczasem osierocona Rita, w wyniku działań okrutnej macochy i jej kochanka Maxa, trafia do slumsów na wysypisku śmieci. Tam dziewczynka spotyka Batatę, chłopca, z którym połączy ją wielka miłość. Gdy los uśmiechnie się do Rity i zostanie adoptowana przez argentyńską rodzinę, zakochani zostaną jednak rozdzieleni na trzynaście lat. Po śmierci przybranego ojca Rita, już jako Nina, powraca, aby dokonać zemsty za wszystkie krzywdy, których doznała w przeszłości. Carminha, jako żona gwiazdy futbolu, Tufao, opływa w luksusy i wiedzie beztroskie życie. Nina zatrudnia się jako służąca w jej rezydencji. Wkrótce odkrywa, że Batata, jej ukochany z młodości, został adoptowany przez Carminhę i Tuafo. Nina będzie musiała zadecydować, jak daleko jest się w stanie posunąć, by dokonać swojej zemsty, gdy w grę wchodzi jej własne szczęście i szansa na miłość. Czy uda jej się zachować człowieczeństwo, czy będzie zdolna do przebaczenia krzywd z przeszłości?
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku.
 • Efekt Domina

  „To nie było bagno, to było piekło” mówi o swoim dawnym życiu na emigracji Rysiek, jeden z bohaterów szóstego odcinka programu Efekt Domina. Odmienił swoje życie dzięki Fundacji Pomocy Wzajemnej "Barka". Dziś mieszka i pracuje w jednej ze wspólnot prowadzonych przez Fundację we wsi Chudobczyce pod Poznaniem. Bezdomność to bardzo istotny i jeden z trudniejszych do rozwiązania problemów społecznych. Istnieje zarówno w społeczeństwach bogatych, jak i biednych. Według szacunków w Polsce jest od 30, do ponad 300 tysięcy osób bezdomnych. Najczęstszymi przyczynami utraty domu są alkoholizm i brak pracy, prowadzące w konsekwencji do skrajnego ubóstwa i eksmisji. Zerwanie więzów rodzinnych, brak perspektyw i poczucie wykluczenia społecznego sprawiają, że wyrwanie się z bezdomności jest niezwykle trudne. Psychologowie z Poznania Barbara i Tomasz Sadowscy, postanowili stworzyć alternatywny system pomocy dla ludzi wykluczonych społecznie. W 1989 roku stworzyli Fundację Pomocy Wzajemnej Barka. Jej celem jest rozwój społeczny grup marginalizowanych, zapewnienie im szansy odbudowy życia wzajemną pomoc, edukację i rozwój przedsiębiorczości w społeczeństwie obywatelskim. W programie zobaczymy jak funkcjonuje jedna ze starszych wspólnot Fundacji, założona w Chudobczycach w 2000 roku. Obecnie liczy 80 osób. Wszyscy starają się odmienić swoje dotychczasowe, nieudane życie. Na co dzień mieszkańcy Chudobczyc prowadzą ekologiczne gospodarstwo rolne na ponad 400 ha. Poznamy ich pracę i historię, opowiedzą o piekle, z którego wyszli i o tym jak pomagają wyjść z niego innym. Naszymi przewodnikami będą: wieloletni kryminalista Krzysztof, który w Barce opiekuje się stadem owiec, Andrzej, którego uratowało zamiłowanie do roślin, Janka - pasterza kóz i melomana w jednej osobie oraz wychowanka najsurowszych domów poprawczych Tomka, który dziś przewodzi całej wspólnocie.
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Szkoła

  Hania Sobczyk z gimnazjalnej 3a jest załamana, bo jej rodzice się rozwodzą i uznali, że jest na tyle dorosła, że sama powinna zdecydować, z którym z nich zamieszkać. Dla 15-latki to bardzo trudna decyzja. Za namową przyjaciółki robi rodzicom test, któremu z nich bardziej na niej zależy. Zdaje go tata. Hania mówi mu, że to jego wybrała. Boi się jednak powiedzieć o tym mamie i okłamuje ją, że to z nią zamieszka. Wkrótce prawda wychodzi na jaw… Maturzysta Konrad Świtalski boi się, że jego dziewczyna rzuci go, kiedy dostanie się na studia medyczne. Aby do tego nie dopuścić postanawia zostać lekarzem. Okazuje się jednak, że nic nie umie z biologii, którą musi zdawać na maturze. Tymczasem Anita umawia się na korepetycje ze studentem medycyny. Zazdrosny Konrad robi jej awanturę. Czy dziewczyna zrezygnuje dla niego ze swoich planów?
 • Rozmowy w toku

  Prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • wieczór
 • Szpital

  Pacjentką dr Dominiki Gajdy jest 40-latka, która dla poprawy życia seksualnego użyła kulek gejszy. Okazuje się, że kobieta ma silną alergię na jeden ze składników produktu. Pacjentka jest załamana, bo podejrzewa, że mąż ją zdradza. Wkrótce mężczyzna przyjeżdża do szpitala ze swoją kochanką, która jest asystentką w jego firmie. W tym samym czasie na oddział trafia młoda dziewczyna, która ma nieuleczalny nowotwór trzustki. Pacjentka bardzo źle znosi chemioterapię, dlatego zaprzestała leczenia. Dwa tygodnie temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała i chce żyć jakby była zdrowa. Matka kobiety nie może się pogodzić z wyborem, którego dokonała jej córka. Wkrótce ukochany dziewczyny dowiaduje się o jej śmiertelnej chorobie i przerażony chce uciec…
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Na Wspólnej 14

  Komornik zabiera Ziębom ich dobytek! Do baru Ziębów wpada komornik nakazem egzekucji mienia! Maria jest ogromnie zaskoczona. Okazuje się, że od czasu gdy skradziono jej dowód, mąż ukrywał przed nią wszelkie wezwania do spłaty zaciągniętych przez złodzieja kredytów. Komornik zaczyna wynosić ich dobytek - Ziębowie są przerażeni… Kuba odnaleziony! Matka Smolnego znajduje Kubę śpiącego na swoim progu. Przeprowadza z chłopcem spokojną, mądrą rozmowę. Udaje jej się przekonać młodego Brzozowskiego, że każdy ma prawo do błędów - mama też. Basia nie kryje łez szczęścia, kiedy z Krzysztofem zabierają Kubę od Smolnej… Ewa stawia Radkowi ultimatum – ona albo góry! Radek dowiaduje się, że już jutro wyjeżdża do Pakistanu. Ewa jest załamana – ukochany obiecał jej, że przed wyjazdem zrobi powtórne badania… Hofferowa przychodzi po wsparcie do Kamila i przypadkiem dowiaduje się, że Radka czeka operacja! Ewa wie już, że wyprawa ukochanego to samobójstwo… Stawia mu stanowcze ultimatum – ona albo góry!
 • Szpilki w stogu siana

  Genevieve, starsza pani, która z powodu ciężkiej choroby zbliża się do końca swych dni, zaprasza najbliższe dla niej osoby – Stephanie, Vanessę, Camille i Alice. Pierwsze dwie kobiety są siostrami o odmiennych charakterach i podejściu do życia. Stephanie jest dobrze zorganizowana, porządna, czasem sprawia nawet wrażenie sztywnej. Vanessa zaś zupełnie nie przejmuje się dobrymi manierami i bez zastanowienia potrafi powiedzieć komuś prawdę prosto w oczy. Camille lata temu wyjechała z Francji do Australii. Zerwała kontakty z rodziną i poświęciła się karierze surferki, odnosząc wiele sukcesów. Alice zaś była niegdyś jej opiekunką. Ciężko chora Genevieve umiera, gdy wszystkie kobiety przyjeżdżają do jej ogromnego domu, będącego od lat własnością rodziny. Największe zaskoczenie przynosi jej testament. Okazuje się, że każda z nich otrzyma równą część majątku – pod jednym wszakże warunkiem. Mają one wspólne przekształcić zapuszczoną rezydencję w dobrze prosperujący biznes. Jest jednak wiele osób, które będą chciały utrudnić realizację tych planów. Na jaki pomysł wpadną bohaterki? I czy pomimo wielu różnic między nimi uda im się doprowadzić go do pomyślnej realizacji?
 • Magiel Towarzyski 21

