Aktualności

powrót do listy

W DOBRYM STYLU

Polecane | Programy |
W DOBRYM STYLU
W DOBRYM STYLU  Foto: TVN Piotr Mizerski

W DOBRYM STYLU – NOWY SEZON

Nowy sezon „W dobrym stylu” to nowe tematy, nowe zadania i nowe wyzwania. Małgorzata Rozenek-Majdan spotka się z brafitterką, odwiedzi kapsułę floatingową oraz... nie raz spadnie z trampoliny! Dowie się, na czym polega praca trenera żywieniowego oraz zdradzi, jak dobrze zaplanować zakupy i nie dać się złapać w pułapki zastawiane przez sprzedawców. Jak sprawdzi się w parze z Radosławem w escape roomie? Premiera trzeciej serii we wtorki od 10 października o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CDT – Chicago), 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy do ITVN! 

W DOBRYM STYLUW DOBRYM STYLU
Foto: TVN Piotr Mizerski

W programie nie zabraknie także ważnych i trudnych tematów. Małgosię odwiedzi terapeuta małżeński, który opowie prowadzącej o najczęstszych powodach nieporozumień między partnerami oraz zdradzi sposoby na poprawienie sytuacji w każdym związku. Seksuolog porozmawia z Małgosią o tym, jak umiejętnie podgrzać temperaturę w sypialni. Będzie też pysznie, bo prowadząca chętnie i często będzie zabierała gości do swojej domowej kuchni.

Program „W dobrym stylu" to bez wątpienia skarbnica domowych sekretów i skutecznych patentów. Wystarczy zastosować choć część z nich, a życie stanie się bardziej proste, lepiej zorganizowane i po prostu stylowe. Zapraszamy do śledzenia kolejnych odcinków programu w ITVN! 

W DOBRYM STYLUW DOBRYM STYLU
Foto: TVN Piotr Mizerski

TEKST TVN STYLE

KOMISARZ MONTALBANO
Następny artykuł:

KOMISARZ MONTALBANO

tvnpix