Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Na językach 3

  Agnieszka Szulim po raz kolejny „uroczyście przyrzeka, że będzie mówiła prawdę, całą prawdę i tylko prawdę” o polskim show-biznesie. Pokazy mody, „ustawki” celebrytów, „ścianki” fotograficzne, przeglądy prasy, afery medialne, paparazzi, premiery filmowe. Wszystko, co jest aktualnie „na językach”. Wszystko w jednym programie. Chcecie wiedzieć, jak to się robi w polskim show-biznesie? Agnieszka Szulim wraz ze swoimi gośćmi co tydzień weźmie „na języki” najgłośniejsze tematy z pierwszych stron gazet. Prosto z mostu i bez owijania w bawełnę. Reporterzy programu przemierzą setki kilometrów czerwonego dywanu w poszukiwaniu ciekawych rozmówców i gorących newsów. Nie zabraknie także szczerych wywiadów z interesującymi osobowościami i szalonych eksperymentów. Agnieszka Szulim niczego się nie boi. W jednym z odcinków wystąpiła jako seksowna Wodzianka. Wypchnęła z samolotu Tomasza Jacykowa ze spadochronem. To przez nią gwiazdy brały udział w fałszywym castingu do bollywoodzkiego filmu, a Radek Majdan sporządził ranking najatrakcyjniejszych piersi w show-biznesie. Co wymyśli w kolejnym sezonie? Drżyjcie celebryci!
 • Odrobina Polski 4

  Bytomskie cudeńka! Wito Odrobina trafi do Bytomia - obejrzy tam repliki aut budowane przez uczniów tamtejszej szkoły samochodowej, a potem trafi na niezwykłą ekspozycję motoryzacyjnych eksponatów!
 • Sama słodycz

  Marta, po długiej ciszy, odzywa się do Fryderyka i Stasia. Syn, po raz pierwszy, szczerze przyznaje, że dobrze mu u ojca! Marta jest mocno zaskoczona tą zmianą nastawienia. Czy zechce ich rozdzielić? Staś spędza dzień u babci i cioci, z którymi również ma coraz lepszy kontakt. Uważa, że Izabella kompromituje Fryderyka, nosząc mu kanapki na uczelnię. Gosia tłumaczy bratankowi, że Musia ma nadmiar miłości i często daje temu wyraz… Niedługo później Izabella wybiera się na uniwersytet. Kanapki, które przygotowała dla Fryderyka oddaje jednak napotkanemu pod budynkiem mężczyźnie na wózku inwalidzkim. Tym mężczyzną okazuje się Benedykt, dziadek Marianny, który przyjechał na lekcję języka włoskiego. Między nim a Musią od razu wytwarza się nić porozumienia i sympatii… Z kolei Gosia przepytuje Wiktora na okoliczność adwokata Marianny. Mężczyzna przyznaje, że to Patrycja zmusiła go do pomocy Mariannie. Gosia nie kryje zawodu jego postawą. Stasiek, słysząc tę rozmowę, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. I znowu znika z domu… Okazuje się, że Stasiek pojechał sam do Józefowa, żeby porwać Olę! W domu Tadeusza (Grzegorz Małecki) zjawia się również Marianna, Osa, Patrycja i Fryderyk, ale bez adwokata… Okazuje się, że ten wystawił Mariannę w ostatniej chwili. Rekrut podejmuje się fortelu i postanawia udawać przed Tadeuszem jej mecenasa. Marianna jest mocno przestraszona zaistniałą sytuacją. Ma bowiem świadomość, że każde słowo Fryderyka w starciu z Tadeuszem może mieć ogromne znaczenie… Stasiek z kolei, w tym całym zamieszaniu, zapomniał, że to właśnie dziś umówił Fryderyka na randkę z Janinką (Agnieszka Sienkiewicz)!
 • Medycyna przyszłości

  Każdy odcinek tej popularnonaukowej serii odkrywa przed widzami tajemnice współczesnej medycyny. Autorzy programu zabierają widzów w niesamowitą podróż. Będziemy mieli okazję poznać nowinki ze wszystkich dziedzin medycyny, począwszy od robotyki, poprzez wirtualne operacje, elektroniczne implanty, sztuczne kończyny czy hodowle organów wewnętrznych. Odkrycia współczesnej nauki wprawiają w zachwyt i zadziwiają. Dzięki nim lekarze mają coraz większe możliwości w walce o zdrowie i życie pacjentów.
 • Ugotowani 5

