Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Królowa serc

  Piękna Reina Ortiz po śmierci ojca zostaje sama, zdana na łaskę i niełaskę macochy i przyrodniej siostry. Dziewczyna pracuje jako krawcowa w domu mody. Jej projekty cieszą się dużym uznaniem klientek. Pomimo talentu i zjawiskowej urody, na co dzień Reina jest szarą myszką, chowającą się za oprawkami okularów. Pewnego dnia dziewczyna trafia na wystawny ślub jednej ze swoich klientek, która wychodzi za mąż za właściciela kasyna. Na uroczystości obecna jest cała śmietanka towarzyska Las Vegas. To właśnie tam Reina poznaje Nicolasa. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Nicolas prosi Reinę o rękę. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału, jednak zagadkowy los ma dla zakochanych inne plany. Była dziewczyna Nicolasa, córka mafioso Victora de Rosas, popełnia samobójstwo. Wściekły ojciec obwinia chłopaka o śmierć Camili i zleca zabójstwo Nicolasa. W dniu planowanego ślubu z Reiną, Nicolas zostaje postrzelony. Udaje mu się przeżyć, jednak w wyniku knowań Victora trafia do więzienia i znika na osiem lat. Intrygi de Rosas i zakochanej w Nicolasie Estefanii rozdzielają go z Reiną. Jako tajny agent po latach wraca do Las Vegas i dowiaduje się, że jego ukochana właśnie wychodzi za mąż za Victora. Gdy Nicolas staje w drzwiach kościoła, Reina, nie zważając na złożoną właśnie przysięgę małżeńską, wybiega za ukochanym. Właśnie wtedy dochodzi do tragicznego wypadku… Gdy Reina budzi się ze śpiączki, okazuje się, że straciła pamięć.
 • Rozmowy w toku

  Na widzów sztandarowego programu TVN czeka wiele ciekawych tematów! Po pierwsze – startuje akcja zorganizowana przez redakcję „Rozmów w toku” - „Nie daj się zjeść anoreksji!”, w ramach której specjalnym gościem Ewy Drzyzgi będzie Sven Hannawald, światowej sławy niemiecki skoczek narciarski. Po drugie - uczestnicy programu nie tylko opowiedzą swoje historie i podzielą się problemami w studiu, ale również poza nim otrzymają wsparcie i pomoc. Po trzecie – możemy spodziewać się wielu nieporuszanych tematów, wyjątkowych i oryginalnych gości oraz ciekawych rozwiązań ich rozterek. Ewa Drzyzga już wielokrotnie rozmawiała z kobietami i dziewczynami cierpiącymi na anoreksję. Niektórym udało się pomóc, ale inne nie były gotowe stanąć do walki z wyniszczającą chorobą. Niestety, cierpi na nią coraz więcej nastolatek, a ich rodzice często nie wiedzą jak pomóc dziecku. To właśnie z myślą o tych młodych dziewczynach i ich rodzicach „Rozmowy w toku” zorganizowały akcję „Nie daj się zjeść anoreksji!”. Jej celem jest pokazanie jak ograniczać warunki sprzyjające rozwojowi choroby i jak sobie z nią radzić. Poza rozmowami w studiu, uczestnicy programu wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez dietetyków i psychologów. Ale na anoreksję zapadają nie tylko kobiety. Program ma nagłośnić, że dotyka ona także panów, o czym rzadziej słyszy się w mediach. O swoich przeżyciach w walce z anoreksją opowie Ewie Drzyzdze specjalny gość programu, Sven Hannawald. Kilka lat temu był jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Jako pierwszy wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Szybką i spektakularną karierę przerwał na skutek swoich zmagań z anoreksją i depresją. Do studia zawitają również osoby zawiedzione swoimi związkami i partnerami. Czeka na nich niezwykły sprawdzian! Będą mogły zamienić się drugimi połówkami na 24 godziny, aby sprawdzić jak to jest żyć u boku innego partnera. Czy rzeczywiście lepiej? Tymczasem panie narzekające na dodatkowe kilogramy pod okiem specjalistów postarają się zmierzyć z racjonalną dietą i dużą porcją ruchu. Czy starczy im silnej woli? A samotni i nieśmiali panowie przejdą kurs uwodzenia kobiet. Następnie sami spróbują swoich sił w sztuce flirtowania. Wykrywacz kłamstw nadal w grze! Posłuży już nie tylko badaniu wierności partnerów, ale także sprawdzaniu ich finansowej uczciwości. Prowadząca: Ewa Drzyzga "Mam 10 lat i już robię karierę!"
 • Szkoła

  Tematy: Uczeń sprzedaje na aukcji internetowej swoją dziewczynę. „Żywy trup” – prowokacja. W szkole odbywają się zajęcia z ratownictwa medycznego. Prowadzą je nauczyciele - Barbara Gruszka i Tomasz Dudziak. W zajęciach biorą udział uczniowie klasy III c gimnazjum i I d liceum. Jeden z uczniów, Darek Zatoński, uważa, że wszytko o czym mówią nauczyciele to nikomu niepotrzebne głupoty. Chłopak cały czas żartuje. Myśli, że w ten sposób zaimponuje koleżance, która mu się podoba. Darek ośmiesza się przed grupą, kiedy nie potrafi prawidłowo zrobić masażu serca. Nastolatek postanawia udowodnić, że w szkole nikt nie potrafi udzielić pierwszej pomocy. Razem z kolegą kręcą filmiki, na których pokazują, że uczniowie nie potrafią udzielać pierwszej pomocy. Ofiarą jednego z filmów staje się szkolny zabijaka, Wiktor. Chłopak jest wściekły, że został ośmieszony i zamierza się zemścić! Rodzice Oskara Prusa, ucznia III klasy liceum, wyjechali na delegacje. Chłopak od razu wykorzystał okazję i zaprosił do domu swoją dziewczynę Tośkę. Nastolatek liczy na to, że wreszcie dziewczyna pójdzie z nim do łóżka. Jednak Tosia jest dziewicą i nie zamierza kochać się z pijanym chłopakiem. Rozczarowany Oskar obraża dziewczynę, a po jej wyjściu dla żartu wystawia jej dziewictwo na aukcji internetowej. Następnego dnia pod szkołą zjawia się mężczyzna, który wygrał aukcję i teraz zamierza spotkać się z Tosią. Dziewczyna jest zszokowana, boi się, że będzie pośmiewiskiem całej szkoły. Oskar okłamuje dziewczynę i twierdzi, że z aukcją nie ma nic wspólnego. Przerażona nastolatka o wszystkim mówi swojej wychowawczyni.
 • Pagnol: czas tajemnic, czas miłości

