Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • TRWA

  Francuskie miasteczko 3

  Kolejny sezon doskonale zrealizowanego obyczajowo - historycznego serial o burzliwych losach mieszkańców Villeneuve. Czerwiec 1940 roku, początki okupacji niemieckiej we Francji. Villeneuve to małe miasteczko, leżące przy linii demarkacyjnej, oddzielającej ziemię okupowaną przez wojska niemieckie od wolnej strefy. Jego mieszkańcy: Daniel, Marcel, Marie, Raymond, Lucienne, Jeannine i wielu innych, muszą przystosować się do życia w nowym świecie, w którym panują strach, głód i niebezpieczeństwo. W kolejnych sezonach tej doskonałej, trzymającej w napięciu francuskiej serii będziemy śledzić losy bohaterów podczas pięciu lat okupacji, towarzysząc im w wojennej rzeczywistości, która zmusza do podejmowania najtrudniejszych życiowych wyborów. Poznamy ich słabości, miłosne dylematy i najbardziej skrywane sekrety. Na jakie kompromisy będą gotowi pójść, żeby przetrwać?
 • Wypadek-przypadek 9

  Ciężarówka w potrzasku. Warszawa, ul. Poleczki i Wirażów, mylące czerwone światło, Wypadek na skrzyżowaniu Pileckiego z Roentgena, na Witosa z Idzikowskiego, najechanie na Belwederskiej, zderzenie na Jastrzębowskiego, zderzenie na Wiertniczej, kolizja na Melodyjnej. Wypadek na Sienkiewicza w Tarnowie.
 • Automaniak 18

  Skoda Superb Jarka Maznasa, Renault Talisman Patryka Mikiciuka i Infiniti Q50 Rafała Jemielity - sprawdzimy, czy te trzy sedany klasy średniej-wyższej mogą z powodzeniem pretendować do segmentu premium. Przeprowadzimy test rozpoznawalności marek, pościgową próbę elastyczności, klasyczny "drag race", slalom sprawdzający sprawność układu kierowniczego i pakowność bagażnika w przypadku zadań specjalnych.
 • Lekarze 5

  Do szpitala trafia nietypowa pacjentka – światowej sławy skrzypaczka Edyta Bilska (w tej roli Monika Krzywkowska), która ma wystąpić w Toruniu na koncercie. Kariera kobiety stoi pod znakiem zapytania, gdyż Bilska zaczyna chorować – ma problem z dłońmi. Jivan podejmuje się leczenia i obiecuje jej, że odzyska zdrowie. Spełnienie tej obietnicy okaże się jednak bardzo trudne… Alicja ma okazję poznać Hannę, zbuntowaną siostrę Przemka. Nastolatka bez ogródek stwierdza, że woli, aby jej brat przeprowadził się do Alicji, a nie odwrotnie. Alicja i Przemek są nieco zażenowani – łączą ich tylko treningi do triatlonu, a nie związek. Karski doznaje kontuzji stopy. Firma sprzątająca szpital z dnia na dzień przestaje wykonywać swoje obowiązki, co grozi zamknięciem szpitala. Bosak musi zatrudnić inną firmę. Karkoszka zaciera ręce, ponieważ Elżbieta nie przeprowadziła przetargu, co jest poważnym przewinieniem. Florczyk i Jasiński twierdzą, że za problemami szpitala stoją Karkoszka z Łąckim. Na głowę Elżbietę spadają również problemy w życiu prywatnym - Janek nie zdał matury, ponieważ w ogóle się nie pojawił się na egzaminie. Elżbieta zabiera mu laptop, a Krzysztof radzi, aby udała się z synem do poradni uzależnień. Iza postanawia, że Irmina zamieszka z Wanatami w domu. Piotr nie jest zachwycony takim rozwiązaniem i przewiduje dalsze problemy… Filipowi udaje się przekonać ojca Mursal do podpisania zgody na operację plastyczną swojej córki. Musi jednak mężczyźnie za to zapłacić. Dlaczego?
 • Dzień Dobry Wakacje

