Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Rozmowy w toku

  Już od 15 lat prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • Julia

  Julia w końcu spotyka się ze swoją kuzynką. Opowiada jej o tym, że zerwała z Darkiem. Kasia i jej mąż Krzysztof oferują Julii pomoc. Nagle okazuje się, że matki Darka i Julii są w Krakowie. Kobiety żądają wyjaśnień! W tym czasie Maciek zabiera Julię na przejażdżkę i przeprasza ją za sprawę z zakupami oraz zaprasza na kolację do rodziców. Julia odmawia i wraca do Kasi. Tam już czeka na nią mama z siostrą, Beata Nogaj i Darek, który próbuje ją przeprosić. Julia tłumaczy Darkowi, że nie mogą być razem i oświadcza, że zostaje w Krakowie. Chce zacząć wszystko od nowa...
 • Dzień Dobry TVN

  Od ponad dziesięciu lat budzą Polaków słowami „Dzień dobry TVN”. Redakcja programu każdego dnia relacjonuje, komentuje, zdobywa najświeższe informacje z Polski i ze świata. Śledzi również najnowsze trendy, a także ważne, ciekawe oraz głośne tematy z pierwszych stron gazet. Wśród gości znajdzie się plejada zagranicznych i polskich gwiazd, eksperci i specjaliści z różnych dziedzin, którzy wspomogą widzów swoimi poradami. Aby być jeszcze bliżej widzów, redakcja uruchomiła aplikację mobilną, która umożliwia m.in komentowanie na żywo wydarzeń w studiu. Wydanie codzienne poprowadzą Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Wydanie weekendowe prowadzą Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Magda Mołek i Marcin Meller.
 • Szpital

  Pacjentem dr Piotra Wójtowicza jest 16-latek, który pasjonuje się pirotechniką. Chłopak dotkliwie się poparzył, bo skonstruowany przez niego ładunek wybuchł mu w rękach. Tymczasem pacjent planuje kolejny wybuch – eksperymentuje z butla tlenową, którą podpala w karetce. Doprowadza do tragicznego wypadku… 25-latek zasłabł podczas maratonu i upadając uderzył się w głowę. Mężczyzna od miesiąca ostro trenuje bieganie, bo zakochał się w koleżance z pracy, która jest fanką tego sportu. Pacjent nie przyznaje się lekarce, że dla poprawienia wyników zażywa amfetaminę. Chce zaimponować ukochanej i ma nadzieję, że ta zostawi dla niego dotychczasowego chłopaka.
 • Na Wspólnej 14

  Kornacki chce odebrać Tosię Kamilowi i Zuzie! Kornacki oznajmia Kamilowi, że chce odzyskać prawa rodzicielskie do Tosi i zabrać ją do siebie. Hoffer usiłuje przemówić mu do rozumu – nie może narażać córki na kolejną traumę! Czy zdoła powstrzymać zdesperowanego ojca? Zimiński i Dębek szukają pomocy u Michel’a Moran! Marek i Stefan równolegle piszą menu dla przyszłej restauracji. To staje się zarzewiem ich kłótni, która przenosi się na zajęcia z Michelem Moranem. Poproszony o ocenę, mistrz wydaje bardzo zaskakujący werdykt! Weronika w poważnym niebezpieczeństwie! Weronika dowiaduje się od koleżanki Iriny, że dziewczyna zniknęła po poznaniu w „Bajaderze” jakiegoś biznesmena. Roztocka rozmawia z właścicielem nocnego klubu – zdecydowanie żąda wyjaśnień. Wygląda na to, że może tego pożałować…
 • Na językach 7

  Agnieszka Szulim nie odpuszcza! W każdym sezonie bierze pod lupę show - biznes i wnikliwie analizuje wszystkie jego elementy. Świat gwiazd nie ma przed nią tajemnic, a żadna wpadka nie ujdzie celebrytom na sucho…
 • Afera fryzjera 2