  Film oparty na cyklu autobiograficznych powieści słynnego francuskiego pisarza i reżysera, Marcela Pagnola. Mały Marcel spędza swoje ostatnie dziecięce wakacje w ukochanej Prowansji. Po powrocie do Paryża ma rozpocząć naukę w prestiżowym liceum. Jego ojciec, Joseph, jest nauczycielem, który wiąże duże nadzieje z przyszłością chłopca. W malowniczej wiosce La Treille mieszka dziadek Marcela oraz jego najlepszy przyjaciel, pochodzący z chłopskiej rodziny Lili. Cudowne, słoneczne lato mija Marcelowi na zabawach. Chłopiec powoli wkracza jednak w okres dojrzewania i zaczyna zwracać uwagę na sprawy, których dotąd nie dostrzegał. Okazuje się, że jego ojciec i dziadek mają swoje sekrety, które ukrywali przed Marcelem. Mały Pagnol zaczyna poznawać skomplikowany świat miłości. Sam wkrótce spotyka czarującą małą damę, Babette, córkę paryskiego poety, w której się zakochuje. Wakacje nieuchronnie mijają. Marcel wraca do Paryża , a tam czeka na niego nowa szkoła i liczne wyzwania. Jako stypendysta musi wykazać się doskonałymi wynikami i nienagannym zachowaniem. Chłopak zaczyna się buntować, stawiając w trudnej sytuacji swojego ojca, który nie jest w stanie zaakceptować jego postawy. Tymczasem Marcel ponownie spotyka swoją pierwszą miłość. Stopniowo Pagnol zaczyna sobie uświadamiać swoje pisarskie powołanie.
 • Odrobina Polski 4

  Model Łosia w skali 1:1! PZL 37 B II Łoś - pod takim oznaczeniem kryje się jedna z najpiękniejszych kart polskiego lotnictwa. Wito Odrobina odwiedzi konstruktorów z Mielca, którzy wykonali pełnowymiarowy model tego przedwojennego bobmowca - poznaj jego pasjonującą historię!
 • Ugotowani 3

  W trzecim odcinku do walki o 5 tysięcy złotych staną mieszkańcy Rzeszowa: Aleksander Rusin – projektant grafiki użytkowej, współorganizator festiwalu muzyki elektronicznej i miłośnik ostrego koła, Elżbieta Lewicka – dziennikarka i wykładowczyni historii jazzu, zafascynowana kuchnią wegetariańską, Magdalena Lenart – urocza, wysportowana dentystka oraz Mirosław Kuczma – właściciel salonu motocykli. Rzeszowski odcinek to wybuchowa mieszanka różnych kuchni i osobowości.
 • Na Wspólnej 13

  Elżbieta jedzie do swojego mieszkania na kolejną randkę z Igorem. Jest zupełnie nieświadoma tego, że śledzi ją mąż! Kiedy Marcinek widzi Nowaka jest już pewien - Elżbieta go zdradza! Mężczyzna jest wściekły! Do Bergów przyjeżdża policja – mają nakaz zabrania Rity! Okazuje się, że rodzice Cypriana zgłosili pogryzienie syna… Franek jest zrozpaczony! Joanna ze wszystkich sił próbuje odzyskać ukochanego przyjaciela rodziny… Kamila opiekuje się małym Wiktorem. Przy tej okazji odkrywa rysunki Maksa – a wśród nich… portret Zdybickiej! Dziewczyna pyta Brzozowskiego o matkę Wiktorka. Jest poruszona, kiedy dowiaduje się, że Ilona prawdopodobnie nie żyje…
 • Szpital

  Karetka przywozi do szpitala 36-letniego Artura Smagę, który spadł z drabiny remontując mieszkanie narzeczonej. Dziewczyna przez kilka dni była poza miastem. Kiedy wróciła do domu, znalazła nieprzytomnego chłopaka i wezwała pogotowie. Pacjentem zajmować się będzie dr Dominika Gajda. Poszkodowany chciał udobruchać ukochaną, żeby później powiedzieć jej, że jego firma splajtowała. Nie ma pojęcia, że ta zdradziła go z jego najlepszym kolegą. Kobieta chciała tego dnia powiedzieć partnerowi, że od niego odchodzi. Jednak w szpitalu zaczyna mieć wątpliwości, bo wciąż go kocha. Tymczasem fałszywy przyjaciel pacjenta robi wszystko, żeby ich ze sobą skłócić i zdobyć dziewczynę, na której mu zależy. Na oddział ratunkowy trafia 30-letnia Karolina Roszak. Kobietę potrącił samochód, kiedy kłóciła się na ulicy ze swoim kochankiem. Pacjentkę przyjmuje dr Robert Szewczyk. Mężczyzna z którym sypia pacjentka – były narzeczony jej siostry – oskarża ją, że zaraziła go chorobą weneryczną. Był u lekarza i dowiedział się, że ma rzeżączkę. Dziewczyna nie chce się przyznać, że od dawna ma objawy tej choroby. Lekceważy swoje dolegliwości, dlatego nie poszła jeszcze do lekarza. Karolina lubi seks i sypia z wieloma partnerami. Ci zakochują się w niej, ale ona nie traktuje ich poważnie. Nie ma zamiaru z nikim wiązać się na stałe. Kobieta nie mówi lekarzowi o objawach i swoich podejrzeniach. Tymczasem na oddział przyjeżdża kolejny kochanek pacjentki, który jest w niej bardzo zakochany. Dziewczyna nie chce, żeby dowiedział się, że ma chorobę weneryczną i mogła go zarazić.
 • Afera fryzjera