 • Nowa Maja w ogrodzie

  Aleksandria to bylinowy ogród nad jeziorem, na Pojezierzu Kaszubskim. Zajmuje cztery duże tarasy wycięte w stromej 8-metrowej skarpie, schodzącej do jeziora. Skarpę podparto solidnym murem wykończonym gabionami. Mamy tu miejsce do wypoczynku pod pergolą, kaskadę, letnią kuchnię przykrytą zielonym dachem. Schody prowadzą do kolejnych poziomów ogrodu, gdzie królują przede wszystkim bylinowe rabaty. Rośliny sadzone są dużymi grupami, żeby podczas kwitnienia tworzyły mocne barwne plamy.
 • Co za tydzień

  Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata kultury i rozrywki.
 • Efekt Domina 4

  W lutym 2016 roku świat obiegło zdjęcie zagłodzonego nigeryjskiego chłopca, który oskarżony o czary został wygnany przez swoją rodzinę i społeczność. Dwulatek był skrajnie wycieńczony. Na ulicy przeżył 8 miesięcy. Żywił się rzucanymi przez przechodniów odpadkami. Żeby pomóc takim właśnie dzieciom Dominika Kulczyk ze swoją fundacją dociera do afrykańskiego Beninu. W wielu afrykańskich krajach tysiące dzieci uznawane za czarowników są porzucane, torturowane a nawet mordowane. W wyjątkowo okrutny sposób obchodzi się z nimi zamieszkująca północną część Beninu grupa etniczna Bariba. Według tradycji Bariba dzieci-czarownicy, to przede wszystkim tzw. „dzieci źle urodzone”, czyli np. urodzone pośladkowo, twarzą do dołu czy z zalążkami zębów. Bariba nie wierzą, że takie dziecko da się „uleczyć” – nakaz tradycji jest bezlitosny: musi spotkać je śmierć. Jednym z takich dzieci była 22-letnia dziś Djamila cudem uratowana przez ciocię i katolickiego księdza. Dominika Kulczyk spotka się z nimi, odwiedza również SOS Wioskę Dziecięcą, gdzie wychowała się Djamila i inne dzieci, którym udało się uniknąć egzekucji. Kulczyk Foundation wspiera żywienie dzieci w Beninie.
 • Zakup kontrolowany 23

  Mariola jest psychologiem oraz mamą 24 godziny na dobę. Pracuje niedaleko domu, dlatego wybrała samochód hybrydowy, ale uznała, że czas na zmiany. Zawsze marzyła o posiadaniu kabrioletu i uważa, że nadszedł czas na taki kaprys - bohaterka chce poczuć wiatr we włosach podczas wypadów poza miasto, ale też wygodnie i komfortowo przemieszczać się po stolicy. Adam Kornacki zaproponuje samochody nie starsze niż 10 lat, zadbane i koniecznie z hard topem oraz mieszczące się w budżecie 17 tysięcy złotych.
 • Prosto w serce omnibus

 • Afera fryzjera 5

  Afera Fryzjera powraca na ekrany z wielką pompą. Już w pierwszym odcinku arcykapłan nożyczek - Maciek Maniewski zabiera się za otwocki salon, w którym rezyduje cukierkowy Kubyś Puchatek z ferajną a personel jest w stanie wojny. Przed Maćkiem zatem nie lada wyzwanie - czy uda mu się pozbyć bajkowych gości i co trudniejsze zakopać topór wojenny między przewrażliwioną szefową i jej pewną siebie pracownicą? Jeśli chcecie zobaczyć jak Maniewski sprawdza się w niecodziennej roli negocjatora - zapraszamy przed telewizory.
 • Prawo Agaty 7

  Agata wyciąga Anielę z aresztu. Jest zła, że dziewczyna zlekceważyła jej polecenia. Tym razem konsekwencje mogą być dla Anieli poważne…Bartek przegrywa walkę o opiekę nad Franiem. Mimo załamania próbuje normalnie funkcjonować. Reprezentuje pewnego przedsiębiorcę oskarżonego o spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego przez… niewłaściwe składowanie odzywek dla kulturystów. Agata prowadzi sprawę dziewczyny, która w wieku 18 lat dowiedziała się, że nie jest biologiczną córką swoich rodziców. Tropy wiodą do szpitala, w którym prawdopodobnie dziewczyna została podmieniona tuż po urodzeniu. U Agaty pojawia się Andrzej. Zmartwiony. Michał Cybulski, znów chce ściągnąć na Andrzeja kłopoty…
 • Bitwa o dom 2

