Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • W niewoli przeszłości

  Wielokrotnie nagradzany brazylijski przebój, sprzedany do stacji telewizyjnych w kilkudziesięciu krajach, nominowany między innymi do nagrody Emmy dla najlepszej telenoweli. Ostatni odcinek pasjonującej historii obejrzało w Brazylii blisko osiemdziesiąt milionów ludzi. Tego wieczoru brazylijskie ulice opustoszały, a widzowie z wypiekami na policzkach śledzili finał perypetii ulubionych bohaterów. „W niewoli przeszłości” to współczesna, niezwykle dynamiczna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji opowieść o nieprzewidywalnych i okrutnych wyrokach przeznaczenia, które sprawiają, że dla Rity, młodziutkiej, ślicznej dziewczyny najważniejszym celem życia stanie się poszukiwanie zemsty. W wyniku tragicznego zbiegu okoliczności krzyżują się losy dotąd obcych sobie ludzi, mieszkających na Avenida Brazil w Rio de Janeiro. Matka Rity umiera, a jej ojciec Genesio znajduje sobie nową żonę, Carminhę. Zakochany mężczyzna nie chce dojrzeć, że kobieta oszukuje go na każdym kroku i jest okrutna dla jego córeczki. Wkrótce Rita odkrywa, że dwulicowa Carminha spotyka się z innym mężczyzną, z którym podstępem planują przejąć majątek Genesio. Gdy dziewczynka ujawnia ojcu plany okrutnej kobiety, on początkowo nie chce jej wierzyć, ale wkrótce musi przejrzeć na oczy. Podczas konfrontacji ze zdrajczynią dochodzi jednak do tragicznego wypadku i Genesio ginie pod kołami samochodu znanego piłkarza Tufao, gwiazdy Divino FC. Zrozpaczony sportowiec obiecuje wdowie po mężczyźnie wszelką możliwą pomoc. Sprytna kobieta postanawia uwieść piłkarza. Genesio, który właśnie oświadczył się publicznie ukochanej Monalisie, wpada w sidła bezwzględnej Carminhii… Tymczasem osierocona Rita, w wyniku działań okrutnej macochy i jej kochanka Maxa, trafia do slumsów na wysypisku śmieci. Tam dziewczynka spotyka Batatę, chłopca, z którym połączy ją wielka miłość. Gdy los uśmiechnie się do Rity i zostanie adoptowana przez argentyńską rodzinę, zakochani zostaną jednak rozdzieleni na trzynaście lat. Po śmierci przybranego ojca Rita, już jako Nina, powraca, aby dokonać zemsty za wszystkie krzywdy, których doznała w przeszłości. Carminha, jako żona gwiazdy futbolu, Tufao, opływa w luksusy i wiedzie beztroskie życie. Nina zatrudnia się jako służąca w jej rezydencji. Wkrótce odkrywa, że Batata, jej ukochany z młodości, został adoptowany przez Carminhę i Tuafo. Nina będzie musiała zadecydować, jak daleko jest się w stanie posunąć, by dokonać swojej zemsty, gdy w grę wchodzi jej własne szczęście i szansa na miłość. Czy uda jej się zachować człowieczeństwo, czy będzie zdolna do przebaczenia krzywd z przeszłości?
 • W-11 Wydział Śledczy

  "Dziewczyna z poprawczaka", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Z jeziora na obrzeżach miasta wyłowiono zwłoki zamordowanej nastolatki. Dziewczyna dwa dni wcześniej uciekła z poprawczaka. Matka i babcia ofiary twierdzą, że nie pojawiła się w domu. W jej rzeczach policjanci znajdują narkotyki, które w pluszowych maskotkach przemycała jej siostra. Trop prowadzi do kuzyna dziewczyny, który handluje narkotykami i zmusza odurzone nastolatki do prostytucji.
 • Rozmowy w toku

  Kolejne odcinki „Rozmów w toku” będą pełne zaskakujących tematów, niezwykłych gości i niespodzianek. Widzowie przekonają się, jak działa hipnoza na obżartuchów, hazardzistów czy nieszczęśliwie zakochanych. Specjalna loża doradców pomoże gościom podjąć ważne życiowe decyzje. Z wykrywacza kłamstw postanowią skorzystać już nie tylko pary, ale także rodzice. Pojawią się również goście specjalni, których poruszające historie z pewnością na długo zapiszą się w pamięci widzów. Na tych, którzy nie potrafią opanować objadania się, trwonienia pieniędzy na hazard, czy też wikłania się w toksyczne związki, czeka nowe doświadczenie. Hipnoza to coś, czego jeszcze nie próbowali. Czy pomoże im rzucić zgubne nałogi i wykaraskać się z niszczących układów? Pary goszczące u Ewy Drzyzgi będą miały okazję nie tylko opowiedzieć o swoich problemach, ale również posłuchać rad specjalnej loży doradców. Osoby te poprzez głosowanie pomogą podjąć uczestnikom programu decyzje w sprawach rodzinnych, małżeńskich i bardzo intymnych.
 • Usta Usta 2

