Aktualności

powrót do listy

WYCHOWAĆ I NIE ZWARIOWAĆ

Polecane | Programy |
WYCHOWAĆ I NIE ZWARIOWAĆ
WYCHOWAC I NIE ZWARIOWAC   Foto: TVN MIROSLAW SOSNOWSKI

WYCHOWAĆ I NIE ZWARIOWAĆ – NOWY PROGRAM

Nie ma ani perfekcyjnych rodziców, ani idealnych dzieci. Często drobny kłopot urasta do rangi sytuacji niemożliwej do rozwiązania, a szukanie gotowych recept w internecie zazwyczaj tylko pogarsza sprawę. W nowym programie TVN Style „Wychować i nie zwariować” Paulina Krupińska, świeżo upieczona mama i absolwentka pedagogiki wraz ze znanym pediatrą Pawłem Grzesiowskim zrobią wszystko, żeby dobrze poznać wybraną rodzinę i pomóc jej odnaleźć się w trudnej sytuacji. Na premierowe odsłony zapraszamy już od 6 lutego w poniedziałki o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CST – Chicago) i 16.15 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

Nasi prowadzący wspólnie prześledzą zwyczaje oraz nawyki bohaterów każdego odcinka „Wychować i nie zwariować”.Spędzą dużo czasu z najmłodszymi pociechami. Na koniec przedstawią swoje wnioski oraz „receptę” na dręczące domowników problemy. Czy dzięki temu opiekunowie odzyskają wreszcie spokój i razem z pociechami zaczną cieszyć się wspólnym życiem?

Pierwszymi uczestnikami są z pozoru szczęśliwi młodzi rodzice i ich 9-cio miesięczny synek. Karol pracuje, ale też pomaga żonie w codziennych obowiązkach, Monika zajmuje się dzieckiem i domem. Od kilku miesięcy cała trójka właściwie nie śpi. Tomek nie chce usypiać w swoim łóżeczku, budzi się kilka razy w nocy, małżonkowie na przemian próbują go uspokoić, ale bezskutecznie. Mały potrafi krzyczeć całą noc.

WYCHOWAC I NIE ZWARIOWAC TVN MIROSLAW SOSNOWSKIWYCHOWAC I NIE ZWARIOWAC TVN MIROSLAW SOSNOWSKI

Paulina Krupińska zabiera mamę na babskie pogaduszki do kawiarni, żeby sprawdzić, w czym tkwi problem. Okazuje się, że Monika za wszelką cenę pragnie być perfekcyjną mamą jednocześnie wzorowo dbającą o gospodarstwo. Niczego nie potrafi odpuścić, a przede wszystkim nie umie zostawić synka pod opieką męża lub babci na dłużej niż godzinę. Nasza prowadząca rozmawia również z tatą, który stara się pomóc, ale nie wymóc na niej więcej luzu.

Do akcji wkracza dr Paweł Grzesiowski. Przekonuje rodziców, że człowiek, nawet jeśli ma tylko 9 miesięcy, nie jest stworzony do noszenia na rękach. Pokazuje też, jak nauczyć raczkującego malucha samodzielności i wyjaśnia, dlaczego nie należy go karmić piersią w środku nocy. A przy okazji rozładowuje coraz bardziej napiętą sytuację miedzy partnerami. Tego nie można przegapić, dlatego zachęcamy do oglądania ITVN!

 

MATERIAŁY TVN STYLE

WIOSNA W ITVN
Następny artykuł:

WIOSNA W ITVN

tvnpix