  Uwaga! Uwaga! Niezwykła okazja! Atrakcyjne mieszkanie do wygrania! Wystarczy pokonać rywali i podbić serca wymagającego jury. „Bitwa o dom” już rozpoczęta! Rzadko kiedy nowe mieszkania spadają z nieba! „Bitwa o dom” to jedyna okazja, żeby spełnić swoje marzenie o przytulnym gniazdku. Z całej Polski spływają zgłoszenia ludzi, którzy tak jak Piotr Gogolewski – zwycięzca pierwszej edycji - chcą stoczyć bitwę o swoją przyszłość. Single, dziadkowie, bezdzietne małżeństwa, rodziny wielopokoleniowe, narzeczeni, rozwódki i rozwodnicy. Wszyscy są gotowi, aby stanąć do bitwy i wywrócić swoje życie do góry nogami. Kto tym razem będzie miał szansę, żeby wykazać się talentami dekoratorskimi? Wybrani uczestnicy dostaną pod swoją opiekę mieszkania w stanie surowym, z których będą musieli wyczarować prawdziwe cacka. Muszą wygrać z czasem i zmieścić się w określonym budżecie. Nie będzie łatwo! Projektowanie, zakupy, przebudowa, nietypowe rozwiązania, dekorowanie wnętrz to tylko część zadań z jakimi będą musieli zmierzyć się bohaterowie programu. Wszystko pod okiem widzów i surowego jury. Tomasz Pągowski stawia na kreatywność i nietuzinkowe pomysły. Natalia Nguyen dba o funkcjonalność każdego architektonicznego rozwiązania. Nie zapomina też o zasadach feng shui, w którym jest specjalistką. Małgorzata Rozenek zwraca uwagę na każdy detal i zawsze ma swoje zdanie w kwestii wystroju. Ta wymagająca trójka nie przepuści żadnej fuszerki. W końcu to „Bitwa o dom”!
 • Kuchenne rewolucje 14

  Łódź, „Bistro Oliwka”. Daniel był menadżerem w paru warszawskich restauracjach, które nieźle sobie radziły, więc pewny swojego doświadczenia w gastronomii podjął decyzję o otwarciu własnego lokalu. Dlatego razem z żoną Karoliną przeprowadzili się do jej rodzinnej Łodzi, gdzie Karolina miała własne mieszkanie i wsparcie rodziców, tak cenne przy opiece nad małym dzieckiem. Daniel otworzył „Bistro Oliwka” - niewielką restaurację na zielonym osiedlu domów jednorodzinnych. Z założenia miała to być restauracja z włoskim menu, a gości od progu witał widok Placu Św. Marka w Wenecji – magicznego miejsca Karoliny i Daniela. Optymizm i wiara w sukces szybko opuściły właściciela, ponieważ niewielkie wnętrze Oliwki nigdy nie było pełne gości. Próbując zadowolić klientów Daniel wprowadził do karty domowe dania kuchni polskiej. Niestety ten zabieg nie poprawił znacząco finansów restauracji, a na pewno odebrał włoski charakter tego miejsca. Oliwka zamiast być źródłem stabilnych dochodów, została przyczyną „wszystkich plag egipskich” jak twierdzi sam Daniel. Nieszczęścia chodzą parami – przekonali się też o tym Karolina i Daniel, bo problem z restauracją to nie jest ich jedyny poważny problem… Dlatego postanowili postawić wszystko na jedną kartę i wykorzystać ostatnią szansę ratunku i poprosili o pomoc Magdę Gessler.
 • Kto poślubi mojego syna? 2

