Program iTVN

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • W niewoli przeszłości

  Wielokrotnie nagradzany brazylijski przebój, sprzedany do stacji telewizyjnych w kilkudziesięciu krajach, nominowany między innymi do nagrody Emmy dla najlepszej telenoweli. Ostatni odcinek pasjonującej historii obejrzało w Brazylii blisko osiemdziesiąt milionów ludzi. Tego wieczoru brazylijskie ulice opustoszały, a widzowie z wypiekami na policzkach śledzili finał perypetii ulubionych bohaterów. „W niewoli przeszłości” to współczesna, niezwykle dynamiczna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji opowieść o nieprzewidywalnych i okrutnych wyrokach przeznaczenia, które sprawiają, że dla Rity, młodziutkiej, ślicznej dziewczyny najważniejszym celem życia stanie się poszukiwanie zemsty. W wyniku tragicznego zbiegu okoliczności krzyżują się losy dotąd obcych sobie ludzi, mieszkających na Avenida Brazil w Rio de Janeiro. Matka Rity umiera, a jej ojciec Genesio znajduje sobie nową żonę, Carminhę. Zakochany mężczyzna nie chce dojrzeć, że kobieta oszukuje go na każdym kroku i jest okrutna dla jego córeczki. Wkrótce Rita odkrywa, że dwulicowa Carminha spotyka się z innym mężczyzną, z którym podstępem planują przejąć majątek Genesio. Gdy dziewczynka ujawnia ojcu plany okrutnej kobiety, on początkowo nie chce jej wierzyć, ale wkrótce musi przejrzeć na oczy. Podczas konfrontacji ze zdrajczynią dochodzi jednak do tragicznego wypadku i Genesio ginie pod kołami samochodu znanego piłkarza Tufao, gwiazdy Divino FC. Zrozpaczony sportowiec obiecuje wdowie po mężczyźnie wszelką możliwą pomoc. Sprytna kobieta postanawia uwieść piłkarza. Genesio, który właśnie oświadczył się publicznie ukochanej Monalisie, wpada w sidła bezwzględnej Carminhii… Tymczasem osierocona Rita, w wyniku działań okrutnej macochy i jej kochanka Maxa, trafia do slumsów na wysypisku śmieci. Tam dziewczynka spotyka Batatę, chłopca, z którym połączy ją wielka miłość. Gdy los uśmiechnie się do Rity i zostanie adoptowana przez argentyńską rodzinę, zakochani zostaną jednak rozdzieleni na trzynaście lat. Po śmierci przybranego ojca Rita, już jako Nina, powraca, aby dokonać zemsty za wszystkie krzywdy, których doznała w przeszłości. Carminha, jako żona gwiazdy futbolu, Tufao, opływa w luksusy i wiedzie beztroskie życie. Nina zatrudnia się jako służąca w jej rezydencji. Wkrótce odkrywa, że Batata, jej ukochany z młodości, został adoptowany przez Carminhę i Tuafo. Nina będzie musiała zadecydować, jak daleko jest się w stanie posunąć, by dokonać swojej zemsty, gdy w grę wchodzi jej własne szczęście i szansa na miłość. Czy uda jej się zachować człowieczeństwo, czy będzie zdolna do przebaczenia krzywd z przeszłości?
 • W-11 Wydział Śledczy

  "Sztabka", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie ciężkiego pobicia kobiety. Policję wezwał siostrzeniec ofiary, który u niej mieszka. Podejrzenie pada na męża kobiety, wiadomo, że znęcał się nad żoną. Tymczasem okazuje się, że kobieta niedawno wygrała kilogramową sztabkę złota, którą ktoś ukradł. To mógł być motyw napadu. Wśród podejrzanych jest też jej siostrzeniec, który chciał sprzedać skradzioną sztabkę.
 • Rozmowy w toku

  Kolejne odcinki „Rozmów w toku” będą pełne zaskakujących tematów, niezwykłych gości i niespodzianek. Widzowie przekonają się, jak działa hipnoza na obżartuchów, hazardzistów czy nieszczęśliwie zakochanych. Specjalna loża doradców pomoże gościom podjąć ważne życiowe decyzje. Z wykrywacza kłamstw postanowią skorzystać już nie tylko pary, ale także rodzice. Pojawią się również goście specjalni, których poruszające historie z pewnością na długo zapiszą się w pamięci widzów. Na tych, którzy nie potrafią opanować objadania się, trwonienia pieniędzy na hazard, czy też wikłania się w toksyczne związki, czeka nowe doświadczenie. Hipnoza to coś, czego jeszcze nie próbowali. Czy pomoże im rzucić zgubne nałogi i wykaraskać się z niszczących układów? Pary goszczące u Ewy Drzyzgi będą miały okazję nie tylko opowiedzieć o swoich problemach, ale również posłuchać rad specjalnej loży doradców. Osoby te poprzez głosowanie pomogą podjąć uczestnikom programu decyzje w sprawach rodzinnych, małżeńskich i bardzo intymnych.
 • Usta Usta 3