  Brak podstawowych umiejętności fryzjerskich i rok przerwy w działalności na rynku, to tylko część problemów, z którymi będzie musiał się zmierzyć Maciej Wróblewski w salonie Marii. Salon, do którego przybył Maciej ma 46-letnią tradycję. Teoretycznie powinny iść za tym doświadczenie, wiedza i warsztat. Niestety w praktyce jest zupełnie inaczej. Maria strzyże starymi metodami. Syn, który pomaga jej od 2 lat - nowymi. Nie ma to jednak większego znaczenia, ponieważ to, co ich łączy, to brak podstawowych umiejętności. Nie potrafią prawidłowo strzyc, cieniować grzywki. Nie wiedzą nawet, jak podciąć końcówki. Maciej jest zaskoczony i trudno mu uwierzyć, że ten salon w ogóle istnieje. Niestety brak kwalifikacji fryzjerów, to poważny, ale nie jedyny problem tego miejsca. Kolejnym jest brak jakiejkolwiek reklamy, oznakowania. Maria przyjmuje swoich klientów na zapleczu innego, męskiego salonu. Właściciele lubią się i żyją ze sobą w zgodzie, ale klienci Marii mają utrudnioną możliwość dotarcia do niej. Dodatkowo salon Marii był przez ponad rok zamknięty, ponieważ kobieta miała wypadek na rowerze i złamała bark. Stali klienci odeszli, dlatego po powrocie do pracy, Maria i jej syn walczą o powrót starych bywalców i zdobycie nowych. Przed Maciejem nie lada wyzwanie! Jeżeli zakład fryzjerski ma mieć szansę na przetrwanie i zacząć normalnie funkcjonować, to należy zacząć od przeprowadzenia szkolenia od podstaw. Czy Maciej obudzi w obojgu chęć do nauki? Przekonajcie się oglądając najnowszy odcinek „Afery Fryzjera”!
 • Dziedzictwo del Monte

  Zrealizowana w przepięknych kolumbijskich plenerach pasjonująca opowieść o wielkiej namiętności i walce o rodzinne dziedzictwo. Pięcioro braci adoptowanych przez Emilio Del Monte, właściciela wielkiej hacjendy, po śmierci ojca ma przejąć w spadku rodzinne włości. W dniu ujawnienia testamentu najstarszy z braci, Juan, zaręcza się z Julietą, którą nie tylko on darzy uczuciem… Tego samego dnia w ich życiu pojawia się piękna i niebezpieczna kobieta, Paula Del Monte. Ostatnia wola ojca zawiera szokujące dla braci informacje. W filmie, który Emilio Del Monte nagrał przed śmiercią, mężczyzna zdradza synom swoją tajemnicę. Okazuje się, że ich ojciec miał przed laty romans, a Paula jest jego jedynym biologicznym dzieckiem. Del Monte postanowił podzielić majątek między braci i córkę, lecz kobieta zamierza przejąć cały spadek… Pojawienie się Pauli wprowadzi ogromne zamieszanie w życiu przystojnych braci, z których każdy ma własne plany, marzenia i skrywane namiętności. Paula nie spodziewa się jednak, że na drodze jej śmiałym ambicjom stanie wielka miłość…
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy - kurorty światowe

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku.
 • Pani Gadżet 11

  Pewnie nie będziecie zaskoczeni, ale… ten odcinek „Pani Gadżet” będzie pełen wspaniałych pomysłów! Do przygotowania wiosennych sałatek i surówek „Pani Gadżet” znalazła różne tarki i obieraczki. W kuchni pokaże też deski, które wytrzymają wiele lat, ekspres do kawy obsługiwany przez wi-fi i elegancką butelkę na oliwę i ocet. Będzie też nowoczesna szczoteczka do zębów dla dzieci z dedykowaną aplikacją i nauką mycia – to naprawdę działa! W odcinku będą też gadżety do ładowania smartfonów – czyli piękne kable, bransoletka z ładowarką i… powerbank, który naładujemy podczas biegania albo jazdy na rowerze. Pamiętajcie – premiera w każdy czwartek o 22:25!
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Szkoła