  W ósmym już odcinku Magla: wszystko na sprzedaż, czyli czym handlują media. W klapie będzie o tym co się klika, czyli hejtu na celebrytów ciąg dalszy, poza tym klasa dla Andrzeja Wajdy za jego kino pełne mądrości przenikliwości. Za film o sławie, najbardziej osobisty obraz reżysera, którego tytuł mówi sam za siebie: „Wszystko na sprzedaż”. W zagranicy Karolina opowie i pokaże jak będzie wyglądało nasze pokolenie na emeryturze. Poznacie też nową gwiazdę Instagrama - Louise Delage i jej mocną akcję w mediach społecznościowych zwracająca uwagę na problem alkoholizmu, a dzięki innej mądrej kampanii społecznej przekonacie się o tym, że „jesteście tym, czym karmicie wasze głowy”. Gośćmi Magla będą (uwaga, uwaga!) dwie pisarki i niezwykłe indywidualistki! Laureatka tegorocznej Nagrody Nike - Bronka Nowicka debiutująca prozą poetycką „Nakarmić kamień” i Królowa Kryminału - Katarzyna Bonda z trzecim tomem swej kryminalnej tetralogii Żywioły - „Lampiony”!
 • Druga szansa 2

  Monika i Adam spędzają mile czas na wyjeździe służbowym. Przerywa to jednak kolejny skandal w świecie show-biznesu. Prezes został przyłapany ze swoją kochanką, a ich zdjęcia obiegły już wszystkie media. Borecka natychmiast wraca do Warszawy. Jest wściekła na Adama, który wysyła Prezesa na przymusowy urlop dopóki cała sprawa nie ucichnie. Starczyńska po nocy z Kamilem, wymyka się z pokoju hotelowego zostawiając kochankowi pieniądze na stoliku. Kamil jest o to wściekły. Mówi jej, że mu się podoba i wiek nie ma dla niego znaczenia... Marcin prosi Artura, żeby ten podpytał Olę o Monikę i wyjazd nad morze. Artur chcąc spełnić szpiegowską misję, natyka się na swoją dziewczynę, która dobrze się bawi w towarzystwie Rafała z Bandy. Jest zazdrosny. Monika widzi się z Prezesem, który nie wydaje się przybity skandalem obyczajowym ze sobą w roli głównej. Cieszy się z przymusowego urlopu. Mówi Monice o tym, czego się dowiedział o plebiscycie. Monika jest zbulwersowana ustawionym konkursem i postanawia walczyć ze zmową milczenia w branży. Mówi o wszystkim Starczyńskiej, biorąc ją za swojego sprzymierzeńca. Ta jednak od razu dzwoni z tą wiadomością do Heina, który zaczyna nękać Monikę głuchymi telefonami. Nasyła też na nią ludzi, którzy ją śledzą. U Lidki i Grzegorza ciąg dalszy kłopotów mieszkaniowych. Po tym jak Lidka i Grzegorz przeprowadzają się do Otwocka, Zygmunt domyśla się, że Brandonek jest nieślubnym dzieckiem męża Lidki. Igor udaje przed Lidką, że ma urodziny. Prosi ją, żeby przygotowała kolację dla niego i jego wyjątkowego gościa. Lidka odmawia, ale mając dość całego zamieszania w domu rodziców, pod pretekstem pracy, urywa się i w domu Moniki przygotowuje jedzenie dla Igora. Gdy prawda wychodzi na jaw, Lidka ma żal do aktora, że ją okłamał. Wraca do domu, gdzie nieoczekiwanie podczas kąpieli Brandonek mówi do niej mamo. Monika spotyka się w szpitalu z Marcinem. To pierwszy dzień zdjęciowy dokumentu o transplantacjach. Marcin mówi o tym, czym jest dla lekarza śmierć pacjenta. Próbuje zaczepić Monikę, porozmawiać z nią, ale Monika jest zmęczona byciem z nim na wiecznej huśtawce. Tymczasem Kinga przeprowadza ostateczną rozmowę z Marcinem o nich i o ich relacji. Kinga proponuje rozwód, w odpowiedzi na to Marcin namiętnie ją całuje… W telewizji wybucha panika, kiedy wychodzi na jaw, że Monika chce w programie na żywo wyjawić prawdę o tym, że konkurs telewizyjnych nagród jest ustawiony. Prawnicy próbują ją nakłonić do milczenia, argumentując dobrem interesów stacji. Monika jest zaskoczona, gdy Adam staje po jej stronie dając jej zielone światło do działania. Justyna przeprowadza się do nowego mieszkania, które wynajmuje jej przystojny manager, Grzywacz. Ksawery widzi ją z nim i jest zazdrosny. Monika przed samym wejściem na scenę w programie na żywo, dostaje mmsa ze zdjęciem zrobionym z ukrycia, na którym są dzieci Lidki. Odbiera telefon, w którym ktoś grozi jej, że jeżeli powie prawdę, dzieciom coś się stanie. Gwiazdą specjalną odcinka jest piosenkarka Kasia Klich, która zagra samą siebie.
 • Tomasz Ossoliński. Tuż przed pokazem