  ODCINEK 29 (4) Krzysztof, i Agnieszka, Adam i Julia z siedmiomiesięcznym Leo w brzuchu jadą do Splitu w Chorwacji na ślub Leny i Piotrka. Agnieszka postanawia odejść od Krzysztofa. On jednak dostarcza Agnieszce coraz to nowych dowodów swojej przemiany: hołubi ją w apartamencie z cudownym widokiem szykując skrycie prawdziwą, olśniewającą niespodziankę. Do Splitu przylatuje jednak również Marek, który nalega, żeby Agnieszka odeszła od Krzysztofa… Adam, Piotrek, Agnieszka i Krzysztof jadą do zaskakująco ekskluzywnego domu ojca Leny - Jerzego, który podczas ich wizyty niespodziewanie pojawia się na miejscu wraca. Jest zaskoczony wiadomością o ślubie i coraz bardziej wrogo nastawiony do swojego przyszłego zięcia. Zaczyna się rozgrywka, w której przyszły teść da się poznać jako prawdziwy mistrz manipulacji.
 • Francuskie miasteczko 3

  Kolejny sezon doskonale zrealizowanego obyczajowo - historycznego serial o burzliwych losach mieszkańców Villeneuve. Czerwiec 1940 roku, początki okupacji niemieckiej we Francji. Villeneuve to małe miasteczko, leżące przy linii demarkacyjnej, oddzielającej ziemię okupowaną przez wojska niemieckie od wolnej strefy. Jego mieszkańcy: Daniel, Marcel, Marie, Raymond, Lucienne, Jeannine i wielu innych, muszą przystosować się do życia w nowym świecie, w którym panują strach, głód i niebezpieczeństwo. W kolejnych sezonach tej doskonałej, trzymającej w napięciu francuskiej serii będziemy śledzić losy bohaterów podczas pięciu lat okupacji, towarzysząc im w wojennej rzeczywistości, która zmusza do podejmowania najtrudniejszych życiowych wyborów. Poznamy ich słabości, miłosne dylematy i najbardziej skrywane sekrety. Na jakie kompromisy będą gotowi pójść, żeby przetrwać?
 • Hela w opałach 3

  "JAK TRWOGA TO DO HELI". Hela spotyka przypadkowo Kacpra na mieście, ale syn udaje, że jej nie poznaje, bo wstydzi się z nią przywitać przy kolegach. Podobna sytuacja powtarza się nieco później, więc Hela coraz bardziej się martwi, że Kacper zbyt szybko dorasta. Odbywa z nim poważne rozmowy, ale ostatecznie okazuje się, że syn jednak wciąż jej potrzebuje. W elektrociepłowni zjawia się Julia, dziewiętnastoletnia córka Władka. Jest w ciąży, przyjechała zobaczyć się z rodzicami, ale Władek nie chce z nią rozmawiać. Julia prosi Helę o mediacje. Ostatecznie sytuacja zostaje załagodzona. Rysiek wystawia na sprzedaż w aptece Leszka swoje garnki, a kiedy okazuje się, że nie ma na nie popytu, całą partię próbuje w tajemnicy przed nim wykupić Edyta. W tym odcinku gościnnie wystąpi Marta Chodorowska jako Julia, córka Władka.
 • Ukryta prawda

  Pewnego dnia przed domem Kamili i Feliksa zatrzymuje się samochód, z której wysiada starsza pani. Ewa twierdzi, że to jej dom. Adres w dowodzie zgadza się z adresem domu. Kamila i Feliks wzywają policję, która jednak nie może nic zrobić. Lekarz stwierdza, że kobieta ma Alzheimera. Kamila i Feliks kontaktują się z Eugeniuszem, który sprzedał im dom, ale ona także nie poznaje starszej pani. Kamila, która wychowała się w domu dziecka, zaczyna się zastanawiać, czy rzeczywiście Ewa nie jest jej matką.
 • Ja to mam szczęście s. 2

  Polakowie to współczesna rodzina „patchworkowa”. Joanna jest pielęgniarką, która po rozwodzie ze Stefanem poślubiła zakochanego w niej bezgranicznie dewelopera Jerzego (Jacek Braciak). Wspólnie wychowują syna Jurka, nastoletniego Marcina (Antoni Królikowski), córkę Joanny, Elę oraz ich wspólną pociechę, ośmioletnią Zosię. Kuchnia to centrum ich rodzinnego życia, w której można na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu, pożartować, poplotkować, popłakać i omówić wszystkie bieżące wydarzenia. W ich domu nie ma czasu na nudę. W każdej chwili można spodziewać się odwiedzin Stefana, któremu akurat odcięli wodę w jego własnym mieszkaniu lub rodziców Aśki, którzy koniecznie muszą obejrzeć z córką kilkaset zdjęć wykonanych podczas wycieczki do Zakopanego. W wychowaniu dzieci uczestniczą również była żona Jurka oraz jego mama, samotna, lecz kochająca mężczyzn i korzystająca z uroków życia kobieta.
 • Mam talent 5

