Aktualności

powrót do listy

W ROLI GŁÓWNEJ

Polecane | Programy |
W ROLI GŁÓWNEJ
W ROLI GŁÓWNEJ  Foto: TVN CEZARY PIWOWARSKI

W ROLI GŁÓWNEJ – MACIEJ ZAKOŚCIELNY

Maciej Zakościelny - naczelny przystojniak polskiego kina, ekranowy łamacz damskich serc i romantyczny bohater będzie gościem najbliższego odcinka programu TVN Style „W roli głównej”. Zapraszamy do oglądania szczerego wywiadu z aktorem w niedzielę 22 października o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.35 (CDT – Chicago) i 19.35 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. 

W ROLI GŁÓWNEJW ROLI GŁÓWNEJ
Foto: TVN CEZARY PIWOWARSKI

Z zawodu aktor, z zamiłowania muzyk. Pierwsze zawodowe kroki postawił już jako student Akademii Teatralnej, grając w serialach obyczajowych. Popularność przynieśli mu „Kryminalni" oraz główna rola w komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj". W kolejnych latach najczęściej obsadzany był przez reżyserów w rolach wrażliwych i walecznych bohaterów. Od niedawna możemy go oglądać w roli chirurga Michała Wolskiego w najnowszym serialu TVN, „Diagnoza". - Gdy pobierają mi krew, odwracam głowę. Przed tym serialem wydawało mi się, że nie mógłbym być lekarzem – zdradza prowadzącej „W roli głównej”.

Prywatnie związany z modelką, Pauliną Wyką. Ponad rok temu został ojcem i jak mówi Magdzie Mołek, to go „mocno zmieniło”. - Syn uczy mnie, że najważniejsze są relacje z ludźmi – wyznaje w programie. Opowiada też o epizodzie w modelingu, przygodzie w Paryżu, o pierwszych randkach, sercowych porażkach i o zmienianiu świata. W rozmowie będzie także o muzyce, która jest pierwszą miłością Maćka, bo aktor lubi śpiewać i gra na kilku instrumentach. Jeden z nich, podczas rozmowy, Magda wyciągnie zza kanapy... Na kolejny odcinek programu „W roli głównej” zapraszamy do ITVN.

MATERIAŁ TVN STYLE

KUCHENNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE

tvnpix