  Nigdy wcześniej się nie spotkali i nic o sobie nie wiedzą. Teraz będą musieli odkryć przed sobą domowe zakamarki i najskrytsze kulinarne tajemnice. Czas na amatorów kuchni z Warszawy. Czym zaskoczą widzów? Kto tym razem rzuci na kolana swoich rywali niezapomnianym menu, a kto urzeknie niezwykłą osobowością i wyjątkowym pomysłem na kolację? Podczas czterech warszawskich uczt spotkają się: Marcelina Plichta – właścicielka firmy zajmującej się dystrybucją artykułów dziecięcych, Marcin Wilczek – kierownik postprodukcji w branży telewizyjnej, Tomasz Komorowski – właściciel firmy importującej kamień budowlany oraz Izabela Dajwłowska-Przewłocka – wróżka Zobaczycie czterech niezwykłych bohaterów i cztery pomysły na wyjątkowe kolacje. Czy „Pavlova Pi¶a Colada” sprosta kulinarnym wymaganiom uczestników? Czy „Krwiste tango” podbije ich serca? Kto rozsmakuje się w aromatycznej „ Zadymce” a komu przypadnie do gustu „Leśny napęd 4x4” W dziewiątym odcinku będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak się powozi prawdziwą bryczką. Dowiecie się, kto się boi wróżb, a kto chciałby poznać swoją przyszłość. Będzie swojsko i wykwintnie. Nie zabraknie smaków tradycyjnych i międzynarodowych. W programie pojawią się a nawet elementy prosto z Argentyny. Komu tym razem z barwnej czwórki uda się wyjść z opresji zwycięską kolacją? Przyjazna atmosfera, wyjątkowa kuchnia i jak zwykle emocjonująca rywalizacja o kulinarne uznanie i nagrodę w wysokości pięciu tysięcy złotych!
 • Pies stróż

  Pogodna, ciepła komedia dla całej rodziny. Kacenka ma osiem lat, jest wesołym i inteligentnym dzieckiem. Z powodu ADHD, na które choruje i nadmiaru energii, dziewczynka ma jednak problemy z koncentracją i nauką, a jej mama, Julie, nawet na chwilę nie może spuścić z niej oczu. Julie decyduje się zrealizować marzenie córki i w ich domu pojawia się długowłosy jamnik, Hugo, który staje się powiernikiem i opiekunem Kacenki, a w dodatku… potrafi mówić. Dziewczynka i jej przyjaciel uwielbiają bawić się razem i wymyślać nowe psoty. Niestety, narzeczony jej mamy, Verek, jest apodyktycznym człowiekiem, który próbuje zaprowadzić porządek i dyscyplinę w życiu swojej przyszłej rodziny, co w dużym stopniu ogranicza swobodę Kacki. Dziewczynka marzy o innym mężu dla swojej mamy. Wkrótce wszyscy razem, wspólnie z Hugo, wybierają się w „podróż przedślubną” Julie i Verka, odwiedzając pensjonat prowadzony na wsi przez dziadka Kacenki. Tam Julie poznaje Ivana, który według Kacenki i Hugo wydaje się idealnym kandydatem na nowego tatusia dziewczynki…
 • X Factor 4