  Nowymi uczniami szkoły jest trójka rodzeństwa, których rodzice są bardzo surowi i chcą decydować o ich życiu. 18-letnia Gosia boi się im przyznać, że jest lesbijką i od kilku dni ma dziewczynę, z którą chodzi do jednej klasy. Tymczasem Kasia nakłania ukochaną, żeby powiedziała rodzicom prawdę. Podobnie brat licealistki, który uważa, że siostra powinna w końcu się zbuntować. Dziewczyna za namową brata wyznaje rodzicom prawdę, jednak ci nie chcą zaakceptować homoseksualizmu córki. Uważają, że to choroba i chcą wyleczyć z niej dziewczynę. Ula Mielczarek od jakiegoś czasu jest dziewczyną Filipa Mileckiego. Początkowo nastolatka była zauroczona ukochanym, ale teraz chłopak coraz bardziej ją denerwuje. Filip ma dość tego, że jego dziewczyna ciągle go krytykuje, jednak kiedy próbuje jej o tym powiedzieć, Ula tylko się złości. Nie rozumie, że może stracić chłopaka, dla którego jest bardzo niemiła. Filip postanawia odpłacić Uli tym samym, żeby uświadomić dziewczynie, że sprawia mu przykrość. W końcu zdesperowany zrywa z Ulą.
 • Rozmowy w toku

  Już od 15 lat prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • wieczór
 • Szpital

  Karetka przywozi na SOR poparzoną Marcelinę Kuśniewicz. 19-latka razem ze swoim chłopakiem zaczęła sprzedawać marihuanę na terenie innego dilera narkotykowego. Mężczyzna zażądał, żeby tego nie robili, w końcu postanowił się zemścić i podpalił mieszkanie, w którym była dziewczyna. Pacjentka zdołała uciec, ale jest poparzona i bardzo roztrzęsiona. Przyjmuje ją dr Piotr Wójtowicz. Koledzy przywożą na SOR Macieja Domańskiego. Cała trójka brała udział w wieczorze kawalerskim pacjenta. Mężczyzna ma za tydzień wziąć ślub z kobietą, której tak naprawdę zależy tylko na jego pieniądzach. Koledzy pacjenta chcą powstrzymać go przed związaniem się z oszustką i ściągają do szpitala zamożnego podrywacza, który ma uwieść narzeczoną pacjenta.
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Na Wspólnej 14

  Zimiński w szoku – odkrywa, że Ola ma dziewczynę! Ola cały czas oszukuje wszystkich, że ma chłopaka. Ale każde kłamstwo ma krótkie nogi… Zupełnie przypadkowo Marek widzi swoją córkę z Klaudią. Wstrząśnięty Zimiński nie może uwierzyć w to, co robią dziewczyny! Roman i Włodek korzystają z życia! Roman ma zakwasy po tańcach z kuracjuszkami – Włodek namawia go, by zrezygnowali z uzdrowiskowych uciech. Ale nie jest to łatwe! Panowie dostają od Sabiny i drugiej kuracjuszki propozycję wieczornej partyjki brydża! Kiedy oni się dobrze bawią, ich kobiety walczą z codziennymi problemami… Firma Zdybickiej i Maksa uratowana! Urząd Skarbowy ściąga blokadę z firmowego konta Maksa i Ilony! Brzozowski jest przekonany, że to zasługa jego matki. Zdybicka bardzo nerwowo to komentuje. Po czym odbiera telefon od naczelnika, który chce żeby Ilona okazała mu wdzięczność. Dziwne zachowanie Zdybickiej nie uchodzi uwadze Izy!
 • Singielka

  Konrad zaprasza Elkę na Bal Mediów. Elka zgadza się na wspólne wyjście z nadzieją, że chociaż na chwilę przestanie myśleć o Tomaszu. On z kolei nie ma pojęcia, że poprzedniego dnia dzwoniła do niego Elka. I nadal nie może uwolnić się od Nadii. Zaproszenie na Bal Mediów dociera także do redakcji, w której toczy się walka o to, kto pójdzie na Bal jako reprezentant. Inwestor postanawia wybrać się z kimś z redakcji… A jego wybór jest dla wszystkich olbrzymim zaskoczeniem…
 • Uwaga! Pirat 16

