Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Królowa serc

  Piękna Reina Ortiz po śmierci ojca zostaje sama, zdana na łaskę i niełaskę macochy i przyrodniej siostry. Dziewczyna pracuje jako krawcowa w domu mody. Jej projekty cieszą się dużym uznaniem klientek. Pomimo talentu i zjawiskowej urody, na co dzień Reina jest szarą myszką, chowającą się za oprawkami okularów. Pewnego dnia dziewczyna trafia na wystawny ślub jednej ze swoich klientek, która wychodzi za mąż za właściciela kasyna. Na uroczystości obecna jest cała śmietanka towarzyska Las Vegas. To właśnie tam Reina poznaje Nicolasa. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Nicolas prosi Reinę o rękę. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału, jednak zagadkowy los ma dla zakochanych inne plany. Była dziewczyna Nicolasa, córka mafioso Victora de Rosas, popełnia samobójstwo. Wściekły ojciec obwinia chłopaka o śmierć Camili i zleca zabójstwo Nicolasa. W dniu planowanego ślubu z Reiną, Nicolas zostaje postrzelony. Udaje mu się przeżyć, jednak w wyniku knowań Victora trafia do więzienia i znika na osiem lat. Intrygi de Rosas i zakochanej w Nicolasie Estefanii rozdzielają go z Reiną. Jako tajny agent po latach wraca do Las Vegas i dowiaduje się, że jego ukochana właśnie wychodzi za mąż za Victora. Gdy Nicolas staje w drzwiach kościoła, Reina, nie zważając na złożoną właśnie przysięgę małżeńską, wybiega za ukochanym. Właśnie wtedy dochodzi do tragicznego wypadku… Gdy Reina budzi się ze śpiączki, okazuje się, że straciła pamięć.
 • Rozmowy w toku

  Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "Mamo, mam dość tej wiochy - chcę do miasta!"
 • Szkoła

  Odkąd urodził się jej ciężko chory brat Małgosi Żak, wszystko w jej domu się zmieniło. Ostatnio dziewczyna jest ciągle zdenerwowana i ma żal do matki, że ta całą swoją uwagę poświęca chłopczykowi. Ojciec gimnazjalistki musiał wyjechać do pracy za granicę, żeby zarabiać na kosztowne leczenie synka. Małgosia postanawia symulować chorobę, żeby zwrócić na siebie uwagę mamy. Na lekcji chemii celowo rani sobie dłoń. Liczy, że higienistka odeśle ją do szpitala. Tymczasem skaleczenie okazuje się niegroźne i mama dziewczyny nie przejmuje się nim. Rozgoryczona dziewczyna szuka w internecie sposobu na poważną chorobę. Decyduje się na zjedzenie surowych ziemniaków, po których dostanie bólu brzucha i ostrego zatrucia. W szkole wykorzystuje sytuacje i mdleje przy nauczycielce Alicji Stańko. Chemiczka podejrzewa, że Małgosia udaje, ale wzywa na rozmowę jej mamę. I wtedy uczennicę zaczyna naprawdę boleć brzuch. Trafia do szpitala, a do jej mamy dociera, że omal nie doprowadziło to do tragedii. Licealistki z I b Ania Ciesielska i Karolina Jabłońska znają się jeszcze z gimnazjum i są najlepszymi przyjaciółkami. Ania od roku jest zakochana w najprzystojniejszym chłopaku w klasie, Arku. Chłopak podoba się też Karolinie, ale dziewczyna udaje, że nie jest nim zainteresowana, żeby nie robić przykrości przyjaciółce. Kiedy Arek pod pretekstem pozowania do zdjęć na potrzeby szkolnej strony internetowej o modzie, umawia się z Karoliną, Ania jest załamana. Postanawia ośmieszyć przyjaciółkę w oczach Arka. Pomaga chłopakowi przy sesji modowej i przebiera Karolinę w śmieszne stylizacje. Po sesji umawia się z Anią do kina, między rywalkami dochodzi do bójki o chłopaka. Arek jest wniebowzięty swoim powodzeniem.
 • Bokser i miss

  Olśniewająca piękność i gwiazdor boksu - ona została wybrana Miss Włoch, on stoczył na ringu historyczną walkę z Jakiem La Motta… Połączyło ich wielkie uczucie. Historię tej miłości jak z filmu śledziły wszystkie gazety. Ich małżeństwo od początku jednak nie należało do łatwych. Początkowe sukcesy spragnionej sławy Fulvii Franco szybko się kończą. Sfrustrowana kobieta żyje w cieniu męża. Tiberio Mitri, uwielbiany we Włoszech bokser, który w 1946 roku zdobywa tytuł mistrza wagi średniej, wkrótce dostaje propozycję kontraktu w Stanach Zjednoczonych. Fulvia wyrusza za nim. Ma nadzieję, że spełnią się jej marzenia o Hollywood…
 • Ugotowani

