Aktualności

powrót do listy

WYPADEK - PRZYPADEK

Polecane | Programy |
WYPADEK - PRZYPADEK
Wypadek - przypadek  Foto: TVN

WYPADEK-PRZYPADEK

„Wypadek-przypadek” to nieprzypadkowy program dla tych, którzy chcą być odpowiedzialnymi kierowcami. Jak zachować się na drodze, co zrobić by uniknąć wypadku? Na te i inne pytania odpowiemy z każdy wtorek. Zapraszamy do ITVN od 6 czerwca o godz. 15.20 (CET - Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago), 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

W pierwszym półroczu 2013 roku na polskich drogach doszło do ponad 14 tysięcy wypadków. W ich wyniku zginęły 1264 osoby. Statystyki dotyczące bezpieczeństwa na drodze wciąż przerażają. W programie „Wypadek-przypadek” szukamy odpowiedzi na pytanie, jak zapobiegać niebezpiecznym zdarzeniom drogowym? Z jakiego powodu doszło do kolizji? Jak duży wpływ na bezpieczeństwo mają doświadczenie prowadzącego i stan techniczny pojazdu? Pokazując miejsca i skutki wypadków, przedstawiając ich rekonstrukcje i opisując przebieg, staramy się poruszyć wyobraźnię kierowców.

W serii przekazujemy widzom zasady bezpieczeństwa, radzimy, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach i przestrzegamy przed ryzykownymi zachowaniami. Zapraszamy do oglądania ITVN!

TEKST TVN TURBO

KOMISARZ MONTALBANO
Następny artykuł:

KOMISARZ MONTALBANO

tvnpix