  Dokumentalna seria „Uwaga! Pirat” powstaje we współpracy z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Kamery TVN Turbo po raz szesnasty będą towarzyszyć w pracy funkcjonariuszom drogówki podczas codziennych patroli na polskich drogach. W rolach głównych wystąpią kierowcy, którzy łamią przepisy na drogach i powodują zagrożenie dla ruchu drogowego - warto posłuchać, co mają do powiedzenia, gdy dopada ich sprawiedliwość w nieoznakowanym radiowozie...
 • Kuchenne rewolucje 13

  Pruszcz Gdański „Kaskada smaku” Pruszcz Gdański, zapewne dzięki bliskości Trójmiasta od lat obrasta w nowe osiedla. Pośród nowoczesnych bloków powstała też bardzo nowoczesna restauracja „Kaskada smaku” . Otwarcie własnej restauracji było spełnieniem marzeń właścicielki Małgosi, która do tej pory nie miała do czynienia z biznesem gastronomicznym. Wnętrze jej wymarzonej restauracji zostało starannie zaplanowane - nie brakuje w nim ciemnych, błyszczących powierzchni, czarnych krzeseł z chromowanymi nogami i jaskrawo zielonych dodatków. Szef kuchni zatrudniony przez Małgosię też hołduje nowoczesnej i wyszukanej kuchni. Wielostronicowa karta „Kaskady smaku” oferuje tak wyszukane dania jak „różowa pierś z kaczki na puree z awokado z sosem z whisky”, albo „pierś z kurczaka faszerowana musem z gęsich wątróbek aromatyzowanych truflami podana z batatami”, są też zupy zaczynając od rosołu z kołdunami z baraniną, a kończąc na „nowomodnym” kremie z selera. Jeśli ktoś nie ma ochoty na takie smaki, z karty można zamówić swojskie pierogi, golonkę, a nawet pizzę! Pomimo tak bogatego wyboru dań, nikt tu w zasadzie tu nie zagląda, chociaż wkoło mieszkają tysiące potencjalnych klientów. Małgosia nie wie gdzie tkwi błąd, jej restauracja popada w coraz większe problemy finansowe, a ona sama balansuje na granicy załamania nerwowego, podejmując codzienną walkę o naprawę sytuacji. W tej nierównej walce wspiera ją mąż, który uważa, że większość problemów spowodowana jest jej pobłażliwością dla pracowników, a szczególnie do szefa kuchni… Małgosia jest w nim w przyjacielskich relacjach, a zarówno mąż, jak i pozostałe osoby zatrudnione w „Kaskadzie smaku” uważają, że szef kuchni to wykorzystuje i zaniedbuje swoje obowiązki. Małgosia twierdzi, że nie mają racji i nie słucha żadnych rad. Wszyscy zgadzają się w jednym – sytuacja w restauracji jest krytyczna i pomóc może tutaj tylko Magda Gessler.
 • Przesłona

  Roman po raz kolejny nie zdaje egzaminów do wymarzonej szkoły filmowej. W przyszłości zamierza zostać operatorem, ale sytuacja rodzinna zmusza go do szybkiego znalezienia pracy. Ojciec wątpi w jego talent artystyczny. On sam pracuje jako policjant i nakłania chłopaka, żeby zatrudnił się w jego jednostce. Pomimo początkowej niechęci i konfliktu z ojcem, przyparty do muru Roman ostatecznie przyjmuje propozycję. Zaczyna pracować jako fotograf policyjny, patrolując ulice. Wkrótce jednak dochodzi do tragedii i chłopak staje się świadkiem śmierci własnego ojca, który ginie na służbie. Matka Romana wpada w ciężką depresję. Tymczasem chłopak, pomimo jej próśb, nie zamierza rezygnować z pracy w policji. Z drogówki zostaje przeniesiony do wydziału kryminalnego i zostaje fotografem elitarnej jednostki dochodzeniowej. Pomimo trudnego startu, wkrótce staje się członkiem drużyny, głównie za sprawą atrakcyjnej koleżanki z zespołu, Nikoli. Roman ma jednak własne metody pracy i nie zamierza dostosować się do ogólnie przyjętych reguł. Zwłaszcza jeżeli chodzi o śledztwo w zagadkowej sprawie śmierci jego ojca.
 • Miasto Kobiet 16