  Po raz piąty jurorzy i prowadzący przemierzyli Polskę wzdłuż i wszerz, aby wyłowić kolejnych wyjątkowo utalentowanych. Jak zapowiada Małgorzata Foremniak: „W ciągu czterech edycji »Mam Talent!«, mieliśmy okazję obserwować wiele zaskakujących występów. Niektóre z nich były bardzo szalone. W piątej edycji, w kategorii, nazwanej przeze mnie zjawiska nieprzewidywalne, widzowie zostaną również mile zaskoczeni”. Kobieta ziejąca ogniem, po raz pierwszy w programie gra na ukulele, „Jezioro łabędzie” w wykonaniu niezwykłego baletu, show koszykarskie, kapele, kuglarstwo ekstremalne, iluzjoniści, akrobaci, pokazy aktorskie, śpiew, taniec i burleska. Do wyboru do koloru. I dla jurorów, i dla widzów. Jurorzy: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Robert Kozyra, udowodnili już, że potrafią być nieprzewidywalni. Tym razem również mogą ponieść ich emocje… Team prowadzących – Marcin Prokop i Szymon Hołownia – choć pod krawatem, ma poczucie humoru nie tylko na swój temat…
 • Odrobina Polski 4

  Model Łosia w skali 1:1! PZL 37 B II Łoś - pod takim oznaczeniem kryje się jedna z najpiękniejszych kart polskiego lotnictwa. Wito Odrobina odwiedzi konstruktorów z Mielca, którzy wykonali pełnowymiarowy model tego przedwojennego bobmowca - poznaj jego pasjonującą historię!
 • Diabeł wie lepiej

  Angel prosi Lucasa aby porozmawiał z Manuelą i spróbował dowiedzieć się co ją łączy z Martinem. Martin snuje plany jak pozbyć się Virginii, którą Anibal przedstawił jako nowego prezesa korporacji. Angel spotyka się z Esperanzą w bibliotece i namawia ją na wyjazd do Meksyku, Esperanza zgadza się na wyjazd tylko pod warunkiem, że Angel wyjedzie razem z nią
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy kurorty światowe

 • Serwis Pogodowy- Kurorty Polskie

 • Wawa non stop

  Piotr za wszelką cenę stara się pozyskać Łukasza jako wspólnika do swojego niezbyt przemyślanego interesu. Jego zdaniem potrzeba w nim ekonomicznego myślenia. Za pomocą Darii udaje mu się namówić przyjaciela za wykorzystując siłę prostego podstępu. Maciej ma na głowie ciążę Dobrusi, wyjazd na festiwal i... prawnika, o którym przypomina mu syn. Tymczasem Joanna walczy o jego zainteresowanie.
 • Nowy Gadżet

  Przydatne narzędzia. Kuba Klawiter porówna wiertarko-wkrętarki z różnej półki cenowej i sprawdzi, która z poręcznych kamerek nadaje się najlepiej do nagrywania sportów ekstremalnych. Przetestujemy też gadżety ładowane energią słoneczną oraz szpiegowskie mikrokamery.
 • W niewoli przeszłości