  Każdy doświadczony znawca sztuki miłosnej doskonale wie, że nic tak skutecznie nie obnaża wszelkich wad, uchybień i niedociągnięć wybranki serca, jak wspólne mieszkanie pod jednym dachem. Rzadko który jednak amant miał okazję zamieszkać z aż czterema wielbicielkami, a właśnie taki słodki trud stał się udziałem naszych bohaterów. Żyjąc we wspólnym domu kandydatki będą miały najlepszą okazję, by jednocześnie popaść w niełaskę i syna, i mamy. Przy odrobinie szczęścia i dobrej woli, mogą jednak też wywindować swoje szanse u obydwu gospodarzy równocześnie. W młodych sercach Mateusza, Tomka i Darka ciągle żywa pozostaje więc nadzieja, że wspólne mieszkanie odsłoni także i podkreśli zalety panien. Nie sposób bowiem poznać kobietę podczas imprez i przelotnych randek, a domowe zacisze daje niepowtarzalną okazję, by ocenić która z dam potrafi być intrygującą panią domu. Marta i Marzena dziś zaproszą do domu czterech ocalałych po eliminacji kandydatów. Piękna modelka zupełnie nieoczekiwanie obdarzy uwagą tego spośród chłopaków, który do tej pory nie zyskał jej sympatii. Od czasu pierwszego spotkania z uroczymi pannami, Tomek wyczekiwał na prawdziwe, intymne randki sam na sam. Wymarzone spotkanie skrupulatnie zdążył już zaplanować, a dziś właśnie nadszedł czas na spełnienie szalonych, chłopięcych marzeń w towarzystwie pięknej kobiety. Trudno powiedzieć czy młoda dama będzie tak samo zachwycona pomysłowością Tomka, jak on sam. Być może dziewczyny już tak mają, że tęsknią za spokojną i poważną rozmową, podczas gdy Tomek planuje dziś opatentować sposób na randkę bez wymienienia ani jednego romantycznego słowa czy spojrzenia z towarzyszką. Nasz bohater chce dać szansę każdej z kandydatek, więc nie poprzestaje na jednej tylko randce. Kolejnej dziewczynie rozmów podczas spotkania na pewno nie zabraknie o ile oczywiście będzie ona w stanie towarzyszyć mocno ośmielonemu Tomkowi w bardzo frywolnej dyskusji. Tydzień temu wydawało się, że syn Marii ma już swoją faworytkę wśród dziewcząt i że z pewnością nie słuchał mamy, ustalając wybrankę. Dziś jednak sytuacja Marioli nie jest już taka oczywista, bo eliminacje zbliżają się nieuchronnie i wszystko wskazuje na to, że ulubienica straciła monopol na uwagę Tomka. Być może więc początkowe zaloty chłopaka okażą się jedynie jego słomianym zapałem. Dodatkowo, szanse dziewczyny maleją dramatycznie z każdą chwilą, nawet niebo płacze nad wizją złamanego, dziewczęcego serca, a ciemne chmury nad jej głową gęstnieją, bo i czarny notes nie jest jej przychylny. Tomek zdecyduje, która z dziewcząt musi wyprowadzić się z jego domu jeszcze dziś. Jak to możliwe, że przystojny mężczyzna, który ma pod swoim dachem cztery urocze panny, sam musi dbać o swój jadłospis? Mateusz ewidentnie nie potrafi tego zrozumieć i nie zamierza akceptować. Na szczęście wśród dziewcząt jest przynajmniej jedna taka, której kuchenne potyczki nie są straszne. Może po prostu kobieca intuicja podpowiada delikatnej brunetce, że każda spędzona wspólnie chwila może okazać się wspaniałą okazją do otwartej, szczerej i ciepłej rozmowy. Urszula natomiast korzysta z wielu lat swego bogatego wychowawczego doświadczenia i wygląda na to, że nikt tak skutecznie nie nauczy utrzymywania porządku w domu, jak troskliwa teściowa. Nawet ta potencjalna. Z pewnością nikt też tak porządnie nie zaplanuje wydatków swojej potencjalnej synowej jak Ula, oby tylko młode kobiety zechciały docenić dobre rady doświadczonej matki, żony i pani domu. Po przyjeździe do domu Darka i Krysi, dziewczęta spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony gospodyni. Na pozór bardzo serdeczna Krysia, nie ustaje jednak w testowaniu dziewcząt, a swój spryt przykrywa wrodzonym sobie wdziękiem. Chytrą intrygą mogą okazać się nawet trywialne na pierwszy rzut oka prace domowe, bliskie każdej dobrej żonie. W odpowiedzi na fortel mamy Darka, nie wszystkie panny zagrają uczciwie. Ostateczne efekty pracy dziewcząt będą porażające. Oby Darek ocenił starania panien bardziej czułym sercem niż bezwzględnymi zmysłami. Po trudach dramatycznej, rycerskiej potyczki i po emocjonujących eliminacjach, czterej szczęściarze wprowadzają się dziś do domu Marty i Marzeny. Zupełnie niespodziewanie cała uwaga pięknej modelki koncentruje się na dwóch drażniących ją dotychczas absztyfikantach. Nagły przypływ uczuć może zamienić się w falę namiętności, ale może także rozbić serce zauroczonego nieszczęśnika o skalisty brzeg zmiennego charakteru Marty. W domu pełnym skoszarowanych mężczyzn, piękna kobieta musi mieć się na baczności. Szansę na słodkie „tete a tete” z dziewczyną otrzyma dziś kawaler, który jak do tej pory nie miał okazji zaimponować Marcie. Dziś chłopak będzie mógł wykazać się sprawnością fizyczną, a także manierami. Być może to właśnie teraz Marcie uda się dostrzec w chłopaku wszystkie zalety, które zauważyła wcześniej Marzena.
 • wieczór
 • Lekarze 5