  Iza zaprasza Piotrka do restauracji – chce mu powiedzieć, że przyjęła propozycję pracy w Nowym Jorku. Piotrek jest wściekły, odmawia przeprowadzki i grozi Izie, że nie pozwoli jej wyjechać z Adasiem. Czy Iza zdoła przekonać Piotra do wyjazdu? Czy to oznacza koniec ich małżeństwa? Adam i Julia przygotowują się do adopcji, chodząc na spotkania w ośrodku adopcyjnym. Podczas zakupów spotykają na ulicy dawną miłość Adama, Beatę Motyl. Julia serdecznie odnosi się do Beaty, która ochoczo nawiązuje z nią znajomość. Czy intencje Beaty są czyste? Czy Adam zdoła zataić przed Julią, że spędził noc z Beatą podczas wieczoru kawalerskiego? Oksana na kursie salsy otrzymuje propozycję pracy w klubie nocnym, co powoduje niemałe zamieszanie…. Musi utrzymać swoje drugie zajęcie w sekrecie, a odbija się to na jej obowiązkach niani. Tymczasem Agnieszka coraz więcej pije, kryzys w jej małżeństwie z Krzysztofem się pogłębia. Czy Kornatowscy znajdą wyjście z tej matni?
 • Francuskie miasteczko 2

  Kolejny sezon doskonale zrealizowanego obyczajowo - historycznego serial o burzliwych losach mieszkańców Villeneuve. Czerwiec 1940 roku, początki okupacji niemieckiej we Francji. Villeneuve to małe miasteczko, leżące przy linii demarkacyjnej, oddzielającej ziemię okupowaną przez wojska niemieckie od wolnej strefy. Jego mieszkańcy: Daniel, Marcel, Marie, Raymond, Lucienne, Jeannine i wielu innych, muszą przystosować się do życia w nowym świecie, w którym panują strach, głód i niebezpieczeństwo. W kolejnych sezonach tej doskonałej, trzymającej w napięciu francuskiej serii będziemy śledzić losy bohaterów podczas pięciu lat okupacji, towarzysząc im w wojennej rzeczywistości, która zmusza do podejmowania najtrudniejszych życiowych wyborów. Poznamy ich słabości, miłosne dylematy i najbardziej skrywane sekrety. Na jakie kompromisy będą gotowi pójść, żeby przetrwać?
 • Hela w opałach 2

  Kazimierz Kaczor - Władek Baran, nowy szef Heli. Katarzyna Walter - Bożena, była żona Leszka. Rafał Cieszyński - Misiek, chłopak Bożeny.
 • Ukryta prawda

  Anka poznaje w barze Mikołaja - przystojnego chłopaka z Łodzi, który przyjechał do Warszawy, by znaleźć pracę. Obydwoje są z zupełnie innych światów. Anka ma bogatych rodziców, studiuje na prywatnej uczelni. Mikołaj mieszka kątem u kolegi, nie skończył studiów, niewiele mówi o swojej przeszłości. By zemścić na znajomych Anki za docinki, namawia ją, by razem okradli mieszkanie jednego z kolegów. Dziewczyna początkowo się waha, ale w końcu decyduje podjąć wyzwanie. Zaraz potem spada na nią lawina kłopotów.
 • Ja to mam szczęście s. 2

  Polakowie to współczesna rodzina „patchworkowa”. Joanna jest pielęgniarką, która po rozwodzie ze Stefanem poślubiła zakochanego w niej bezgranicznie dewelopera Jerzego (Jacek Braciak). Wspólnie wychowują syna Jurka, nastoletniego Marcina (Antoni Królikowski), córkę Joanny, Elę oraz ich wspólną pociechę, ośmioletnią Zosię. Kuchnia to centrum ich rodzinnego życia, w której można na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu, pożartować, poplotkować, popłakać i omówić wszystkie bieżące wydarzenia. W ich domu nie ma czasu na nudę. W każdej chwili można spodziewać się odwiedzin Stefana, któremu akurat odcięli wodę w jego własnym mieszkaniu lub rodziców Aśki, którzy koniecznie muszą obejrzeć z córką kilkaset zdjęć wykonanych podczas wycieczki do Zakopanego. W wychowaniu dzieci uczestniczą również była żona Jurka oraz jego mama, samotna, lecz kochająca mężczyzn i korzystająca z uroków życia kobieta.
 • Sablewskiej sposób na modę 2