  W odcinku poznamy cztery osoby. Każda z nich przygotuje kolację dla pozostałych uczestników. Efekty jej kulinarnych poczynań zostaną poddane ocenie konkurentów. Oprócz przystawki, dania głównego i deseru liczy się szeroko pojęta kreatywność i inwencja twórcza "gotujących". Ważne jest nakrycie stołu, pomysł na niebanalny posiłek lub też inna dodatkowa atrakcja, będąca integralną częścią wieczoru. Sukces, jak wiadomo, tkwi w szczegółach. Gospodarz będzie oceniany przez swoich rywali nie tylko za walory smakowe estetyczne podanych potraw, ale również za to, jak sprawdza się w swojej roli i dba o pozytywną atmosferę. Suma przyznanych przez uczestników punktów, zadecyduje o wygranej w programie. Ekipa programu odwiedzi największe miasta w Polsce. W każdym z nich znajdzie czterech uczestników, którzy wejdą do jednego odcinka. Czy "Ugotowani" zdołają przekonać do siebie konkurentów? Choć główną formą rywalizacji będą ich kulinarne popisy to może być trudno o obiektywizm w ocenie rywala… *** Dziewiąty odcinek "Ugotowanych" łączy Łódź. Miasto słynące z najdłuższej ulicy handlowej w Europie, dawnych fabryk włókienniczych, przemysłu filmowego, Juliana Tuwima i największego stężenia fast foodów. Do walki tradycyjnie stanęły cztery osoby. Agnieszka Danowska – teatrolożka i dziennikarka, Kamil Gebel – tancerz i właściciel szkoły tanecznej, Ksenia Misiak – naczelniczka Poczty Polskiej oraz Przemysław Krawczyk – właściciel firmy eventowej i okazjonalny konferansjer.
 • Na Wspólnej 13

  W napadzie agresji, Ludwika demoluje kuchnię! Henryk chce jej przeszkodzić – wywiązuje się szarpanina. Nagle Magnowski chwyta się za serce i osuwa na podłogę! Kiedy dzwoni Rafał, Ludwika spokojnie oznajmia synowi, że Henryk śpi… Ola proponuje Danielowi kino. Chłopak chętnie się zgadza. Po seansie para bardzo miło spędza czas. Żegnają się pocałunkiem! Czyżby stara miłość tak całkiem nie zardzewiała? Detektyw informuje Monikę, że na razie nie znalazł dowodów niewierności Damiana. Proponuje inną usługę: testerki wierności! Wręcza zszokowanej Cieślikowej katalog z pięknymi, seksownymi kobietami – sama może wybrać, która z nich spróbuje uwieść jej męża!
 • Szpital

  Karetka przywozi do szpitala 28-letnią Sylwię Bogacką. Dziewczyna, podczas przerwy obiadowej, wyszła z koleżanką z biura. Nagle upadła na ulicy i straciła na chwilę przytomność. Znajoma wezwała pogotowie i również przyjechała do szpitala. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Kobieta choruje na schizofrenię i dlatego dziwnie się zachowuje. Ma urojenia, czuje się zagrożona i rozmawia z osobą, którą sobie wyobraziła. Nawrót choroby jest spowodowany odstawieniem leków po tym, jak porzucił ją chłopak i dziewczyna się załamała. Chora nie ma pojęcia, że jej były partner spotyka się z jej koleżanką z pracy. Wkrótce na oddział przyjeżdża matka poszkodowanej. Nie wie, że córka załamała się po rozstaniu z chłopakiem i odstawiła leki. Do szpitala przyjeżdża również były partner pacjentki. Młody mężczyzna opiekował się nią przez kilka lat. Odszedł od niej trzy miesiące temu, bo zrozumiał, że nie potrafi żyć z chorą psychicznie dziewczyną. Matka poszkodowanej dowiaduje się o tym i ma pretensje, że młodzieniec porzucił jej chorą córkę. Pogotowie przywozi do szpitala 14-letnią Anię Sikorę, która miała wypadek podczas jazdy quadem i została ciężko ranna. W karetce, razem z pacjentką, przyjechała jej siostra. Czuje się winna, bo bez zgody rodziców, zabrała dziewczynkę na przejażdżkę. Nastolatką zajmować się będzie dr Robert Szewczyk. Siostry nie wiedzą, że są przyrodnim rodzeństwem. Ich matka przed laty zdradziła ojca i zaszła w ciążę z innym. Pacjentka jest owocem tego związku. Kobieta kocha młodszą córkę ponad życie i boi się, że ją straci. Po urodzeniu Ani, matka odtrąciła starsze dziecko, dlatego dziewczyna czuje się przez nią niekochana. Również mąż kobiety czuje się źle, bo jego żona skupiona jest wyłącznie na młodszej córce. Od lat między małżonkami nie układa się dobrze. Nieoczekiwanie w trakcie badań wychodzi na jaw, że pacjentka nie jest biologiczną córką mężczyzny, który ją wychował. Wkrótce o zdradzie dowiadują się pozostali członkowie rodziny.
 • X Factor 2