  Biją, wymuszają haracze, szantażują, handlują narkotykami. Mają po 12, 14, 15 lat. Według danych z dokumentacji szkół skontrolowanych przez NIK najwięcej zachowań patologicznych występuje w gimnazjach. Kto staje się ofiarą, a kto katem? Dlaczego dorośli: rodzice, nauczyciele najczęściej są bezsilni? Postanowiliśmy to sprawdzić. Przychodzi kobieta do ginekologa i mówi: Panie doktorze, nie chcę mieć dzieci, decyduję się na podwiązanie jajowodów. A lekarz na to: nie mogę bo to jest nielegalne. Doktor może powołać się na art. 156 §1 Kodeksu Karnego, w którym napisano: kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci: pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia … podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Podwiązanie jajowodów (salpingotomia) lub nasieniowodów (wazektomia) w innych krajach np. na Słowacji, we Francji, w Holandii, Luksemburgu oraz kilku stanach USA uznawana jest za normalną metodę antykoncepcji. Mimo zakazu również w Polsce takie zabiegi są wykonywane. Wazektomia zdarza się częściej i budzi mniej kontrowersji, ale w przypadkach podwiązania jajowodów lekarze i pacjentki balansują na granicy prawa. A może to prawo nie nadąża za życiem? Złe spojrzenie może sprowadzić na kogoś chorobę. Klątwa będzie najlepszą zemstą na niewiernym mężu, czy kochanku. Urok można rzucić, albo z kogoś zdjąć. Nie do wiary? A jednak. Osoby, które profesjonalnie zajmują się magią, także tą „czarną” nie narzekają na brak klientów. Niby jesteśmy coraz mądrzejsi, coraz bardziej racjonalni, ale licho nie śpi…
 • W obronie honoru

  Trzej bracia Gallardo – Arturo, Flavio i Samuel – ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość – Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty. Aby jej dokonać, pod fałszywymi nazwiskami zatrudniają się w majątku rodziny del Junco jako robotnicy. Mają zamiar w odpowiednim momencie wymierzyć sprawiedliwość Ignacio. Tymczasem mężczyzna ginie w katastrofie lotniczej. Bracia zaś dowiadują się, że ich siostra była poniżana przez jego najbliższych. Arturo, Flavio i Samuel decydują się pozostać na farmie i zemścić się na wdowie po Ignacio, Cayetanie oraz jej córkach – Sofii, Andrei i Irinie. Tymczasem każdy z nich zakochuje się w pięknych pannach del Junco. Czy miłość i fascynacja stłumią chęć pomszczenia siostry? Remake telenoweli „Gorzka zemsta”, która w 2005 roku emitowana była przez TVN. Była ona wielkim sukcesem i do dziś pamiętana jest przez wielu widzów.
 • Szkoła

  Nowymi uczniami szkoły jest trójka rodzeństwa, których rodzice są bardzo surowi i chcą decydować o ich życiu. 18-letnia Gosia boi się im przyznać, że jest lesbijką i od kilku dni ma dziewczynę, z którą chodzi do jednej klasy. Tymczasem Kasia nakłania ukochaną, żeby powiedziała rodzicom prawdę. Podobnie brat licealistki, który uważa, że siostra powinna w końcu się zbuntować. Dziewczyna za namową brata wyznaje rodzicom prawdę, jednak ci nie chcą zaakceptować homoseksualizmu córki. Uważają, że to choroba i chcą wyleczyć z niej dziewczynę. Ula Mielczarek od jakiegoś czasu jest dziewczyną Filipa Mileckiego. Początkowo nastolatka była zauroczona ukochanym, ale teraz chłopak coraz bardziej ją denerwuje. Filip ma dość tego, że jego dziewczyna ciągle go krytykuje, jednak kiedy próbuje jej o tym powiedzieć, Ula tylko się złości. Nie rozumie, że może stracić chłopaka, dla którego jest bardzo niemiła. Filip postanawia odpłacić Uli tym samym, żeby uświadomić dziewczynie, że sprawia mu przykrość. W końcu zdesperowany zrywa z Ulą.
 • Rozmowy w toku

