Aktualności

powrót do listy

WIOSNA W ITVN

Polecane | Filmy |
WIOSNA W ITVN
NIE PRZEGAP!  Foto: NOWA MAJA W OGRODZE TVN / PIOTR MIZERSKI

WIOSNA W ITVN

W tym roku specjalnie dla swoich widzów ITVN oficjalnie ogłasza sezon wiosenny już w lutym! Wbrew zimowej aurze, na antenie stacji nie zabraknie gorących nowości, wyczekiwanych kontynuacji programów i seriali oraz telewizyjnych hitów. Jednym z nich z pewnością będzie serial kryminalny „Belle Epoque” z Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Cielecką w rolach głównych oraz nowy program podróżniczy Hanny Lis „Bez planu”. Z nowości zaprezentujemy również serial fabularno – dokumentalny „19+” oraz program byłej Miss Polski Pauliny Krupińskiej „Wychować i nie zwariować”. Niezapomniane emocje zapewnią także wyczekiwane kontynuacje seriali „Druga szansa” czy „Na Wspólnej” oraz programów „Agent – Gwiazdy”, „Kuchenne rewolucje”, „Kuba Wojewódzki”  i oczywiście „Dzień dobry TVN”. Zachęcamy do lektury przewodnika po wiosennej ramówce ITVN, który ułatwi odnalezienie się w tym dobrobycie perełek telewizyjnych.

PONIEDZIAŁEK

Wiosnę czas zacząć i to z przytupem! Od 13 lutego w każdy poniedziałek o 21:35 CET, 21.10 CDT, 22.10 EDT zapraszamy do ITVN na trzeci sezon kultowego serialu „Druga szansa”. W wiosennej serii do Małgorzaty Kożuchowskiej, odtwórczyni głównej roli, dołączy Bartosz Opania i Mateusz Banasiuk, a  gościnnie wystąpią Paweł Królikowski oraz Radosław Pazura. Od poniedziałku do czwartku o 20.10 CET, 20.05 CDT, 21.05 EDT niezmiennie polecamy premierowe odcinki znanego wszystkim Polakom serialu „Na Wspólnej”. Na widzów czekają nie tylko poruszające historie, ale także nowi bohaterowie, w których role wcielą się Julia Kamińska i Antoni Królikowski. Chwilę później zapraszamy na serial fabularno-dokumentalny „19+” opowiadający o maturzystach wkraczających w dorosły etap życia. Czy samodzielność faktycznie okaże się dla nich beztroska i pełna fantastycznych możliwości? O tym przekonają się Państwo od 13 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 20.35 CET, 20.35 CDT, 21.35 EDT. Z kolei w poniedziałkowe popołudnie o 15.25 CET,15.15 CDT, 16.15 EDT wyemitujemy również nowy program TVN Style „Wychować i nie zwariować”, w którym Paulina Krupińska podpowie młodym rodzicom, jak radzić sobie z wychowawczymi problemami.

DRUGA SZANSADRUGA SZANSA
Foto: TVN / Agnieszka K Jurek

WTOREK

Nasze propozycje na wtorkowy wieczór nie pozwolą ani na chwilę oderwać się Państwu od telewizorów. O 21.35 CET, 21.10 CDT, 22.10 EDT wyemitujemy premierową odsłonę programu „Agent – Gwiazdy”. Mateusz Maga, Tomasz Niecik, Edyta Zając-Rzeźniczak, Olga Frycz, Joanna Jędrzejczyk, Marek Włodarczyk, Jarosław Kret, Odeta Moro, Daria Ładocha, Piotr Kędzierski, Alan Andersz, Agnieszka Rylik, Michał Będźmirowski, Jula Fabiszewska to bohaterowie nowej edycji. Kinga Rusin zabierze ich do Argentyny, by tam zmierzyli się z lękiem przed nieznanym, stanęli do walki z samym sobą, ale przede wszystkim prawidłowo wytypowali Agenta. Jak poradzą sobie w ekstremalnych warunkach? Przekonają się Państwo już 14 lutego. Wisienką na torcie będzie oczywiście nowy sezon „Kuby Wojewódzkiego”. Prowadzący jak zwykle o 22.30 CET, 22.05 CDT, 23.05 EDT zaskoczy widzów i swoich gości niewybrednymi żartami, niebanalnymi pytaniami czy niewygodnymi komentarzami. Tej wiosny tradycyjnie na jego kanapie zasiądą najodważniejsi. Wśród tych nieszczęśników będą celebryci, artyści, politycy, sportowcy, dziennikarze.

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN

ŚRODA

Środek tygodnia to idealny czas, by dać się ponieść kryminalnej opowieści snutej przez premierowy serial kostiumowo – kryminalny „Belle Epoque”, którego akcja toczy się w Krakowie w okresie tzw. pięknej epoki. Początek XX wieku nie tylko zachwycał postępem technicznym i kwitnącym życiem kulturalnym, ale miał także swoje wstrząsające tajemnice. Na ekranie o godzinie 21.35 CET, 21.10 CDT, 22.10 EDT, obok wcielającego się w rolę głównego bohatera Pawła Małaszyńskiego, widzowie zobaczą również Magdalenę Cielecką, Olafa Lubaszenkę, Annę Próchniak, Eryka Lubosa i Weronikę Rosati. Natomiast fanom Mai Sablewskiej na pewno nie trzeba przypominać o nowych odcinkach programu „Sablewskiej sposób na modę” w każdą środę o 21.00 CET, 22.05 CDT, 23.05 EDT, który od wielu lat inspiruje do zmiany wyglądu, stylu życia i diety. O godz. 15.25 CET, 15.15 CDT, 16.15 EDT wyemitujemy kolejną premierę – „Będzie Pan zadowolony”. W wiosennych odcinkach do wybranych warsztatów trafią auta z awarią-niespodzianką.

