Aktualności

powrót do listy

W ROLI GŁÓWNEJ – ODCINEK 7

Polecane | Programy |
W ROLI GŁÓWNEJ – ODCINEK 7
W ROLI GŁÓWNEJ  Foto: TVN / Cezary Piwowarski

W ROLI GŁÓWNEJ – ODCINEK 7


Z Magdą Mołek spotkała się 8 lat temu po urodzeniu syna. Już wtedy widać było, że się zmienia. Złagodniała, postawiła na kobiecość, zmieniła fryzurę, założyła szpilki, ale jej temperament się nie zmienił. Jest jedną z najbardziej energetycznych i lubianych jurorek produkcji „Mam talent” i „Mali giganci”. Co Agnieszka Chylińska zdradzi w programie „W roli głównej”?Zapraszamy na premierę ITVN w niedzielę 29 stycznia o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CST – Chicago) i 19.30 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Obecnie Agnieszka Chylińska to już mama trójki dzieci, napisała trzy książki i właśnie wydała nową płytę, w której wraca do ostrego brzmienia. Ponownie występuje również „W roli głównej”. Co jej w duszy gra? – Mam taki czas wracania do siebie, zwijania się w trąbkę, szukania kciuka – zwierza się Magdzie i przyznaje, że dzisiaj ma trudny czas i zbyt szybko wkroczyła w dorosłość: – Nie było mi dane przeżyć życia prawdziwie i po kolei. – Ostatnich siedem lat poświęciła swojej rodzinie i jak sama stwierdza, „przegrzała temat macierzyństwa”.

Ten odcinek będzie bardzo refleksyjną, intymną rozmową z Agnieszką. O rozterkach i wątpliwościach, szukaniu siebie, dzielności i jej braku, o brawurze i bajerze, a także rozczarowaniu i frustracji. O tym, że życie boli. W tym niezwykłym dialogu znajdziecie też Państwo piosenkarkę dobrze znaną, zwariowaną, nieprzewidywalną, sypiącą żartami i pełną niesamowitej energii. Tego nie można przegapić, dlatego zachęcamy do oglądania ITVN!

 

MATERIAŁY TVN STYLE

DOROTA WAS URZĄDZI – NOWY SEZON
Następny artykuł:

DOROTA WAS URZĄDZI – NOWY SEZON

tvnpix