Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Francuskie miasteczko 2

  Kolejny sezon doskonale zrealizowanego obyczajowo - historycznego serial o burzliwych losach mieszkańców Villeneuve. Czerwiec 1940 roku, początki okupacji niemieckiej we Francji. Villeneuve to małe miasteczko, leżące przy linii demarkacyjnej, oddzielającej ziemię okupowaną przez wojska niemieckie od wolnej strefy. Jego mieszkańcy: Daniel, Marcel, Marie, Raymond, Lucienne, Jeannine i wielu innych, muszą przystosować się do życia w nowym świecie, w którym panują strach, głód i niebezpieczeństwo. W kolejnych sezonach tej doskonałej, trzymającej w napięciu francuskiej serii będziemy śledzić losy bohaterów podczas pięciu lat okupacji, towarzysząc im w wojennej rzeczywistości, która zmusza do podejmowania najtrudniejszych życiowych wyborów. Poznamy ich słabości, miłosne dylematy i najbardziej skrywane sekrety. Na jakie kompromisy będą gotowi pójść, żeby przetrwać?
 • Legendy PRL 16

  Patryk Mikiciuk będzie testował auta pochodzące z Rumunii: na pierwszy ogień pójdzie bardzo ładnie zachowany egzemplarz Dacii, który od nowości jeździ po Polsce. Potem zajmiemy się samochodami terenowymi marki Aro - poznamy starszą wersję terenową, która trafiała głównie do rąk prywatnych, jak i bardziej współczesny model, który miał swój mało chlubny epizod w polskiej policji...
 • Lekarze 4

  Nowy ordynator zaczyna wprowadzać porządki, które nie spotykają się z aprobatą większości zespołu. Część osób buntuje się przeciwko praktykom, które wg nich mogą naruszyć zasady solidarności zawodowej. Alicja po egzaminie kończącym staż transplantologiczny chce skupić się na swojej specjalizacji, co pozwoliłoby jej pogodzić obowiązki zawodowe z opieką nad małym Kubą. W nocy przed egzaminem Kuba zaczyna chorować i Alicja czuwa przy dziecku. Zmęczona i wciąż niespokojna o zdrowie chłopca jedzie na ustny egzamin do Warszawy. Niestety nie zdaje. Przez to musi zostać na chirurgii, a to oznacza nocne dyżury i nieprzewidywalny grafik w pracy. Krzysztof, Leon i Elżbieta są przekonani, że przyczyną niepowodzenia Alicji to jej żałoba po Maksie. Elżbieta wymusza na Alicji podjęcie terapii. Alicja uważa, że wizyta u psychologa nie jest jej potrzebna. Elżbieta stawia to jako warunek jej dalszej pracy w szpitalu.
 • Dzień Dobry TVN

 • Nowa Maja w ogrodzie

  Spotykamy się z projektantką dwóch nowoczesnych ogrodów w osiedlu Srebrzysta Aleja w Strzykułach. Cały teren dzielą sztucznie usypane pagórki i wały, które zastępują ogrodzenia i osłaniają działki. Dostosowując się do nowoczesnej architektury, ogrody mają krzewy i drzewa formowane w kule i prostopadłościany - sadzone w powtarzających się rzędach. Układ kolorystyczny ogrodów bazuje na kilku kolorach roślin - oprócz zieleni są odmiany o żółtych i bordowych liściach oraz fioletowych kwiatach. Doskonale komponują się z nimi trawy ozdobne, w tym piękna hakonechloa. Problemem w ogrodach jest chloroza – zbyt zasadowe podłoże dla kwasolubnych roślin jak hortensja, borówka amerykańska czy dzikie róże. Opowiadamy jak walczyć ze szrotówkiem, szkodnikiem kasztanowców.
 • Co za tydzień

  Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata kultury i rozrywki.
 • Absurdy drogowe 5

