Aktualności

powrót do listy

SEKRETY LEKARZY

Polecane | Programy |
SEKRETY LEKARZY
SEKRETY LEKARZY  Foto: TVN / Monika Grotowska

SEKRETY LEKARZY – ODC. 5

Piąty odcinek „Sekretów lekarzy” to nieoczekiwane zwroty i… powroty. Poznają Państwo dalszy ciąg historii 23-letniego Kamila, który dwa lata temu przeszedł pierwszy etap skomplikowanej operacji usunięcia ogromnej, rujnującej jego życie narośli na nodze. Zapraszamy do oglądania kolejnej odsłony w czwartek 29 czerwca o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż),21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Sukces pierwszego zabiegu Kamila i obietnica złożona przez chirurgów, zaowocowały decyzją o drugiej operacji, podczas której lekarze planują raz na zawsze rozprawić się z wciąż rozrastającym się „wrogiem”. Pomimo dużego ryzyka, jakie niesie za sobą chirurgiczne cięcie, zarówno pacjent, jak i duet polsko-włoskich lekarzy, są zdecydowani na radykalne ruchy. W tym przypadku nie ma miejsca na sentymenty, jak również na nieuwagę, gdyż nawet najmniejszy błąd, dla chłopaka może skończyć się tragicznie…

Z kolei o szczęście swojego 13-letniego syna Michała postanowiła zawalczyć Anna, która marzy, aby na twarzy chłopca pojawił się, nieobecny od wielu lat uśmiech. Wszystko przez asymetryczne, odstające uszy, będące znakiem rozpoznawczym i największym powodem wstydu. Szykany ze strony rówieśników, ironiczne uśmiechy, a także porównania do dwóch przystojnych braci spowodowały, że po całym dniu marzeniem Michała są chwile spędzone w odosobnieniu. Jedynym pozytywnym aspektem całej sytuacji wydaje się być kolarstwo - pasja 13-latka, dzięki której swój kompleks może ukryć pod sportowym kaskiem. Zapraszamy na „Sekrety lekarzy” do ITVN.

MATERIAŁY TVN STYLE

NA WSPÓLNEJ
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ

tvnpix