  Czwarta edycja, czterech jurorów, cztery kategorie! Ten sezon popularnego programu „X Factor” będzie pełen emocji i atrakcji! Czy srogie jury znajdzie perłę w bezkresnym oceanie śpiewających talentów? Czy komuś uda się powtórzyć spektakularny sukces Dawida Podsiadło? Odpowiedź już niebawem w TVN! W kolejnej edycji fanów programu czeka duża niespodzianka. Za najbardziej żywiołowym jurorskim stołem w Polsce zasiądzie „dziewczyna dynamit”, która mimo swojego młodego wieku posiada ogromny talent i warsztat piosenkarski - Ewa Farna. Wokalistka debiutowała już w polskiej edycji „X Factor”, kiedy wspierała Czesława Mozila w przygotowaniach jego grupy do finałowych zmagań. Teraz młoda artystka sama spróbuje poprowadzić swoich podopiecznych do zwycięstwa. Oprócz Ewy Farnej, uczestników niezmiennie oceniać będą: przewodniczący jury Kuba Wojewódzki – mistrz ciętej riposty, Tatiana Okupnik – czarująca, ale i surowa piosenkarka oraz Czesław Mozil, który jak zawsze obdarowywać będzie zawodników złotymi myślami i radami. W roli gospodyni programu zobaczymy niezastąpioną Patricię Kazadi. Tak jak w poprzednich edycjach na uczestników czeka długi tor przeszkód. Zanim dojdą do finału będą musieli pokonać rywali w precastingach. Następnie stanąć oko w oko z jurorami podczas castingów. I tu kolejna niespodzianka! Podczas ostatniego etapu wielozadaniowego bootcampu uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy: 16-24 lata dziewczęta, 16-24 lata chłopcy, 25 lat i więcej oraz grupy wokalne i wokalno-instrumentalne. Na końcowym etapie czeka ich ostatnia selekcja w „domach jurorskich” i występy na żywo przed liczną publicznością w studiu oraz milionami widzów przed telewizorami… Kto z uzdolnionych wokalnie solistów, duetów, a może zespołów wokalno-instrumentalnych wygra 100 tysięcy złotych i dostanie szansę nagrania własnej płyty? Już niedługo się o tym przekonamy!
 • Doradca smaku

  Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
 • TRWA

  Mała Matura 1947

  Ciepły, pełen nostalgii i humoru film, w którym reżyser Janusz Majewski z sentymentem wraca do lat swojej młodości. Kończy się II wojna światowa. Do wyzwolonego Krakowa przyjeżdża lwowska rodzina: doktor Tadeusz Taschke (Artur Żmijewski) i jego żona Maria z synem i córką. Ludwik Taschke ma szesnaście lat i rozpoczyna naukę w jednym z najlepszych gimnazjów w mieście. Chłopak szybko nawiązuje nowe przyjaźnie, pojawiają się też pierwsze miłosne zauroczenia… Ludwik ma okazję pobierać naukę u wyjątkowych nauczycieli (Marek Kondrat, Piotr Grabowski, Dorota Segda, Olgierd Lukaszewicz), z pociesznym profesorem matematyki, Syfonem (Wiktor Zborowski), na czele. Chłopiec jest zdolnym uczniem, doskonale mówi po niemiecku i zostaje przez swojego germanistę (Marian Opania) polecony jako korepetytor. Okazuje się, że jego „uczennica”, mecenasowa Halberowa (Sonia Bohosiewicz) to bardzo atrakcyjna kobieta, która z nudów chce uczyć się języka... Ludwika intryguje postać kolegi ze starszej klasy, o którym mówi się, że brał udział w Powstaniu Warszawskim. Chłopak zaczyna również poznawać metody działania nowej władzy i powoli narasta w nim bunt. Gdy przed czerwcowym referendum do Krakowa przyjeżdża Stanisław Mikołajczyk, Ludwik, przypadkowo zamieszany w uliczną bójkę, zostaje aresztowany… Major Trzaska (Wojciech Pszoniak) wkrótce zaproponuje ojcu chłopca zapisanie się do partii, jako jedyny ze sposobów, aby zapewnić bezpieczeństwo rodzinie. Tymczasem koledzy Ludwika zostają oskarżeni o udział w strzelaninie, w której zginął jeden z funkcjonariuszy milicji…
 • O tym się mówi

  W najnowszym „O tym się mówi” spotkacie Jarka Kuźniara, który oprowadzi was po ulicach Rio de Janeiro. Stomatolog gwiazd Emma Kiworkowa opowie co i za ile robią w gabinetach gwiazdy, żeby mieć słynny hollywoodzki uśmiech. Nasze kamery odwiedziły Warsaw Fashion Weekend, na modowej imprezie spotkaliśmy Anię Piszczałkę i Kamilę Szczawińską. A na koniec razem z Pascalem Brodnickim przeniesiemy się do Algierii. Zapraszamy!
 • Na Wspólnej Omnibus 12