  W Szczecinie obejrzymy jeden ze zjazdów z autostrady A6, który bardziej przypomina zwykłe skrzyżowanie niż bezkolizyjny węzeł. Sprawdzimy też, dlaczego po przebudowie drogi w Gryfinie samochody parkują na terenach zielonych, po co w Poznaniu przejazd kolejowy wymagający mówienia w kierunku głośnika i skąd wzięła się intrygująca "rozbiegówka" dla rowerzystów. W Łodzi Kamil i Krzysiek ocenią zasadność wydania publicznych pieniędzy na światła dla autobusów w miejscu, gdzie żaden autobus nie jeździ i pokażą mało sensowne malowanie na pasie ruchu. Opowiemy też o problemach z utrzymaniem nowego chodnika w Łęcznie, wielkim parkingu w szczerym polu w Czyżowie i słupie na piaseczyńskiej ścieżce rowerowej. Na koniec dwa stołeczne absurdy: oryginalny znak na prywatnym parkingu i zagubione miejsce parkingowe.
 • Zakup kontrolowany 22

  Michał z Płocka jest freelancerem, który wolne chwile spędza podróżując z rodziną na rowerze. Jeździł Audi A6 i Alfa Romeo MiTo, a teraz zainteresował się SUV-ami - Adam Kornacki i Krzysztof Róg pokażą mu cztery propozycje mieszczące się w budżecie założonym na poziomie 80 tysięcy złotych.
 • Prosto w serce omnibus

 • Uwaga! Pirat 17

  Dokumentalna seria „Uwaga! Pirat” powstaje we współpracy z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Kamery TVN Turbo po raz siedemnasty będą towarzyszyć w pracy funkcjonariuszom drogówki podczas codziennych patroli na polskich drogach. Pokażemy zarówno kierowców, którzy po zatrzymaniu potulnieją, jak i tych agresywnych, bezczelnych czy nieświadomych zagrożenia, jakie powodują swoją brawurową jazdą. Sprawdzimy też, na ile przy zatrzymaniu przydaje się poczucie humoru.
 • Prawo Agaty 6

  Agata i Bartek mają pełne ręce roboty, tym bardziej, że z kancelarii odeszła Dorota. Wraz z rodziną przygotowuje się do przeprowadzki do Gdańska, gdzie Wojtek rozkręca oddział swojej londyńskiej firmy. Co więcej, Dorota postanawia zmienić zawód i zostać sędzią rodzinnym. Jej gabinet w kancelarii ma zająć Okońska, na której wsparcie z niecierpliwością czekają Agata i Bartek. Tymczasem Justyna prosi Bartka, aby zajął się synem podczas jej nieobecności. Pomoc w opiece nad maluchem oferuje mu Aniela. Agata natomiast prowadzi sprawę żołnierza oskarżonego o spowodowanie śmierci kolegi podczas ćwiczeń na rzutni granatów. Jej przeciwnikiem okazuje się być Dębski, który pomaga jako oskarżyciel posiłkowy ojcu zabitego żołnierza. Sytuacja ta jest trudna dla obojga prawników. Agatę dodatkowo zauważa u siebie niepokojące objawy. Jej przypuszczenia potwierdzają się – test wykazuje, że jest w ciąży.
 • Przepis na życie 5

  Anka i Jerzy wreszcie uświadamiają sobie, że są dla siebie najważniejsi i żadne kłopoty nie mają znaczenia wobec ich uczucia. Postanawiają jednak razem walczyć o Przepis i wspólnie stawiają czoło intrygom Zuzy. Mogą oczywiście liczyć na pomoc najbliższych w dopracowaniu misternego planu… Mania podobnie jak jej mama postanawia pójść za głosem serca i wyznaje miłość Kajtkowi, teraz już ma pewność, że zależy jej tylko na nim. Beatka dołącza do chóru w którym śpiewa Andrzejek. Wspólne śpiewanie kończy się jednak dla nich fatalnie, wydaje się, że od teraz „żabcie” będą śpiewać wyłącznie solo…
 • Kuchenne rewolucje 15

