Aktualności

powrót do listy

SZULER

Seriale |
SZULER
SZULER STAR MEDIA 4.jpg 

SZULER

Głównym bohaterem rosyjskiego serialu „Szuler” jest młody hazardzista, który marzy o wyjeździe za granicę. Jego cel to zgromadzenie gotówki pozwalającej na ucieczkę z kraju, aby odnaleźć swojego ojca. Czy mu się to uda? Zachęcamy do oglądania kolejnych odcinków w każdą środę od 9 sierpnia o godzinie 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 7.15 (CDT - Chicago) i 8.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Zapraszamy!

Lata 80. w Związku Radzieckim. 27-letni Kostik Voloshyn pragnie wydostać się z otaczającej go rzeczywistości biednej Ukrainy. Nie ma ambicji, żeby uczestniczyć w „budowaniu socjalistycznego społeczeństwa”. Chłopak prowadzi podwójne życie – w ciągu dnia pracuje jako naukowiec w laboratorium, ale nocą realizuje swoją zakazaną pasję, czyli grę w karty. Pewnego dnia pakuje się w poważne kłopoty. Gdy wygrywa dużą sumę pieniędzy, ze znanym w światku szulerów Gogą, musi ratować skórę i uciekać do rodzinnej Odessy. Ma nadzieję na zarobienie gotówki, która pozwoli mu na ostateczny wyjazd z ZSRR.

Z pomocą swojego wujka, Balabana, jednego z najważniejszych gangsterów w Odessie i hazardziście, udaje się skutecznie wyprowadzić w pole wszystkich karcianych rywali. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że to właśnie ten krewny odpowiada za poważną zbrodnię, o której popełnienie został oskarżony dwadzieścia lat temu ojciec Kostika. Balaban pomógł bratu w ucieczce za granicę. Mężczyzna zostawił wtedy w kraju małego synka i żonę, z którymi od tamtej pory nie miał kontaktu.

Wkrótce Odessa staje się za ciasna dla obu oszustów. Gdy chłopak wdaje się w romans z Mayą, ukochaną Balabana, ten nakłada na siostrzeńca zakaz hazardu w swoim mieście. Kostik nie może jednak zrezygnować z gry. To dla niego jedyna możliwość finansowego odbicia się od dna i zdobycia fałszywych paszportów dla siebie i matki. Jeżeli uciekną z ojczyzny i odnajdą ojca, ich rodzina po latach znów będzie razem. Do śledzenia wciągających losów bohaterów „Szulera” zapraszamy do ITVN! W każdą srodę wyemiujemy dwa odcinki.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NOWY GADŻET
Następny artykuł:

NOWY GADŻET

tvnpix