  Kolejną bohaterką programu Mai Sablewskiej jest 27-mio letnia Kinga, dziewczyna ze złamanym sercem, której opowieść mogłaby posłużyć za scenariusz filmowy. Młoda, inteligentna Polka przez kilka lat pracowała w Egipcie. Najpierw jako animator, rezydent i opiekun wycieczek, następnie zaczęła pracę w szpitalu. Tam poznała egipskiego lekarza, długo ignorowała jego adorację i opierała się uczuciu, świadoma, że dzielą ich ogromne różnice i tamtejsze prawo, które bardzo ogranicza możliwości związku między Europejką i Egipcjaninem. Niestety zakochali się w sobie i było jak w bajce. Do czasu... Rodzina lekarza, zgodnie z lokalnym zwyczajem, nie wiedząc o dwuletnim związku Kingi z ich synem, zaaranżowała mu ślub. Niestety ukochany, któremu zagrożono wydziedziczeniem, zostawił Kingę. W tym samym czasie Kinga odkryła, że jest w ciąży. I przeżyła kolejne rozczarowanie – jej facet, ojciec dziecka, zbuntowany przez rodzinę, nie miał zamiaru jej pomóc. A to dopiero początek historii... Dziś Kinga mieszka w Polsce, wychowuje prawie rocznego synka. Po wielu perturbacjach ojciec dziecka wyplątał się z przymusowego małżeństwa i rozpoczął starania o odzyskanie Kingi i dziecka. Młoda mama nie potrzebuje od Mai Sablewskiej porad życiowych, stawia sprawę jasno – chce odzyskać dawną figurę, formę i pewność siebie, by budować przyszłość dla siebie i synka. Jak przebiegnie metamorfoza Kingi? Czy dziewczyna weźmie sobie do serca porady Mai? Oglądajcie nasz program!
 • Top wings 2

  „Top Wings” to program o lotnictwie. W nowym sezonie, nie zabraknie testów wybranych modeli samolotów, wizyt na polskich lotniskach i ciekawostek lotniczych. Program prowadzi zawodowy pilot - Wojciech Dobrzeniecki. Jego zadaniem jest przybliżyć widzom niezwykły świat polskiego lotnictwa.
 • Kuchenne rewolucje 9

  Bistro pod Aniołami, (Nysa). W samym sercu Nysy – na rynku – mieści się „Bistro pod Aniołami”. To jedna z najstarszych restauracja, którą od ponad dwudziestu lat prowadzi pani Genowefa. Na początku pomagał jej mąż, dziś wspiera ją córka, która niedługo już sama będzie zarządzać tym lokalem. Niestety, o ile kiedyś „pod Aniołami” było smacznie i gwarnie, dziś słychać tu tylko krzyki, kłótnie i wieczne pretensje. Anielską atmosferę w tej restauracji może odnaleźć tylko Magda Gessler. Tym razem znana restauratorka będzie musiała się zmierzyć z aniołami, lalkami, a także negatywnymi emocjami. Czy znów się uda?
 • Diabeł wie lepiej

  Angel zdaje sobie sprawę z tego, że znalazł się w pułapce. Dzwoni do Leona i mówi mu o swoim odkryciu, prosi go też o ukrycie Esperanzy w bezpiecznym miejscu. Romero i Uribe, chcą zabić Angela, ale udaje mu się uciec - jest jednak postrzelony. Horacio i Virginia próbują przekonać Manuelę, że Angel jest zwykłym złodziejem, ale ona nie chce w to uwierzyć
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy kurorty światowe

 • Serwis Pogodowy- Kurorty Polskie

 • Wawa non stop

  Patrycja oskarża Martę o molestowanie. Mieszkańcy próbują skonfrontować dziewczyny, ale urażona Marta ucieka z domu. Tymczasem Oliwia postanawia znowu nie pójść do pracy. Zjawia się w pubie późnym wieczorem. Dobrusia nie może uwierzyć, że domownicy nie wzięli strony Marty w jej sporze z Patrycją. Postanawia wstawić się za koleżanką i rozmawia z Maćkiem i mieszkańcami domu. Niestety dochodzi do kłótni i Dobrusia zabiera rzeczy Marty i swoje, i wprowadza się do Dawida.
 • Kobieta na krańcu świata 2

