Aktualności

powrót do listy

SINGIELKA – ODCINKI 183 – 186

Polecane | Seriale |
SINGIELKA – ODCINKI 183 – 186
SINGIELKA  Foto: TVN / Agnieszka K Jurek

SINGIELKA – ODCINKI 183 – 186


Krzysiek wykorzystuje nadarzającą się okazję, by zdemaskować nieuczciwą grę Maleny i aranżuje spotkanie Viktora z Pawłem. Skruszony Max prosi Elkę o wybaczenie i przedstawia jej dokument potwierdzający jego szczere intencje. Tymczasem Tomasz i Konrad nieustannie prześcigają się w pomysłach, rywalizując miedzy sobą o zainteresowanie przyjaciółki. Co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach„Singielki”? Zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 23 – 26 stycznia o godz. 19.35 (GMT – Londyn), 20.35 (CET – Berlin, Paryż) oraz 20.30 (CST – Chicago) i 21.30 (EST – Nowy Jork, Toronto).

W ramach odprężenia Wilczyński zaprasza Singielkę na romantyczną komedię. Mimo to dziewczyna decyduje się pójść w towarzystwie Tomasza na sesję zdjęciową Moniki. Zamiast zaplanowanego spotkania rozpoczyna się przedwczesna akcja porodowa przyjaciółki. Górski z Elką zawożą rodzącą do szpitala i zawiadamiają Andrzeja. Świeża mama prosi przyjaciół, by zostali rodzicami chrzestnymi jej nowonarodzonej córeczki. Panna Kowalik razem z fotografem zamierzają to uczcić.

Z kolei Sława przeprasza Bena za niesłuszne oskarżenia o romans z Natalią. Rekompensatą ma być zorganizowanie w Antypodach swojego przyjęcia. Kobieta stawia jednak warunki, na które właściciel kawiarni nie chce się zgodzić. Tymczasem Kris spędza z Natalią coraz więcej czasu, pomagając jej przygotować zdjęcia na studia. Między nim i Robertem ponownie dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań.

Sporządzony zaś przez Andrzeja raport finansowy portalu nie napawa optymizmem. Malena chce dowiedzieć się co knuje Paweł. Zakrada się do jego gabinetu i przegląda pozostawione przez prawnika dokumenty. Po tym co w nich zobaczy, rezygnuje z kandydowania na stanowisko naczelnej. Krzysiek zostaje więc redaktorem naczelnym. Szuka poparcia u swoich redakcyjnych kolegów, obiecując korzystne dla nich zmiany. Patryk i Gośka wykorzystują tę sytuację i rezygnują z pracy.

SINGIELKASINGIELKA
Foto: TVN / Agnieszka K Jurek

Natomiast kłopotów w życiu głównej bohaterki nie koniec. Elka zjawia się na komisariacie, gdzie po bójce z Cezarym został zatrzymany Tomasz. Po kilku godzinach zostaje wypuszczony do domu, ale następnego dnia policja ponownie wraca, by przeszukać samochód Górskiego. Czy odnajdą nowy trop? Zachęcamy do poznania odpowiedzi na antenie ITVN podczas emisji „Singielki”.

 

MATERIAŁY TVN

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2414 – 2417
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2414 – 2417

tvnpix