  Już od 15 lat prowadzony przez Ewę Drzyzgę talk show cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Poruszające historie, niezwykłe osobowości i bliscy, którzy stracili wspólną płaszczyznę porozumienia. To zaledwie namiastka poruszanych w programie zagadnień. Prowadząca z niesłabnącą uwagą pochyla się nad każdym z problemów. Służy nie tylko szczerą rozmową, ale również pomocą doświadczonych ekspertów. Nierzadko wizyta w studiu jest dla gości ostatnią deską ratunku.
 • Szpital

  Karetka przywozi na SOR poparzoną Marcelinę Kuśniewicz. 19-latka razem ze swoim chłopakiem zaczęła sprzedawać marihuanę na terenie innego dilera narkotykowego. Mężczyzna zażądał, żeby tego nie robili, w końcu postanowił się zemścić i podpalił mieszkanie, w którym była dziewczyna. Pacjentka zdołała uciec, ale jest poparzona i bardzo roztrzęsiona. Przyjmuje ją dr Piotr Wójtowicz. Koledzy przywożą na SOR Macieja Domańskiego. Cała trójka brała udział w wieczorze kawalerskim pacjenta. Mężczyzna ma za tydzień wziąć ślub z kobietą, której tak naprawdę zależy tylko na jego pieniądzach. Koledzy pacjenta chcą powstrzymać go przed związaniem się z oszustką i ściągają do szpitala zamożnego podrywacza, który ma uwieść narzeczoną pacjenta.
 • Fakty

  „Fakty” to rzetelne i sprawdzone informacje podane w profesjonalny sposób. To wiarygodni i cieszący się zaufaniem widzów reporterzy, korespondenci i prezenterzy. Codziennie przygotowują materiały na temat wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych minionego dnia. „Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie.
 • Sport

 • Pogoda

 • TRWA

  Uwaga!

  Najlepszy program interwencyjny w Polsce i niedościgniony wzór dziennikarstwa zaangażowanego. Dla „Uwagi!” nie ma „osób nietykalnych”. Reporterzy tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się używać ukrytych kamer czy sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i indolencję urzędników. Wizytówką programu od lat pozostaje interwencja. W niedzielne wieczory nie zabraknie również cyklu „Kulisy sławy”, w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków. "Uwaga!” – zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.
 • Sędzia Anna Maria Wesołowska

  "Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Singielka

  Konrad zaprasza Elkę na Bal Mediów. Elka zgadza się na wspólne wyjście z nadzieją, że chociaż na chwilę przestanie myśleć o Tomaszu. On z kolei nie ma pojęcia, że poprzedniego dnia dzwoniła do niego Elka. I nadal nie może uwolnić się od Nadii. Zaproszenie na Bal Mediów dociera także do redakcji, w której toczy się walka o to, kto pójdzie na Bal jako reprezentant. Inwestor postanawia wybrać się z kimś z redakcji… A jego wybór jest dla wszystkich olbrzymim zaskoczeniem…
 • Szkoła

  Nowymi uczniami szkoły jest trójka rodzeństwa, których rodzice są bardzo surowi i chcą decydować o ich życiu. 18-letnia Gosia boi się im przyznać, że jest lesbijką i od kilku dni ma dziewczynę, z którą chodzi do jednej klasy. Tymczasem Kasia nakłania ukochaną, żeby powiedziała rodzicom prawdę. Podobnie brat licealistki, który uważa, że siostra powinna w końcu się zbuntować. Dziewczyna za namową brata wyznaje rodzicom prawdę, jednak ci nie chcą zaakceptować homoseksualizmu córki. Uważają, że to choroba i chcą wyleczyć z niej dziewczynę. Ula Mielczarek od jakiegoś czasu jest dziewczyną Filipa Mileckiego. Początkowo nastolatka była zauroczona ukochanym, ale teraz chłopak coraz bardziej ją denerwuje. Filip ma dość tego, że jego dziewczyna ciągle go krytykuje, jednak kiedy próbuje jej o tym powiedzieć, Ula tylko się złości. Nie rozumie, że może stracić chłopaka, dla którego jest bardzo niemiła. Filip postanawia odpłacić Uli tym samym, żeby uświadomić dziewczynie, że sprawia mu przykrość. W końcu zdesperowany zrywa z Ulą.
dalej