Aktualności

powrót do listy

SEKRETY BORGIO LARICI

Polecane | Programy |
SEKRETY BORGIO LARICI
SEKRETY BORGIO LARICI  Foto: RETI

SEKRETY BORGO LARICI

„Sekrety Borgo Larici” opowiada historię włoskiego miasteczka, skrywającego wiele zagadek. Ich wyjaśnienia podejmuje się młody członek rodu Sormanich, Francesco. Na jakie tajemnice natknie się w trakcie poszukiwań? Do oglądania kolejnych odsłon włoskiego serialu obyczajowego zachęcamy w piątki od 10 marca o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. 

SEKRETY BORGIO LARICISEKRETY BORGIO LARICI
Foto: RETI

Rok 1922, Włochy, Księstwo Piemontu. Miasteczko Borgo Larici jest własnością rodu Sormanich, zarządzających wielką manufakturą. Jej właściciel, Giulio Sormani, musi stawić czoła żądaniom robotników będących pod wpływem ideologii komunistycznej. Innym zmartwieniem mężczyzny staje się nieoczekiwany powrót do rezydencji syna. Ten postanowił odwiedzić rodzinne strony po otrzymaniu anonimowego listu. Jego autor stwierdza, że powodem śmierci matki Francesco nie było samobójstwo, jak dotychczas utrzymywali wszyscy członkowie rodziny, ale morderstwo.

Młodzieniec zrobi wszystko, aby wyjaśnić tajemnicę. Pomagać mu będzie piękna miejscowa nauczycielka Anita. Szybko okaże się, że wiele osób nie cofnie się przed niczym, by sekrety rodu Sormanich nie wyszły na jaw. Komu na tym najbardziej zależy? Kilka dni po przyjeździe Francesco jego ojciec zostaje znaleziony martwy w swojej fabryce. Kto z kolei jest sprawcą tej potwornej zbrodni? Czy to ten sam człowiek, który odpowiada za śmierć rodzicielki Francesco? Przekonają się Państwo, oglądając „Sekrety Borgo LariciITVN. Zapraszamy!

SEKRETY BORGIO LARICISEKRETY BORGIO LARICI
Foto: RETI

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NOWE RAJE
Następny artykuł:

NOWE RAJE

tvnpix