  Oświadczyny, rozstanie, zawieszenie w pracy – w Copernicusie znowu będzie gorąco! Alicja wyjeżdża z Andrzejem na weekend. Przerywa jednak odpoczynek, ponieważ Kuba zaczyna gorączkować. Między parą dochodzi do spięcia – Nowisz stwierdza, że dziewczyna jest nadopiekuńczą matką. Elżbieta zostaje zawieszona w pracy, a p/o dyrektora Copernicusa zostaje Jerzy. Prezydent Torunia nie jest w stanie wyjaśnić Bosak sytuacji. Łącki z kolei wskazuje na liczne nadużycia – w tym największe: zawarcie umowy z drogą firmą sprzątającą bez przetargu i zapłacenie jej z puli przeznaczonej na inny cel. O losie Elżbiety ma zadecydować rada miasta. Tymczasem personel szpitala oplakatowuje placówkę i organizuje pikietę w obronie Bosak. Sylwia ma problem z dłońmi. Dziewczyna najprawdopodobniej cierpi na alergię i być może będzie musiała przerwać pracę. Pielęgniarka ma żal do Daniela, że staje po stronie Karkoszki. Para postanawia się rozstać. Karkoszka chce zatrudnić kardiochirurga i stworzyć w Copernicusie nowy oddział, pojawia się nowa tajemnicza lekarka Anna Bogna Zaniewska (w tej roli Olga Bołądź). Kłopoty zawodowe i prywatne Elżbiety, zbliżają ją do Krzysztofa. Oboje czują, że mogą na siebie liczyć na dobre i na złe. Krzysztof zadaje Elżbiecie to najważniejsze pytanie…Jaka będzie odpowiedź doktor Bosak?
 • Fakty