  Dorota zawodowym gotowaniem zajmuje się od dziesięciu lat, wcześniej prowadziła bary w Lubinie, a „Restauracja Rodzinna” to jej czwarte „dziecko”. Dorota założyła ją półtora roku temu, a ponieważ sama ma dzieci, chciała żeby była to restauracja przyjazna całym rodzinom. Stąd nazwa i menu, w którym można znaleźć tylko polskie domowe dania. W lokalu urządzony jest kącik zabaw dla dzieci, w którym często bawią się pociechy Doroty. Restauracja jest jej drugim domem. Spędza w niej całe dnie, od rana do wieczora. Również jej partner Mariusz , który pracuje w kopalni miedzi jako górnik, po skończeniu pracy przyjeżdża do „Rodzinnej” i pomaga Dorocie. Niestety prowadzenie restauracji to wymagające zajęcie. Dorota nieczęsto miewa wolne dni, a Mariusz przyznaje, że oboje są już bardzo zmęczeni, zarówno fizycznie i psychicznie. Ponadto zyski z prowadzenia „Restauracji Rodzinnej” w porównaniu do nakładu pracy, są niewielkie. Jednak Dorocie ciężko zrezygnować i sprzedać restaurację. Gotowanie to jej pasja. Dorota sądzi, że jej problemem są pracownicy. Dopóki ona sama dogląda wszystkiego - od gotowania po stan toalet, wszystko jest w porządku. Niestety jeśli tylko zdarzy się, że do „Rodzinnej” zawita więcej gości i Dorota nie może osobiście dopilnować każdego szczegółu, pojawiają się problemy z organizacją pracy. Z kolei pracownicy Doroty uważają, że to szefowa jest chaotyczna, nie potrafi zarządzać pracą i sama jest przyczyną problemów w restauracji, a ponadto nigdy nie słucha sugestii swoich podwładnych. Mariusz zdaje sobie sprawę z tych wszystkich problemów, ale wie też, że Dorota kocha swoją pracę. Dlatego właśnie oboje wezwali na pomoc Magdę Gessler. Jak słynna restauratorka oceni umiejętności kulinarne właścicielki „Restauracji Rodzinnej” ? Jaki sposób znajdzie Magda Gessler, żeby pomóc restauracji? Jedno jest pewne - dla Doroty „Kuchenne rewolucje” będą wielkim sprawdzianem!
 • Agent - Gwiazdy

  Spędzić noc w temperaturze minus 10 stopni. Wziąć udział w morderczym wyścigu kolarskim na wysokości ponad 4000 metrów. Wskoczyć do wody z prawie 10 metrów. Żyć z dala od cywilizacji, w najbardziej oddalonych od życia częściach Argentyny. Podejmować ryzyko na rozległych bezludnych wydmach i piaszczystych plażach. Mierzyć się z lękiem przed nieznanym. Stanąć do walki z samym sobą, ale przede wszystkim prawidłowo wytypować Agenta. Oto, co czeka uczestników drugiej serii programu „Agent-gwiazdy”. *** Mateusz Maga, Tomasz Niecik, Edyta Zając Rzeźniczak, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Jarosław Kret, Odeta Moro, Daria Ładocha, Piotr Kędzierski, Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Michał Będźmirowski, Jula Fabiszewska oraz prowadząca Kinga Rusin – to bohaterowie nowej edycji programu „Agent-gwiazdy”. Argentyna to miejsce niezwykłe. Mieszanka krajobrazów, temperamentów, kolorów oraz smaków. Dokładnie takie jak uczestnicy nowej edycji. Różni, przekorni, ambitni, wylewni, skryci…Czternastka śmiałków, którzy odważyli się stanąć do walki o miano najlepszego stratega i wojownika. Walki przeciwko jednej osobie – Agentowi, który na każdym etapie podróży będzie starał się utrudniać współtowarzyszom zadania. Czym uśpi ich czujność? Jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby pokrzyżować plany ekipy? Czy będzie to dla niego łatwe? Kim jest Agent? To pytanie Kinga Rusin będzie zadawać uczestnikom w każdym odcinku. Ale trafną odpowiedź poznamy dopiero w finale.
 • wieczór
 • Lekarze 4