  W centrum handlowym na warszawskim Mokotowie swoje miejsce znalazł salon o bardzo oryginalnej nazwie „Fryzjer Damski-Męski”. Jego właścicielka, pani Jagoda, niepodzielnie rządzi i dzieli. W tym salonie wrze jak w ulu! Dwie fryzjerki toczą nieustające boje z szefową. W salonie panuje bałagan i brud. Największą kością niezgody jest sprzątanie, nikt się nie poczuwa, każdy ma mnóstwo uwag i żali. Czy Maciejowi Wróblewskiemu uda się pogodzić zwaśnione strony?
 • Wiem, co jem i wiem, co kupuję 5

  Kolorowe, z mordką misia, w kształcie dinozaura. Słodkie, delikatne, kremowe – w tym odcinku prześwietlamy produkty spożywcze dla dzieci. Polskie 11-latki są w czołówce najgrubszych dzieci w Europie. Połowa je słodycze i pije słodkie napoje gazowane kilka razy w tygodniu. Co czwarte dziecko je fastfoody częściej niż raz w tygodniu. Tylko 1/5 zjada choć raz dziennie owoce i warzywa. Jednocześnie wydajemy rocznie ponad 2 miliardy złotych na produkty spożywcze adresowane do dzieci. Bez oporów płacimy za nie drożej, bo myślimy, że skoro „dla dzieci” to zdrowsze. Czy na pewno? A może producenci żywności bawią się z nami jak z dziećmi? Czy rzeczywiście dzieci muszą jeść co innego, niż dorośli? Za które produkty warto zapłacić więcej, a które to tylko marketingowa ściema? W tym odcinku nasza dietetyczka Anna Jelonek podpowie, jak oduczyć dziecko zajadania się słodyczami i sprawić, by pokochało warzywa. A w „Wiem, co kupuje” ostrzymy pazurki na lakiery. Perłowe, matowe, brokatowe, holograficzne, we wszystkich kolorach tęczy. Zaraz po kremie do twarzy i specyfikach do demakijażu lakiery to najczęściej kupowany kosmetyk w Polsce. Bo za kilka złotych pozwala poczuć odrobine luksusu. Kobiety malowały paznokcie już trzy tysiące lat temu woskiem pszczelim, czy henną. W Europie lakier pojawił się w XIX w., gdy odkryto jego podstawowy składnik - nitrocelulozę. Co jeszcze zawiera w sobie lakier? Czy warto płacić więcej czy wystarczy najtańszy? Po czym poznać, czy jest dobrej jakości? Jakich składników unikać, a jakich szukać? Słowem, jaki lakier kupić, by kusił, ale nie dusił? W odcinku Kasia Bosacka odwiedzi fabrykę lakierów i zaprojektuje autorski lakier w swoim ulubionym kolorze.
 • Co za tydzień

  Magazyn „Co za tydzień” kolejny rok będzie dostarczał zakulisowych informacji z czerwonych dywanów, planów filmowych, festiwali czy produkcji TVN. Olivier Janiak w towarzystwie kamery pojawi się na wszystkich najważniejszych wydarzeniach świata kultury czy show-biznesu i porozmawia z najbardziej rozchwytywanymi gwiazdami zarówno polskimi jak i zagranicznymi. „Co za tydzień” zajrzy za kulisy wydarzeń modowych i muzycznych, a premiery kinowe i słynne „ścianki” pokaże od kulis. Widzowie po raz kolejny będą mieli szansę poznać swoich idoli poza ekranem kina czy telewizji. Do tej pory Olivier Janiak rozmawiał z takimi gwiazdami, jak: Angelina Jolie, Nicole Kidman, Brad Pitt, Johnny Depp, a nawet odwiedził Andrea Bocelli w jego domu we Włoszech. Przed nami kolejne wywiady i spotkania z wielkimi nazwiskami. W najbliższych odcinkach programu nie zabraknie wizyt na planach nowych seriali TVN, jak „Mąż czy nie mąż”, „Nie rób scen” oraz produkcji jak „You Can Dance – Po prostu tańcz!” oraz „Mali Giganci”. Kamery „Co za tydzień” pojawią się zawsze wszędzie tam, gdzie są emocje, flesze, kreacje, niezwykłe projekty i nietuzinkowi ludzie ze świata kultury i show-biznesu. Prowadzący: Olivier Janiak
 • Szalone serce

  Pasjonująca, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji , historia o losach dwóch braci i ich rodziny. Pedro jest pilotem. To szczery i uczciwy człowiek, na którego zawsze można liczyć. Ojciec stawia go za przykład starszemu bratu, Leo, który jest jego przeciwieństwem. Chciwy i pozbawiony skrupułów mężczyzna próbuje wzbogacić się na różne sposoby i wyciąga od majętnego ojca pieniądze, które inwestuje w ryzykowne i nie do końca czyste przedsięwzięcia. Jest obsesyjnie zazdrosny o Pedro i jego pozycję w rodzinie. Matka, nadopiekuńcza w stosunku do Leo, zawsze bierze jego stronę i stara się o poprawę w relacjach syna z ojcem. Pedro właśnie przygotowuje się do ślubu z piękną Lucianą. Podczas niebezpiecznej podróży samolotem, który zostaje porwany przez szaleńca, mężczyzna poznaje architektkę Marinę. Pedro przejmuje sterowanie i z pomocą Mariny doprowadza do szczęśliwego lądowania . Dochodzi między nimi do namiętnego pocałunku. Zakochują się w sobie, ale obydwoje nie wiedzą jeszcze, że Marina jest przyjaciółką Luciany ze szkolnych lat i ma zostać jej druhną na ślubie z Pedro. On sam nieoczekiwanie zostaje oskarżony o popełnienie zbrodni i aresztowany… Leo tymczasem nawiązuje romans z pielęgniarką Normą. Zwodzi zauroczoną nim dziewczynę i ma nadzieję, że ta znajomość ułatwi mu okradzenie jej szefa. Za wszelką cenę usiłuje też oczernić brata w oczach Mariny. Po tym jak Norma z winy kochanka – oszusta trafia do więzienia, zemsta na nim staje się jej obsesją… Splot różnych okoliczności doprowadzi do tego, że dwaj bracia staną się zaciekłymi wrogami, uwikłanymi w sieć intryg i namiętności, a Pedro zrobi wszystko, by Leo dosięgła sprawiedliwa kara…
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Sąd rodzinny

