Aktualności

powrót do listy

UGOTOWANI

Programy |
UGOTOWANI
UGOTOWANI - ODC. 1  Wideo: TVN

UGOTOWANI – NOWY SEZON

W nowym sezonie „Ugotowanych” widzowie zawitają do kuchni mieszkańców Puław, Kalisza, Płocka i sprawdzą jakie dania wyłożą na stół bohaterowie tej serii. Zajrzą do garów w Warszawie, Krakowie, Łodzi oraz Białymstoku. W każdym z odcinków miłośnicy jedzenia spotkają się przy jednym stole. Nagrodę otrzyma ten, komu uda się oczarować gości najlepszą autorską kolacją. Na premierowe odsłony zapraszamy w soboty od 18 marca o godz. 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

UGOTOWANIUGOTOWANI
Foto: TVN

Na dobry początek nowego sezonu odwiedzą Państwo Kraków. Zmierzą się ze sobą: Kalina logistyk, która zarządza wysyłkami zamorskimi, a po pracy w ramach wolontariatu jest dogoterapeutką, Andrzej - importer torebek damskich, który prowadzi hurtownię, projektant ogrodów - Łukasz oraz Halina - pracownik działu HR w dużej międzynarodowej firmie.

W pierwszym odcinku widzowie przekonają się czy wampirzy przysmak trafi w gusta uczestników,  sprawdzą czy pies potrafi posługiwać się sztućcami oraz kto wpadnie w trans. Tego nie można przegapić, dlatego zapraszamy do oglądania „Ugotowanych” tylko w ITVN.

MATERIAŁY TVN

CYRK BUKOVSKY
Następny artykuł:

CYRK BUKOVSKY

tvnpix