  „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Ugotowani 11

  W tym tygodniu odwiedzimy krainę miodem i winem płynącą, czyli Zieloną Górę i okolice. Poznamy tu kolejną czwórkę bohaterów, którzy nawet mimo małych porażek, wytrwale będą torować sobie drogę wprost do wygranej! Przed nami walka na noże, łyżki i widelce! W swoich domach ugoszczą nas: Paweł Pazdrowski – hodowca kóz. Przygodę z tymi małymi, rogatymi zwierzętami rozpoczął od dwóch małych kózek. Obecnie dogląda stada liczącego 70 sztuk. Wraz z rodziną zajmuje się wyrobem produktów z koziego mleka. Często można też wypatrzyć go na ambonie… w lesie. Katarzyna Drewniak – adwokat. Prowadzi własną kancelarię. Przyznaje, że od dziecka jest osobą niezwykle upartą i zawsze lubi wygrywać. Swoje ambicje realizuje przede wszystkim w konkurencjach sportowych. Kocha konie, uwielbia spędzać czas w stadninie i pasji tej poświęca każdą wolną chwilę. Aneta Kamińska – właścicielka pałacu. Razem z partnerem prowadzi fundację, która zajmuje się renowacją i zaaranżowaniem pałacu w Bojadłach. Wyobraża sobie, że za kilka lat w miejscu tym będą odbywały się wspaniałe koncerty i wernisaże. Twierdzi, że życie księżniczki nie należy do najłatwiejszych. Tomasz Skrzypczak – nauczyciel języka niemieckiego. Dodatkowo trenuje młodych piłkarzy. Piłka nożna to w zasadzie całe jego życie. Wie, że jego wygląd może wprawiać w pewną konsternację, ale zapewnia, że jest człowiekiem dobrym, choć bardzo upartym i niepunktualnym. W tym odcinku przekonamy się, kto jest mistrzem dojenia, kim jest leśny świntuszek, oraz kogo na ucztę zaprosi baron von Kottwitz! Dowiemy się także, kto po czterech niezapomnianych kolacjach wzbogaci się o nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych!
 • Nieustraszony

  Antonio Pane to człowiek – orkiestra. Jednego dnia pracuje jako tramwajarz, kolejnego sprząta mediolański stadion, by dzień później przenieść się do biblioteki i sporządzać katalogi książek. Kim tak naprawdę jest ten mężczyzna o wiecznie uśmiechniętej twarzy? Okazuje się, że w ogarniętych kryzysem Włoszech trzeba sobie radzić na różne sposoby. Antonio, z zawodu nauczyciel, przyjmuje ofertę znajomego, prowadzącego szemrane interesy i zostaje „człowiekiem do wszystkiego”, który podejmuje się zastępstw za osoby różnych profesji. Pomimo trudnej sytuacji życiowej, Antonio nie traci pogody ducha, zachowując stoicki spokój. Jest prawdziwą ostoją dla swojego syna Ivo, saksofonisty, stawiającego pierwsze kroki na muzycznej scenie. Utalentowany i wyjątkowo wrażliwy chłopak przeżywa życiowy kryzys. Tymczasem Antonio poznaje w pracy Lucię, z którą zaczyna go łączyć wyjątkowa przyjaźń. Z dnia na dzień zależy mu na niej coraz bardziej, ale dziewczyna zdaje się ukrywać jakiś sekret.
 • Dorota was urządzi 6

  Trzypokoleniowa rodzina w jednym domu. Marek, Kasia, córki bliźniaczki Wiktoria i Weronika, syn Daniel oraz babcia Danuta. Każdy ma swój kąt, ale wszyscy razem spotykają się w sercu domu, którym jest salon. Zdaniem większości domowników wymaga on gruntownej, stylistycznej metamorfozy. Jedynie bliźniaczkom nie przeszkadza jego eklektyczny charakter, wzbogacony ich radosną twórczością w postaci artystycznych bazgrołów na spodzie blatu ławy. Rodzina, choć tak liczna, konkretnych pomysłów na zmiany nie ma. Jej członkowie wiedzą jednak jedno – marzą o dużym stole, przy którym wszyscy chcieliby wspólnie zasiąść. Ale na tym sugestie co do zmian się kończą. I choć można zaobserwować nieśmiałe próby, choćby w postaci nowo zakupionej kanapy, nawiązującej do stylu nowoczesnego, to na tym kreatywność się kończy. Niezdecydowanie domowników postanawia wykorzystać Dorota. Zarówno w kwestii kolorów, jak i całej aranżacji salonu. W przestrzeni pokoju dziennego powstaną dwie strefy – jedna jadalna i druga – wypoczynkowa. Królować będą biele i szarości, ale przełamane zostaną zielonymi dodatkami. Kominek nabierze nowoczesnego charakteru, a kafelki w magiczny sposób zmienią swój styl bez potrzeby ich wymiany. A skoro o takich cudach mowa, to Dorota zdradzi również jak sprawić, by stół był klasyczny i nowoczesny jednocześnie. Sprzeda także pomysł na oryginalną konsolę do wykonania ze zwykłego regału z sieciówki. I na koniec, by dopełnić całej stylizacji odmienionego salonu, czekają na was pomysły na proste i jednocześnie efektowne, roślinne dekoracje, pasujące do nowoczesnego wnętrza.
 • Doradca smaku-Zapiekanka z cukinii z serem kozim

