Aktualności

powrót do listy

SZPITAL

Polecane | Seriale |
SZPITAL
SZPITAL  Foto: TVN / FOKUSMEDIA NEWSPIX

SZPITAL

Od 4 września zapraszamy na kolejne odcinki jednego z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych w Polsce „Szpital”. W nowych odsłonach zobaczymy świat skomplikowanych przypadków medycznych i niezwykłe historie ludzi. Zachęcamy do śledzenia ITVN od poniedziałku do piątku o godzinie 18.10 (CET – Berlin, Paryż), 18.10 (CDT – Chicago) i 19.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Sześciu doświadczonych lekarzy, dla których pomaganie innym to życiowa misja. W zespole ordynatora Piotra Wójtowicza wiedza i profesjonalizm idą w parze z zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego z pacjentów. Szpitalna codzienność to trudna walka o zdrowie i życie tych, którzy trafiają na SOR. W nowym sezonie w gronie pacjentów potrzebujących szybkiej pomocy znajdzie się między innymi kilkuletni chłopiec. Jego stan będzie bardzo ciężki, a diagnoza lekarska nie pozostawia żadnych wątpliwości – to krztusiec. Trudną sytuację pogorszy fakt, że dziecko nie było szczepione, ponieważ tak zdecydowali rodzice…

Jednym z bohaterów premierowych odcinków będzie także 37-letni mężczyzna uzależniony od gier komputerowych. Ten nałóg zniszczył pacjentowi nie tylko zdrowie, ale również życie rodzinne. Czy lekarze przekonają mężczyznę do rozpoczęcia terapii i walki o odzyskanie bliskich?

Z trudnym przypadkiem zmierzy się także dr Robert. Pod jego opiekę trafi 13-latek, który wypadł z łódki. Dziwne zachowanie i dolegliwości chłopca wzbudzą podejrzenia u lekarza. Szybko okaże się, że pacjent jest uzależniony od amfetaminy, która „pomaga” mu w nauce. Nastolatek nieradzi sobie z presją rodziny, która ma w stosunku do niego ogromne oczekiwania. Niestety jego rodzicom będzie bardziej zależeć na zachowaniu sprawy w tajemnicy, niż na pomocy własnemu synowi. Jaką decyzję podejmie lekarz? Zapraszamy do oglądania „Szpitala” w ITVN!

TEKST TVN

19+
Następny artykuł:

19+

tvnpix