  "Nadzieja niewidomych - Etiopia" część II W Etiopii półtora miliona ludzi jest niewidomych. W tym biednym kraju katarakta to wyrok na dożywotnią ślepotę. Z powodu powikłań pochorobowych, braku witamin i niewłaściwej higieny, chorują także dzieci i młodzi ludzie. Martyna miała okazję poznać członków organizacji charytatywnej "Himalayan Cataract Project", która przywraca wzrok tysiącom ludzi z najbiedniejszych rejonów świata, nie biorąc ani centa od najuboższych pacjentów. W codziennym życiu towarzyszyła kilku wyjątkowym kobietom. Poznała Murii - niewidomą, czterdziestoletnią pacjentkę, pielęgniarkę o imieniu Abeba oraz utalentowaną lekarkę Somega. Wraz z ekipą TVN mogła obserwować przebieg operacji oka w szpitalu Quiha, która jak się okazało, miała wstrząsający i niespodziewany przebieg. Dużym przeżyciem dla wszystkich były odwiedziny w szkole dla niewidomych dzieci, w Mekele. Tutaj poznali charyzmatycznego nauczyciela z misją i przekonali się jak wygląda nauka w tej wyjątkowej placówce, jednej z trzech w całym kraju. Dzieci uczą się pisma Braille'a, marzą żeby zostać dziennikarzami i opowiedzieć ludziom o sytuacji w Etiopii. Te nierealne niegdyś marzenia mają okazję ujrzeć światło dzienne, dzięki pracy i zaangażowaniu ludzi z "Himalayan Cataract Project".
 • W niewoli przeszłości

  Wielokrotnie nagradzany brazylijski przebój, sprzedany do stacji telewizyjnych w kilkudziesięciu krajach, nominowany między innymi do nagrody Emmy dla najlepszej telenoweli. Ostatni odcinek pasjonującej historii obejrzało w Brazylii blisko osiemdziesiąt milionów ludzi. Tego wieczoru brazylijskie ulice opustoszały, a widzowie z wypiekami na policzkach śledzili finał perypetii ulubionych bohaterów. „W niewoli przeszłości” to współczesna, niezwykle dynamiczna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji opowieść o nieprzewidywalnych i okrutnych wyrokach przeznaczenia, które sprawiają, że dla Rity, młodziutkiej, ślicznej dziewczyny najważniejszym celem życia stanie się poszukiwanie zemsty. W wyniku tragicznego zbiegu okoliczności krzyżują się losy dotąd obcych sobie ludzi, mieszkających na Avenida Brazil w Rio de Janeiro. Matka Rity umiera, a jej ojciec Genesio znajduje sobie nową żonę, Carminhę. Zakochany mężczyzna nie chce dojrzeć, że kobieta oszukuje go na każdym kroku i jest okrutna dla jego córeczki. Wkrótce Rita odkrywa, że dwulicowa Carminha spotyka się z innym mężczyzną, z którym podstępem planują przejąć majątek Genesio. Gdy dziewczynka ujawnia ojcu plany okrutnej kobiety, on początkowo nie chce jej wierzyć, ale wkrótce musi przejrzeć na oczy. Podczas konfrontacji ze zdrajczynią dochodzi jednak do tragicznego wypadku i Genesio ginie pod kołami samochodu znanego piłkarza Tufao, gwiazdy Divino FC. Zrozpaczony sportowiec obiecuje wdowie po mężczyźnie wszelką możliwą pomoc. Sprytna kobieta postanawia uwieść piłkarza. Genesio, który właśnie oświadczył się publicznie ukochanej Monalisie, wpada w sidła bezwzględnej Carminhii… Tymczasem osierocona Rita, w wyniku działań okrutnej macochy i jej kochanka Maxa, trafia do slumsów na wysypisku śmieci. Tam dziewczynka spotyka Batatę, chłopca, z którym połączy ją wielka miłość. Gdy los uśmiechnie się do Rity i zostanie adoptowana przez argentyńską rodzinę, zakochani zostaną jednak rozdzieleni na trzynaście lat. Po śmierci przybranego ojca Rita, już jako Nina, powraca, aby dokonać zemsty za wszystkie krzywdy, których doznała w przeszłości. Carminha, jako żona gwiazdy futbolu, Tufao, opływa w luksusy i wiedzie beztroskie życie. Nina zatrudnia się jako służąca w jej rezydencji. Wkrótce odkrywa, że Batata, jej ukochany z młodości, został adoptowany przez Carminhę i Tuafo. Nina będzie musiała zadecydować, jak daleko jest się w stanie posunąć, by dokonać swojej zemsty, gdy w grę wchodzi jej własne szczęście i szansa na miłość. Czy uda jej się zachować człowieczeństwo, czy będzie zdolna do przebaczenia krzywd z przeszłości?
 • Mityczne szlaki

