Aktualności

powrót do listy

UWAGA! PIRAT

Polecane | Programy |
UWAGA! PIRAT
UWAGA! PIRAT  Foto: TVN TURBO

UWAGA! PIRAT

W kolejnej serii programu „Uwaga! Pirat” jak zwykle nie zabraknie emocji. Nasza ekipa będzie tropić piratów i eliminować niebezpieczeństwo na polskich drogach. Zapraszamy do śledzenia nowych, ekstremalnych przypadków i zdarzeń w czwartki od 20 lipca o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż) i we wtorki od 18 lipca o godzinie 23.00 (CDT – Chicago), 0.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. 

UWAGA! PIRATUWAGA! PIRAT
Foto: TVN TURBO

Nasze kamery towarzyszą funkcjonariuszom drogówki podczas codziennych patroli polskich dróg. Jazda pod prąd, wymuszanie pierwszeństwa, znaczne przekraczanie prędkości. W odcinkach na widzów czeka zbiór najciekawszych interwencji, które zostały zarejestrowane za pomocą policyjnych kamer. Każde zatrzymanie prezentowane jest z perspektywy policjantów. Zawiera ich rozmowę ze sprawcą, omówienie popełnionego wykroczenia i nałożenie stosownej kary. Niejednokrotnie owocuje też ciekawymi tłumaczeniami zatrzymanych...

Dokumentalna seria „Uwaga! Pirat” powstaje we współpracy z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Razem z patrolem drogówki demaskujemy i tępimy bezmyślnie zachowujących się kierowców, którzy za nic mają sobie przepisy ruchu drogowego. Na nowe odcinki programu zapraszamy do ITVN! 

UWAGA! PIRATUWAGA! PIRAT
Foto: TVN TURBO

MATERIAŁY TVN TURBO

 

WYPADEK – PRZYPADEK
Następny artykuł:

WYPADEK – PRZYPADEK

tvnpix