Aktualności

powrót do listy

ZAWODOWI HANDLARZE

Polecane | Programy |
ZAWODOWI HANDLARZE
ZAWODOWI HANDLARZE  Foto: TVN

ZAWODOWI HANDLARZE

Handel samochodami to trudny i wymagający biznes. W programie „Zawodowi handlarze” poznają Państwo osoby, które na co dzień walczą o to, by zdobyć serce… a raczej portfel klienta. Zapraszamy do oglądania premiery programu TVN Turbo w każdą środę od 14 czerwca o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.50 (CDT – Chicago) i 23.50 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Bohaterami cyklu „Zawodowi handlarze” są pracownicy jednego z większych komisów samochodowych w Łodzi. Jest to miejsce, przez które codziennie przewija się tłum klientów i w którym każdego miesiąca sprzedaje się kilkadziesiąt samochodów. Widzowie poznają tam Bartka z Grodziska Mazowieckiego – właściciela jednoosobowej firmy sprowadzającej na zamówienie auta z Niemiec i Holandii. Odwiedzą z nim firmy handlujące samochodami za zachodnią granicą. Pokażemy, jak przebiega proces poszukiwania samochodów, kwestie transportu oraz negocjacje z klientem. Ten program to prawdziwe historie właścicieli i ich pracowników.

ZAWODOWI HANDLARZEZAWODOWI HANDLARZE
Foto: TVN

W pierwszym odcinku Robert i "Wąski" wyruszą do Japonii po kolejnego youngtimera w idealnym stanie - będą uczestniczyć w licytacjach samochodów w jednym z największych japońskich domów aukcyjnych, gdzie ceny aut potrafią w minutę osiągnąć blisko 100 000 złotych! Z kolei Jacek, pracownik dużego łódzkiego autokomisu, postara się sprzedać Volkswagena New Beetle w wersji cabrio bardzo wymagającym klientom, którzy po auto przyjechali aż z Gdyni. Będziemy też śledzić losy Bartka, który na zlecenie klienta wyruszy do Niemiec po Opla Corsę. Ryzyko jest spore – handlarz musi upewnić się, że upatrzony samochód jest w doskonałym stanie i spodoba się klientowi, jednak na miejscu czeka go niemiła niespodzianka... Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN TURBO

Z LOTU PTAKA
Następny artykuł:

Z LOTU PTAKA

tvnpix