Aktualności

powrót do listy

WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ

Polecane | Programy |
WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ
WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ  Foto: TVN GREG KLUKOWSKI

WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ – ODC. 11

 

Człowiek przesypia średnio od 6 do 8 godzin dziennie, czyli aż 1/3 swojego życia. Tylko czy zawsze sypia dobrze? W najbliższym odcinku „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” podpowiemy, co sprzyja zasypianiu oraz jak poradzić sobie z nadchodzącymi upałami. Zapraszamy do oglądania ITVN w poniedziałek 21 sierpnia o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.30 (CDT – Chicago) i 23.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto)

WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJEWIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJE
Foto: TVN / GREG KLUKOWSKI

Już połowa Polaków po 30-tym roku życia ma problemy z zasypianiem. Bezsenna noc to istny koszmar. Co więc pomoże zasnąć, a co tylko spotęguje problemy? Czy leki nasenne to dobre rozwiązanie? Jakie herbatki wyciszą, a które tylko pobudzą i nasilą bezsenność? Co jeść i pić, by lepiej spać, a po jakie produkty nie warto sięgać wcale? Nasza redakcyjna koleżanka podda się niecodziennemu eksperymentowi! Będą Państwo zaskoczeni jego wynikami. Oprócz tego przygotowaliśmy wiele ciekawych porad.

Natomiast w drugiej części programu „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” Kasia Bosacka podpowie, jak poradzić sobie z upałami. Pokaże jak działają wentylatory, przeprowadzimy ich rzetelny test i zobaczymy, który poradzi sobie najlepiej - podłogowy, kolumnowy czy może jednak ten super-nowoczesny pozbawiony śmigieł? A może lepiej postawić na klimatyzator? Jak działa, ile kosztuje i czy klimatyzacja przypadkiem nie jest niebezpieczna, zwłaszcza dla alergików? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdą Państwo w ITVN. Zapraszamy!

MATERIAŁY TVN STYLE

TOP OF THE TOP FESTIVAL - SOPOT 2017 W ITVN!
Następny artykuł:

TOP OF THE TOP FESTIVAL - SOPOT 2017 W ITVN!

tvnpix