Aktualności

powrót do listy

WYBURZACZE

Polecane | Programy |
WYBURZACZE
WYBURZACZE  Wideo: TVN

WYBURZACZE

Ekipa programu „Wyburzacze” udowodni, że zniszczyć i zrównać z ziemią można po prostu wszystko. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Przekonają się o tym Państwo w każdą środę od 5 kwietnia o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy do ITVN!  

WYBURZACZEWYBURZACZE
Foto: TVN
WYBURZACZEWYBURZACZE
Foto: TVN

W tym programie kamera towarzyszy kilku ekipom zawodowych burzycieli podczas ich codziennej, ale jednak niezwykłej pracy. „Wyburzacze” podejmą się arcytrudnych rozbiórek  małych, a także ogromnych obiektów. Zobaczą Państwo jak wyburza się wielopiętrowy blok, ale również jakie czynności podejmuje się przy rozbiórce małego jednorodzinnego domu.

To świetna okazja, by z bliska przyjrzeć się temu jak krok po kroku wygląda ta ciężka i niebezpieczna praca. Tutaj najmniejszy nawet błąd, może spowodować katastrofalne skutki.

W każdym z odcinków programu ekipa destruktorów mierzyć się będzie z ogromna presją,  oporem materii, upływającym czasem i budżetem, w ramach którego działają. Zapraszamy przed telewizory do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN TURBO

WIELKANOC W ITVN
Następny artykuł:

WIELKANOC W ITVN

tvnpix