  „X Factor” – program, który budzi ogromne emocje, wraca na antenę TVN. Jury w nowym składzie wysłucha tysięcy wykonań, piosenek, solówek, duetów, chórków, by wyłuskać następcę Gienka Loski. I wszystko jasne. Nową jurorką „X Factor” jest Tatiana Okupnik. Utalentowana wokalistka, która energią i charyzmą mogłaby obdzielić kilka osób. Zasiądzie między panami, Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem. Wokalistka swoją karierę zaczęła w „Próbie talentu” u Elżbiety Antkowiak, gdzie zauważył ją Paweł Rurak-Sokal. Tak narodziło się „Blue Cafe”, z którym Tatiana związana była od 1998 do 2005 roku. Razem wypromowali takie hity jak „You May Be In Love” czy „Do Nieba Do Piekła”. Potem Okupnik postawiła na solową karierę. Nagrała dwie płyty: „On My Own” i najnowszą, wydaną w 2011 roku, „Spider Web”. Teraz nadszedł czas na „X Factor”. Debiut jurorski ma już za sobą: „Po pierwszym dniu castingów jest bardzo ciekawie. Towarzyszyły mi skrajne emocje: od uniesień, do irytacji. Poziom uczestników jest bardzo różny. Wczoraj dwie osoby zrobiły na mnie duże wrażenie. Ale pojawiło się też paru kosmitów – mówi Okupnik. – Jeśli chodzi o Kubę i Czesława, to panowie są bardzo opiekuńczy i mnie, jako żółtodzioba, traktują dobrze i z wyrozumiałością” – dodaje nowa jurorka. Reszta bez zmian. Uczestnikom otuchy dodawać będzie gospodarz programu Jarosław Kuźniar. Udział w programie może wziąć każdy, kto ukończył szesnaście lat. Konkurs ma kilka etapów: precasting (z udziałem producentów i reżysera), casting (z udziałem jurorów), „dom jurorów” czyli wybór półfinalistów, półfinałowe i finałowe live show czyli koncerty. Koncerty będą emitowane na żywo ze studia w Warszawie. Podczas koncertu finałowego widzowie zadecydują o zwycięzcy programu. A ten zgarnie sto tysięcy złotych, nagra własną płytę i zyska popularność.
 • Smakuj świat z Pascalem 3

  Od zawsze jednym z największych marzeń Pascala była podróż do Indii. A nie ma chyba lepszego sposobu na poznanie nowej kultury, niż podróżowanie autostopem! Pascal dostaje się na plantację papai i poznaje tajniki jej uprawy. Próbuje też swoich sił we wspinaczce... na palmy kokosowe! Po tak ciężkim wysiłku, czas na nagrodę! Będzie nią bakłażanowy kawior, który Pascal przygotuje dla właściciela plantacji i jego rodziny. Czy danie będzie smakowało gospodarzom? Pascal zostanie też belfrem i da miejscowym dzieciakom lekcję polskiego. Okaże się, ze uczniowie przerośli mistrza i mają o niebo lepszy akcent, niż pan nauczyciel! Inspirowane indyjską kuchnią przepisy oraz kulinarne triki Pascala poznacie już w kolejnym odcinku naszego programu. Zapraszamy!
 • Szalone serce

  Pasjonująca, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji , historia o losach dwóch braci i ich rodziny. Pedro jest pilotem. To szczery i uczciwy człowiek, na którego zawsze można liczyć. Ojciec stawia go za przykład starszemu bratu, Leo, który jest jego przeciwieństwem. Chciwy i pozbawiony skrupułów mężczyzna próbuje wzbogacić się na różne sposoby i wyciąga od majętnego ojca pieniądze, które inwestuje w ryzykowne i nie do końca czyste przedsięwzięcia. Jest obsesyjnie zazdrosny o Pedro i jego pozycję w rodzinie. Matka, nadopiekuńcza w stosunku do Leo, zawsze bierze jego stronę i stara się o poprawę w relacjach syna z ojcem. Pedro właśnie przygotowuje się do ślubu z piękną Lucianą. Podczas niebezpiecznej podróży samolotem, który zostaje porwany przez szaleńca, mężczyzna poznaje architektkę Marinę. Pedro przejmuje sterowanie i z pomocą Mariny doprowadza do szczęśliwego lądowania . Dochodzi między nimi do namiętnego pocałunku. Zakochują się w sobie, ale obydwoje nie wiedzą jeszcze, że Marina jest przyjaciółką Luciany ze szkolnych lat i ma zostać jej druhną na ślubie z Pedro. On sam nieoczekiwanie zostaje oskarżony o popełnienie zbrodni i aresztowany… Leo tymczasem nawiązuje romans z pielęgniarką Normą. Zwodzi zauroczoną nim dziewczynę i ma nadzieję, że ta znajomość ułatwi mu okradzenie jej szefa. Za wszelką cenę usiłuje też oczernić brata w oczach Mariny. Po tym jak Norma z winy kochanka – oszusta trafia do więzienia, zemsta na nim staje się jej obsesją… Splot różnych okoliczności doprowadzi do tego, że dwaj bracia staną się zaciekłymi wrogami, uwikłanymi w sieć intryg i namiętności, a Pedro zrobi wszystko, by Leo dosięgła sprawiedliwa kara…
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw.
 • Pani Gadżet EXTRA

  To będzie prawdziwie wyjątkowy odcinek „Pani Gadżet” pełen wiosennych nowości! Ania Nowak-Ibisz przygotuje swoje ciało na piękną pogodę: pozbędzie się cellulitu, powie „pa!” wszystkim zbędnym włoskom na skórze, zrobi domową (ale profesjonalną!) mikrodermabrazję twarzy i obłoży się prawdziwym złotem. Pani Gadżet wyląduje również w kuchni, gdzie zaprezentuje Wam najlepsze garnki do gotowania na parze i do gotowania pysznego makaronu, pokaże sprytne patenty na odmierzenie spaghetti i pokroi pizzę jednym ruchem. Będą też przyjemności: otwieranie wina, upiększanie włosów i dbanie o nie eko-kosmetykami. A z gadżetów typu „musisz to mieć” zobaczycie niezwykły pisak, który wywabia plamy oraz szczoteczkę do zębów dla dzieci, która potrafi… gratulować. Takie rzeczy tylko w „Pani Gadżet”!
 • Królowa serc