  "Sąd rodzinny" zaprasza na salę rozpraw. Kolejne odcinki programu poświęcone będą przede wszystkim sprawom karnym nieletnich. Kryją one tragiczne losy zarówno ofiar przestępstw, jak i ich winowajców. Co popycha młodych ludzi do tak okrutnych działań? Sędzia Artur Lipiński rozpoznając sprawy nieletnich przestępców będzie dochodził dlaczego, niewinne na co dzień, nastolatki dokonują brutalnych zabójstw. "BEZ SKRUPUŁÓW"
 • TRWA

  Wiem, co jem 5

  Dostojniejszy niż kurczak, zdrowszy niż wieprzowina. W pieczeni, w kotlecie, na kanapce, faszerowany. Indyk. Myślał o niedzieli? I dobrze, bo to król rodzinnych przyjęć. Czy warto zamienić świnię i byka na indyka, skoro ostatnio Inspektorzy Handlowi znaleźli tłuszcz wieprzowy w mielonce z indyka oraz pióra i krwiste wybroczyny w piersi indyczej? Dlaczego pasztet indyczy nie ma w sobie indyka? Czy da się w Polsce kupić wartościowe i bezpieczne mięso? Jak je potem przyrządzić? Czy indycze podroby są cokolwiek warte? W siódmym odcinku „Wiem, co jem” Katarzyna Bosacka sprawdzi też, jaką indyczą wędlinę wkładać do koszyka, a którą omijać szerokim łukiem. Zobaczcie koniecznie, jak upolować w sklepie dorodną ptaszynę!
 • Królowa serc

  Piękna Reina Ortiz po śmierci ojca zostaje sama, zdana na łaskę i niełaskę macochy i przyrodniej siostry. Dziewczyna pracuje jako krawcowa w domu mody. Jej projekty cieszą się dużym uznaniem klientek. Pomimo talentu i zjawiskowej urody, na co dzień Reina jest szarą myszką, chowającą się za oprawkami okularów. Pewnego dnia dziewczyna trafia na wystawny ślub jednej ze swoich klientek, która wychodzi za mąż za właściciela kasyna. Na uroczystości obecna jest cała śmietanka towarzyska Las Vegas. To właśnie tam Reina poznaje Nicolasa. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Nicolas prosi Reinę o rękę. Wydaje się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału, jednak zagadkowy los ma dla zakochanych inne plany. Była dziewczyna Nicolasa, córka mafioso Victora de Rosas, popełnia samobójstwo. Wściekły ojciec obwinia chłopaka o śmierć Camili i zleca zabójstwo Nicolasa. W dniu planowanego ślubu z Reiną, Nicolas zostaje postrzelony. Udaje mu się przeżyć, jednak w wyniku knowań Victora trafia do więzienia i znika na osiem lat. Intrygi de Rosas i zakochanej w Nicolasie Estefanii rozdzielają go z Reiną. Jako tajny agent po latach wraca do Las Vegas i dowiaduje się, że jego ukochana właśnie wychodzi za mąż za Victora. Gdy Nicolas staje w drzwiach kościoła, Reina, nie zważając na złożoną właśnie przysięgę małżeńską, wybiega za ukochanym. Właśnie wtedy dochodzi do tragicznego wypadku… Gdy Reina budzi się ze śpiączki, okazuje się, że straciła pamięć.
 • Magiczne wybrzeża

  W kolejnych odcinkach tej malowniczej serii popłyniemy do najpiękniejszych wysp Europy i zwiedzimy wybrzeża Włoch, Hiszpanii i Chorwacji. Krystalicznie czysta woda, białe plaże i nadmorskie miasteczka jak z obrazka czynią z tych miejsc wymarzony cel wakacji. Baleary i Wyspy Kanaryjskie, Toskania i Wyspy Poncjańskie, Capri i Ischia, Dalmacja i Kvarner – każdy z odcinków to inna wyprawa, kultura, tradycja i krajobrazy, których nie można zapomnieć.
 • Doradca smaku

  Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
 • Doradca smaku

  Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
 • Życie należy do nas

  Minęło siedem lat, odkąd Julien, Marion, Nicolas, Alex, Kelly i Mathieu ukończyli szkołę średnią. Przyjaciele, których drogi rozeszły się przez ten czas, spotykają się w Paryżu na ślubie Marion. Żadne z nich nie podejrzewa, jak wiele zmian w ich życiu zapoczątkuje ten jeden dzień. Marion była pierwszą wielką miłością Juliena. W wyniku nieporozumienia zakochani rozstali się, ale po latach uczucie wybucha ze zdwojoną siłą. Pomimo wątpliwości, Marion poślubia Jerome’a. Podczas wesela Julien „porywa” pannę młodą, która zaczyna rozumieć, że ślub i najważniejsze życiowe decyzje podejmowała, by zadowolić innych. Dziewczyna postanawia odejść od Jerome’a i zacząć wszystko od nowa. Po latach jest tak, jakby nic się nie zmieniło. Paczka przyjaciół znów jest razem i wynajmuje wspólnie dom w samym sercu Paryża. Czekają na nich miłość, praca, tętniące życiem miasto i imprezy, wątpliwości i wielkie nadzieje…
 • wieczór
 • Szpital