  Wielokrotnie nagradzany brazylijski przebój, sprzedany do stacji telewizyjnych w kilkudziesięciu krajach, nominowany między innymi do nagrody Emmy dla najlepszej telenoweli. Ostatni odcinek pasjonującej historii obejrzało w Brazylii blisko osiemdziesiąt milionów ludzi. Tego wieczoru brazylijskie ulice opustoszały, a widzowie z wypiekami na policzkach śledzili finał perypetii ulubionych bohaterów. „W niewoli przeszłości” to współczesna, niezwykle dynamiczna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji opowieść o nieprzewidywalnych i okrutnych wyrokach przeznaczenia, które sprawiają, że dla Rity, młodziutkiej, ślicznej dziewczyny najważniejszym celem życia stanie się poszukiwanie zemsty. W wyniku tragicznego zbiegu okoliczności krzyżują się losy dotąd obcych sobie ludzi, mieszkających na Avenida Brazil w Rio de Janeiro. Matka Rity umiera, a jej ojciec Genesio znajduje sobie nową żonę, Carminhę. Zakochany mężczyzna nie chce dojrzeć, że kobieta oszukuje go na każdym kroku i jest okrutna dla jego córeczki. Wkrótce Rita odkrywa, że dwulicowa Carminha spotyka się z innym mężczyzną, z którym podstępem planują przejąć majątek Genesio. Gdy dziewczynka ujawnia ojcu plany okrutnej kobiety, on początkowo nie chce jej wierzyć, ale wkrótce musi przejrzeć na oczy. Podczas konfrontacji ze zdrajczynią dochodzi jednak do tragicznego wypadku i Genesio ginie pod kołami samochodu znanego piłkarza Tufao, gwiazdy Divino FC. Zrozpaczony sportowiec obiecuje wdowie po mężczyźnie wszelką możliwą pomoc. Sprytna kobieta postanawia uwieść piłkarza. Genesio, który właśnie oświadczył się publicznie ukochanej Monalisie, wpada w sidła bezwzględnej Carminhii… Tymczasem osierocona Rita, w wyniku działań okrutnej macochy i jej kochanka Maxa, trafia do slumsów na wysypisku śmieci. Tam dziewczynka spotyka Batatę, chłopca, z którym połączy ją wielka miłość. Gdy los uśmiechnie się do Rity i zostanie adoptowana przez argentyńską rodzinę, zakochani zostaną jednak rozdzieleni na trzynaście lat. Po śmierci przybranego ojca Rita, już jako Nina, powraca, aby dokonać zemsty za wszystkie krzywdy, których doznała w przeszłości. Carminha, jako żona gwiazdy futbolu, Tufao, opływa w luksusy i wiedzie beztroskie życie. Nina zatrudnia się jako służąca w jej rezydencji. Wkrótce odkrywa, że Batata, jej ukochany z młodości, został adoptowany przez Carminhę i Tuafo. Nina będzie musiała zadecydować, jak daleko jest się w stanie posunąć, by dokonać swojej zemsty, gdy w grę wchodzi jej własne szczęście i szansa na miłość. Czy uda jej się zachować człowieczeństwo, czy będzie zdolna do przebaczenia krzywd z przeszłości?
 • Mityczne szlaki

  Współczesne i starożytne, opuszczone lub pełne turystów, sławne, ale i zapomniane – drogi owiane legendą. Twórcy tej dokumentalnej serii przemierzają pięć kontynentów, odkrywając słynne trasy, które stały się symbolami kultury i wielkiej historii. Szlaki te nieustannie rozpalają wyobraźnię milionów ludzi, poszukujących przygód i wolności w odległych podróżach. Poetyckie i oryginalne podejście twórców serii rzuca nowe światło na mityczne drogi. Podczas wyprawy poznajemy niezwykłe szlaki m.in. Indii, Argentyny, Kanady, Japonii i Brazylii, widziane oczami kobiet i mężczyzn, którzy na co dzień zamieszkują i pracują w ich najbliższej okolicy. Opowiadają o nich z własnej perspektywy, podtrzymując legendę najsłynniejszych dróg na mapie świata.
 • Dzika ziemia

  Czechy, lato 1990. Prezydent Vaclav Havel (gra w serialu samego siebie) odbywa spotkanie z pilotami RAF-u. Żołnierze zgłaszają się do niego z nietypową prośbą. Zbliżają się siedemdziesiąte piąte urodziny ich przyjaciela, podpułkownika Antonina Madery, pilota i bohatera wojennego, który walczył w czasie drugiej wojny na froncie zachodnim. Kolegom zależy, aby urządzić uroczystość z tej okazji i należycie uhonorować Antonina. Po latach zmagań z reżimem komunistycznym, w tym dziesięciu spędzonych za kratami więzienia, Madera tym bardziej zasługuje, żeby wreszcie o nim przypomnieć. Jest rok 1976. Grupa przyjaciół z farmy w wiosce Świętego Stefana obchodzi wspólnie siedemdziesiąte urodziny starosty Franciszka. Vince ma dla biesiadników złą wiadomość. Okazuje się, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zadecydowało o wydaleniu ich z gospodarstwa, na którym wielu z nich zaczęło nowe życie po zakończeniu drugiej wojny światowej i spędziło kilkadziesiąt lat. Jedynym kompromisem, który oferuje partia i który pozwoli im zostać razem, jest utworzenie przez przyjaciół kolektywu w jednej z okolicznych, całkowicie zdewastowanych farm. Madera jest przeciwny takiemu rozwiązaniu, ale większość przyjaciół oraz jego żona Ilonka decyduje się wybrać mniejsze zło. Czy uda im się ułożyć życie w nowym miejscu i trudnych warunkach? Madera, choć ciężko doświadczony przez los w przeszłości, po opuszczeniu ukochanej farmy zdaje się tracić grunt pod nogami. Wspiera go oddana Ilonka, a wokół nich nieustannie coś się dzieje: krzyżują się ścieżki kilku pokoleń, obserwujemy mozaikę barwnych postaci, konflikty i walkę z komunistycznym reżimem oraz miłosne wzloty i upadki bohaterów.
 • wieczór
 • Ukryta prawda