  Piękna Reina Ortiz po śmierci ojca zostaje sama, zdana na łaskę i niełaskę macochy i przyrodniej siostry. Dziewczyna pracuje jako krawcowa w domu mody. Jej projekty cieszą się dużym uznaniem klientek. Pomimo talentu i zjawiskowej urody, na co dzień Reina jest szarą myszką, chowającą się za oprawkami okularów. Pewnego dnia dziewczyna trafia na wystawny ślub jednej ze swoich klientek, która wychodzi za mąż za właściciela kasyna. Na uroczystości obecna jest cała śmietanka towarzyska Las Vegas. To właśnie tam Reina poznaje Nicolasa. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Nicolas prosi Reinę o rękę. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału, jednak zagadkowy los ma dla zakochanych inne plany. Była dziewczyna Nicolasa, córka mafioso Victora de Rosas, popełnia samobójstwo. Wściekły ojciec obwinia chłopaka o śmierć Camili i zleca zabójstwo Nicolasa. W dniu planowanego ślubu z Reiną, Nicolas zostaje postrzelony. Udaje mu się przeżyć, jednak w wyniku knowań Victora trafia do więzienia i znika na osiem lat. Intrygi de Rosas i zakochanej w Nicolasie Estefanii rozdzielają go z Reiną. Jako tajny agent po latach wraca do Las Vegas i dowiaduje się, że jego ukochana właśnie wychodzi za mąż za Victora. Gdy Nicolas staje w drzwiach kościoła, Reina, nie zważając na złożoną właśnie przysięgę małżeńską, wybiega za ukochanym. Właśnie wtedy dochodzi do tragicznego wypadku… Gdy Reina budzi się ze śpiączki, okazuje się, że straciła pamięć.
 • Nowe raje

  Wybierzmy się w daleką podróż: z Brazylii przez Meksyk, Chile, daleką Tasmanię, aż do Australii… Odkryjmy najpiękniejsze miejsca, prawdziwe raje na ziemi , które udaje się zachować dzięki zaangażowaniu ich mieszkańców. W każdym z odcinków serii poznamy wyjątkowych ludzi, którzy promują zrównoważoną turystykę i zakładają lokalne małe biznesy. Dzięki temu turyści mają okazję poznać najpiękniejsze zakątki świata od ich najbardziej autentycznej strony, z poszanowaniem kultury i tradycji ich mieszkańców.
 • Sama słodycz

  Podczas jazdy samochodem Fryderyk uważnie przygląda się Marcie. Staś stwierdza głośno, że matka stęskniła się za Fryderykiem, czemu Marta natychmiast zaprzecza. Tymczasem w mieszkaniu Rekruta, Patrycja, jak w ukropie, przygotowuje się na powitanie Stasia. Rozstawia gotowe potrawy, przyniesione przez przyjaciółkę i poprawia seksowną sukienkę… Bardziej niż na Stasiu zależy jej przecież na zaimponowaniu Fryderykowi. W efekcie udaje jej się go bardzo zaskoczyć! Zresztą nie tylko jego, swojego zdziwienia nie umie bowiem ukryć również Marta. Rekrut natychmiast próbuje wyjaśnić nieporozumienie, ale jest to wyjątkowo trudne, gdyż Patrycja doskonale czuje się w roli jego nowej ukochanej i nie zamierza odpuścić… Staś woła tatę do łazienki na męską naradę i pyta o przyczyny obecności Patrycji w mieszkaniu ojca. Fryderyk wyjaśnia mu całe zajście. Staś wpada na pomysł, aby nie przeganiać Patrycji – dzięki jej obecności dowiedzą się, czy Marta jest zazdrosna o Fryderyka… W tym czasie Marianna prosi Osę o wyznaczenie stałych godzin pracy. W związku z tym, że postanowiła wynająć adwokata, musi gdzieś jeszcze dorobić. Ponadto umawia się z Gosią na spotkanie. Wyjawia koleżance, że jej sytuacja jest wyjątkowo kiepska - Tadeusz nie zamierza podzielić się opieką nad Olą, w związku z tym Marianna postanowiła wejść na drogę sądową. Prosi Gosię o pomoc w znalezieniu innego zajęcia. Po kolacji i wyjściu Marty, Patrycja wymierza Fryderykowi siarczysty policzek. Zarzuca mu, że wykorzystał ją, aby zrobić Marcie na złość. Fryderyk wyprowadza Patrycję z błędu. Od początku bowiem marzył tylko o tym, żeby odzyskać Martę! Patrycja jest wściekła i opuszcza mieszkanie Rekruta. Kiedy Fryderyk kładzie Stasia do snu, chłopiec robi mu miejsce obok siebie. Rozmawiają o najbliższej przyszłości. Staś obiecuje zająć się randkami, skoro mama wychodzi za mąż. Z kolei Fryderyk daje słowo synowi, że będzie walczył o prawo do regularnych spotkań. Izabella, wracając z zakupów, znajduje wielki bukiet kwiatów wiszący na klamce furtki. Jest przekonana, że to sprawka Benedykta. Czytając liścik wetknięty w kwiaty, czerwieni się na słowa „kocham cię”. Szybko zejdzie na ziemię, gdy przeczyta, kto jest adresatem liścika… Tadeusz woła Olę, aby zeszła do niego. Gdy jego wołanie pozostanie bez odzewu, idzie sprawdzić, co dzieje się z Olą. Okazuje się, że dziewczynki nigdzie nie ma! Tadeusz jest przekonany, że to zgubny wpływ Marianny. Postanawia poczekać aż Ola sama się odnajdzie. Nie zamierza przy tym ustępować. Zaniepokojona sytuacją Basia postanawia poszukać dziewczynki w okolicy. Dzwoni do Marianny z niewesołymi informacjami. Podczas rozmowy nagle słabnie, telefon wypada jej z rąk. Spanikowana Marianna w towarzystwie Gosi jedzie do Józefowa. Fryderyk i Staś odwiedzają Musię. Izabella cieszy się na widok wnuka. Nie spodziewała się, że tak szybko go znowu zobaczy. Staś dopytuje babcię o powód odświętnego stroju. Okazuje się, że Izabella czeka na Benedykta, który ma mieć dziś indywidualne lekcje z Fryderykiem w jej domu… Fryderyk przyznaje się matce, że zamierza zawalczyć o Martę. Izabella krytykuje decyzję syna. Próbuje na niego wpłynąć, ale jej pogadankę przerywa przybycie Benedykta. Tajfun z poważną miną testuje podjazd przed domem Izabelli. Chwali znajomą, że przeszła test wzorowo! Izabella rumieni się jak nastolatka, co oczywiście nie umyka uwadze wnuka… Musia przerywa lekcję Benedykta. Przed chwilą rozmawiała z Gosią, która razem z Marianną poszukuje zaginionej Oli. Wszyscy są poruszeni wiadomością. Tylko Staś podekscytowany wyjawia, że wie, gdzie schowała się jego przyjaciółka…
 • wieczór
 • Doradca smaku

  Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
 • TRWA

  Szpital

  50-letni Igor Romanik odwiedza na oddziale kardiologicznym wspólnika z pracy, który przeszedł zawał i jest w ciężkim stanie. Zdrowemu mężczyźnie towarzyszy żona. Kobieta martwi się, ponieważ jej mąż – tak jak jego wspólnik – jest pracoholikiem i zaniedbuje rodzinę. Igor zaczyna źle się czuć, ale bagatelizuje swój stan, ponieważ śpieszy się na ważne biznesowe spotkanie. Tymczasem ból w klatce piersiowej narasta. Pacjenta bada dr Eryk Wajman. Lekarz podejrzewa u niego stan przedzawałowy. Wkrótce do szpitala przyjeżdża syn mężczyzny. Jakiś czas temu pokłócił się z ojcem, kiedy ten zwolnił go ze swojej firmy, bo uważał że nie nadaje się do pracy. Wtedy chłopak wyprowadził się z domu, a jego tata obraził się na niego i całkowicie zerwał z nim kontakt. Między mężczyznami dochodzi do kłótni. Tymczasem okazuje się, że zmarł przebywający w szpitalu wspólnik pacjenta. Jednocześnie lekarze podejrzewają u Igora zator płucny. Syn denerwuje się stanem ojca. Kocha go i chce z nim jeszcze raz porozmawiać. Żona również martwi się zdrowiem męża, ale czuje się bezradna. Do szpitala przychodzi 14-letni Darek Sikora ze swoją matką. Chłopak 9 miesięcy temu miał rozpoznaną przewlekłą chorobę stawów, którą leczył sterydami. Jest przestraszony - od paru dni ma objawy typowe dla nawrotu choroby: wysypkę na ciele oraz obrzęk i ból stawów. Z powodu choroby, koledzy w szkole bardzo dokuczają chłopcu. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Lekarz nie wie, że jego pacjent dwa tygodnie temu przestał brać leki. Chłopak zakochał się w koleżance z klasy i dzień wcześniej wyznał jej miłość. Dziewczyna publicznie go wyśmiała. Matka chłopaka wie o dręczeniu syna w szkole. Nie pozwoliła mu jednak zmienić placówki, ponieważ przez ciągłe pobyty w szpitalach chłopak ma zaległości w nauce. 14-latek okłamuje lekarza, że regularnie zażywa lekarstwa. W rzeczywistości odstawił je ze względu na skutki uboczne – tycie, łysienie i trądzik. Tymczasem jego matka dzwoni po mamę dziewczyny, która wyśmiała chłopaka w szkole. Kiedy koleżanka Darka pojawia się w szpitalu, jest wściekła, że została wezwana na oddział. Razem ze znajomą chce odegrać się na pacjencie. Wkrótce stan nastolatka pogarsza się i decyduje się on powiedzieć lekarzowi prawdę. Tymczasem dziewczyny wrzuciły na portal społecznościowy film, w którym kolejny raz go wyśmiewają. Dodatkowo, wiadomość o tym, że niezbędne jest ponowne przyjmowanie sterydów, kompletnie dobija Darka. Chłopak próbuje popełnić samobójstwo.
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
 • Na Wspólnej 13