BELLE EPOQUEBELLE EPOQUE
Foto: TVN/ MIROSŁAW SOSNOWSKI

CZWARTEK

W czwartek o 21.35 CET, 21.10 CDT, 22.10 EDT zaprezentujemy premierowe odcinki programu „Niezwykle przypadki medyczne” prezentującego historie pacjentów, którzy zmagają się z nietypowymi dolegliwościami. Prowadzący Krzysztof Gojdź zrobi wszystko, by dzięki najnowszym technologiom ulżyć im w cierpieniu. Z kolei zwolenników technologii o 15.25 CET, 15.15 CDT, 16.15 EDT zapraszamy na nowy sezon „Nowego gadżetu” TVN Turbo, w którym Kuba Klawiter bez ogródek opowiada i w wymyślnych testach demonstruje wady lub zalety najnowszych sprzętów.

NA WSPÓLNEJNA WSPÓLNEJ
Foto: TVN / Radek Orzel

PIĄTEK

Początek weekendu to dobry moment na prawdziwą ucztę filmową prosto z Italii. 27 stycznia o godz. 20.45 CET, 20.55 CDT, 21.55 EDT i 3 lutego o 20.05 CET, 20.00 CDT, 21.00 EDT zapraszamy na dwuczęściowy film „Ukryte igrzyska” - dramatyczną historię więźniów obozu koncentracyjnego, opowiedzianą z włoskiej perspektywy. Z kolei 10 i 17 lutego zaprezentujemy włoski film biograficzny. „Trilussa, opowieść o miłości i poezji” to dwuczęściowy życiorys jednego z najsłynniejszych rzymskich poetów Carlo Alberto Salustri znanego jako Trilussa. „Moja matka” jest propozycją na następne piątkowe wieczory. Pierwszą część historii losów włoskiej rodziny, która w poszukiwaniu szczęścia wyjeżdża do Turynu wyemitujemy 24 lutego o 20.10 CET, 20.00 CDT, 21.00 EDT.

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN/ PIOTR MIZERSKI

WEEKEND

Ukoronowaniem tygodnia będzie z pewnością program „Kuchenne rewolucje” emitowany od 19 lutego w każdą niedzielę o godz. 20.00 CET, 20.00 CDT, 21.00 EDT. Magda Gessler objechała praktycznie całą Polskę i mierzyła się z najtrudniejszymi rewolucjami. Tej wiosny nie poddaje się jednak kulinarnej bylejakości i po raz kolejny staję oko w oko z kuchennymi koszmarami. Te odcinki trzeba zobaczyć! W weekend, podobnie jak w pozostałe dni tygodnia, widzowie ITVN przywitają kolejny poranek w towarzystwie elektryzującego „Dzień dobry TVN”, na który zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 8.00 CET i w niedzielę o 8.30 CET oraz od poniedziałku do piątku o godz. 7.15 CDT, 8.15 EDT i w weekend o 8.00 CDT, 9.00 EDT. W sobotnie poranki o 10.55 CET, 7.35 CDT, 8.35 EDT zaprezentujemy również program „Nowa Maja w ogrodzie”. Maja Popielarska w zupełnie nowej odsłonie skradnie serca wszystkich fanów ogrodnictwa i nie tylko. Kolejną pozycją na liście maniaków telewizyjnych z pewnością będzie także „Co za tydzień” o godzinie 11.20 CET, 10.45 CDT, 11.45 EDT podsumowujący show-biznesowe wydarzenia minionego tygodnia. Z kolei w niedzielę już o 10.55 CET, 10.15 CDT, 11.15 EDT wyemitujemy premierowe odcinki programu „Dorota Was urządzi”. Dorota Szelągowska zagwarantuje stylowe wnętrza i świetne samopoczucie mieszkańcom polskich M, dostarczając widzom wielu wnętrzarskich inspiracji. Pasją zarazi Państwa również Hanna Lis w zupełnie nowym programie „Bez planu”, na który zapraszamy od 19 lutego w niedzielę o godz. 18.25 CET, 18.25 CDT, 19.25 EDT. Była prowadząca programów informacyjnych zaskoczy zamiłowaniem do spontanicznych podróży i wypraw z dala od turystycznych szlaków.

BEZ PLANUBEZ PLANU
Foto: TVN / ANNA URBAŃSKA

Wiosną widzowie ITVN nie mogą narzekać na nudę – w ofercie ramówkowej stacji nie zabraknie fascynujących filmów z różnych zakątków Europy, ulubionych programów rozrywkowych, inspirujących produkcji lifestylowych, niebanalnych magazynów motoryzacyjnych czy długo wyczekiwanych seriali. Zapraszamy do ITVN!

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

SINGIELKA – ODCINKI 191 – 193
Następny artykuł:

SINGIELKA – ODCINKI 191 – 193

tvnpix