Aktualności

powrót do listy

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 8

Polecane | Programy |
SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 8
SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ  Foto: TVN / Piotr Mizerski

SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ – ODCINEK 8

Agata ma 21 lat, piękną twarz, parę kilo nadwagi i wielki chaos w szafie. Wymyka się wszelkim definicjom. Z jednej strony to zbuntowana, liryczna dziewczyna, pisząca powieść, z drugiej – świadoma swoich wyborów mama dwuletniej córki, którą urodziła jeszcze w liceum jako zaplanowane dziecko. Jak pomoże jej nasza ekspertka?Zapraszamy na premierowy odcinek „Sablewskiej sposób na modę” już w środę 1 marca o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

SABLEWSKIEJ SPOSOB NA MODE, TVN, PIOTR MIZERSKI.jpgSABLEWSKIEJ SPOSOB NA MODE, TVN, PIOTR MIZERSKI.jpg

Maja Sablewska nie lubi dawać recept na życie, bo takie nie istnieją. Najpierw Agata musi wiedzieć, czy jest gotowa na zmiany, czy chce z dziewczyny zmienić się w kobietę, narzucić sobie autodyscyplinę i zacząć realizować wymarzone cele, a nie o nich tylko opowiadać. Autorka programu „Sablewskiej sposób na modę” spróbuje zacząć od podstaw i określić styl uczestniczki zgodnie ze swoją dewizą o porządku w ubraniach przekładającemu się również na ład w głowie.

Gospodyni proponuje bohaterce podzielenie garderoby na trzy style: militarny, rockandroll'owy i boho, co stwarza dobrą bazę i ułatwia podejmowanie codziennych decyzji. Gotowe zestawy mogą być stosowane konsekwentnie lub powoli ewoluować, co też stało się w przypadku stylizacji zaproponowanej jako pierwszej. Maja zauważyła, że kurtka moro nie do końca przypadła do gustu dwudziestojednolatce i nie bała się jej wymienić na oversize'ową czerwoną bluzę. Zachęcamy do obejrzenia efektu końcowego tej metamorfozy w ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

19+, WSPÓŁCZEŚNIE O MŁODOŚCI
Następny artykuł:

19+, WSPÓŁCZEŚNIE O MŁODOŚCI

tvnpix