Aktualności

powrót do listy

W DOBRYM STYLU

Polecane | Programy |
W DOBRYM STYLU
W DOBRYM STYLU  Foto: TVN / BARTOSZ KRUPA EAST NEWS

W DOBRYM STYLU – ODCINEK 5

Mamy już dość życia w ciągłym pośpiechu, smogu i hałasie. Chcemy zdrowiej się odżywiać i kupować wartościowe produkty… chcemy po prostu wrócić do źródeł. Małgorzata Rozenek – Majdan wykona kilka kroków, które przybliżą ją do życia w zgodzie z naturą. Zapraszamy na piąty odcinek programu „W dobrym stylu” we wtorek, 23 maja o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż) i w czwartek, 25 maja o godzinie 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Okazuje się, że nawet osoby zapracowane mogą dobrze radzić sobie w domu i stylowo żyć. Małgosia Rozenek zdradzi widzom, jak to zrobić. W kolejnej odsłonie programu „W dobrym stylu” prowadząca poszuka prawdziwych, naturalnych produktów, wolnych od GMO, ulepszaczy, konserwantów i sztucznych barwników. Pomoże jej w tym  Katarzyna Bosacka, dziennikarka i autorka programów o tematyce związanej ze zdrową żywnością.

W DOBRYM STYLU TVN PIOTR MIZERSKI 3.jpgW DOBRYM STYLU TVN PIOTR MIZERSKI 3.jpg

W programie pojawi się również specjalistka od tworzenia kompozycji zapachowych - Katarzyna Kochańska, która doradzi jak otaczać się prawdziwymi, a nie syntetycznymi zapachami. Ponadto Małgosia poruszy również temat medycyny dalekowschodniej. Zapraszamy do ITVN.

MATERIAŁY TVN STYLE

 

KUCHENNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE

tvnpix