 • Grupa Mocarta - frak'n'roll

  Najnowszy program jednej z najpopularniejszych polskich grup kabaretowych, czyli solidna dawka eleganckiego humoru i znakomitej muzyki. Panowie z Grupy MoCarta inspiracji szukali, jak zwykle, wśród największych przebojów muzyki klasycznej. Tym razem ich wybór padł na nurt frak'n'roll, który, zdaniem muzyków, narodził się w latach 50-tych XVIII wieku… Frak'n'roll to styl życia (monogamia, woda niegazowana i muzyka klasyczna), a Grupa MoCarta to prawdziwi frak'n'rollowcy.
 • wieczór
 • Generał

  Powściągliwe wypowiedzi jakie w sprawie katastrofy pilot Prchal zachowywał przez resztę życia, podejrzane doniesienia o jego śmierci, zaskakująco nikłe obrażenia odniesione podczas katastrofy - to poszlaki, które zwróciły szczególną uwagę Dariusza Baliszewskiego, według którego czeski pilot wciągnięty został w akcję gibraltarską bez możliwości dokonania innego wyboru. Opanowany, zachowujący milczenie, zastraszony pilot RAF-u, i przede wszystkim oficer służb specjalnych - dożył późnej starości. Z perspektywy pilota Prchala widz będzie miał okazję prześledzić wydarzenia jakie poprzedzały start Liberatora z generałem Sikorskim na pokładzie oraz okoliczności, w jakich Czech dołączył do spiskowców. Pozna także tożsamość drugiego pilota i dowie się, kto tak naprawdę znalazł się na pokładzie samolotu. Zaprezentujemy także nieznanych dotychczas świadków tamtych wydarzeń, którzy potwierdzają, że samolot generała Sikorskiego nie uległ katastrofie, ale miękko osiadł na falach kilkaset metrów od brzegu. Ich relacje znajdą poparcie w wynikach symulacji przeprowadzonej przez naukowców Politechniki Warszawskiej. Z przeprowadzonych analiz, przy wyważeniu modelu zgodnie z parametrami wskazanymi przez brytyjską komisję śledczą, wynika niezbicie, że Liberator AL 523 nie mógł ulec katastrofie. Samolot po prostu wodował.
 • Fakty

  Najlepszy program informacyjny w kraju. Dociekliwi i wiarygodni reporterzy. Profesjonalni prowadzący. Rzetelne, obiektywne, szybkie – informacje podane na najwyższym poziomie. Na antenie i w Internecie. Na Facebooku i Twitterze. Takie są „Fakty”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. Najgłośniejsze afery, ludzkie tragedie, sensacyjne śledztwa, program poruszy gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, dramaty ludzkie, niekompetencję. W tym sezonie na widzów czekają kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i trudne sytuacje. Dowodem, że im się udaje są liczne nagrody. „Uwaga!” dodatkowo zaprasza na cykl „Kulisy sławy”, w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków. Program prowadzą Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.
 • Najsztub słucha 4

  W pierwszym odcinku, czwartego już sezonu „Najsztub słucha”, prowadzący wysłucha najdłużej panującej Miss Polonia, Pauliny Krupińskiej. Modelka szczerze opowie o swoich kompleksach, o związku z Tadeuszem Bachledą – Curusiem, a także o tym… czego brzydzi się najbardziej. Prowadząca program „Klinika urody” zdradzi również, czy musi kochać, żeby iść z mężczyzną do łóżka …
 • Lekarze 4

