Aktualności

powrót do listy

WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ

Polecane | Programy |
WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ
WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJE TVN GREG KLUKOWSKI 3.jpg 

WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ – ODC. 3

 

Otyłość i próchnica to tylko nieliczne skutki picia słodzonych napojów gazowanych, a statystyczny Polak wypija ich rocznie przeszło 50 litrów. W kolejnym odcinku „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” weźmiemy je pod lupę. Zachęcamy do oglądania trzeciego odcinka programu w poniedziałek 26 czerwca o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.30 (CDT – Chicago) i 23.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

W nachodzącej odsłonie „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” sprawdzimy czy konsumenci wiedzą ile cukru kryje się w napojach, co odpowiada za orzeźwiające bąbelki i co dzieje się z organizmem po ich wypiciu. Oprócz tego, widzowie poznają historię 4,5-letniej Zuzi, która boryka się z problemami uzębienia – czy zamiłowanie do słodkiego picia będzie miało skutki w jej dorosłym życiu?

W drugiej części programu pokażemy jak ułatwić pracę w kuchni, jednocześnie dbając o własne zdrowie. Pod lupę weźmiemy parowary, multicookery, szybkowary i wolnowary. Który z tych sprzętów okaże się najskuteczniejszy? Finalistka Master Chef postara się przekonać, że gotowanie na parze może być smaczne i szybkie. A testerami zdrowych potraw zostaną siatkarze Cerrad Czarni Radom. Czy mężczyźni docenią smak lekkich potraw? O tym już wkrótce w ITVN. Zapraszamy!

MATERIAŁY TVN STYLE

BEAUTY EKSPERT
Następny artykuł:

BEAUTY EKSPERT

tvnpix