  Beata, Leszek i ich syn są kochającą się rodziną. Oboje małżonkowie są cenionymi lekarzami. Któregoś dnia dyrektor informuje Beatę, że pacjenci skarżą się na branie przez nią łapówek. Zostaje zwieszona do czasu wyjaśnienia sprawy. Beata czuje się niesprawiedliwie osądzona. Niestety nie znajduje wsparcia u męża. Na domiar złego, kilka dni później został pobity ich syn. Beata zaczyna topić smutki w alkoholu. Obawia się, że za zbiegiem niefortunnych wydarzeń, może stać ktoś, kto chce zniszczyć jej życie.
 • Fakty

  Najlepszy program informacyjny w kraju. Dociekliwi i wiarygodni reporterzy. Profesjonalni prowadzący. Rzetelne, obiektywne, szybkie – informacje podane na najwyższym poziomie. Na antenie i w Internecie. Na Facebooku i Twitterze. Takie są „Fakty”.
 • TRWA

  Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. Najgłośniejsze afery, ludzkie tragedie, sensacyjne śledztwa, program poruszy gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, dramaty ludzkie, niekompetencję. W tym sezonie na widzów czekają kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i trudne sytuacje. Dowodem, że im się udaje są liczne nagrody. „Uwaga!” dodatkowo zaprasza na cykl „Kulisy sławy”, w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków. Program prowadzą Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.
 • Ja to mam szczęście s. 2

  Polakowie to współczesna rodzina „patchworkowa”. Joanna jest pielęgniarką, która po rozwodzie ze Stefanem poślubiła zakochanego w niej bezgranicznie dewelopera Jerzego (Jacek Braciak). Wspólnie wychowują syna Jurka, nastoletniego Marcina (Antoni Królikowski), córkę Joanny, Elę oraz ich wspólną pociechę, ośmioletnią Zosię. Kuchnia to centrum ich rodzinnego życia, w której można na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu, pożartować, poplotkować, popłakać i omówić wszystkie bieżące wydarzenia. W ich domu nie ma czasu na nudę. W każdej chwili można spodziewać się odwiedzin Stefana, któremu akurat odcięli wodę w jego własnym mieszkaniu lub rodziców Aśki, którzy koniecznie muszą obejrzeć z córką kilkaset zdjęć wykonanych podczas wycieczki do Zakopanego. W wychowaniu dzieci uczestniczą również była żona Jurka oraz jego mama, samotna, lecz kochająca mężczyzn i korzystająca z uroków życia kobieta.
 • W-11 Wydział Śledczy

  "Szczyl", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W centrum miasta ktoś porwał czteroletnią dziewczynkę. Podejrzenie pada na byłą pracownicę jej matki, jednak wkrótce okazuje się, że kobieta ma alibi. Tymczasem policja ustala, że mężczyzna, który kierował uprowadzeniem niedawno wyszedł z więzienia po odbyciu kary za napad na konwój. Dalsze śledztwo ujawnia, że porwanie to zemsta za to, że ojciec dziewczynki wydał go policji.
 • Uwaga! Pirat 11

  Bez cięć, bez cenzury, nie owijając w bawełnę pokazujemy tych, którzy za nic mają znaki drogowe i ograniczenia prędkości. Takich kierowców na naszych drogach nie brak, dlatego – choć, jak przyznaje producent programu obecnie popełniamy na drogach mniej wykroczeń niż wcześniej – materiału do „Uwaga! Pirat” długo jeszcze nie zabraknie. Nasze filmowe ekipy w policyjnych radiowozach patrolują ulice miast, autostrady i drogi krajowe, a nawet osiedlowe uliczki, by rejestrować wybryki drogowych piratów i ich nietuzinkowe tłumaczenia, gdy zostaną zatrzymani na gorącym uczynku. Kamerę w samochodzie może mieć dziś każdy i z tego także korzystamy. Pokażemy zachowania kierowców, które denerwują innych uczestników drogi. Czy to cwaniackie próby ominięcia korków, zajeżdżanie drogi, tamowanie ruchu – ekipa programu nie oszczędzi żadnego irytującego zachowania.
 • Ugotowani 6