  Do Copernicusa trafia kolejny pacjent po niewłaściwie przeprowadzonej operacji w prywatnej klinice. Tym razem również operował Karkoszka senior. Alicja nie zgłasza sprawy do okręgowej izby lekarskiej, lecz informuje o fakcie Michała. Ordynator rozmawia z dyrektorem prywatnej kliniki o tym, aby odsunąć jego ojca od operacji. Tadeusz jest wzburzony zachowaniem syna. Gustaw i Krystyna zamierzają przejąć opiekę nad wnukiem. Mężczyzna nie chce przebierać w środkach i decyduje się na ostrą walkę. Alicja nie wyobraża sobie, że mogłaby stracić Kubę. Jivan wciąż ma problemy z prowadzeniem samochodu, lecz za namową żony postanawia się nie poddawać. Iza bardzo chce zajść w ciążę. Robi wszystkie badania i prosi Jivana o zioła oczyszczające organizm. Magda nie rozumie, dlaczego Piotr wrócił do żony. Nie mieści się jej w głowie, że para planuje dziecko. Aneta Grabowska cierpiąca na bóle nieznanego pochodzenia w końcu zostaje zdiagnozowana. Okazuje się, że przyczyną dolegliwości jest depresja maskowana. Basia coraz lepiej radzi sobie z małymi pacjentami i zaczyna punktować u profesor Pekold.
 • Project Runway

  Czy sukces można zaprojektować? W przypadku tego programu jest to możliwe! „Project Runway” zdobył miliony fanów i prestiżowe nagrody, jak choćby amerykańską statuetkę Emmy – określaną mianem telewizyjnego Oscara. Do tego każdy odcinek show to plejada znanych nazwisk oraz gwarancja najmodniejszych trendów i ogromnych emocji. Program wyłoni spośród trzynastu zdolnych projektantów osobę posiadającą największy talent w projektowaniu ubrań. W każdym z odcinków uczestnicy dostaną do wykonania zadanie, którego efekty będzie oceniać czteroosobowe jury w składzie: top modelka i prowadząca program – Anja Rubik, założycielka marki La Mania – Joanna Przetakiewicz, projektant mody - Mariusz Przybylski oraz zaproszony gość specjalny. Zawodników podczas wykonywania zadań wspierać będzie mentor, którym w polskiej edycji show jest Tomasz Ossoliński.
 • Poza szlakiem: Kuźniar w Rio

  Ekskluzywny hotel, złota taksówka, idealne, prosto spod skalpela ciała na najsłynniejszej plaży świata, drogie alkohole, wygoda… Zapomnij! To nie czas na wakacje. To podróż, która odziera z blasku fleszy, brudzi, czasem kaleczy, ale ostatecznie leczy duszę. „Wyprawa bez przygody nie daje emocji” – mówi dziennikarz i podróżnik Jarosław Kuźniar. W TVN Style to on zabierze widzów do jednego z największych miast Ameryki Południowej – Rio de Janeiro. Wstajesz i jedziesz! Rio de Janeiro - te słowa przywodzą na myśl jedno: najsłynniejszy karnawał na świecie. Co roku tłumy turystów przybywają, by podziwiać roztańczony, kolorowy tłum, niesamowite stroje i urodę tancerek, fantazyjne platformy. Inny symbol Rio to wznoszący się nad miastem ogromny pomnik Chrystusa Odkupiciela. Położona u styku gór i morza metropolia będzie za chwilę najważniejszym stadionem świata. Za rok z kolei Letnie Igrzyska Olimpijskie. Ale stolica Brazylii ma także swoje drugie, ciemne oblicze. Obok złocistych, rozsławionych w piosenkach plaż, Ipanemy czy Copacabany, zaledwie kilka kilometrów dalej są dzielnice nędzy – favele. Za plecami posągu Chrystusa rozciągają się slumsy, w których mieszka 5 milionów Brazylijczyków. Dziennikarz TVN24 Jarosław Kuźniar chce odkryć wszystkie twarze brazylijskiego miasta. Będzie szedł poza utartym szlakiem i z reporterską dociekliwością pozna to pełne kontrastów miejsce.
 • Walcząc o Cassidy