  Dokument o polskim projektancie to godzinna wyprawa w świat pełen pasji i miłości do piękna. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach.
 • Dorota was urządzi 5

  26-metrowa kawalerka Igi to najmniejsze z mieszkań w historii programu. Jego właścicielka jest najbardziej zestresowaną uczestniczką, z jaką Dorota miała do czynienia. Na szczęście Iga z Dorotą rozumieją się doskonale. Łączy je słabość do bieli i szarości i… pasja majsterkowania! Iga przerabia meble, które ludzie wyrzucają na śmietnik dając im drugie życie. Szczególnie upodobała sobie krzesła. Mały składzik w piwnicy jest jednocześnie jej pracownią. Pytanie brzmi – do czego potrzebna jest jej pomoc Doroty? Iga nie umie poradzić sobie z przestrzenią, a bardziej z jej uprządkowaniem. Uważa, że rzeczy w jej mieszkaniu poustawiane są przypadkowo i nie ma w tym wszystkim serca. Mimo, że wkłada go mnóstwo w renowację mebli, które wypełniają tę przestrzeń, to nie jest zadowolona z ogólnego efektu i klimatu. Jakie zmiany widziałaby w swojej kawalerce? Wygodne łóżko, duży stół, stonowane kolory w odcieniach szarości oraz klasyczny styl. No i atrakcja dla jej kociego współlokatora. Trzeba przyznać, że w tej edycji programu koty rządzą! Tym razem gospodyni programu zaskoczy wszystkich. Skończyła się era bieli, szarości i czarnej farby tablicowej. Prowadząca program ma kolorowy etap swojej twórczości. Dodatkowo po raz pierwszy podzieli się pracą z bohaterką. Iga będzie musiała odnowić krzesła, które niedokończone stoją w jej piwnicznym składziku. Dorota zajmie się przerobieniem komody z sieciówki na piękny, stylowy mebel oraz wymyśli łóżko pełniące jednocześnie funkcję kanapy. 26 metrów kwadratowych nigdy jeszcze nie było tak przestrzenne i dobrze urządzone!
 • Doradca smaku

  Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Rozmowy w toku

  Prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • TRWA

  Magiel Towarzyski 21

  W ósmym już odcinku Magla: wszystko na sprzedaż, czyli czym handlują media. W klapie będzie o tym co się klika, czyli hejtu na celebrytów ciąg dalszy, poza tym klasa dla Andrzeja Wajdy za jego kino pełne mądrości przenikliwości. Za film o sławie, najbardziej osobisty obraz reżysera, którego tytuł mówi sam za siebie: „Wszystko na sprzedaż”. W zagranicy Karolina opowie i pokaże jak będzie wyglądało nasze pokolenie na emeryturze. Poznacie też nową gwiazdę Instagrama - Louise Delage i jej mocną akcję w mediach społecznościowych zwracająca uwagę na problem alkoholizmu, a dzięki innej mądrej kampanii społecznej przekonacie się o tym, że „jesteście tym, czym karmicie wasze głowy”. Gośćmi Magla będą (uwaga, uwaga!) dwie pisarki i niezwykłe indywidualistki! Laureatka tegorocznej Nagrody Nike - Bronka Nowicka debiutująca prozą poetycką „Nakarmić kamień” i Królowa Kryminału - Katarzyna Bonda z trzecim tomem swej kryminalnej tetralogii Żywioły - „Lampiony”!
 • Miasto Kobiet 16