  Basia oświadcza się Leonowi. Jasiński po przemyśleniach decyduje się na roczne narzeczeństwo. Jeśli dziewczyna do tego czasu się nie rozmyśli, pobiorą się. Alicja znajduje sposób, aby wciąż pracować w szpitalu i mieć więcej czasu dla Kuby – przyjmuje stanowisko zastępcy ordynatora pod warunkiem, że codziennie o 16.00 będzie w domu. Michał Karkoszka zgadza się bez wahania. Filip obawia się, że nie stanowią z Beatą dobranej pary – on jest tylko mechanikiem, a ona lekarką i córką ordynatora. Jasińska chciałaby mu pomóc coś osiągnąć, ma nawet pewien pomysł. Na oddział trafia starszy mężczyzna. Pacjent nie chce, aby córka wiedziała o jego problemach ze zdrowiem. Ta jednak otrzymuje informację od ciotki i przylatuje ze Stanów. Basia nie potrafi utrzymać w tajemnicy, że mężczyzna cierpi na chorobę Parkinsona i niebawem będzie potrzebował opieki. Do szpitala zostaje przyjęty bezdomny mężczyzna. Jego jedynym oddanym przyjacielem jest pies, który wciąż czuwa pod szpitalem. Lekarzom mimo wysiłków nie udaje się uratować pacjenta. Wanat zostaje oczyszczony z zarzutów. Cały personel szpitala cieszy się wraz z nim. Magda przypadkiem podsłuchuje rozmowę Izy z informatykiem i dowiaduje się, kto stał za wpisem o społecznych powodach operacji usunięcia macicy...
 • Fakty

  „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • TRWA

  Ugotowani 12

  Po tygodniowej przerwie lądujemy w Łodzi. To świetna okazja by zapoznać się ze sztuką kulinarną w wykonaniu czterech reprezentantów tego miasta. Tym razem o 5000 zł powalczą: Marcin Półgrabia - dekorator wnętrz. Bardziej artysta niż przedsiębiorca, w pracy bywa apodyktyczny, ale zazwyczaj jest otwarty na sugestie klientów. Głodny życia, skłonny do ryzyka, niepoprawny optymista, który nie stąpa twardo po ziemi. Prywatnie miłośnik starej motoryzacji. Maciej Wawrzonek -nauczyciel języka angielskiego. Wymagający i kompetentny, ale jednocześnie ugodowy. Słucha i rozumie młodzież. Kocha życie i zawsze patrzy na jego pozytywne aspekty. Resetuje się grając w piłkę nożną z kumplami. Agnieszka Cygan -choreograf i reżyser. Przez ruch przekazuje wszystko, nie musi używać słów żeby wyrazić miłość lub nienawiść. W pracy jest bardzo wymagająca i dominuje, trzeba ją poznać żeby polubić. Oderwana od rzeczywistości, żyje w swoim wyimaginowanym świeci, który bardzo lubi. Martyna Jurkiewicz- koordynator sprzedawców w firmie leasingowej. Dynamiczna, w biegu dzwoni i pisze maile, musi być w trzech miejscach naraz. Intensywnie ćwiczy i pływa, zrzuciła 17 kg i nadal chudnie. Z mężem i synem tworzą uśmiechniętą i zwariowaną rodzinę. Ma do siebie duży dystans uwielbia żarty, te z siebie również. W tym odcinku dowiemy się, w którym z bohaterów zapłonie pasja do tańca oraz czyje danie spłonie żywym ogniem.
 • Lanester