  Zdenerwowana Monika dostaje wiadomość, że dziś Jola – testerka wierności – nawiąże kontakt z Damianem! W tym czasie Cieślik potrąca niegroźnie piękną rowerzystkę. Ta, udając groźną kontuzję, zwabia senatora do swojego domu. Tam rozbiera się, by Damian mógł opatrzyć jej ranę… Basia przypomina synowi, że dzisiaj idą na wizytę u neurologa. Przestraszony Kuba, w tajemnicy, dzwoni do swojego taty! Mówi mu coś, co powoduje, że Andrzej natychmiast przyjeżdża do Warszawy… Agnieszka tłumaczy Rafałowi, że trzeba pomyśleć o oddaniu Ludwiki do domu opieki. Sobczak kategorycznie się na to nie zgadza! Oznajmia, że nawet gdyby musiał zrezygnować z pracy, będzie z mamą. Jako syn, jest jej to winien… Rafał ma ogromny żal do narzeczonej - zarzuca jej brak empatii i wygodnictwo!
 • Detektywi

  "Przepraszam tato".
 • Uwaga! Pirat 14

  „Uwaga! Pirat” to dokumentalna seria, która ukazuje codzienne zmagania policjantów z polskimi kierowcami. Program powstaje w ścisłej współpracy z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Nasze kamery towarzyszą funkcjonariuszom drogówki podczas codziennych patroli polskich dróg. Jazda pod prąd, wymuszanie pierwszeństwa, znaczne przekraczanie prędkości. W każdym z odcinków na widzów czeka zbiór najciekawszych interwencji, które zostały zarejestrowane za pomocą policyjnych kamer. Każde zatrzymanie prezentowane jest z perspektywy policjantów. Zawiera ich rozmowę ze sprawcą, omówienie popełnionego wykroczenia i nałożenie stosownej kary. Niejednokrotnie owocuje też ciekawymi tłumaczeniami zatrzymanych... W tym sezonie będziemy ścigać piratów m.in. w: Elblągu, Olsztynie, Wrocławiu, Jeleniej Górze, Krakowie, Katowicach i Radomiu.
 • Wydział kryminalny

  Kryminalna seria, oparta na autentycznych wydarzeniach i sprawach, prowadzonych przez praski wydział zabójstw po politycznej przemianie 1989 roku. Ta specjalna jednostka może poszczycić się wyjątkową skutecznością. Udaje im się wyjaśnić 95 % prowadzonych spraw. W kolejnych odcinkach serialu poznamy rozwiązanie skomplikowanego dochodzenia i pościgu za groźnym przestępcą seksualnym, zagadkę morderstwa pracownika telewizji oraz zabójstwa zleconego płatnemu przestępcy przez właściciela domu, który zamierza pozbyć się uciążliwego najemcy. Krok po kroku bohaterowie serialu odsłonią przed nami tajemnice policyjnych procedur oraz „specjalnych” metod, do których muszą sięgnąć, gdy wszystko inne zawodzi. Barwne, nietuzinkowe postaci detektywów, ironiczny humor i realistyczne tło – prawdziwe zbrodnie i prawdziwe życie policji kryminalnej.
 • Miasto Kobiet 14

  Poddawanie się zabiegom z dziedziny chirurgii plastycznej, czy medycyny estetycznej wiąże się z pewnymi zagrożeniami. Aby zmniejszyć ryzyko nieudanej operacji, oprócz dobrze przeprowadzonego zabiegu, ważna jest także odpowiednia kwalifikacja oraz prawidłowa opieka w trakcie, jak i po operacji. Nie zawsze jednak wszystkie te warunki zostają spełnione. I co wtedy? Czy można walczyć o odszkodowanie po nieudanym zabiegu, oraz jak spojrzeć w lustro, wiedząc, że robota po prostu została spaprana. W Polsce panuje przekonanie, że HIV dotyczy tylko narkomanów, prostytutek i gejów. Historia, którą dziś poznamy dowodzi, że tak nie jest. Paulina nie rzypuszczałby, że może zostać zarażona przez swojego partnera wirusem HIV. No bo jak? Żyła przecież w stałym związku i wydawać by się mogło, że zna swojego mężczyznę od podszewki…
 • Wiem, co jem 5

  Przeciętny polski zjadacz chleba pochłania rocznie 108 bochenków. Jednak dzisiejszy chleb dla oszczędności czasu i pieniędzy coraz częściej produkuje się taśmowo – kiepska mąka pszenna, suszony zakwas i wiadro chemii - polepszacze, emulgatory, konserwanty. I tak konsumenci dostają bezsmakowy bochen nadmuchany jak wata. Jak rozpoznać prawdziwy chleb? Który będzie lepszy – pszenny czy żytni? Co znajdziemy w chlebie tostowym? Czy zwykły chleb tuczy, a chrupki odchudza? Cały trzeci odcinek nowej serii „Wiem, co jem" będzie dla zjadaczy chleba. Zobaczcie koniecznie!
 • Szkoła

