Aktualności

powrót do listy

W CZYM DO ŚLUBU?

Polecane | Programy |
W CZYM DO ŚLUBU?
W CZYM DO ŚLUBU  Foto: TVN / Piotr Mizerski

W CZYM DO ŚLUBU? – ODCINEK 4

Izabela Janachowska z pomocą stylistki ślubnej pomoże zagubionym przyszłym mężatkom znaleźć dla siebie idealną suknię ślubną. W czwartym odcinku programu „W czym do ślubu?” spotka się z Dominiką, znaną „Wodzianką” z programu „Kuba Wojewódzki”. Zapraszamy  w niedzielę 20 sierpnia o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.35 (CDT – Chicago), 19.35 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. 

W CZYM DO ŚLUBU?W CZYM DO ŚLUBU?
Foto: TVN Piotr Mizerski

Dominika uważa, że najlepszy czas w jej życiu był wtedy, kiedy była Wodzianką. Mężczyźni ją kochali, a ona brała z tego garściami. Dziś jest młodą mamą. Wychowuje wraz ze starszym od siebie partnerem dwuletniego synka. W obiegu medialnym partner Wodzianki jest już jej mężem. Ale to kłamstwo. Dominika dystrybuowała taką wiadomość, żeby media odczepiły się od jej życia osobistego. Prawdziwy ślub będzie miała latem i chce na nim wyglądać jak rosyjska księżniczka. Ma być na bogato, z przepychem i karocą!

W wyborze sukni ślubnej pomagać jej będzie przyjaciółka, nomen omen, Rosjanka, montażystka i artystka. Zapraszamy na czwarty odcinek programu „W czym do ślubu?” do ITVN.

TEKST TVN STYLE

NA PRZEKÓR PRZEZNACZENIU
Następny artykuł:

NA PRZEKÓR PRZEZNACZENIU

tvnpix