Aktualności

powrót do listy

ŻYCIE BEZ WSTYDU

Polecane | Programy |
ŻYCIE BEZ WSTYDU
ŻYCIE BEZ WSTYDU  Foto: TVN Piotr Mizerski

ŻYCIE BEZ WSTYDU – ODC. 2

W nadchodzącym odcinku „Życia bez wstydu”, lekarze z Kliniki Ambroziak ponownie staną przed niezwykle skomplikowanymi wyzwaniami medycznymi. W ich gabinecie pojawią się pacjentki, które zmagają się ze wstydem, strachem i frustracją. Czy odzyskają nadzieję na lepsze życie? O tym przekonają się Państwo, oglądając ITVN w czwartek 23 listopada o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy! 

ŻYCIE BEZ WSTYDUŻYCIE BEZ WSTYDU
Foto: TVN Piotr Mizerski

Magda - posiadaczka asymetrycznych piersi, doskonale wie czym jest wstyd uniemożliwiający normalne funkcjonowanie. Jednak marzenie o równych, kształtnych piersiach, w obliczu tragedii i codziennych obowiązków rodzinnych, którym kobieta musiała do tej pory sprostać sama, mimowolnie zeszło na drugi plan. W tym przypadku bezcenna okazała się być pomoc i rada… babci, która skłoniła wnuczkę do zawalczenia o swoje szczęście i wysłania zgłoszenia do programu „Życie bez wstydu”. Również ona, osobiście dopilnuje, aby po niespodziewanym telefonie z kliniki, Magdzie nie przyszło do głowy wycofywać się z wcześniej podjętej decyzji.

O swoim nietypowym schorzeniu opowie również Patrycja, która wszystkie emocje towarzyszące jej w codziennym życiu ma… wypisane na twarzy. Nadwrażliwość skóry, na którą cierpi dziewczyna, uaktywnia się poprzez czerwone wypieki w każdej stresującej sytuacji lub podczas nawet najmniejszego wysiłku fizycznego. Defekt, który zmienił wygląd i tym samym wpłynął na psychikę dwudziestolatki, postawił również pod znakiem zapytania jej karierę taneczną. Czy wizyta w klinice da Patrycji nadzieję na pozbycie się uciążliwej przypadłości i dziewczyna znów odważy się wejść na salę treningową? Zapraszamy do ITVN!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN STYLE


GALA FRENCH TOUCH
Następny artykuł:

GALA FRENCH TOUCH

tvnpix