  Tym razem sprawdzimy jak gotuje się w Jeleniej Górze! Do kulinarno-towarzyskiego boju staną cztery wyjątkowe osobowości. Czy zapałają do siebie prawdziwą sympatią? Czy zostaną przyjaciółmi tylko przy stole, aby po kolacji zamienić się w surowych i bezwzględnych krytyków? W dziewiątym odcinku przy jednym stole usiądą: Ewa Kaczmarek – specjalistka do spraw analiz molekularnych, Justyna Stasiak – kierowca karetki i koordynatorka do spraw medycznych w prywatnym pogotowiu ratunkowym. Kacper Zadwórny – kierownik w rodzinnej cynkowni ogniowej oraz Przemysław Śliwiński z zawodu coach, prowadzący warsztaty motywacyjne dla młodzieży. W programie poznamy przepis na kolorowe naleśniki w trzech odsłonach. Dowiemy się jak przygotować gęś z pomarańczo-imbirowym akcentem. Kulinarnej inspiracji dostarczą nam z pewnością smakowite grzanki z krewetkami, a na odważnych czekać będzie kulinarna podróż do dalekich Chin i kurczak satay z orzechowym sosem. Jak można przeprowadzić kurs jedzenia pączków? Jak sobie radzić z zakrztuszeniem podczas kolacji? To tylko część niespodzianek tego odcinka. A może chcielibyście zobaczyć nici DNA cebuli albo miasto z lotu ptaka? Zapraszamy do Jeleniej Góry! [Jelenia Góra]
 • Podano do stołu 2

  Drugi sezon sympatycznej komedii o dwóch rywalizujących ze sobą rodzinach, które prowadzą restauracje w Mediolanie. Rodzina Perrone przybywa z małego miasteczka na południu Włoch, aby przejąć lokal Bertolazzich. Carlo Conforti, właściciel restauracji z naprzeciwka, od dawna planował jego kupno. Znany w Mediolanie restaurator i szef kuchni nie może pogodzić się z myślą, że jego plany legły w gruzach - tym bardziej, że Paolo Perrone stanowi dla niego poważną konkurencję. Dla Carlo oznacza to jedno - wojnę. Conforti wykorzysta każdy z możliwych sposobów, żeby znokautować przeciwnika. Okazuje się jednak, że wyprowadzony z równowagi Perrone również ma swoje metody na zemstę… Wkrótce sprawy zaczną się komplikować jeszcze bardziej, gdy syn Carlo, Federico i jedna z córek Paolo, Alessia, zakochają się w sobie. Która rodzina zwycięży? Czy będzie to Conforti, który od lat wspólnie z żoną podejmuje najbardziej wymagających klientów z wyższych klas, specjalizując się w serwowaniu wyrafinowanej kuchni dla smakoszy? Czy może jednak Perrone, który podbija serca gości prostymi, ale niezwykle smacznymi i zdrowymi potrawami? Jedno jest pewne: widzów czeka dużo śmiechu i dobrej zabawy!
 • Podano do stołu 2

  Drugi sezon sympatycznej komedii o dwóch rywalizujących ze sobą rodzinach, które prowadzą restauracje w Mediolanie. Rodzina Perrone przybywa z małego miasteczka na południu Włoch, aby przejąć lokal Bertolazzich. Carlo Conforti, właściciel restauracji z naprzeciwka, od dawna planował jego kupno. Znany w Mediolanie restaurator i szef kuchni nie może pogodzić się z myślą, że jego plany legły w gruzach - tym bardziej, że Paolo Perrone stanowi dla niego poważną konkurencję. Dla Carlo oznacza to jedno - wojnę. Conforti wykorzysta każdy z możliwych sposobów, żeby znokautować przeciwnika. Okazuje się jednak, że wyprowadzony z równowagi Perrone również ma swoje metody na zemstę… Wkrótce sprawy zaczną się komplikować jeszcze bardziej, gdy syn Carlo, Federico i jedna z córek Paolo, Alessia, zakochają się w sobie. Która rodzina zwycięży? Czy będzie to Conforti, który od lat wspólnie z żoną podejmuje najbardziej wymagających klientów z wyższych klas, specjalizując się w serwowaniu wyrafinowanej kuchni dla smakoszy? Czy może jednak Perrone, który podbija serca gości prostymi, ale niezwykle smacznymi i zdrowymi potrawami? Jedno jest pewne: widzów czeka dużo śmiechu i dobrej zabawy!
 • W niewoli przeszłości