  Współczesne i starożytne, opuszczone lub pełne turystów, sławne, ale i zapomniane – drogi owiane legendą. Twórcy tej dokumentalnej serii przemierzają pięć kontynentów, odkrywając słynne trasy, które stały się symbolami kultury i wielkiej historii. Szlaki te nieustannie rozpalają wyobraźnię milionów ludzi, poszukujących przygód i wolności w odległych podróżach. Poetyckie i oryginalne podejście twórców serii rzuca nowe światło na mityczne drogi. Podczas wyprawy poznajemy niezwykłe szlaki m.in. Indii, Argentyny, Kanady, Japonii i Brazylii, widziane oczami kobiet i mężczyzn, którzy na co dzień zamieszkują i pracują w ich najbliższej okolicy. Opowiadają o nich z własnej perspektywy, podtrzymując legendę najsłynniejszych dróg na mapie świata.
 • Opowiedz mi historię

  Pełna ciepła i humoru saga opowiadająca losy zwykłej czeskiej rodziny. Lata 90. Jan Dvorak bierze ślub z ukochaną Lucie. W tym wyjątkowym dniu młody mężczyzna cofa się z nostalgią do przeszłości własnej rodziny. Cała historia zaczyna się w latach 60, gdy dochodzi do spotkania rodziców Jana, Karela i Evy, którzy poznają się na uczelni w Pradze. Pochodząca ze Słowacji Eva jest śliczną studentką pierwszego roku, która wpada w oko młodemu asystentowi Francowi. Karel, który zakochuje się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia, postanawia zawalczyć o jej uczucia, choć z tego powodu pakuje się w poważne tarapaty. Franc zamierza bowiem wyeliminować konkurenta i nie chce dopuścić Karela do egzaminów na kolejny rok studiów. Tymczasem ojciec Karela za wszelką cenę usiłuje uniknąć zapisania się do partii, a jego matka otrzymuje zaskakujący anonim, w którym zostaje poinformowana, że jej poczciwy małżonek ją zdradza. Władzę w rodzinie sprawuje niepodzielnie energiczna babcia Beta, przed której czujnym okiem nic się nie ukryje… Razem z Janem śledzimy skomplikowaną mozaikę losów trzech pokoleń jego rodziny, historyczne wydarzenia i ustrojowe przemiany lat 60 i 70. Choć interwencja wojsk Układu Warszawskiego w 1968 roku i okres „normalizacji” w znaczący sposób wpływają na koleje życia bohaterów, twórcy serialu nie koncentrują się na polityce. Interesuje ich przede wszystkim codzienność zwykłych ludzi w tamtych czasach: niekończące się kolejki do sklepów, pierwsze pralki automatyczne i telewizory, zezwolenia na wyjazd za granicę uzyskiwane za zgodą policji… Prawdziwe życie toczy się swoim torem, bez względu na wielką politykę ludzie kochają się, biorą ślub, zakładają rodzinę. Wspólnie z Janem przeżyjemy niezwykłą podróż w czasie.
 • wieczór
 • Ukryta prawda

  23-letnia Agata ma dosyć mieszkania z matką, która traktuje ją jak nastolatkę. Kiedy chłopak Agaty wygrywa na loterii pięć tysięcy złotych postanawiają zamieszkać razem. Nieoczekiwanie Agata otrzymuje list od nieznajomego mężczyzny, który chce się z nią spotkać. Ciekawość zwycięża i o wyznaczonej porze Agata idzie do kawiarni. Poznaje tam Mirosława, który twierdzi, że jest jej ojcem. Jest ciężko chory i chce na nią przepisać dorobek swojego życia.
 • Fakty