  Karetka przywozi do szpitala 18-letniego Mikołaja Kurzawę. Nastolatek chciał zaimponować dziewczynie, w której jest zakochany. Na jej oczach skoczył z dachu jednego budynku na drugi. Niestety akrobacja się nie udała i chłopak spadł z dużej wysokości. Pacjentem zajmie się doktor Robert Szewczyk. Niebezpieczny skok, to nie pierwszy raz, kiedy Mikołaj ryzykował życie dla ukochanej. Dziewczyna przyjeżdża do szpitala z kolegą rannego, który również się w niej podkochuje. Nastolatka zwodzi adoratorów, bo sama nie wie, którego ma wybrać. Wkrótce do szpitala przyjeżdża matka poszkodowanego. Jest zaskoczona zachowaniem swojego dziecka. Przypadkiem przyłapuje koleżankę syna na pocałunku z innym… Na oddział zostaje przywieziony ciężko pobity 40-latek, którego przyjmuje dr Michał Morawski. Pacjent wyszedł tego dnia z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za nieumyślne zabicie sąsiada. 18-letni syn ofiary od dawna planował zemstę na mężczyźnie. Napadł go pod jego domem i brutalnie pobił. Ofiara nie chce nikomu powiedzieć, że wie kto go poturbował. Morderca ma wyrzuty sumienia, że odebrał nastolatkowi ojca i chciałby odkupić swoje winy. Tymczasem żona skazańca chce, żeby mąż wydał chłopaka w ręce policji. Jednak mężczyzna nie ma zamiaru tego robić. Syn zmarłego nie może uwierzyć, że pobity sąsiad nie zeznawał przeciwko niemu i że ma szczere intencje. Tymczasem małżonka grozi pacjentowi, że zostawi go jeśli ten nie wniesie oskarżenia.
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
 • Na Wspólnej 13

  Elżbieta chce odejść od męża! Pakuje się i zamierza jechać do Igora… Ale Jakub absolutnie na to się nie zgadza! Między małżonkami dochodzi do szarpaniny! W końcu roztrzęsiony Marcinek wykrzykuje, że jeśli żona odejdzie, to zostanie z niczym… Co zrobi Elżbieta? Franek próbuje przebłagać „Cypisa” – prosi, żeby wycofał skargę. Chuligan jest jednak bezwzględny – wyśmiewa młodego Berga… Uważa, że jego psu należy się śmierć! Tymczasem Joanna załatwia możliwość odwiedzin Rity. Franek nie wie, że widzi ją po raz ostatni… Roman wciąż niczego nie pamięta. Na dodatek drażnią go ciągłe opowieści Honoraty o tym, jaki był! Leśniewską zaczyna to przerastać – boi się o ich związek… Nie wie najgorszego - Roman mówi Kamilowi, że wątpi w swoją miłość do Honoraty…
 • Detektywi

  Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Powrót syna"
 • Sablewskiej sposób na modę 4

  Kariera w korporacji, niezależność finansowa, modne, eleganckie ciuchy, buty na szpilkach – to była codzienność Moniki. W momencie, kiedy skończyła trzydziestkę, zauważyła, że mimo pasma sukcesów zawodowych, brakuje jej w życiu jednej rzeczy – rodziny. Jako osoba bardzo profesjonalna i świetnie zorganizowana, również tę sprawę powierzyła fachowcom. Przez biuro matrymonialne poznała przystojnego rozwodnika, starszego o 17 lat. Znajomość przerodziła się w miłość, a związek w małżeństwo. Dziś Monika przekroczyła 40-ke, ma dwie wspaniałe córeczki, dom pod miastem, ale jako kobieta doszła do muru. Niestety nawyki z korporacji przeniosła do domu, jej perfekcjonizm, pedanteria i ciągłe narzekanie spowodowały ochłodzenie stosunków z mężem, żyją razem, ale obok siebie. Monika zatraciła się w obowiązkach, bardzo się zaniedbała i zaczęła pielęgnować w sobie frustrację, z której sama nie potrafi już wybrnąć. Dlatego właśnie znalazła się w programie Sablewskiej. Monika jest przypadkiem kobiety, jakich są tysiące. Dylemat współczesnego świata – jak pogodzić dom i pracę, życie prywatne i zawodowe, jak być dobrą matką, żoną, kochanką i pracownicą w jednym. Gdyby, jak ona, zadręczać się poszukiwaniem idealnej definicji, a potem idealnego rozwiązania tego problemu, to można wpaść w matnię szaleństwa. Dlatego Maja najpierw wysłucha bohaterki, potem poprosi ją o wyciszenie, zresetowanie i wyjątkowo zacznie od zmiany wizerunku. Monika nienawidzi swojego odbicia w lustrze, żyje wspomnieniem swojego wyglądu sprzed 10 lat. Maja chce symbolicznie cofnąć czas, uczestniczka musi natychmiast zrzucić balast 10 kilogramów traumy, przefarbować włosy, znów założyć sukienkę i szpilki, a przede wszystkim przestać narzekać na cały świat.
 • X Factor 2

  „X Factor” – program, który budzi ogromne emocje, wraca na antenę TVN. Jury w nowym składzie wysłucha tysięcy wykonań, piosenek, solówek, duetów, chórków, by wyłuskać następcę Gienka Loski. I wszystko jasne. Nową jurorką „X Factor” jest Tatiana Okupnik. Utalentowana wokalistka, która energią i charyzmą mogłaby obdzielić kilka osób. Zasiądzie między panami, Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem. Wokalistka swoją karierę zaczęła w „Próbie talentu” u Elżbiety Antkowiak, gdzie zauważył ją Paweł Rurak-Sokal. Tak narodziło się „Blue Cafe”, z którym Tatiana związana była od 1998 do 2005 roku. Razem wypromowali takie hity jak „You May Be In Love” czy „Do Nieba Do Piekła”. Potem Okupnik postawiła na solową karierę. Nagrała dwie płyty: „On My Own” i najnowszą, wydaną w 2011 roku, „Spider Web”. Teraz nadszedł czas na „X Factor”. Debiut jurorski ma już za sobą: „Po pierwszym dniu castingów jest bardzo ciekawie. Towarzyszyły mi skrajne emocje: od uniesień, do irytacji. Poziom uczestników jest bardzo różny. Wczoraj dwie osoby zrobiły na mnie duże wrażenie. Ale pojawiło się też paru kosmitów – mówi Okupnik. – Jeśli chodzi o Kubę i Czesława, to panowie są bardzo opiekuńczy i mnie, jako żółtodzioba, traktują dobrze i z wyrozumiałością” – dodaje nowa jurorka. Reszta bez zmian. Uczestnikom otuchy dodawać będzie gospodarz programu Jarosław Kuźniar. Udział w programie może wziąć każdy, kto ukończył szesnaście lat. Konkurs ma kilka etapów: precasting (z udziałem producentów i reżysera), casting (z udziałem jurorów), „dom jurorów” czyli wybór półfinalistów, półfinałowe i finałowe live show czyli koncerty. Koncerty będą emitowane na żywo ze studia w Warszawie. Podczas koncertu finałowego widzowie zadecydują o zwycięzcy programu. A ten zgarnie sto tysięcy złotych, nagra własną płytę i zyska popularność.
 • Przepis na życie 2