  Dla wszystkich amatorów dobrego jedzenia, a także dla zaawansowanych w sztuce gotowania powstał doskonały program "Doradca Smaku”, który sprawi, że przyrządzanie dań będzie jeszcze prostsze, przyjemniejsze i pełne inspirujących pomysłów. W czwartej edycji programu nie zabraknie przepisów na rozmaite potrawy, które przyniosą nowe pomysły na codzienne posiłki i ciekawą kuchnię domową. Wszystko do zrobienia w magiczne 5 minut. Obok autorskich przepisów Andrzeja Polana pojawiają się także pomysły zainspirowane przepisami użytkowników portalu "Doradca Smaku"! Oryginalne kombinacje smaków zaintrygują zapewne początkujących, ale także i widzów bardziej zaawansowanych w sztuce gotowania.
 • Prosto w serce omnibus

 • Morderstwo w Bayonne

  Kapitan Maria Daguerre, młoda oficer policji, pracująca na komisariacie w Bayonne, zostaje ogłuszona podczas codziennego joggingu. Jej uwagę przykuło tajemnicze światło, wydobywające się z opuszczonej nadmorskiej jaskini. Znalezione tam zostają zwłoki torturowanej kobiety. Maria podejmuje śledztwo w tej sprawie. Tymczasem inny oficer policji, Vincent Becker, przyjeżdża do Bayonne w poszukiwaniu syna. Obaj mężczyźni nie widzieli się od lat. Kilka dni wcześniej Becker odebrał od niego dziwny telefon. Dochodzenie wykazało, że został on wykonany właśnie z tego miasteczka. Po przyjeździe Becker dostaje do pomocy Marię. Mimo różnic charakterów, oboje zaczynają ze sobą współpracować. Wkrótce wychodzi na jaw, że obie sprawy są ze sobą powiązane...
 • Fakty

  „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Komisarz Montalbano 5

  Włoska seria kryminałów o inspektorze Montalbano, charyzmatycznym oficerze policji, odniosła wielki sukces na całym świecie. Podobnym powodzeniem cieszy się serial, zrealizowany na podstawie tych książek. Teraz okazję do jego obejrzenia będą mieli widzowie iTVN! Tytułowy bohater, Salvo Montalbano, jest policjantem, pracującym w Vigacie, malowniczym sycylijskim miasteczku położonym nad brzegiem morza. Jego wielką pasją, oprócz rozwiązywania zagadek kryminalnych, jest kuchnia, o której może rozprawiać godzinami. W swojej pracy zawsze może liczyć na oddanych współpracowniów - Fazio, skrupulatnego oficera, będącego jego prawą ręką oraz Catarellę, podenerwowanego i jąkającego się pomocnika. Sprawy, którymi zajmują się oficerowie, są rozmaite. Bohaterowie tropią cynicznych i tajemniczych morderców, pomysłowych i skutecznych włamywaczy oraz bezkompromisowych szantażystów. Ich śledztwa nie przebiegają jednak bez zabawnych perypetii oraz romansów i fascynacji.
 • Nowa Maja w ogrodzie

  Aleksandria to bylinowy ogród nad jeziorem, na Pojezierzu Kaszubskim. Zajmuje cztery duże tarasy wycięte w stromej 8-metrowej skarpie, schodzącej do jeziora. Skarpę podparto solidnym murem wykończonym gabionami. Mamy tu miejsce do wypoczynku pod pergolą, kaskadę, letnią kuchnię przykrytą zielonym dachem. Schody prowadzą do kolejnych poziomów ogrodu, gdzie królują przede wszystkim bylinowe rabaty. Rośliny sadzone są dużymi grupami, żeby podczas kwitnienia tworzyły mocne barwne plamy.
dalej