  Dramatyczna i poruszająca opowieść o kobiecie, która podejmuje walkę z narkotykowym uzależnieniem. Cheryl Hamlyn to 34- letnia była striptizerka. Kobieta urodziła czworo dzieci, z których każde zostało jej odebrane przez organizację opieki społecznej i umieszczone w domach dziecka w oczekiwaniu na adopcje. Kobieta brała narkotyki, będąc w ciąży, a podczas każdego z porodów znajdowała się pod wpływem cracku i kokainy. Teraz postanawia zawalczyć o prawo do opieki nad swoją najmłodszą, dwuletnią córką, Cassidy. Czy Cheryl znajdzie w sobie tyle siły, by wykorzystać ostatnią życiową szansę i naprawić największe błędy? Mimo dramatu nędzy i silnego uzależnienia, kobieta podejmuje ogromny wysiłek, by zmierzyć się z chorobą i dokonać zmiany w swoim życiu. Twórcy tego poruszającego dokumentu towarzyszą kobiecie podczas jej niezwykłej transformacji.
 • Królowa Aniołów

  Dwie historie miłosne, rozgrywające się w różnych planach czasowych. We współczesnej opowieści Jakub (Mariusz Jakus), młody lekarz, zmaga się z demonami przeszłości, które nie pozwalają mu być szczęśliwym człowiekiem. Zły stan psychiczny Jakuba martwi jego ojca i przyczynia się do konfliktu z narzeczoną, Marią (Gabriela Muskała), która postanawia od niego odejść. Jakub decyduje się wówczas na dramatyczny krok. Porywa Marię, aby zmusić ją do wysłuchania jego opowieści o przeszłości. To ostatnia szansa, która może uratować Jakuba, wyzwolić go z lęków i frustracji , przekonać Marię, że są sobie przeznaczeni… W drugiej historii, rozgrywającej się pod koniec XIX wieku, w role głównych bohaterów wciela się ta sama para aktorów. Młodziutka Maria jest pokojówką na szlacheckim dworze, gdzie opiekuje się chorą dziedziczką, Elżbietą (Zofia Rysiówna). Córka starszej pani, Zofia (Dorota Pomykała), jest dojrzałą kobietą, która wdaje się w nieszczęśliwy romans. Kobieta zachodzi w ciążę. Opuszczona przez ojca dziecka, jest pełna lęków i wątpliwości. Wpada w depresję i cierpi na ataki histerii. Maria jest jedyną osobą, która potrafi ją pocieszyć. Dziewczyna słynie z zamiłowania do książek, ma również dar wymyślania niezwykłych opowieści. Jest przekonana, że nawiązuje kontakt z istotami boskimi. Gdy na dworze pojawia się młody kapłan, Jakub Kruk, Maria rozpoznaje w nim anioła, którego widywała w snach. Jest przekonana, że Jakub jest miłością jej życia… „Królowa aniołów” jest filmowym snem, pełnym niezwykłych wizji i obrazów, który zabiera widza do świata głęboko skrywanych emocji. Bohaterów dwóch opowieści dzieli tylko płaszczyzna czasowa, ale poza tym łączy ich wszystko: samotność, lęk, nadzieja i wielkie pragnienie miłości.
 • Magiel Towarzyski 16

  W kolejnym odcinku „Magla Towarzyskiego” Karolina Korwin Piotrowska i Tomasz Kin przyjrzą się losom zagranicznej kariery filmowej Pawła Deląga. Aktora posądzonego o to, że gra w rosyjskich filmach i w ten sposób popiera reżim Putina. Uwagę Tomka przykuje ponętna sesja fotograficzna w wannie, nagiej Joanny Liszowskiej. Prowadzący prześledzą również doniesienia prasowe, dotyczące starań Krzysztofa Ibisza, by sądownie zmniejszyć alimenty płacone na synka z poprzedniego związku. A informacje te niestety wyciekły do kolorowej prasy i internetu. Gościem Magla będzie piękna modelka Paulina Krupińska, prowadząca w TVN Style „Klinikę urody”. Zapraszamy!
 • Kuba Wojewódzki 8

  Król TVN szuka nowej Wodzianki. Kandydatka musi być piękna i powabna oraz posiadać umiejętność nalewania wody z niewymuszoną gracją. Na miss czeka udział w programie Kuby Wojewódzkiego oraz sesja okładkowa w „Playboyu”! U Kuby w kolejnym sezonie będzie więc goło i wesoło. Poza konkursem wszystko zostaje po staremu: i kanapa, i goście, i DJ Adamus i sam Kuba czyli „wujek cięta riposta”. W najbliższych odcinkach zobaczymy gwiazdy i gwiazdeczki. Na koniec show tradycyjnie występować będą znani, ale i debiutujący muzycy.
 • Fakty