  Anka oraz jej najbliżsi będą żyć porodem oraz jej ekscytującym związkiem z Jerzym. To jednak miłość z przeszkodami. Pojawi się Elka, była żona Jerzego (Magdalena Popławska), która tylko pozornie da za wygraną… Po urodzeniu dziecka Anka nadal będzie się realizowała jako szefowa restauracji „Imbir”. Czy z powodzeniem? Andrzeja opanuje szaleństwo na punkcie nowonarodzonego potomka. Co oznacza stałe wizyty w mieszkaniu swojej byłej żony, Anki. Jak to zniesie zaborcza pani doktor, Beata? Jedno jest pewne – Andrzeja czeka ciężki czas. Zakręcona Pola spróbuje ułożyć sobie życie u boku Klemensa. Czy to oznacza, że specjalistka od męskich serc została usidlona? A jeśli mowa o męskich adoratorach to pewne jest, że w tej serii także serce matki Anki - Ireny mocniej zabije… W serialu pojawi się też kilka nowych, znaczących postaci, w których role, poza wspomnianą już Magdaleną Popławską, wcielą się m.in.: Bartek Świderski, Robert Gonera, Anna Samusionek i inni. *** Anka przygotowuje śniadanie. Mania dostrzega zadowolenie matki. Wie, że humor Anki wynika ze spotkania z Jerzym. Jerzy zawiera kontrakt z właścicielami Kardamonu. Małgorzata liczy na ogromny sukces restauracji. Mania wspomina Grubej o swoim planie związanym z Danielem. Chce wykorzystać nieobecność matki, by zbliżyć się z chłopakiem. Irena czyta córce pochlebną recenzję Roberta Jada o kuchni Imbiru. Anka jest bardzo zadowolona, bo nie spodziewała się, że surowy krytyk doceni jej pracę. Asystent stara się przypodobać Poli, ale jego mizerne starania denerwują przełożoną. Będąc świadkiem czułości między Polą a Ignacym, chłopak denerwuje się i wylewa kawę. Irena z Wandą nie chcą rozmawiać z Karolem i Stefanem. Są nadal oburzone tym, że panowie tak szybko pocieszyli się obecnością Wioli i Zdziśki. Anka chce wprowadzić autorskie dania członków zespołu Imbiru. Wszyscy są zachwyceni tym pomysłem. Gonitwa Stefana i Karola za Wandą oraz Ireną po parku nie przynosi rezultatu. Panowie postanawiają wymyślić coś ekstra, by wkupić się w łaski przyjaciółek. Robert Jad zjawia się w Imbirze. Chce pokazać swój pochlebny artykuł Ance, ale ta wie już o wszystkim. Krytyk korzysta z okazji i prosi ją o numer telefonu. Kasia wciąż wydzwania do Andrzeja, co bardzo krępuje mężczyznę. Odrzuca kolejne połączenia. Beata zabiera przyszłego męża do sklepu z garniturami i sukniami ślubnymi Anka jest dumna ze swoich kucharzy, którzy przygotowali znakomite potrawy. Aldona chwali się, że zamieszka z Długim. Pola dziwi się Ance, że ta jeszcze nie skonsumowała związku z Jerzym. Sama chwali się, że zamierza zawładnąć duchem i ciałem atrakcyjnego Ignacego. Gruba uważa, że utrata cnoty przez Manię z Danielem to zły pomysł. Mania jednak jest innego zdania, uważa, że nadeszła odpowiednia pora. Andrzej przymierza kolejne garnitury, które nie podobają się Beacie. Gdy wychodzi z przymierzalni w najmniej komfortowym, Beata nareszcie jest zachwycona. Porę lunchu Anka i Jerzy spędzają razem w parku. Są szczęśliwi mogąc być sami. Mania przygotowuje dla Daniela deser. Zasięga porady matki w sprawie bitej śmietany, jednak znawcą tematu okazuje się Jerzy. Karol i Stefan pojawiają się w progu mieszkania Ireny. Na kolanach przepraszają swoje najlepsze przyjaciółki. Pod przychodnią Andrzeja dochodzi do spotkania z Kasią. W obecności Beaty dziewczyna utrzymuje, że jest tylko pacjentką Andrzeja. Nic nie podejrzewająca Beata zachęca Kasię, by dzwoniła do lekarza w razie kłopotów zdrowotnych. Mania zachowuje się nieswojo przy Danielu. Podczas przygotowywania wspólnego posiłku, Jerzy uznaje, że Anka chciała ukryć przed nim swoją znajomość z Jadem. Anka denerwuje się i zarzuca jemu nieszczerość w sprawie żony i syna. Randkę Mani przerywa przybycie babci z Wandą i Gniewkiem. Daniel wychodzi. Irena prosi wnuczkę, by na godzinę przejęła opiekę nad bratem. Pola spędza czas z Ignacym w towarzystwie jego znajomych. Powoli dociera do niej, jaka przepaść dzieli ją z tymi młodymi ludźmi. Karol ze Stefanem zapraszają Wandę i Irenę na dyskotekę. Na parkiecie Irena dostrzega Daniela tańczącego z młodą dziewczyną. Okazuje się, że towarzyszką chłopaka jest Julia. Wszyscy bawią się doskonale, gdy nagle Stefan upada na podłogę.
 • Doradca smaku

  Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
 • Szkoła

  Tematy: Uczeń sprzedaje na aukcji internetowej swoją dziewczynę. „Żywy trup” – prowokacja. W szkole odbywają się zajęcia z ratownictwa medycznego. Prowadzą je nauczyciele - Barbara Gruszka i Tomasz Dudziak. W zajęciach biorą udział uczniowie klasy III c gimnazjum i I d liceum. Jeden z uczniów, Darek Zatoński, uważa, że wszytko o czym mówią nauczyciele to nikomu niepotrzebne głupoty. Chłopak cały czas żartuje. Myśli, że w ten sposób zaimponuje koleżance, która mu się podoba. Darek ośmiesza się przed grupą, kiedy nie potrafi prawidłowo zrobić masażu serca. Nastolatek postanawia udowodnić, że w szkole nikt nie potrafi udzielić pierwszej pomocy. Razem z kolegą kręcą filmiki, na których pokazują, że uczniowie nie potrafią udzielać pierwszej pomocy. Ofiarą jednego z filmów staje się szkolny zabijaka, Wiktor. Chłopak jest wściekły, że został ośmieszony i zamierza się zemścić! Rodzice Oskara Prusa, ucznia III klasy liceum, wyjechali na delegacje. Chłopak od razu wykorzystał okazję i zaprosił do domu swoją dziewczynę Tośkę. Nastolatek liczy na to, że wreszcie dziewczyna pójdzie z nim do łóżka. Jednak Tosia jest dziewicą i nie zamierza kochać się z pijanym chłopakiem. Rozczarowany Oskar obraża dziewczynę, a po jej wyjściu dla żartu wystawia jej dziewictwo na aukcji internetowej. Następnego dnia pod szkołą zjawia się mężczyzna, który wygrał aukcję i teraz zamierza spotkać się z Tosią. Dziewczyna jest zszokowana, boi się, że będzie pośmiewiskiem całej szkoły. Oskar okłamuje dziewczynę i twierdzi, że z aukcją nie ma nic wspólnego. Przerażona nastolatka o wszystkim mówi swojej wychowawczyni.
 • Magiczne wybrzeża

  W kolejnych odcinkach tej malowniczej serii popłyniemy do najpiękniejszych wysp Europy i zwiedzimy wybrzeża Włoch, Hiszpanii i Chorwacji. Krystalicznie czysta woda, białe plaże i nadmorskie miasteczka jak z obrazka czynią z tych miejsc wymarzony cel wakacji. Baleary i Wyspy Kanaryjskie, Toskania i Wyspy Poncjańskie, Capri i Ischia, Dalmacja i Kvarner – każdy z odcinków to inna wyprawa, kultura, tradycja i krajobrazy, których nie można zapomnieć.
 • Odrobina Polski 4

  Model Łosia w skali 1:1! PZL 37 B II Łoś - pod takim oznaczeniem kryje się jedna z najpiękniejszych kart polskiego lotnictwa. Wito Odrobina odwiedzi konstruktorów z Mielca, którzy wykonali pełnowymiarowy model tego przedwojennego bobmowca - poznaj jego pasjonującą historię!
 • Rozmowy w toku

  Na widzów sztandarowego programu TVN czeka wiele ciekawych tematów! Po pierwsze – startuje akcja zorganizowana przez redakcję „Rozmów w toku” - „Nie daj się zjeść anoreksji!”, w ramach której specjalnym gościem Ewy Drzyzgi będzie Sven Hannawald, światowej sławy niemiecki skoczek narciarski. Po drugie - uczestnicy programu nie tylko opowiedzą swoje historie i podzielą się problemami w studiu, ale również poza nim otrzymają wsparcie i pomoc. Po trzecie – możemy spodziewać się wielu nieporuszanych tematów, wyjątkowych i oryginalnych gości oraz ciekawych rozwiązań ich rozterek. Ewa Drzyzga już wielokrotnie rozmawiała z kobietami i dziewczynami cierpiącymi na anoreksję. Niektórym udało się pomóc, ale inne nie były gotowe stanąć do walki z wyniszczającą chorobą. Niestety, cierpi na nią coraz więcej nastolatek, a ich rodzice często nie wiedzą jak pomóc dziecku. To właśnie z myślą o tych młodych dziewczynach i ich rodzicach „Rozmowy w toku” zorganizowały akcję „Nie daj się zjeść anoreksji!”. Jej celem jest pokazanie jak ograniczać warunki sprzyjające rozwojowi choroby i jak sobie z nią radzić. Poza rozmowami w studiu, uczestnicy programu wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez dietetyków i psychologów. Ale na anoreksję zapadają nie tylko kobiety. Program ma nagłośnić, że dotyka ona także panów, o czym rzadziej słyszy się w mediach. O swoich przeżyciach w walce z anoreksją opowie Ewie Drzyzdze specjalny gość programu, Sven Hannawald. Kilka lat temu był jednym z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Jako pierwszy wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Szybką i spektakularną karierę przerwał na skutek swoich zmagań z anoreksją i depresją. Do studia zawitają również osoby zawiedzione swoimi związkami i partnerami. Czeka na nich niezwykły sprawdzian! Będą mogły zamienić się drugimi połówkami na 24 godziny, aby sprawdzić jak to jest żyć u boku innego partnera. Czy rzeczywiście lepiej? Tymczasem panie narzekające na dodatkowe kilogramy pod okiem specjalistów postarają się zmierzyć z racjonalną dietą i dużą porcją ruchu. Czy starczy im silnej woli? A samotni i nieśmiali panowie przejdą kurs uwodzenia kobiet. Następnie sami spróbują swoich sił w sztuce flirtowania. Wykrywacz kłamstw nadal w grze! Posłuży już nie tylko badaniu wierności partnerów, ale także sprawdzaniu ich finansowej uczciwości. Prowadząca: Ewa Drzyzga "Mam 10 lat i już robię karierę!"
 • Szpital

