Aktualności

powrót do listy

WYPADEK – PRZYPADEK

Programy |
WYPADEK – PRZYPADEK
Wypadek - przypadek  Foto: TVN

WYPADEK – PRZYPADEK

Od 11 lipca zapraszamy na program o charakterze dokumentalnym „Wypadek - przypadek”, który  przygotowywany jest we współpracy z wydziałami ruchu komend policji i służbami ratowniczymi w całym kraju. Odcinki będziemy emitować w każdy wtorek o godzinie 15.20 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT  Chicago), 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN!

W programie będziemy prezentować i omawiać zdarzenia drogowe, wypadki i tragedie, do których dochodzi na skutek nieprzestrzegania, lekceważenia bądź własnej interpretacji przepisów ruchu drogowego. Przebieg zdarzeń i przyczyny omawiają policyjni eksperci, którzy znaleźli się na miejscu. W odcinkach pojawią się również relacje ratowników drogowych, ekspertów straży pożarnej czy świadków. Na podstawie policyjnej dokumentacji, przy pomocy animacji komputerowej, przeprowadzane będą analizy wypadków.

Ekipa serii „Wypadek - przypadek” wraz z prowadzącym - Leszkiem Wiśnickim weźmie pod lupę kilka zdarzeń na ulicach Warszawy, odwiedzą też Tarnów i Gorlice. Tego nie mogą Państwo przegapić. Zapraszamy do ITVN na emocjonujące odcinki programu!

 

MATERIAŁY TVN TURBO

NOWA MAJA W OGRODZIE
Następny artykuł:

NOWA MAJA W OGRODZIE

tvnpix