  Biją, wymuszają haracze, szantażują, handlują narkotykami. Mają po 12, 14, 15 lat. Według danych z dokumentacji szkół skontrolowanych przez NIK najwięcej zachowań patologicznych występuje w gimnazjach. Kto staje się ofiarą, a kto katem? Dlaczego dorośli: rodzice, nauczyciele najczęściej są bezsilni? Postanowiliśmy to sprawdzić. Przychodzi kobieta do ginekologa i mówi: Panie doktorze, nie chcę mieć dzieci, decyduję się na podwiązanie jajowodów. A lekarz na to: nie mogę bo to jest nielegalne. Doktor może powołać się na art. 156 §1 Kodeksu Karnego, w którym napisano: kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci: pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia … podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Podwiązanie jajowodów (salpingotomia) lub nasieniowodów (wazektomia) w innych krajach np. na Słowacji, we Francji, w Holandii, Luksemburgu oraz kilku stanach USA uznawana jest za normalną metodę antykoncepcji. Mimo zakazu również w Polsce takie zabiegi są wykonywane. Wazektomia zdarza się częściej i budzi mniej kontrowersji, ale w przypadkach podwiązania jajowodów lekarze i pacjentki balansują na granicy prawa. A może to prawo nie nadąża za życiem? Złe spojrzenie może sprowadzić na kogoś chorobę. Klątwa będzie najlepszą zemstą na niewiernym mężu, czy kochanku. Urok można rzucić, albo z kogoś zdjąć. Nie do wiary? A jednak. Osoby, które profesjonalnie zajmują się magią, także tą „czarną” nie narzekają na brak klientów. Niby jesteśmy coraz mądrzejsi, coraz bardziej racjonalni, ale licho nie śpi…
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Szpital

  Pacjentką dr Dominiki Gajdy jest 40-latka, która dla poprawy życia seksualnego użyła kulek gejszy. Okazuje się, że kobieta ma silną alergię na jeden ze składników produktu. Pacjentka jest załamana, bo podejrzewa, że mąż ją zdradza. Wkrótce mężczyzna przyjeżdża do szpitala ze swoją kochanką, która jest asystentką w jego firmie. W tym samym czasie na oddział trafia młoda dziewczyna, która ma nieuleczalny nowotwór trzustki. Pacjentka bardzo źle znosi chemioterapię, dlatego zaprzestała leczenia. Dwa tygodnie temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała i chce żyć jakby była zdrowa. Matka kobiety nie może się pogodzić z wyborem, którego dokonała jej córka. Wkrótce ukochany dziewczyny dowiaduje się o jej śmiertelnej chorobie i przerażony chce uciec…
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Szpilki w stogu siana

  Genevieve, starsza pani, która z powodu ciężkiej choroby zbliża się do końca swych dni, zaprasza najbliższe dla niej osoby – Stephanie, Vanessę, Camille i Alice. Pierwsze dwie kobiety są siostrami o odmiennych charakterach i podejściu do życia. Stephanie jest dobrze zorganizowana, porządna, czasem sprawia nawet wrażenie sztywnej. Vanessa zaś zupełnie nie przejmuje się dobrymi manierami i bez zastanowienia potrafi powiedzieć komuś prawdę prosto w oczy. Camille lata temu wyjechała z Francji do Australii. Zerwała kontakty z rodziną i poświęciła się karierze surferki, odnosząc wiele sukcesów. Alice zaś była niegdyś jej opiekunką. Ciężko chora Genevieve umiera, gdy wszystkie kobiety przyjeżdżają do jej ogromnego domu, będącego od lat własnością rodziny. Największe zaskoczenie przynosi jej testament. Okazuje się, że każda z nich otrzyma równą część majątku – pod jednym wszakże warunkiem. Mają one wspólne przekształcić zapuszczoną rezydencję w dobrze prosperujący biznes. Jest jednak wiele osób, które będą chciały utrudnić realizację tych planów. Na jaki pomysł wpadną bohaterki? I czy pomimo wielu różnic między nimi uda im się doprowadzić go do pomyślnej realizacji?
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku.
dalej