  Karetka przywozi do szpitala 18-letniego Mikołaja Kurzawę. Nastolatek chciał zaimponować dziewczynie, w której jest zakochany. Na jej oczach skoczył z dachu jednego budynku na drugi. Niestety akrobacja się nie udała i chłopak spadł z dużej wysokości. Pacjentem zajmie się doktor Robert Szewczyk. Niebezpieczny skok, to nie pierwszy raz, kiedy Mikołaj ryzykował życie dla ukochanej. Dziewczyna przyjeżdża do szpitala z kolegą rannego, który również się w niej podkochuje. Nastolatka zwodzi adoratorów, bo sama nie wie, którego ma wybrać. Wkrótce do szpitala przyjeżdża matka poszkodowanego. Jest zaskoczona zachowaniem swojego dziecka. Przypadkiem przyłapuje koleżankę syna na pocałunku z innym… Na oddział zostaje przywieziony ciężko pobity 40-latek, którego przyjmuje dr Michał Morawski. Pacjent wyszedł tego dnia z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za nieumyślne zabicie sąsiada. 18-letni syn ofiary od dawna planował zemstę na mężczyźnie. Napadł go pod jego domem i brutalnie pobił. Ofiara nie chce nikomu powiedzieć, że wie kto go poturbował. Morderca ma wyrzuty sumienia, że odebrał nastolatkowi ojca i chciałby odkupić swoje winy. Tymczasem żona skazańca chce, żeby mąż wydał chłopaka w ręce policji. Jednak mężczyzna nie ma zamiaru tego robić. Syn zmarłego nie może uwierzyć, że pobity sąsiad nie zeznawał przeciwko niemu i że ma szczere intencje. Tymczasem małżonka grozi pacjentowi, że zostawi go jeśli ten nie wniesie oskarżenia.
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  „Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, czy sytuacji bez wyjścia. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i niejasności, stają po stronie równości i tolerancji. Walczą również o prawa zwierząt, interweniują, gdzie potrzebna jest pomoc. „Uwaga!” to nie tylko skandale i afery, ale przede wszystkim interwencja i pomoc. Program wspiera fundację „Nie jesteś sam”, realizuje materiały o podopiecznych fundacji, pomaga spełniać ich marzenia. Praca reporterów jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również wyróżniana na różnych konkursach i doceniana przez takie osobistości, jak pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Materiał „Składy Węgla” Michała Fuji w ubiegłym roku otrzymał nominacje do nagrody Grand Press oraz wyróżnienie w konkursie Silesia Press. To właśnie dziennikarze „Uwagi!” ujawnili bulwersujące praktyki pracowników domu dziecka w Lidzbarku Welskim, zainteresowali się sprawą przewozu toksycznych odpadów do spalarni w Polsce oraz dotarli do nielegalnego schroniska dla zwierząt w podwarszawskim Pomiechówku. „Uwaga!” kontynuuje też niedzielny cykl „Kulisy Sławy” , gdzie ukazywane są historie znanych Polaków. Tematy poruszane w głównym wydaniu programu kontynuowane są w programie „Uwaga po Uwadze!” na antenie TTV.
 • Życie należy do nas

  Minęło siedem lat, odkąd Julien, Marion, Nicolas, Alex, Kelly i Mathieu ukończyli szkołę średnią. Przyjaciele, których drogi rozeszły się przez ten czas, spotykają się w Paryżu na ślubie Marion. Żadne z nich nie podejrzewa, jak wiele zmian w ich życiu zapoczątkuje ten jeden dzień. Marion była pierwszą wielką miłością Juliena. W wyniku nieporozumienia zakochani rozstali się, ale po latach uczucie wybucha ze zdwojoną siłą. Pomimo wątpliwości, Marion poślubia Jerome’a. Podczas wesela Julien „porywa” pannę młodą, która zaczyna rozumieć, że ślub i najważniejsze życiowe decyzje podejmowała, by zadowolić innych. Dziewczyna postanawia odejść od Jerome’a i zacząć wszystko od nowa. Po latach jest tak, jakby nic się nie zmieniło. Paczka przyjaciół znów jest razem i wynajmuje wspólnie dom w samym sercu Paryża. Czekają na nich miłość, praca, tętniące życiem miasto i imprezy, wątpliwości i wielkie nadzieje…
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Niebezpieczne związki

  Dorota i Paweł są para od czasów liceum. Kończą studia, on medycynę, ona prawo i biorą ślub. Są bardzo szczęśliwi. W ich życiu wszystko się świetnie układa, Paweł pracuje w szpitalu, Dorota w dobrej kancelarii adwokackiej. Gdy matka mówi Pawłowi, że Dorota go zdradza, ten wybucha złością. Dopiero starszy brat Pawła, Aleksander przekonuje go, że Dorota nie jest w porządku, że go zdradza i jest inna, niż ją Paweł postrzega. Aby to sprawdzić mąż Doroty udaje się do detektywów. Dość szybko wychodzi na jaw, że Dorota rzeczywiście zdradza Pawła i to z … jego bratem. Małżeństwo rozstaje się. Okazuje się, że romans Doroty i Aleksandra trwa od roku a zaczął się … jeszcze przed jej ślubem z Pawłem. Wychodzą na jaw pikantne szczegóły, między innymi to, że Aleksander, skonfliktowany z Pawłem i zawsze o niego zazdrosny, pojawił się na wieczorze panieńskim Doroty, upił ją, a potem zaciągnął do łóżka. Następnie, szantażując, spotykał się z nią regularnie. Paweł postanowił jednak dać szansę swojemu małżeństwu. Wyjeżdżają z Dorotą do innego miasta i próbują od nowa. Paweł jednak nie jest pewien, czy przetrwa tę próbę…
 • Detektywi

  Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Powrót syna"
dalej