Aktualności

powrót do listy

SINGIELKA – ODCINKI 191 – 193

Polecane | Seriale |
SINGIELKA – ODCINKI 191 – 193
SINGIELKA 190 - 192  Foto: TVN AGNIESZKA K. JUREK

SINGIELKA – ODCINKI 191 – 193

Najbliższy tydzień w życiu bohaterów serialu „Singielka” przyniesie największe dotychczas rewolucje. Wiele spraw, które do tej pory nabierały tempa, zostanie rozstrzygniętych. Czy Elce uda się finalnie wyciągnąć Tomasza z więzienia? Zachęcamy do oglądania ostatnich odcinków na antenie ITVN w poniedziałek, środę i czwartek 6 – 9 lutego o godz. 20.35 (CET – Berlin, Paryż), . 20.30 (CST – Chicago) i 21.30 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Elka ryzykując życie, idzie na spotkanie z dilerem, który sprzedał Cezaremu narkotyki. Natomiast informacja o fuzji dwóch redakcji wzbudza w Krzyśku i Malenie strach przed utratą pracy. Swoim zachowaniem kompromitują się przed nową naczelną. Z kolei Natalia postanawia pójść na randkę z poznanym w Antypodach Jankiem.

Nadszedł dzień odnowienia przysięgi przez Nowackich. Od rana wszystko idzie nie tak, jak zaplanowała Sława. Gdy okazuje się, że Natalia nie wróciła na noc do domu, cała rodzina rozpoczyna jej poszukiwania. Tymczasem panna Kowalik wybiera się do redakcji „CO TAM?”, aby przekazać wiadomości dotyczące połączenia obu portali. Złe wieści o Tomaszu nie pozwalają jej jednak dokończyć zebrania. Potem na przyjęciu w rodzinnym domu „Singielki” zjawiają się niespodziewani goście…

W końcu Górski dziękuje Elce za pomoc w uwolnieniu go z aresztu i ryzykowanie dla niego swojego życia. Przyjaciele odbywają szczerą rozmowę, wyjaśniając sobie wiele niedopowiedzianych spraw. Następnego dnia dziennikarka pisze swój ostatni felieton… Zapraszamy do ITVN!

 

MATERIAŁY TVN

POLACY I NIEMCY - HISTORIA SĄSIEDZTWA
Następny artykuł:

POLACY I NIEMCY - HISTORIA SĄSIEDZTWA

tvnpix