  Najlepszy program informacyjny w kraju. Dociekliwi i wiarygodni reporterzy. Profesjonalni prowadzący. Rzetelne, obiektywne, szybkie – informacje podane na najwyższym poziomie. Na antenie i w Internecie. Na Facebooku i Twitterze. Takie są „Fakty”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. Najgłośniejsze afery, ludzkie tragedie, sensacyjne śledztwa, program poruszy gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, dramaty ludzkie, niekompetencję. W tym sezonie na widzów czekają kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i trudne sytuacje. Dowodem, że im się udaje są liczne nagrody. „Uwaga!” dodatkowo zaprasza na cykl „Kulisy sławy”, w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków. Program prowadzą Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.
 • Ja to mam szczęście s. 2

  Polakowie to współczesna rodzina „patchworkowa”. Joanna jest pielęgniarką, która po rozwodzie ze Stefanem poślubiła zakochanego w niej bezgranicznie dewelopera Jerzego (Jacek Braciak). Wspólnie wychowują syna Jurka, nastoletniego Marcina (Antoni Królikowski), córkę Joanny, Elę oraz ich wspólną pociechę, ośmioletnią Zosię. Kuchnia to centrum ich rodzinnego życia, w której można na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu, pożartować, poplotkować, popłakać i omówić wszystkie bieżące wydarzenia. W ich domu nie ma czasu na nudę. W każdej chwili można spodziewać się odwiedzin Stefana, któremu akurat odcięli wodę w jego własnym mieszkaniu lub rodziców Aśki, którzy koniecznie muszą obejrzeć z córką kilkaset zdjęć wykonanych podczas wycieczki do Zakopanego. W wychowaniu dzieci uczestniczą również była żona Jurka oraz jego mama, samotna, lecz kochająca mężczyzn i korzystająca z uroków życia kobieta.
 • W-11 Wydział Śledczy

  "Belfer", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Policja wyławia z rzeki zwłoki mężczyzny. Ofiara to były nauczyciel, który od niedawna pracował na złomowisku. Komisarze odkrywają, że ktoś zamieścił w internecie kompromitującego go zdjęcia. Zrobił to uczeń, którego nie dopuścił do matury. Podejrzany jest również szwagier ofiary. Wiadomo, że mieli konflikt.
 • Mam talent 5

  Po raz piąty jurorzy i prowadzący przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, aby wyłowić kolejnych wyjątkowo utalentowanych. Jak zapowiada Małgorzata Foremniak: „W ciągu czterech edycji »Mam Talent!«, mieliśmy okazję obserwować wiele zaskakujących występów. Niektóre z nich były bardzo szalone. W piątej edycji, w kategorii, nazwanej przeze mnie zjawiska nieprzewidywalne, widzowie zostaną również mile zaskoczeni”. Kobieta ziejąca ogniem, po raz pierwszy w programie gra na ukulele, „Jezioro łabędzie” w wykonaniu niezwykłego baletu, show koszykarskie, kapele, kuglarstwo ekstremalne, iluzjoniści, akrobaci, pokazy aktorskie, śpiew, taniec i burleska. Do wyboru do koloru. I dla jurorów, i dla widzów. Jurorzy: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Robert Kozyra, udowodnili już, że potrafią być nieprzewidywalni. Tym razem również mogą ponieść ich emocje… Team prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia – choć pod krawatem, ma poczucie humoru nie tylko na swój temat…
 • Miasto Kobiet 13

  Śmierć samobójcza jest tematem tabu. A tymczasem okazuje się, że w Polsce samobójstwa są drugą najczęstszą przyczyną zgonów wśród młodzieży. Dlaczego młodzi ludzie tak często odbierają sobie życie? O tym dziś w programie. W drugiej części programu zadamy naszym gościom pytanie: po czyjej stronie powinien spoczywać obowiązek stosowania antykoncepcji? Kobiety, czy mężczyzny? Odpowiedź tylko w Mieście Kobiet! Zapraszamy!
 • Doradca smaku

  Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz możemy zobaczyć jak gotuje! Michel Moran, doświadczony szef kuchni i restaurator, prezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”. W programie kulinarnym Michel sam staje przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Szkoła gotowania według Michela Morana!
 • Rytmy natury w Dolinie Baryczy

