Aktualności

powrót do listy

W DOBRYM STYLU

Polecane | Programy |
W DOBRYM STYLU
W DOBRYM STYLU TVN PIOTR MIZERSKI 

W DOBRYM STYLU

Wszyscy znają Małgosię Rozenek z czerwonych dywanów, okładek kobiecych magazynów, konferencji prasowych i pokazów mody. „W dobrym stylu” to niepowtarzalna okazja do zobaczenia jej w zupełniej nowej odsłonie, w miejscu, w którym czuje się najlepiej, czyli w domu... W drugim sezonie programu, gwiazda podpowie jak radzić sobie z różnymi obowiązkami i przy tym stylowo żyć. Zapraszamy na nowe odcinki „W dobrym stylu” we wtorki od 25 kwietnia o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż) oraz w czwartki od 27 kwietnia o godzinie 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto)do ITVN!

„W zdrowym ciele zdrowy duch“, „Moje ciało, moja świątynia“ - wszyscy znają te powiedzenia. W pierwszym odcinku drugiej serii programu „W dobrym stylu”,Małgorzata Rozenek-Majdan udowodni, że nie są to czcze słowa. Aby być zawsze w dobrej formie psychicznej i fizycznej, trzeba dbać nie tylko o ciało, ale  o duszę i umysł! Małgosia będzie więc zajadała się zdrową sałatką, skakała na trampolinach i wejdzie do kapsuły floatingowej – wszystko po to, aby być jak  najdłużej piękną i młodą!

Najpierw prowadząca poskacze na trampolinach, na których ćwicząc kilkanaście minut spala się  ponad 100 kalorii! Oprócz wysiłku, to naprawdę świetna zabawa dla całej rodziny. Ale można zrobić dla siebie jeszcze więcej – trzeba zdrowo się odżywiać – i w tym pomoże Agnieszka Mielczarek, dietetyk, wielka fanka świeżych warzyw, przypraw i wszystkiego, co znajdziemy w warzywniaku. Stosując odpowiednią dietę, możemy poprawić nie tylko stan swojego zdrowia, ale i wygląd skóry i ulepszyć pracę mózgu. Prowadząca wraz z ekspertem Alicją Czyrską podpowie, jak ważne jest dbanie o mózg, jakie ćwiczenia wykonać i jak się relaksować.

Po naukowych dyskusjach zajrzymy również w mroki duszy. Małgosia, dzięki wizycie u terapeutki, Wioletty Ewy Tuchowskiej, pozna swojego anioła, który nad nią czuwa, a karty powiedzą, czym naprawdę powinna zająć się w życiu. Czy będzie to dla Małgosi niespodzianką? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN!

 

MATERIAŁY TVN STYLE

KULINARNE PODRÓŻE MAGDY GESSLER
Następny artykuł:

KULINARNE PODRÓŻE MAGDY GESSLER

tvnpix