  Odkąd urodził się jej ciężko chory brat Małgosi Żak, wszystko w jej domu się zmieniło. Ostatnio dziewczyna jest ciągle zdenerwowana i ma żal do matki, że ta całą swoją uwagę poświęca chłopczykowi. Ojciec gimnazjalistki musiał wyjechać do pracy za granicę, żeby zarabiać na kosztowne leczenie synka. Małgosia postanawia symulować chorobę, żeby zwrócić na siebie uwagę mamy. Na lekcji chemii celowo rani sobie dłoń. Liczy, że higienistka odeśle ją do szpitala. Tymczasem skaleczenie okazuje się niegroźne i mama dziewczyny nie przejmuje się nim. Rozgoryczona dziewczyna szuka w internecie sposobu na poważną chorobę. Decyduje się na zjedzenie surowych ziemniaków, po których dostanie bólu brzucha i ostrego zatrucia. W szkole wykorzystuje sytuacje i mdleje przy nauczycielce Alicji Stańko. Chemiczka podejrzewa, że Małgosia udaje, ale wzywa na rozmowę jej mamę. I wtedy uczennicę zaczyna naprawdę boleć brzuch. Trafia do szpitala, a do jej mamy dociera, że omal nie doprowadziło to do tragedii. Licealistki z I b Ania Ciesielska i Karolina Jabłońska znają się jeszcze z gimnazjum i są najlepszymi przyjaciółkami. Ania od roku jest zakochana w najprzystojniejszym chłopaku w klasie, Arku. Chłopak podoba się też Karolinie, ale dziewczyna udaje, że nie jest nim zainteresowana, żeby nie robić przykrości przyjaciółce. Kiedy Arek pod pretekstem pozowania do zdjęć na potrzeby szkolnej strony internetowej o modzie, umawia się z Karoliną, Ania jest załamana. Postanawia ośmieszyć przyjaciółkę w oczach Arka. Pomaga chłopakowi przy sesji modowej i przebiera Karolinę w śmieszne stylizacje. Po sesji umawia się z Anią do kina, między rywalkami dochodzi do bójki o chłopaka. Arek jest wniebowzięty swoim powodzeniem.
 • Nowe raje

  Wybierzmy się w daleką podróż: z Brazylii przez Meksyk, Chile, daleką Tasmanię, aż do Australii… Odkryjmy najpiękniejsze miejsca, prawdziwe raje na ziemi , które udaje się zachować dzięki zaangażowaniu ich mieszkańców. W każdym z odcinków serii poznamy wyjątkowych ludzi, którzy promują zrównoważoną turystykę i zakładają lokalne małe biznesy. Dzięki temu turyści mają okazję poznać najpiękniejsze zakątki świata od ich najbardziej autentycznej strony, z poszanowaniem kultury i tradycji ich mieszkańców.
 • Doradca smaku

  Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
 • Doradca smaku

  Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
 • Rozmowy w toku

  Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "Mamo, mam dość tej wiochy - chcę do miasta!"
 • Szpital

  50-letni Igor Romanik odwiedza na oddziale kardiologicznym wspólnika z pracy, który przeszedł zawał i jest w ciężkim stanie. Zdrowemu mężczyźnie towarzyszy żona. Kobieta martwi się, ponieważ jej mąż – tak jak jego wspólnik – jest pracoholikiem i zaniedbuje rodzinę. Igor zaczyna źle się czuć, ale bagatelizuje swój stan, ponieważ śpieszy się na ważne biznesowe spotkanie. Tymczasem ból w klatce piersiowej narasta. Pacjenta bada dr Eryk Wajman. Lekarz podejrzewa u niego stan przedzawałowy. Wkrótce do szpitala przyjeżdża syn mężczyzny. Jakiś czas temu pokłócił się z ojcem, kiedy ten zwolnił go ze swojej firmy, bo uważał że nie nadaje się do pracy. Wtedy chłopak wyprowadził się z domu, a jego tata obraził się na niego i całkowicie zerwał z nim kontakt. Między mężczyznami dochodzi do kłótni. Tymczasem okazuje się, że zmarł przebywający w szpitalu wspólnik pacjenta. Jednocześnie lekarze podejrzewają u Igora zator płucny. Syn denerwuje się stanem ojca. Kocha go i chce z nim jeszcze raz porozmawiać. Żona również martwi się zdrowiem męża, ale czuje się bezradna. Do szpitala przychodzi 14-letni Darek Sikora ze swoją matką. Chłopak 9 miesięcy temu miał rozpoznaną przewlekłą chorobę stawów, którą leczył sterydami. Jest przestraszony - od paru dni ma objawy typowe dla nawrotu choroby: wysypkę na ciele oraz obrzęk i ból stawów. Z powodu choroby, koledzy w szkole bardzo dokuczają chłopcu. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Lekarz nie wie, że jego pacjent dwa tygodnie temu przestał brać leki. Chłopak zakochał się w koleżance z klasy i dzień wcześniej wyznał jej miłość. Dziewczyna publicznie go wyśmiała. Matka chłopaka wie o dręczeniu syna w szkole. Nie pozwoliła mu jednak zmienić placówki, ponieważ przez ciągłe pobyty w szpitalach chłopak ma zaległości w nauce. 14-latek okłamuje lekarza, że regularnie zażywa lekarstwa. W rzeczywistości odstawił je ze względu na skutki uboczne – tycie, łysienie i trądzik. Tymczasem jego matka dzwoni po mamę dziewczyny, która wyśmiała chłopaka w szkole. Kiedy koleżanka Darka pojawia się w szpitalu, jest wściekła, że została wezwana na oddział. Razem ze znajomą chce odegrać się na pacjencie. Wkrótce stan nastolatka pogarsza się i decyduje się on powiedzieć lekarzowi prawdę. Tymczasem dziewczyny wrzuciły na portal społecznościowy film, w którym kolejny raz go wyśmiewają. Dodatkowo, wiadomość o tym, że niezbędne jest ponowne przyjmowanie sterydów, kompletnie dobija Darka. Chłopak próbuje popełnić samobójstwo.
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
 • Sama słodycz