  Dolina Baryczy zachęca do obserwacji i wsłuchania się w jej rytm. Jej przyrodnicze skarby rozwinęły się dzięki różnorodności oraz przenikaniu się światów człowieka i natury. Przez ponad dwa lata, we wszystkich porach roku oraz dnia i nocy, w czasie rozkwitu i dorastania, w codziennym misterium życia i śmierci, na lądzie, wodzie, bagnach i w powietrzu, Artur Homan rejestrował życie, które toczy się w Dolinie. Większość zdjęć realizowano o świcie i we wczesnych godzinach rannych. Delikatne, miękkie światło poranka nadaje obrazowi wyjątkowy nastrój. Zdjęcia Doliny urzekają swoim pięknem. Obserwujemy zmiany, zachodzące tu od zimy i wczesnej wiosny, poprzez lato do późnej jesieni. Wraz z kolejnymi porami roku rośliny i zwierzęta poddają się w naturalnym cyklom i rytmowi przyrody. Losy naszych bohaterów śledzimy począwszy od wiosennego przebudzenia przyrody aż do jesiennych migracji ptaków. Narratorką filmu jest Krystyna Czubówna.
 • W niewoli przeszłości

  Wielokrotnie nagradzany brazylijski przebój, sprzedany do stacji telewizyjnych w kilkudziesięciu krajach, nominowany między innymi do nagrody Emmy dla najlepszej telenoweli. Ostatni odcinek pasjonującej historii obejrzało w Brazylii blisko osiemdziesiąt milionów ludzi. Tego wieczoru brazylijskie ulice opustoszały, a widzowie z wypiekami na policzkach śledzili finał perypetii ulubionych bohaterów. „W niewoli przeszłości” to współczesna, niezwykle dynamiczna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji opowieść o nieprzewidywalnych i okrutnych wyrokach przeznaczenia, które sprawiają, że dla Rity, młodziutkiej, ślicznej dziewczyny najważniejszym celem życia stanie się poszukiwanie zemsty. W wyniku tragicznego zbiegu okoliczności krzyżują się losy dotąd obcych sobie ludzi, mieszkających na Avenida Brazil w Rio de Janeiro. Matka Rity umiera, a jej ojciec Genesio znajduje sobie nową żonę, Carminhę. Zakochany mężczyzna nie chce dojrzeć, że kobieta oszukuje go na każdym kroku i jest okrutna dla jego córeczki. Wkrótce Rita odkrywa, że dwulicowa Carminha spotyka się z innym mężczyzną, z którym podstępem planują przejąć majątek Genesio. Gdy dziewczynka ujawnia ojcu plany okrutnej kobiety, on początkowo nie chce jej wierzyć, ale wkrótce musi przejrzeć na oczy. Podczas konfrontacji ze zdrajczynią dochodzi jednak do tragicznego wypadku i Genesio ginie pod kołami samochodu znanego piłkarza Tufao, gwiazdy Divino FC. Zrozpaczony sportowiec obiecuje wdowie po mężczyźnie wszelką możliwą pomoc. Sprytna kobieta postanawia uwieść piłkarza. Genesio, który właśnie oświadczył się publicznie ukochanej Monalisie, wpada w sidła bezwzględnej Carminhii… Tymczasem osierocona Rita, w wyniku działań okrutnej macochy i jej kochanka Maxa, trafia do slumsów na wysypisku śmieci. Tam dziewczynka spotyka Batatę, chłopca, z którym połączy ją wielka miłość. Gdy los uśmiechnie się do Rity i zostanie adoptowana przez argentyńską rodzinę, zakochani zostaną jednak rozdzieleni na trzynaście lat. Po śmierci przybranego ojca Rita, już jako Nina, powraca, aby dokonać zemsty za wszystkie krzywdy, których doznała w przeszłości. Carminha, jako żona gwiazdy futbolu, Tufao, opływa w luksusy i wiedzie beztroskie życie. Nina zatrudnia się jako służąca w jej rezydencji. Wkrótce odkrywa, że Batata, jej ukochany z młodości, został adoptowany przez Carminhę i Tuafo. Nina będzie musiała zadecydować, jak daleko jest się w stanie posunąć, by dokonać swojej zemsty, gdy w grę wchodzi jej własne szczęście i szansa na miłość. Czy uda jej się zachować człowieczeństwo, czy będzie zdolna do przebaczenia krzywd z przeszłości?
 • Rozmowy w toku

  Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "Wykrywacz kłamstw sprawdzi, czy spałeś z tą małolatą!".
 • TRWA

