Aktualności

powrót do listy

W DOBRYM STYLU – ODCINEK 8

Polecane | Programy |
W DOBRYM STYLU – ODCINEK 8
W DOBRYM STYLU  Foto: TVN / Piotr Mizerski

W DOBRYM STYLU – ODCINEK 8

 

Rachunki i zawieruszona wśród nich kartka z wakacji – tak zazwyczaj wygląda poczta oraz zobowiązania, czyli mało przyjemności, a dużo wydatków. W najbliższym odcinku programu „W dobrym stylu” Małgorzata Rozenek-Majdan przekaże wiele cennych rad na temat oszczędnego gospodarowania domowymi finansami.Zapraszamy na premierę ITVN we wtorek 24 stycznia o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż) oraz w czwartek 26 stycznia o godz. 21.05 (CST – Chicago) i 22.05 (EST – Nowy Jork, Toronto)!

Domowy budżet nie jest z gumy, ale można nim tak zarządzać, aby starczyło na rozrywkę czy opłaty. Katarzyna Iwanoska, autorka bloga finanseodkuchni.pl, opowie w tym odcinku „W dobrym stylu” o dobrych i złych konsumenckich przyzwyczajeniach. Każdy chciałby co miesiąc zaoszczędzić – na kursie angielskiego czy nowej torebce – najważniejsza wtedy staje się motywacja!

Jeśli zaś mowa o zachciankach, to na pewno należy do nich jedzenie. Małgosia, wraz z miłośniczką zdrowego żywienia Darią Ładochą przygotuje całodzienną dietę pudełkową, tak modną w dzisiejszych czasach, ale niestety dość kosztowną. Panie znalazły jednak tańszą, a równie smaczną alternatywę.

Dodatkowo gospodyni przedstawi fakty i mity na temat codziennego oszczędzania. Gdy w domu cieknie kran, można stracić nawet do jedenastu tysięcy litrów wody rocznie. Szokujące, prawda? A zanim kupią Państwo drogi odświeżacz powietrza lub środek do czyszczenia, przypomnijcie sobie o sprawdzonej i taniej sodzie oraz occie. Zachęcamy do oglądania ITVN!

 

MATERIAŁY TVN STYLE

PROJEKT LADY – ODCINEK 7
Następny artykuł:

PROJEKT LADY – ODCINEK 7

tvnpix