  Najlepszy program informacyjny w kraju. Dociekliwi i wiarygodni reporterzy. Profesjonalni prowadzący. Rzetelne, obiektywne, szybkie – informacje podane na najwyższym poziomie. Na antenie i w Internecie. Na Facebooku i Twitterze. Takie są „Fakty”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. Najgłośniejsze afery, ludzkie tragedie, sensacyjne śledztwa, program poruszy gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, dramaty ludzkie, niekompetencję. W tym sezonie na widzów czekają kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i trudne sytuacje. Dowodem, że im się udaje są liczne nagrody. „Uwaga!” dodatkowo zaprasza na cykl „Kulisy sławy”, w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków. Program prowadzą Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.
 • X Factor 4

  Czwarta edycja, czterech jurorów, cztery kategorie! Ten sezon popularnego programu „X Factor” będzie pełen emocji i atrakcji! Czy srogie jury znajdzie perłę w bezkresnym oceanie śpiewających talentów? Czy komuś uda się powtórzyć spektakularny sukces Dawida Podsiadło? Odpowiedź już niebawem w TVN! W kolejnej edycji fanów programu czeka duża niespodzianka. Za najbardziej żywiołowym jurorskim stołem w Polsce zasiądzie „dziewczyna dynamit”, która mimo swojego młodego wieku posiada ogromny talent i warsztat piosenkarski - Ewa Farna. Wokalistka debiutowała już w polskiej edycji „X Factor”, kiedy wspierała Czesława Mozila w przygotowaniach jego grupy do finałowych zmagań. Teraz młoda artystka sama spróbuje poprowadzić swoich podopiecznych do zwycięstwa. Oprócz Ewy Farnej, uczestników niezmiennie oceniać będą: przewodniczący jury Kuba Wojewódzki – mistrz ciętej riposty, Tatiana Okupnik – czarująca, ale i surowa piosenkarka oraz Czesław Mozil, który jak zawsze obdarowywać będzie zawodników złotymi myślami i radami. W roli gospodyni programu zobaczymy niezastąpioną Patricię Kazadi. Tak jak w poprzednich edycjach na uczestników czeka długi tor przeszkód. Zanim dojdą do finału będą musieli pokonać rywali w precastingach. Następnie stanąć oko w oko z jurorami podczas castingów. I tu kolejna niespodzianka! Podczas ostatniego etapu wielozadaniowego bootcampu uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy: 16-24 lata dziewczęta, 16-24 lata chłopcy, 25 lat i więcej oraz grupy wokalne i wokalno-instrumentalne. Na końcowym etapie czeka ich ostatnia selekcja w „domach jurorskich” i występy na żywo przed liczną publicznością w studiu oraz milionami widzów przed telewizorami… Kto z uzdolnionych wokalnie solistów, duetów, a może zespołów wokalno-instrumentalnych wygra 100 tysięcy złotych i dostanie szansę nagrania własnej płyty? Już niedługo się o tym przekonamy!
 • Stylowy magazyn 3

  Co w najbliższym odcinku „Stylowego magazynu”? Czy anti-aging to skuteczny sposób na walkę ze starzeniem się organizmu i skóry, a może tylko maszynka do wyciągania pieniędzy? Zdradzimy, czy w XXI wieku rzeczywiście istnieją sposoby na zatrzymanie procesu starzenia? O kulcie młodości porozmawiają Maria Czubaszek, Katarzyna Bosacka i dr n. med. Maria Noszyk. W programie także o sextingu, który zatacza coraz szersze kręgi wśród młodzieży. W USA, już co piąty nastolatek deklaruje, że w swoim życiu zdarzyło mu się przesyłanie swoich nagich zdjęć osobie płci przeciwnej. Porozmawiamy o przyczynach i konsekwencjach tego niebezpiecznego zjawiska. Kontynuujemy cykl „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”. Tym razem dziennikarka i dekoratorka wnętrz z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pokaże kolorowe i nowoczesne sposoby na upiększenie stołu.
dalej