  Mityczne szlaki

  Współczesne i starożytne, opuszczone lub pełne turystów, sławne, ale i zapomniane – drogi owiane legendą. Twórcy tej dokumentalnej serii przemierzają pięć kontynentów, odkrywając słynne trasy, które stały się symbolami kultury i wielkiej historii. Szlaki te nieustannie rozpalają wyobraźnię milionów ludzi, poszukujących przygód i wolności w odległych podróżach. Poetyckie i oryginalne podejście twórców serii rzuca nowe światło na mityczne drogi. Podczas wyprawy poznajemy niezwykłe szlaki m.in. Indii, Argentyny, Kanady, Japonii i Brazylii, widziane oczami kobiet i mężczyzn, którzy na co dzień zamieszkują i pracują w ich najbliższej okolicy. Opowiadają o nich z własnej perspektywy, podtrzymując legendę najsłynniejszych dróg na mapie świata.
 • W-11 Wydział Śledczy

  "Belfer", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Policja wyławia z rzeki zwłoki mężczyzny. Ofiara to były nauczyciel, który od niedawna pracował na złomowisku. Komisarze odkrywają, że ktoś zamieścił w internecie kompromitującego go zdjęcia. Zrobił to uczeń, którego nie dopuścił do matury. Podejrzany jest również szwagier ofiary. Wiadomo, że mieli konflikt.
 • Fakty

  Najlepszy program informacyjny w kraju. Dociekliwi i wiarygodni reporterzy. Profesjonalni prowadzący. Rzetelne, obiektywne, szybkie – informacje podane na najwyższym poziomie. Na antenie i w Internecie. Na Facebooku i Twitterze. Takie są „Fakty”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. Najgłośniejsze afery, ludzkie tragedie, sensacyjne śledztwa, program poruszy gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, dramaty ludzkie, niekompetencję. W tym sezonie na widzów czekają kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i trudne sytuacje. Dowodem, że im się udaje są liczne nagrody. „Uwaga!” dodatkowo zaprasza na cykl „Kulisy sławy”, w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków. Program prowadzą Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.
 • Wawa non stop

  Patrycja oskarża Martę o molestowanie. Mieszkańcy próbują skonfrontować dziewczyny, ale urażona Marta ucieka z domu. Tymczasem Oliwia postanawia znowu nie pójść do pracy. Zjawia się w pubie późnym wieczorem. Dobrusia nie może uwierzyć, że domownicy nie wzięli strony Marty w jej sporze z Patrycją. Postanawia wstawić się za koleżanką i rozmawia z Maćkiem i mieszkańcami domu. Niestety dochodzi do kłótni i Dobrusia zabiera rzeczy Marty i swoje, i wprowadza się do Dawida.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy kurorty światowe

 • Serwis Pogodowy- Kurorty Polskie

 • Opowiedz mi historię

  Pełna ciepła i humoru saga opowiadająca losy zwykłej czeskiej rodziny. Lata 90. Jan Dvorak bierze ślub z ukochaną Lucie. W tym wyjątkowym dniu młody mężczyzna cofa się z nostalgią do przeszłości własnej rodziny. Cała historia zaczyna się w latach 60, gdy dochodzi do spotkania rodziców Jana, Karela i Evy, którzy poznają się na uczelni w Pradze. Pochodząca ze Słowacji Eva jest śliczną studentką pierwszego roku, która wpada w oko młodemu asystentowi Francowi. Karel, który zakochuje się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia, postanawia zawalczyć o jej uczucia, choć z tego powodu pakuje się w poważne tarapaty. Franc zamierza bowiem wyeliminować konkurenta i nie chce dopuścić Karela do egzaminów na kolejny rok studiów. Tymczasem ojciec Karela za wszelką cenę usiłuje uniknąć zapisania się do partii, a jego matka otrzymuje zaskakujący anonim, w którym zostaje poinformowana, że jej poczciwy małżonek ją zdradza. Władzę w rodzinie sprawuje niepodzielnie energiczna babcia Beta, przed której czujnym okiem nic się nie ukryje… Razem z Janem śledzimy skomplikowaną mozaikę losów trzech pokoleń jego rodziny, historyczne wydarzenia i ustrojowe przemiany lat 60 i 70. Choć interwencja wojsk Układu Warszawskiego w 1968 roku i okres „normalizacji” w znaczący sposób wpływają na koleje życia bohaterów, twórcy serialu nie koncentrują się na polityce. Interesuje ich przede wszystkim codzienność zwykłych ludzi w tamtych czasach: niekończące się kolejki do sklepów, pierwsze pralki automatyczne i telewizory, zezwolenia na wyjazd za granicę uzyskiwane za zgodą policji… Prawdziwe życie toczy się swoim torem, bez względu na wielką politykę ludzie kochają się, biorą ślub, zakładają rodzinę. Wspólnie z Janem przeżyjemy niezwykłą podróż w czasie.
dalej