  Wielokrotnie nagradzany brazylijski przebój, sprzedany do stacji telewizyjnych w kilkudziesięciu krajach, nominowany między innymi do nagrody Emmy dla najlepszej telenoweli. Ostatni odcinek pasjonującej historii obejrzało w Brazylii blisko osiemdziesiąt milionów ludzi. Tego wieczoru brazylijskie ulice opustoszały, a widzowie z wypiekami na policzkach śledzili finał perypetii ulubionych bohaterów. „W niewoli przeszłości” to współczesna, niezwykle dynamiczna, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji opowieść o nieprzewidywalnych i okrutnych wyrokach przeznaczenia, które sprawiają, że dla Rity, młodziutkiej, ślicznej dziewczyny najważniejszym celem życia stanie się poszukiwanie zemsty. W wyniku tragicznego zbiegu okoliczności krzyżują się losy dotąd obcych sobie ludzi, mieszkających na Avenida Brazil w Rio de Janeiro. Matka Rity umiera, a jej ojciec Genesio znajduje sobie nową żonę, Carminhę. Zakochany mężczyzna nie chce dojrzeć, że kobieta oszukuje go na każdym kroku i jest okrutna dla jego córeczki. Wkrótce Rita odkrywa, że dwulicowa Carminha spotyka się z innym mężczyzną, z którym podstępem planują przejąć majątek Genesio. Gdy dziewczynka ujawnia ojcu plany okrutnej kobiety, on początkowo nie chce jej wierzyć, ale wkrótce musi przejrzeć na oczy. Podczas konfrontacji ze zdrajczynią dochodzi jednak do tragicznego wypadku i Genesio ginie pod kołami samochodu znanego piłkarza Tufao, gwiazdy Divino FC. Zrozpaczony sportowiec obiecuje wdowie po mężczyźnie wszelką możliwą pomoc. Sprytna kobieta postanawia uwieść piłkarza. Genesio, który właśnie oświadczył się publicznie ukochanej Monalisie, wpada w sidła bezwzględnej Carminhii… Tymczasem osierocona Rita, w wyniku działań okrutnej macochy i jej kochanka Maxa, trafia do slumsów na wysypisku śmieci. Tam dziewczynka spotyka Batatę, chłopca, z którym połączy ją wielka miłość. Gdy los uśmiechnie się do Rity i zostanie adoptowana przez argentyńską rodzinę, zakochani zostaną jednak rozdzieleni na trzynaście lat. Po śmierci przybranego ojca Rita, już jako Nina, powraca, aby dokonać zemsty za wszystkie krzywdy, których doznała w przeszłości. Carminha, jako żona gwiazdy futbolu, Tufao, opływa w luksusy i wiedzie beztroskie życie. Nina zatrudnia się jako służąca w jej rezydencji. Wkrótce odkrywa, że Batata, jej ukochany z młodości, został adoptowany przez Carminhę i Tuafo. Nina będzie musiała zadecydować, jak daleko jest się w stanie posunąć, by dokonać swojej zemsty, gdy w grę wchodzi jej własne szczęście i szansa na miłość. Czy uda jej się zachować człowieczeństwo, czy będzie zdolna do przebaczenia krzywd z przeszłości?
 • Rozmowy w toku

  Tematy, których dotąd Ewa Drzyzga nie miała okazji poruszyć. Odcinki w zupełnie nowej formule. Goście, którzy wzruszą, rozśmieszą, a czasem nawet zaskoczą zarówno wyglądem, jak i swoją opowieścią. Szykuje się ciekawy i pełen zaskakujących historii sezon „Rozmów w toku”! Warto je poznać! Valerina przyjechała z Monako. Ma 39 lat i waży 26 kg. Od roku pojawia się publicznie, żeby ostrzegać przed anoreksją. Doskonale wie jak walczyć z tą chorobą. Ale czy wdraża swoją wiedzę w życie? W innym odcinku poznamy osoby, które postanowiły poddać się testom DNA. W studiu „Rozmów w toku” poznają ich wyniki. Kolejny odcinek umożliwi gościom programu konfrontację ze swoimi marzeniami i oczekiwaniami. Dwie szesnastolatki chcą zostać matkami i są święcie przekonane, że podołają roli matki. Dzięki programowi i jego nowej formule będą miały okazję stawić czoła wyobrażeniom o macierzyństwie w tym wieku. Jakie wyciągną wnioski? Ewa zaprosi też do studia kobiety, które poddają się operacjom plastycznym i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Skonfrontuje je z osobami, które doznały okaleczenia twarzy na skutek różnych przypadków losowych. To wszystko i wiele więcej w "Rozmowach w toku". "Dziecku wszystko kupujesz, a nas rujnujesz!".
 • Mityczne szlaki

  Współczesne i starożytne, opuszczone lub pełne turystów, sławne, ale i zapomniane – drogi owiane legendą. Twórcy tej dokumentalnej serii przemierzają pięć kontynentów, odkrywając słynne trasy, które stały się symbolami kultury i wielkiej historii. Szlaki te nieustannie rozpalają wyobraźnię milionów ludzi, poszukujących przygód i wolności w odległych podróżach. Poetyckie i oryginalne podejście twórców serii rzuca nowe światło na mityczne drogi. Podczas wyprawy poznajemy niezwykłe szlaki m.in. Indii, Argentyny, Kanady, Japonii i Brazylii, widziane oczami kobiet i mężczyzn, którzy na co dzień zamieszkują i pracują w ich najbliższej okolicy. Opowiadają o nich z własnej perspektywy, podtrzymując legendę najsłynniejszych dróg na mapie świata.
 • W-11 Wydział Śledczy