  W Paryżu zostają popełnione trzy zagadkowe, makabryczne morderstwa. Za każdym razem zabójca w podobny sposób starannie aranżuje otoczenie, w którym zabija ofiarę. Powtarzającym się rekwizytem są dziecięce zabawki. Podczas dochodzenia, na jednym z miejsc zbrodni, komendant wydziału zabójstw, Eric Lanester, niespodziewanie traci wzrok. Mimo to doświadczony śledczy, dla którego praca jest całym życiem, kontynuuje prowadzenie sprawy. Nieoczekiwanie znajduje pomoc w osobie Gabrielle, która zostaje jego taksówkarzem. Wkrótce śledztwo staje się coraz bardziej skomplikowane, a Lanester będzie musiał zmierzyć się z demonami przeszłości, którą na długie lata wymazał z pamięci.
 • Mój przyjaciel wróg

  Przed II wojną światową tereny Wołynia należały do państwa polskiego. Większość mieszkańców tych ziem stanowili wówczas Ukraińcy, żyjący obok Polaków. Między tymi dwoma narodami bardzo często dochodziło do konfliktów. Sytuacja pogorszyła się, gdy w 1939 Wołyń został zajęty przez ZSRR, a w 1941, po rozpoczęciu wojny między Związkiem Radzieckim a Trzecią Rzeszą, przez Niemców. W 1943 roku na Wołyniu doszło do czystek etnicznych. Ukraińscy mieszkańcy rozpoczęli ludobójstwo polskich mieszkańców tych ziem, w wyniku czego śmierć poniosło ponad 50 tysięcy osób. Mord ten do dziś jest przedmiotem wielu śledztw, wzbudza także w Polsce ogromne kontrowersje. Autorzy filmu „Mój przyjaciel wróg” opowiadają o tej sprawie z dzisiejszej perspektywy. Wołyń odwiedzają ówcześni mieszkańcy, dziś już ludzie w podeszłym wieku, ale także ich dzieci i wnuki, chcące poznać historię swoich przodków. Wizyta na dawnych ziemiach staje się pretekstem do opowieści o ich trudnej historii oraz dramatycznych wydarzeniach, które miały tam miejsce. Innym wątkiem filmu są dzisiejsze stosunki między Polakami i Ukraińcami, nierzadko skomplikowane, obciążone tragiczną przeszłością.
 • Efekt Domina 3

  „Boskie matki” to program opieki dla kobiet w ciąży chorych na raka. W takiej sytuacji, ciągle spora część lekarzy sugeruje usunięcie ciąży, a dopiero potem rozpoczęcie leczenia. Tak nie musi być. Dominika Kulczyk w kolejnym odcinku „Efektu domina” spotka się z niezwykle dzielnymi kobietami, które w imię miłości do swego dziecka podjęły się heroicznej walki oraz ludzi, którzy w tej walce im pomagają. Jak to jest, gdy walczysz o własne życie, a w brzuchu nosisz jeszcze drugie, nowe, nienarodzone? Oby żadna kobieta nie musiała nigdy zadawać sobie tego pytania. Niestety, niektóre z ich muszą zmierzyć się z tym problemem! W ciągu roku około 300 Polek zapadających na raka to ciężarne. Międzynarodowa organizacja Kulczyk Foundation prowadzona przez Dominikę Kulczyk pomaga wyremontować przychodnię dla tych wspaniałych, zdeterminowanych kobiet! Kolejny odcinek „Efekt domina” to opowieść o pięciu kobietach i mężczyźnie. O zwyczajnych dziewczynach, które los poddał ciężkiej próbie i lekarzu, który nie bał się dać im nadziei. Bo niewiele poradni onkologicznych podejmuje się podawania „chemii” kobietom w ciąży, w obawie przed uszkodzeniem płodu. Z kolei najczęściej jedynie natychmiastowe podjęcia leczenia daje szanse na wyzdrowienie. Dlatego wiele przyszłym matek stawianych jest przed dramatycznym wyborem: albo ciąża, albo leczenie. Fundacja Rak’n’Roll, założona przez Magdę Prokopowicz, od 7 lat próbuje zmienić ten sposób myślenia. We współpracy z kilkoma ośrodkami leczenia chorób nowotworowych przekonują zarówno środowisko lekarskie, jak i pacjentki, że leczenie „chemią” nie wyklucza zdrowej ciąży! W odcinku poznamy fundację Rak’n’Roll i ludzi, którym pomogła. Wysłuchamy bohaterek, którym lekarze sugerowali, by dla ratowania samych siebie poświęciły życie swoich dzieci. W rozmowie Dominiki Kulczyk z doktorem Jerzym Giermkiem padają bardzo ważne słowa. Dr Giermek od 21 lat osiąga wyniki leczenia, które przez wielu ekspertów uważane są za wręcz nieprawdopodobne.
 • Sekrety Borgo Larici