  Podczas jazdy samochodem Fryderyk uważnie przygląda się Marcie. Staś stwierdza głośno, że matka stęskniła się za Fryderykiem, czemu Marta natychmiast zaprzecza. Tymczasem w mieszkaniu Rekruta, Patrycja, jak w ukropie, przygotowuje się na powitanie Stasia. Rozstawia gotowe potrawy, przyniesione przez przyjaciółkę i poprawia seksowną sukienkę… Bardziej niż na Stasiu zależy jej przecież na zaimponowaniu Fryderykowi. W efekcie udaje jej się go bardzo zaskoczyć! Zresztą nie tylko jego, swojego zdziwienia nie umie bowiem ukryć również Marta. Rekrut natychmiast próbuje wyjaśnić nieporozumienie, ale jest to wyjątkowo trudne, gdyż Patrycja doskonale czuje się w roli jego nowej ukochanej i nie zamierza odpuścić… Staś woła tatę do łazienki na męską naradę i pyta o przyczyny obecności Patrycji w mieszkaniu ojca. Fryderyk wyjaśnia mu całe zajście. Staś wpada na pomysł, aby nie przeganiać Patrycji – dzięki jej obecności dowiedzą się, czy Marta jest zazdrosna o Fryderyka… W tym czasie Marianna prosi Osę o wyznaczenie stałych godzin pracy. W związku z tym, że postanowiła wynająć adwokata, musi gdzieś jeszcze dorobić. Ponadto umawia się z Gosią na spotkanie. Wyjawia koleżance, że jej sytuacja jest wyjątkowo kiepska - Tadeusz nie zamierza podzielić się opieką nad Olą, w związku z tym Marianna postanowiła wejść na drogę sądową. Prosi Gosię o pomoc w znalezieniu innego zajęcia. Po kolacji i wyjściu Marty, Patrycja wymierza Fryderykowi siarczysty policzek. Zarzuca mu, że wykorzystał ją, aby zrobić Marcie na złość. Fryderyk wyprowadza Patrycję z błędu. Od początku bowiem marzył tylko o tym, żeby odzyskać Martę! Patrycja jest wściekła i opuszcza mieszkanie Rekruta. Kiedy Fryderyk kładzie Stasia do snu, chłopiec robi mu miejsce obok siebie. Rozmawiają o najbliższej przyszłości. Staś obiecuje zająć się randkami, skoro mama wychodzi za mąż. Z kolei Fryderyk daje słowo synowi, że będzie walczył o prawo do regularnych spotkań. Izabella, wracając z zakupów, znajduje wielki bukiet kwiatów wiszący na klamce furtki. Jest przekonana, że to sprawka Benedykta. Czytając liścik wetknięty w kwiaty, czerwieni się na słowa „kocham cię”. Szybko zejdzie na ziemię, gdy przeczyta, kto jest adresatem liścika… Tadeusz woła Olę, aby zeszła do niego. Gdy jego wołanie pozostanie bez odzewu, idzie sprawdzić, co dzieje się z Olą. Okazuje się, że dziewczynki nigdzie nie ma! Tadeusz jest przekonany, że to zgubny wpływ Marianny. Postanawia poczekać aż Ola sama się odnajdzie. Nie zamierza przy tym ustępować. Zaniepokojona sytuacją Basia postanawia poszukać dziewczynki w okolicy. Dzwoni do Marianny z niewesołymi informacjami. Podczas rozmowy nagle słabnie, telefon wypada jej z rąk. Spanikowana Marianna w towarzystwie Gosi jedzie do Józefowa. Fryderyk i Staś odwiedzają Musię. Izabella cieszy się na widok wnuka. Nie spodziewała się, że tak szybko go znowu zobaczy. Staś dopytuje babcię o powód odświętnego stroju. Okazuje się, że Izabella czeka na Benedykta, który ma mieć dziś indywidualne lekcje z Fryderykiem w jej domu… Fryderyk przyznaje się matce, że zamierza zawalczyć o Martę. Izabella krytykuje decyzję syna. Próbuje na niego wpłynąć, ale jej pogadankę przerywa przybycie Benedykta. Tajfun z poważną miną testuje podjazd przed domem Izabelli. Chwali znajomą, że przeszła test wzorowo! Izabella rumieni się jak nastolatka, co oczywiście nie umyka uwadze wnuka… Musia przerywa lekcję Benedykta. Przed chwilą rozmawiała z Gosią, która razem z Marianną poszukuje zaginionej Oli. Wszyscy są poruszeni wiadomością. Tylko Staś podekscytowany wyjawia, że wie, gdzie schowała się jego przyjaciółka…
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Kulinarny raj Stefano

  Szef kuchni i restaurator, Stefano de Pieri, nieustannie poszukuje nowych kulinarnych wyzwań. Z pochodzenia Włoch, od lat mieszkający w Australii, wybiera się na wyprawę po jednym z piękniejszych regionów tego ogromnego kraju. Z Sunraysia Malee pochodzi większość australijskich spożywczych produktów najlepszej jakości: owoce, mięso i warzywa. Stefano podróżuje wzdłuż wspaniałej rzeki Murray, przyrządzając potrawy w oparciu o włoskie oraz australijskie tradycje, łącząc smaki i eksperymentując. Korzysta przy tym ze świeżych lokalnych produktów. Czeka go testowanie najlepszych winnic Australii, cytrusowa uczta w pomarańczowych gajach i słoneczne barbeque na wodach wielkiego słonego jeziora.
 • Detektywi

  "Przepraszam tato".
dalej