  "Szczyl", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W centrum miasta ktoś porwał czteroletnią dziewczynkę. Podejrzenie pada na byłą pracownicę jej matki, jednak wkrótce okazuje się, że kobieta ma alibi. Tymczasem policja ustala, że mężczyzna, który kierował uprowadzeniem niedawno wyszedł z więzienia po odbyciu kary za napad na konwój. Dalsze śledztwo ujawnia, że porwanie to zemsta za to, że ojciec dziewczynki wydał go policji.
 • Fakty

  Najlepszy program informacyjny w kraju. Dociekliwi i wiarygodni reporterzy. Profesjonalni prowadzący. Rzetelne, obiektywne, szybkie – informacje podane na najwyższym poziomie. Na antenie i w Internecie. Na Facebooku i Twitterze. Takie są „Fakty”.
 • Sport

 • Pogoda

 • Uwaga!

  Mistrz interwencji w sprawach ważnych dla społeczeństwa czyli „Uwaga!”. Najgłośniejsze afery, ludzkie tragedie, sensacyjne śledztwa, program poruszy gorące, kontrowersyjne tematy, takie jak korupcja, dramaty ludzkie, niekompetencję. W tym sezonie na widzów czekają kontrowersyjne materiały. Reporterzy magazynu niejednokrotnie jako pierwsi ujawnili skandale i afery, które wstrząsnęły opinią publiczną. Znajdują sposób na absurd, kłamstwo, obłudę i trudne sytuacje. Dowodem, że im się udaje są liczne nagrody. „Uwaga!” dodatkowo zaprasza na cykl „Kulisy sławy”, w którym przedstawiane są sylwetki znanych Polaków. Program prowadzą Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński.
 • Wawa non stop

  Piotr za wszelką cenę stara się pozyskać Łukasza jako wspólnika do swojego niezbyt przemyślanego interesu. Jego zdaniem potrzeba w nim ekonomicznego myślenia. Za pomocą Darii udaje mu się namówić przyjaciela za wykorzystując siłę prostego podstępu. Maciej ma na głowie ciążę Dobrusi, wyjazd na festiwal i... prawnika, o którym przypomina mu syn. Tymczasem Joanna walczy o jego zainteresowanie.
 • Serwis pogodowy - Polska

 • Serwis pogodowy - Europa

 • Serwis pogodowy - Świat

 • Serwis pogodowy - kurorty europejskie

 • Serwis pogodowy kurorty światowe

 • Serwis Pogodowy- Kurorty Polskie

 • Dzika ziemia

  Czechy, lato 1990. Prezydent Vaclav Havel (gra w serialu samego siebie) odbywa spotkanie z pilotami RAF-u. Żołnierze zgłaszają się do niego z nietypową prośbą. Zbliżają się siedemdziesiąte piąte urodziny ich przyjaciela, podpułkownika Antonina Madery, pilota i bohatera wojennego, który walczył w czasie drugiej wojny na froncie zachodnim. Kolegom zależy, aby urządzić uroczystość z tej okazji i należycie uhonorować Antonina. Po latach zmagań z reżimem komunistycznym, w tym dziesięciu spędzonych za kratami więzienia, Madera tym bardziej zasługuje, żeby wreszcie o nim przypomnieć. Jest rok 1976. Grupa przyjaciół z farmy w wiosce Świętego Stefana obchodzi wspólnie siedemdziesiąte urodziny starosty Franciszka. Vince ma dla biesiadników złą wiadomość. Okazuje się, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zadecydowało o wydaleniu ich z gospodarstwa, na którym wielu z nich zaczęło nowe życie po zakończeniu drugiej wojny światowej i spędziło kilkadziesiąt lat. Jedynym kompromisem, który oferuje partia i który pozwoli im zostać razem, jest utworzenie przez przyjaciół kolektywu w jednej z okolicznych, całkowicie zdewastowanych farm. Madera jest przeciwny takiemu rozwiązaniu, ale większość przyjaciół oraz jego żona Ilonka decyduje się wybrać mniejsze zło. Czy uda im się ułożyć życie w nowym miejscu i trudnych warunkach? Madera, choć ciężko doświadczony przez los w przeszłości, po opuszczeniu ukochanej farmy zdaje się tracić grunt pod nogami. Wspiera go oddana Ilonka, a wokół nich nieustannie coś się dzieje: krzyżują się ścieżki kilku pokoleń, obserwujemy mozaikę barwnych postaci, konflikty i walkę z komunistycznym reżimem oraz miłosne wzloty i upadki bohaterów.
dalej