  Rok 1922, Włochy, Księstwo Piemontu. Miasteczko Borgo Larici jest własnością rodu Sormanich, zarządzających wielką manufakturą. Jej właściciel, Giulio Sormani, musi stawić czoła żądaniom robotników, będących pod wpływem ideologii komunistycznej. Innym jego zmartwieniem staje się nieoczekiwany powrót do rezydencji syna, Francesco, który postanowił odwiedzić rodzinne strony po otrzymaniu anonimowego listu. Jego autor stwierdza, że powodem śmierci matki Francesco nie było samobójstwo, jak dotychczas utrzymywali wszyscy członkowie rodziny, ale morderstwo. Francesco zrobi wszystko, aby wyjaśnić tę tajemnicę. Pomagać mu będzie piękna miejscowa nauczycielka Anita. Szybko okaże się, że wiele osób nie cofnie się przed niczym, by sekrety rodziny Sormanich nie wyszły na jaw. Kilka dni po przyjeździe Francesco jego ojciec, Giulio, zostaje znaleziony martwy w swojej fabryce. Kto jest sprawcą tej potwornej zbrodni? Czy jest to ten sam człowiek, który odpowiada za śmierć matki Francesco?
 • Cesare Mori: Żelazny Prefekt

  Oparta na faktach opowieść o losach Cesare Mori, policjanta, mianowanego przez Benito Mussoliniego prefektem Sycylii. Jest rok 1916. Podczas zasadzki na gang, kierowany przez bandytę Carlino, ginie młodszy kolega Cesare, policjant Morelli. Mori przysięga, że nie cofnie się przed niczym, aby pojmać ludzi odpowiedzialnych za jego śmierć. Podczas kolejnej akcji zabija w pojedynku Carlino… Mori jest twardym człowiekiem o żelaznych zasadach, który całe życie poświęca walce z przestępczością. Mimo to udało mu się stworzyć szczęśliwe małżeństwo z Angeliną, która akceptuje jego oddanie dla pracy. Jedynym problemem w ich związku jest brak dzieci. Angelina marzy, żeby zostać matką i czuje się niespełniona jako kobieta. Gdy okazuje się, że zmarły Carlino osierocił syna, Mori decyduje się zaadoptować małego Saro. Angelina nareszcie jest szczęśliwa, a Saro, dotąd wychowywany bez matki, trafia do rodziny, która obdarza go bezwarunkową miłością. Sielanka nie trwa jednak długo… Wkrótce Mori poznaje piękną baronową, Elenę Chiaromonte. Między baronową i Cesare pojawia się silna fascynacja Pod nieobecność jej męża zarządcą majątku Chiaromonte zostaje Tano Cuccio, którego policjant od początku podejrzewa o zabójstwo Morellego. Cesare powołuje Elenę na świadka w sprawie śmierci swojego przyjaciela . Samotna kobieta zostaje jednak przekonana przez członków mafii do zeznawania na korzyść Cuccio. W trakcie rozprawy, na którą gangsterzy siłą sprowadzają też Saro, chłopiec dowiaduje się, że Mori zabił jego ojca. Od tego dnia Saro nie chce go więcej widzieć i trafia pod opiekę Cuccio, który zostaje zwolniony. Mori zostaje przeniesiony do Bolonii, gdzie wdaje się w konflikt z przedstawicielami partii faszystowskiej. Tymczasem kolejni urzędnicy, wysyłani przez Mussoliniego na Sycylię, ponoszą klęskę i zostają zabici. W tej sytuacji duce postanawia posłużyć się Mori, który zna wyspę jak własną kieszeń i mianować go prefektem. Wydaje mu polecenie rozpracowania i zlikwidowania mafii wszelkimi dostępnymi metodami. Tymczasem Angelina przechodzi zawał serca i poważnie podupada na zdrowiu. Nadal jednak pamięta o Saro i ma nadzieję, że chłopiec kiedyś do nich wróci. Czas płynie nieubłaganie, Saro powoli staje się mężczyzną i wstępuje w szeregi mafii…
 • Fakty

  „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz po głównym wydaniu zapraszamy do TVN24 na „Fakty po Faktach”, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje tematy omawiane w serwisie oraz na „Fakty po południu” o godzinie 16:00. Komunikacja z widzami odbywa się także za pomocą portali społecznościowych, takich jak Facebook (526 tys.), Twitter (66 tys.), Instagram (44 tys.), czy Google+ (82 tys.). To największe profile wśród programów informacyjnych w Polsce. Na oficjalnej stronie internetowej serwisu fakty.pl znajdują się pełne wydanie programu, a także ekskluzywne, nieemitowane wcześniej materiały oraz komentarze dziennikarzy „Faktów”. Znajdziemy tam także wszystkie materiały, które pojawiają się w TVN24 pod marką „Faktów”: „Fakty po południu”, „Fakty w południe”, „Fakty po Faktach”, „Fakty z Zagranicy”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy”, gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Kuchenne rewolucje 15

  Dorota zawodowym gotowaniem zajmuje się od dziesięciu lat, wcześniej prowadziła bary w Lubinie, a „Restauracja Rodzinna” to jej czwarte „dziecko”. Dorota założyła ją półtora roku temu, a ponieważ sama ma dzieci, chciała żeby była to restauracja przyjazna całym rodzinom. Stąd nazwa i menu, w którym można znaleźć tylko polskie domowe dania. W lokalu urządzony jest kącik zabaw dla dzieci, w którym często bawią się pociechy Doroty. Restauracja jest jej drugim domem. Spędza w niej całe dnie, od rana do wieczora. Również jej partner Mariusz , który pracuje w kopalni miedzi jako górnik, po skończeniu pracy przyjeżdża do „Rodzinnej” i pomaga Dorocie. Niestety prowadzenie restauracji to wymagające zajęcie. Dorota nieczęsto miewa wolne dni, a Mariusz przyznaje, że oboje są już bardzo zmęczeni, zarówno fizycznie i psychicznie. Ponadto zyski z prowadzenia „Restauracji Rodzinnej” w porównaniu do nakładu pracy, są niewielkie. Jednak Dorocie ciężko zrezygnować i sprzedać restaurację. Gotowanie to jej pasja. Dorota sądzi, że jej problemem są pracownicy. Dopóki ona sama dogląda wszystkiego - od gotowania po stan toalet, wszystko jest w porządku. Niestety jeśli tylko zdarzy się, że do „Rodzinnej” zawita więcej gości i Dorota nie może osobiście dopilnować każdego szczegółu, pojawiają się problemy z organizacją pracy. Z kolei pracownicy Doroty uważają, że to szefowa jest chaotyczna, nie potrafi zarządzać pracą i sama jest przyczyną problemów w restauracji, a ponadto nigdy nie słucha sugestii swoich podwładnych. Mariusz zdaje sobie sprawę z tych wszystkich problemów, ale wie też, że Dorota kocha swoją pracę. Dlatego właśnie oboje wezwali na pomoc Magdę Gessler. Jak słynna restauratorka oceni umiejętności kulinarne właścicielki „Restauracji Rodzinnej” ? Jaki sposób znajdzie Magda Gessler, żeby pomóc restauracji? Jedno jest pewne - dla Doroty „Kuchenne rewolucje” będą wielkim sprawdzianem!
 • Co za tydzień

  Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata kultury i rozrywki.
dalej